FXH - zkoušky z Norování

Jméno psa
 
Ochota k práci
 
Hlasitost
 
Vytrvalost
 
Rychlost
 
Celkem bodů
 
Majitel
vůdce
 
Betty z Městeckého polesí
O: Orus ze Šilfova dolu
M: Bety od Lesa Krátoše
 
4 4 4 3 81 Hubanec
Jozef
 
Nina od Rytíře Malovce
O: Komic v. d. Bismarckquelle
M: Gaudea od Rytíře Malovce
 
4 3 4 4 78 Mácha
Martin
 
Hetty Blahut
O: Jury v. Jemchen
M: Gina z Borotínských lesů
 
4 3 3 1 65 Štědronský
Miloslav
 
Tina ze Skupečské vinice
O: Charles Steinbach Terry
M: Oxana Tuskulum

 
4 4 4 4 84 Brož
Jaroslav
 
Taran ze Skupečské vinice
O: Charles Steinbach Terry
M: Oxana Tuskulum

 
4 4 4 4 84 Brož
Jaroslav
 
Brit z Bystřických hranic
O: Quíz od Zahrádeckých rybníků
M: Eleonora z Dlouhých dílů
 
3 4 3 3 69 Herold Ivo
Blecha Rostislav
 
Gold od Títěže
O: Boreham Beau Brummel
M: Saly Lemart
 
4 4 4 3 81 Staněk
Radomil
 
Van Tuskulum
O: Teddy Tuskulum
M: Meggy Tuskulum
 
4 4 4 2 78 Zamazal
Zdeněk
 
Loren od akátové stezky
O: Fred od Akátové stezky
M: Elis od Akátové stezky
 
4 4 4 4 84 Hoskovec
Martin
 
Tara ze Skupečské vinice
O: Charles Steinbach Terry
M: Oxana Tuskulum

 
4 4 4 4 84 Novák
Petr
 
Bora z Kojeneckých Bitic
O: Alf z Kojeneckých Bitic
 M: Hells Bells z Děkanu
 
4 4 4 3 81 Strobl
Ladislav
 
Radikal od Rytíře Malovce
O: Alf des Pierredis
M: Karamela od Rytíře Malovce
 
3 4 4 3 73 Valenta
Tomáš
 
Bella de Jean Baptiste
O: Art od Oslavy
M: Kaja ze Šilfova dolu
 
4 4 4 4 84 Loukota
Zdeněk
 
Cleo z dobruské stáje
O: Erus Nemenéro
M: Mily ze Šilfova dolu
 
4 4 4 3 81 Vávrová
Alena
 
Fila Owl Optima
O: Belfox Cadafi
M: Diva Owl Optima
 
3 4 3 3 69 Neuberová
Lucie
 
Brit z Jizerských luk
O: Indigo od Hrubého lesa
M: Frony z Ráje Sidy
 
4 4 3 3 77 Šebková Ivana,
 Kropík Roman
 
Charles Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Malovce
M: Alca Steinbach Terry
 
4 4 4 4 84 Papež
Bohuslav
 
Arleta od černej vody
O: Agria Wild World
M: Dina Hunderlov

 
4 4 4 3 81 Pospíchal
Martin
 
Era od štěpánského rybníka
O: Fred od Akátové stezky
M: Brita Steinbach Terry
 
4 4 4 4 84 Jirásek Jan Ing. Kleinhampl Vít
 
Zeus delaware
O: Indianfox´s  Batman
M: Delaware Despina
 
4 4 4 4 84 Sehnalíková
Soňa
 
Jméno psa
 
Ochota k práci
 
Hlasitost
 
Vytrvalost
 
Rychlost
 
Celkem bodů
 
Majitel
 vůdce
 
Romano od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 4 4 2 78 Pospíchal
Martin
 
Belinda ciro Bohemia
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Betty z žákova háje
 
