LESNÍ ZKOUŠKY - teriérů, jezevčíků - LZ

1. Nos                                5. Vodění na řemeni   9. Odložení

2. Hlasitost                        6. Slídění                    10. Nahánění

3. Poslušnost                     7. Následování

4. Chování po výstř.                      8. Barva

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Majitel

Apolon Game Power

o: Belfox Cadafi

m: Chery Lady z Děkanu

4

0

4

4

4

4

3

4

3

3

200

I.

 

Zahradník Bronislav

dtto

Chery Lady z Děkanu

o: Guliver z Děkanu

m: Vasja Lemart

3

-

4

3

4

2

3

4

2

1

159

II.

Krlín Jiří

dtto

White Orchid od Rytíře Malov.

o: Komic v.d. Bismarckquelle

m: Zimní Záře od Rytíře Mal.

3

-

4

4

4

2

3

4

3

1

166

II.

Škeřík Ondřej

Nováková Iveta

Alfi z Určic

o: Erik Javor Haná

m: Britany Lemart

4

-

4

4

4

3

3

3

3

2

178

I.

Tománek Pavel

dtto

Chesie od Akátové Stezky

o: Unikát Lemart

m: Elis od Akátové Stezky

4

1

4

4

3

4

4

4

3

4

216

I.

Beránek Jiří

dtto

Cherry z Horákova žlebu

o: Haik ze Šilfova dolu

m: Anet z Horoko

4

-

4

4

4

4

3

4

3

4

205

I.

Juračka Luděk

dtto

Zooty Girl od Rytíře Malovce

o: Princ od Rytíře Malovce

m: Ballet Star od Rytíře Mal.

4

4

4

4

4

2

2

4

3

2

206

II

Hájek Luboš

dtto

Charles STeinbach Terry

o: Yakáto od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach terry

4

0

4

4

4

3

3

4

3

4

198

I.

Papež Bohuslav

dtto

Jack Steinbach terry

o. Dar z Úsovska

m: Holly Tajfun

3

0

4

4

4

3

3

4

3

3

183

I.

Papež Bohuslav

dtto

Bryl od Štěpánského rybníka

o: Vabang od Rytíře Malovce

m: Aggy od Štěpánského rybn.

4

0

4

4

4

4

3

4

3

2

195

I.

ing. Kleinhampl Vít

dtto

Qwenie Steinbach terry

o. Erney Steinbach terry

m: Herietta Steinbach terry

4

0

4

4

4

3

3

2

3

2

168

II.

Dr. Špelina Petr

dtto

Chesie od Akátové stezky

o: Unikát Lemart

m: Elis od Akátové stezky

4

0

4

4

4

4

4

4

1

4

204

III.

Beránek Jiří

dtto

Adar z Drnholeckého luhu

o: Guliver z Děkanu

m: Dea od Akátové stezky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

neobstál

 

Suchyňa Radek

dtto

Cira od Oslavy

o: Kilián od Rytíře Malovce

m: Axa od Oslavy

3

3

4

4

4

3

3

4

3

2

202

I.

Veleba Zdeněk

Remer Milan

Back od Jordánky

O: Belfox Cadafi

M: Daisy Tuskulum

4

0

4

4

4

4

2

4

2

4

194

II

Salajka Luděk

Smékal Dalibor

PODZIMNÍ ZKOUŠKY - teriérů, jezevčíků - PZ

      1. Nos                                5. Vodění na řemeni   9. Dohledávka  a přinášení  zvěře pernaté

   2. Hlasitost                                   6. Slídění                     10. Přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli

      3. Poslušnost                    7. Stopa živé zvěře                11. Přinášení kachny z hluboké vody

      4. Chování po výstř.                    8. Stopa vůdce

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Majitel

Zorka z Krčmaně

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Ola z Krčmaně

4

-

4

4

4

4

4

4

4

3

3

226

I.

Moudrý Čeněk

dtto

Chagall Boramo Sole

o: Sufredon Red Admiral

m: Guarani Boramo Sole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

Klepal Václav

dtto

Lucius Boramo Sole

o: Tizián od Rytíře Malovce

m: Guarani Boramo Sole

4

-

4

4

3

3

4

4

4

4

3

221

I.

Frdlík Josef

dtto

Haris Steinbach terry

o: Sufredon Red Admiral

m: Yucca od Rytíře Malovce

4

0

4

4

4

3

4

4

4

4

2

217

I.

Papež Bohuslav

dtto

ZKOUŠKY VLOH - teriérů, jezevčíků, retrieverů a honičů - ZV

      1. Nos                   4. Chování po výstřelu           7. Stopa živé zvěře

      2. Hlasitost                       5. Vodění na řemeni   8. Stopa vůdce

      3 Poslušnost                     6. Slídění

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Majitel

Apolon Game Power

o: Belfox Cadafi

m: Chery Lady z Děkanu

4

0

4

4

4

4

4

4

168

I.

