ZKOUŠKY Z NOROVÁNÍ

 

 

Jméno psa a ch. stanice

Ochota k práci

Hlasitost

Vytrvalost

Rychlost

Celkem bodu

Vůdce

Majitel

Candy od Zahrádeckých rybníků

o: Quíz od Zahrádeckých rybníků

m: Ramona od Zahrádeckých ryb.

4

4

4

4

84

Fiala Jan

dtto

Apollon Game Power

o: Belfox Cadafi

m: Chery Lady z Děkanu

4

4

4

3

81

Zahradník Bronislav

dtto

Athena Game Power

o: Belfox Cadafi

m: Chery Lady z Děkanu

2

4

3

1

55

Krlín Jiří

dtto

Alma z Dubíků

o: Quíz od Zahrádeckých rybníků

m: Polly od Zahrádechkých rybníků

4

4

4

4

84

Šesták Bohuslav

dtto

Bad od Oslavy

o: Unikát Lemart

m:Cesna od Rytíře Malovce

4

4

4

3

81

Doubek Milan

dtto

Ceny z Jalovcové louky

o: Princ od Rytíře Malovce

m: Cindy Tuskulum

4

4

4

3

81

Řezníček Ondřej

dtto

Andy z Mezimostí

o: Andy od Oslavy

m: Bugi od Lesa Krátoše

4

4

4

3

81

Macháček Jan

Podlaha Václav

White Orchid od Rytíře Malovce

o: Komic v.d. Bismarckquelle

m: Zimní záře od Rytíře Malovce

4

4

4

4

84

Škeřík Ondřej

Nováková Iveta

Zooty Girl od Rytíře Malovce

o: Princ od Rytíře Malovce

m: Ballet Star od Rytíře Malovce

4

4

4

3

81

Hájek Luboš

dtto

Qwerr Steinbach terry

o: Erney Steinbach terry

m: Herrieta Steinbach terry

4

4

4

4

84

Hemr Luboš

Hemrová Klára

Carla od Zahrádeckých rybníků

o: Quíz od Zahrádeckých rybníků

m: Romana od Zahrádechkých ryb.

4

4

4

4

84

Panáček Václav

dtto

Ina z Borotínských lesů

o: Princ od Rytíře Malovce

m: Axa z Borotínských lesů

4

4

4

1

75

Vosátka Milan

dtto

Andy z Mezimostí

o: Andy od Oslavy

m: Bugi od Lesa Krátoše

 

 

 

 

neobstál

Podlaha Václav

dtto

Ben

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Bina

4

4

4

3

81

Svoboda Zdeněk

dtto

Hix od Hrubého Lesa

o: Imar ze Šilfova dolu

m: Emili od Hrubého lesa

4

4

4

3

81

ing. Liška Václav

dtto

Amálka z Dobruské stáje

o: Yakáto od Rytíře Malovce

m: Mily že Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Heblík Jan

Cid od Kraví hlavy

o: Avar ze Stráňky

m: Alka z Kraví hlavy

4

4

4

1

75

Hrbotický Rudolf

dtto

Cherry z Horákova Žlebu

o: Haik ze Šilfova dolu

m: Anet z Horákova žlebu

4

4

4

4

84

Juračka Luděk

dtto

Catty z Určic

o: Erik Javor Haná

m: Arleta z Určit

4

4

4

4

84

Náhlý Aleš

dtto

Beauty Barberry Kelečský poklad

o: Zanar ze Šilfova dolu

m: Frony Tuskulum

4

4

4

4

84

Sehnalíková Soňa

Sehnalíková + Jelínek

Monty Steinbach terry

o: Haris Steinbach terry

m: Alca Steinbach terry

 

 

 