4 4 4 4 84 Enc Luboš
Janů Radek
 
Fina od Oslavy
O: Agria Cocney Robin
M: Axa od Oslavy
 
4 4 4 1 75 Kocman Martin
 
Ramilana od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Alaska od Rytíře Malovce
 
4 4 4 4 84 Civochová Miriam
 
Kilián in Brown Kelečský poklad
O: Kilián od Rytíře Malovce
M: Beauty Barrbery Kelečský poklad
 
4 4 4 4 84 Kronometr
Milan
 
Qvick od Hrubého lesa
O: Imar ze Šilfova dolu
M: Emili od Hrubého lesa
 
4 4 4 3 81 Štencel Jiří
 
Claret od Rytíře Malovce
O: Kilián od Rytíře Malovce
M: Belfox Briarosse
 
4 4 4 4 84 Ing. Pačes Dalibor
 
Edit od Oslavy
O: Winter Win od Rytíře Malovce
M: Cesna od Rytíře Malovce
 
4 4 4 4 84 Ing. Pačes Dalibor
 
Sam Steinbach Terry
O: Erney Steinbach Terry
M: Herietta Steinbach Terry
 
4 4 4 2 78 Bečka Pavel
 
Sanny Steinbach Terry
O: Erney Steinbach Terry
M: Herietta Steinbach Terry
 
4 4 4 3 81 Bohunek Jiří
 
Hurikán Slovakia  Frida
O: Rocky Hurikán
M: Elka Hurikán
 
4 1 4 3 63 Jedlička Josef
 
Era od štěpánského rybníka
O: Fred od Akátové stezky
M: Brita Steinbach Terry
 
4 4 4 3 81 Ing. Kleinhampl Vít
 
Ostara od Rytíře Malovce
O: Alf des Pierredis
M: Crazy od Rytíře Malovce
 
3 1 3 3 51 Brynda Vladimír
 
Agata z Městeckého polesí
O: Orus ze Šilfova dolu
M: Beta od Lesa Krátoše
 
4 4 4 4 84 Krejčí Ladislav
 
Merlin Super Pride
O: Agria Wild Word
M: Ambra Owl Optima
 
3 3 2 1 53 Kalábek Alois
 
Avar z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 4 4 2 78 Kudrnáčová Hana Beránek Jiří
 
Aussie z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 3 4 4 78 Holinka Jan
 
Argo z Habrového revíru
O: Bryl od Štěpánského rybníka
M: Chesie od Akátové stezky
 
4 4 4 4 84 Vlk František
Beránek Jiří
 
Cita od Hombreho
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Lussy z Trákova dvora
 
4 4 4 4 84 Ivánek Libor
 
Bak z Hubertova lesa
O: Chasco Tuskulum
M: Catty z Určic

 
4 4 4 3 81 Vinklárek Ivo
 
Jméno psa
 
Ochota k práci
 
Hlasitost
 
Vytrvalost
 
Rychlost
 
Celkem bodů
 
Majitel
vůdce
 
Bessy z Hubertova lesa
O: Chasco Tuskulum
M: Catty z Určic
 
4 4 4 3 81 Skotnica Vítězslav
 
Chester ze šilfova dolu
O: Athos Kelečský poklad
M: Vena ze Šilfova dolu
 
4 4 4 3 81 Tamchyna Václav
 Sůra Miloš
 
Dick z dobruské stáje
O: Harlekýn  od Hrubého lesa
M: Mily ze Šilfova dolu
 
3 3 4 3 67 Kubita Vladimír
 
Aran od Kněžny
O: Vabang od Rytíře Malovce
M: Ursine od Rytíře Malovce
 
4 4 4 1 75 Klečacký Pavel
 
Amy od Kněžny
O: Vabang od Rytíře Malovce
M: Ursine od Rytíře Malovce
 
4 4 4 1 75 Justinová Alena,
Holec Miroslav
 
Megy z Borotínských lesů
O: Komic v. d. Bismarckquelle
M: Axa z Borotínských lesů
 