Zahradník Bohuslav

dtto

Athéna Game Power

o: Belfox Cadafi

m: Chery Lady z Děkanu

 

 

 

 

 

 

 

0

neobstál

 

Krlín Jiří

dtto

Monty Tuskulum

o: Chart Tuskulum

m: Flory Tuskulum

4

3

4

4

3

4

3

4

169

 

I.

Klvaňa Pavel

dtto

Cony z Jalovcové louky

o: Princ od Rytíře Malovce

m: Cindy Tuskulum

4

3

4

4

4

4

4

4

180

 

I.

Řezníčke Ondřej

dtto

Aik Czech Born

o: Enzo z Dlouhých dílů

m: Desiré z Dlouhých dílů

4

0

4

4

4

3

3

4

142

I.

Kapoun Milan

dtto

Jazmína od Hrubého lesa

o: Enrico od Hrubého lesa

m: Diagana od Hrubého les.

4

-

4

4

4

3

4

4

149

I.

Kujín Lukáš

Kujín Jaroslav

Petti Tuskulum

o: Chart Tuskulum

m: Juna Tuskulum

4

2

4

4

3

4

4

4

168

I.

Flener Pavel

dtto

Accolade Conquista Rose

o: Accolade Juan

m: Accolade Country Rose

4

-

4

4

3

2

3

4

131

II.

MVDr. Nosek Josef

dtto

Odeta Tuskulum

o: Unikát Lemart

m: Bea Tuskulum

3

0

4

3

4

2

2

4

115

II.

ing. Hutěčka Vladimír st.

ing. Hutěčka Vladimír ml.

 

Chip od Hrubého lesa

o: Enrico od Hrubého lesa

m: Diagana od Hrubého les.

4

2

4

4

4

4

4

4

172

I.

Pospíchal Martin

dtto

Yetty od Rytíře Malovce

o: Pretty White od Ryt. Mal

m: Médea od Rytíře Malov.

4

2

4

4

4

4

4

4

172

I.

Neubauer Jan

dtto

Betty z Dobruské stáje

o: Chart Tuskulum

m: Mily ze Šilfova dolu

3

0

4

4

3

3

3

4

128

II.

Mrázek Martin

dtto

Arnica od Rytíře Malovce

o: Gaybryl Goldmark

m: Gaudea od Rytíře Malov

3

3

4

4

4

3

4

3

159

I.

Adamec Jaroslav

dtto

Bryl od Štěpánského rybník

o: Vabang od Rytíře Malov

m: Aggy od Štěpáns. ryb.

4

0

4

4

4

2

4

4

142

II.

ing. Kleinhampl Vít

dtto

Chesie od Akátové stezky

o: Unikát Lemart

m: Elis od Akátové stezky

4

1

4

4

4

4

4

4

164

I.

Beránek Jiří

dtto

Cora od Štěpánského ryb.

o: Vabang od Rytíře Malov

m: Aggy od Štěpáns. ryb

4

3

4

4

4

2

3

4

159

II.

Beránek Jiří

Pražák Daniel

Cira od Oslavy

o: Kilián od Rytíře Malovce

m: Axa od Oslavy

4

3

4

4

4

3

3

4

166

I.

Remer Milan

dtto

Back od Jordánky

O: Belfox Cadafi

M: Daisy Tuskulum

4

0

4

4

4

4

4

2

148

I

Salajka Luděk

Smékal Dalibor

HONIČSKÉ ZKOUŠKY – pro teriéry a jezevčíky - HZ

1. Nos                                           

2. Hledání

3. Nahánění                                  

4. Hlasitost 

5. Dohledávka černé zvěře na uměle založené pobarvené stopě        

6. Ochota k práci na černou zvěř

7. Poslušnost

8. Chování po výstřelu

9. Chování u střelené černé zvěře

10. Chování na stanovišti

11. Vytrvalost

12. Orientace

13. Vodění na řemeni

14. Odložení 

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Majitel

Bryl od Štěpánského rybník

o: Vabang od Rytíře Malov

m: Aggy od Štěpáns. ryb

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

204

diviačiar

I.

ing. Kleinhampl Vít

dtto

Petti Tuskulum

o: Chart Tuskulum

m: Juna Tuskulum

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

Flener Pavel

dtto

Charles Steinbach terry

o: Yakáto od Rytíře Malov.

m: Alca Steinbach Terry

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

204

diviačiar

I.

Papež Bohuslav

dtto

Aggy od Štěpánského ryb.

o: Pretty White od Ryt. Mal

m: Brita Steinbach terry

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

204

I.

ing. Kleinhampl Vít

dtto

Petti Tuskulum

o. Chart Tuskulum

m: Juna Tuskulum

4

4

4

4

3

4

4

3

4

3

4

4

4

3

175

I.