 

odvolán

Štorkán Karel

dtto

Chesie od Akátové stezky

o: Unikát Lemart

m: Elis od Akátové stezky

4

4

4

4

84

Beránek Jiří

dtto

Catty z Určic

o: Erik Javor Haná

m: Arleta z Určic

4

4

4

4

84

Náhlý Aleš

dtto

Petti Tuskulum

o: Chart Tuskulum

m: Juna Tuskulum

4

4

4

3

81

Flener Pavel

dtto

Ivory Super Pride

o: Belfox Cadafi

m: Belfox Asie

4

4

4

3

81

Schwarzová Renata

dtto

Erney Steinbach terry

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach terry

4

4

4

3

81

Papež Bohuslav

dtto

Irwin Boramo Sole

o: Benny von Jemchen

m: Filia Boramo Sole

4

4

4

1

75

Kovářová Klára

dtto

Romulus Tuskulum

o: Chasco Tuskulum

m: Kamélie od Rytíře Malovce

 

 

 

 

neobstál

Paris Tomáš

dtto

Boreham Beau Brummel

o: Hieover Fabius

m: Boreham Brocatelle

4

4

4

3

81

ing. Hutěčka Vladimír

Anne + Olavi Thuovinen

Polo Tuskulum

o: Chart Tuskulum

m: Juna Tuskulum

4

4

4

3

81

Bajza Miroslav

dtto

Ajka z Jizerských luk

o: Jury von Jemchen

m: Aida z Žákova háje

4

4

4

2

78

Zedník Milan

dtto

A-Jackie od Loden. stráně

o: Arník z Hořešovsk. skály

m: China z Dražovické tvrze

4

4

4

4

84

Loskot Lubomír

dtto

Monty Steinbach terry

o: Haris Steinbach terry

m: Alca Steinbach terry

4

4

4

1

75

Kejkrt Jiří

dtto

Aylin Tulsamore

o: Oskar de la Rosa

m: Tulsa od Rytíře Malovce

 

 

 

 

neobstál

Hladík Zdeněk

dtto

Akim od Loden. stráně

o: Arník z Hořešovsk. skály

m: China z Dražovické tvrze

4

4

4

3

81

Kopřiva Zdeněk

dtto

Vilfras Jag de Bellouet

o: Bodils Ludwig van B

m: Hawlei Melodi U´r my Sex

3

3

3

2

60

Zvoníček Pavel

Martoni Jan

Argo Ciro Bohemia

o: Jury von Jemchen

m: Charisma Boramo Sole

4

4

4

3

81

Apoštol Lubomír

dtto

Petti Tuskulum

o. Chart Tuskulum

m: Juna Tuskulum

4

4

4

4

84

Flener Pavel

dtto

Cora ze Severní delty

o: Erney Steinbach terry

m: Aska z Jizerských luk

4

4

4

2

78

Varadi Jiří

dtto

Charka od Akátové stezky

o: Unikát Lemárt

m: Elis od Akátové stezky

4

4

4

3

81

Kříž Jiří

dtto

Bryl od Štěpánského rybníka

o: Vabang od Rytíře Malovce

m: Aggy od Rytíře Malovce

4

3

4

3

75

ing. KleinHampl Vít

dtto

Dak od Oslavy

o: Kilián od Rytíře Malovce

m: Axa od Osalvy

4

4

4

3

81

Slavíček Bohumil

dtto

Aron od Šremešské tvrze

o: Fred od Akátové Stezky

m: Filia Boramo Sole

4

4

4

3

81

Šváb Rostislav

dtto

Jonáš od Lodenické stráně

o: Amík z Horešovické skály

m: China z dražovické tvrze

3

4

3

1

63

Kopřiva Zdeněk

dtto

Ebra Owl Optima

o: Belfox Cadafi

m: Bára Šakvic

4

4

4

4

84

Veleba Zdeněk

Pokladník Rostislav

Eimy Blahud

o: Fenix z Čertovské

m: Gina z Borotínských lesu

4

4

4

4

84

Vaníček Ladislav

Mrštík Vladimír

Bono z Drnholeckého luhu

o: Chart Tuskulum

m: Dea od Akátové stezky

3

4

4

3

73

Španiel Jan

dtto