4 4 4 4 84 MUDr. Zdráhal Richard
 
Misy z Borotínských lesů
O: Komic v. d. Bismarckquelle
M: Axa z Borotínských lesů
 
4 4 4 1 75 Matyš Jiří
 
Aki u Klobásné
O: Chilli Peppers z Děkanu
M: Carla od Zahrádečkách rybníků
 
2 4 3 1 55 Novotný Miloslav
 
Querro od Hrubého lesa
O: Imar ze Šilfova dolu
M: Emili od Hrubého lesa
 
4 4 4 3 81 Ing. Hájíček Josef
 
Lucky z Borotínských lesů
O: Komic v. d. Bismarckquelle
M: Axa z Borotínských lesů
 
4 4 4 3 81 Ptáček Vladimír
 
Lidka z Borotínských lesů
O: Komic v. d. Bismarckquelle
M: Axa z Borotínských lesů
 
    0   neobstála
 
Dvořáček Petr
 
Char z Kočového kopce
O: Bad od Oslavy
M: Gracie z Černovické obory
 
4 4 4 3 81 Duchoň Pavel
 
Heft od akátové stezky
O: Bad od Oslavy
M: Denny od Akátové stezky
 
4 4 3 2 75 Juračka Luděk
 
Brix z Mojenských Bitic
O: Alf z Mojenských Bitic
M: Hells Bells z Děkanu

 
4 4 4 4 84 Salzer František
Salzer Petr
 
Jméno psa
 
Ochota k práci
 
Hlasitost
 
Vytrvalost
 
Rychlost
 
Celkem bodů
 
Majitel
vůdce
 
Brit z Mojenských Bitic
O: Alf z Mojenských Bitic
M: Hells Bells z Děkanu

 
4 4 4 3 81 Salzer František
 
Cir z Mojenských Bitic
O: Alf z Mojenských Bitic
M: Kamélie od Rytíře Malovce
 
3 4 4 2 70 Kundrát Václav
 
Brix od Hombreho
O: Dag z Horského žleba
M: JaspraTuskulum
 
4 4 4 3 81 Grill Zdeněk
 
Fayr ze šilfova dolu
O: Athos Kelečský poklad
M: Vena ze Šilfova dolu
 
4 4 4 4 84 Malý Jan
 
Omedie Oryana Kelečský  poklad
O: Kilián od Rytíře Malovce
M: Genesis Gaudea Kelečský poklad
 
4 4 4 3 81 Turečková Kateřina
 
Artemis od Hraběte
O: Pax od Rytíře Malovce
M: Xita z Toušovských polí
 
4 4 4 3 81 Benedek Štefan
 
Causy z Určic
O: Erik Javor-Haná
M: Xita z Toušovských polí
 
4 4 4 4 84 Angelov Bedřich
 
Voltage George
O: Moritz v. Wolfswinkel
M: The Rascals farm Heather Belle
 
4 4 4 3 81 Zenger Lea
Straňák Karel
 
Kelsey Ikara Kelečský poklad
O: Kilián od Rytíře Malovce
M: Beauty Barberry Kelečský poklad
 
4 4 4 3 81 Podolová Nikola
 
Avar černovice
O: Fred od Akátové stezky
M: Heidy od Akátové stezky
 
4 4 4 3 81 Macík Jiří
 
Zeus delaware
O: Indianfox´s Batman
M: Delaware Despina
 
4 4 4 4 84 Sehnalíková
Soňa
 
Saly lemart
O: Viellfrass Jag de Bellouet
M: Cita Lemart
 
4 4 4 4 84 Pavelka Jan
 
Oumi ze šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Ulana ze Šilfova dolu
 
3 4 4 1 67 Ing. Svoboda Zdeněk
 
Lokar od Akátové stezky
o: Fred od Akátové stezky
m: Elis od Akátové stezky
4 4 4 4 84 Josef Kulhánek
Markus od Akátové stezky
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Gita od Akátové stezky
4 4 4 4 84 Josef Kulhánek