Flener Pavel

dtto

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY – honičů pro teriéry a jezevčíky - BZH

1.Vodění

2.Odložení

3.Dosled zvěře

4.Chování u střelené zvěře

5.Poslušnost

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Majitel

Charles Steinbach terry

o: Yakáto od Rytíře Malov.

m: Alca Steinbach Terry

4

4

4

4

4

216

I.

Papež Bohuslav

dtto

Ixi z Borotínských lesů

o: Princ od Rytíře Malovce

m: Axa z Borotínských lesů

4

4

4

3

4

234

I.

Šablatula Pavel

dtto

Erney Steinbach terry

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach terry

4

4

4

4

4

244

I.

Papež Bohuslav

dtto

Chesie od Akátové stezky

o: Unikát Lemart

m: Elis od Akátové stezky

4

4

4

4

4

244

I.

Beránek Jiří

dtto

Bryl od Štěpánského rybníka

o: Vabang od Rytíře Malovce

m: Aggy od Štěpáns. rybníka

4

4

4

4

4

216

I.

Ing. Kleinhampl Vít

dtto

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY - teriérů, jezevčíků - BZ

1. Vodění na řemeni         

2. Odložení

3. Barva    

4. Následování

5. Nahánění

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Majitel

Cony z Jalovcové louky

o: Princ od rytíře Malovce

m: Cindy Tuskulum

4

2

4

2

4

98

II.

Řezníček Ondřej

dtto

Zooty Girl od Rytíře Malovce

o: Princ od Rytíře Malovce

m: Ballet Star od Rytíře Mal

4

3

3

3

2

89

II.

Hájek Luboš

dtto

Albert od Čertova dubu

o: Evar ze Stráňky

m: Endy z Horáková žlebu

4

4

2

4

4

100

II.

Varadi Jiří

Benedek Štefan

Cora ze Severní Delty

o: Erney Steinbach terry

m: Ajka z Jizerských luk

3

3

4

3

2

95

II.

Varadi Jiří

dtto

Cid z Kraví hlavy

o: Avar Owl Optima

m.Alka z Kraví hlavy

4

3

3

4

3

101

I.

Hrbotický Rudolf

dtto

Yetty od Rytíře Malovce

o: Pretty White od Rytíře Malov.

m: Médea od Rytíře Malovce

4

3

2

4

3

91

II.

Neubauer Jan

dtto

Catty z Určic

o: Erik Javor Haná

m: Aneta z Určic

4

4

4

4

4

120

CACT

Klubový vítěz

I.

Náhlý Aleš

dtto

Chesie od Akátové stezky

o: Unikát Lemart

m: Elis od Akátové Stezky

4

3

4

4

4

116

Res. CACT

I.

Beránek Jiří

dtto

Ben od Oslavy

o: Unikát Lemart

m: Cesna od Rytíře Malovce

3

4

4

3

4

109

I.

Vondráček Vladimír

dtto

Erney Steinbach terry

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach terry

3

4

4

4

2

106

I.

Papež Bohuslav

dtto

Dux od Oslavy

o: Kilián od Rytíře Malovce

m: Axa od Oslavy

4

4

3

3

4

103

I.

Vondráček Vladimír

dtto

Art od Oslavy

o: Vabang od Rytíře Malovce

m: Cesna od Rytíře Malovce

4

3

4

2

4

102

I.

Loukota Zdeněk

dtto

Háta ze Šilfova dolu

o: Xambo of Fair Play

m: Tima ze Šilfova dolu

3

3

3

3

4

95

II.

Smékal Dalibor

dtto

Alfi z Určic

o: Erik Javor Haná

m: Britany Lemart

4

3

3

3

4

99

II.

Tománek Pavel

dtto

Back od Jordánky

o: Belfox Cadafi

m: Daisy Tuskulum

4

2

4

3

3

100

II.

Smékal Dalibor

Salajka Luděk

Chesie od Akátové stezky

o: Unikát Lemart

m: Elis od Akátové stezky

4

3

4

4

4

116

I.

Beránek Jiří

dtto

Bryl od Štěpánského rybníka

o: Vabang od Rytíře Malovce

m: Aggy od Štěpánského ryb.

4

3

4

3

4

109

I.

ing. Kleinhampl Vít

dtto

Cira od Oslavy

o: Kilián od Rytíře Malovce

m: Axa od Oslavy

2

3

3

3

4

91

II.

Remer Milan

dtto

VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY – teriérů a jezevčíků - VZ

1. Nos                                           

2. Hlasitost - jezevčíci

3. Poslušnost

4. Chování po výstřelu

5. Vodění na řemeni

6.Slídění

7.Stopa živé zvěře

8.Dohledávka a přinášení zvěře pernaté

9.Přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli

10. Práce ve vodě

11.Následování

12.Práce na pobarvené stopě 1-4 hod staré

13.Odložení

14. Nahánění

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Majitel

Ilka Tuskulum

o: Yukon od Rytíře Malov.

m: Bea Tuskulum

4

3

4

4

4

4

4

3

3

2

4

4

4

4

327

II.

Tomáš Petr

dtto