ZKOUŠKY Z NOROVÁNÍ

 

Jméno psa a ch. stanice

Ochota k práci

Hlasitost

Vytrvalost

Rychlost

Celkem bodu

Vůdce

Majitel

Elias ´t Beuke Jagerken

o: Disco

m: Yolientje of Sarala

4

4

4

4

84

Nováková Simona

dtto

Kelif Kinetik

o: Dar z Úsovska

m: Otka Kinetik

4

4

4

4

84

Dorňák Jan

Ing.Tomanová Jana

Samba Tajfun

o: Gordon Tajfun

m: Xanta Star Franke

4

1

4

3

63

Čamra Jaroslav

dtto

Pena Bohemia Emauze

o: Fred z Mladého

m: Nera Bohemia Emauze

4

4

4

4

84

Škopek Pavel

dtto

Antony Chattboy

o: Xady Star Franke

m: Zara z Lipavy

4

2

4

1

63

Fialová Marie

dtto

Brok od řeky Třebovky

o: Gal z Lipavy

m:Anna z Hradilovy skály

4

3

4

4

78

Čermák Milan

dtto

Ofi z Lankače

o: Gold Star Franke

m: Yga z Lankače

4

3

4

3

75

Koutenský Vít

dtto

Zerus od Čevy

o: Dar z Úsovska

m: Rita od Čevy

4

4

4

4

84

Jech Miroslav

dtto

Andy

o: Jerry od Čevy

m:Sára z Chabovce

4

4

4

3

81

Vašek Rostislav

dtto

Brit z Dudlic

o: Goffi z Kuliaru

m: Hessy Bohemia Diplomat

4

4

4

4

84

Kašík Jan

dtto

Nella z Lipavy

o: Goffi z Kuliaru

m: Erna z Lipavy

4

4

4

4

84

Ryšavý Oldřich

dtto

Peky z Lankače

o: Gold Star Franke

m: Dáša z Lankače

4

4

4

4

84

Olbrich Petr

dtto

Pegan z Lankače

o: Gold Star Franke

m: Dáša z Lankače

4

4

4

4

84

Olbrich Petr

dtto

Gero Polomené hory

o: Xady Stár Franke

m: Erina Polomené hory

4

4

4

4

84

Klofát Jindřich

dtto

Jacquelinne Steinbach Terry

o: Dar z Úsovska

m: Holly Tajfun

4

4

4

3

81

Papež Bohuslav

dtto

Aneta z Dolních Dubňan

o: Xicolo v.d. Bismarckquelle

m: Ustim Star Franke

4

3

4

4

78

Řezníček Pavel

dtto

Gabi Taxon Junior

o: Mambo v.d. Bismarckquelle

m:Ulli Star Franke

4

2

4

4

72

Dudíková Milada

dtto

Ben v. Dorlberg

o: Merlin v. Goldacrer

m: Gloria v. Riber

 

 

 

 

neobstál

Frančák František

dtto

Orlana Bohemia Diplomat

o: Dar z Úsovska

m: Chira Bohemia Diplomat

4

4

4

4

84

Černín Jan

dtto

Mex z Lipavy

o: Goffi z Kuliaru

m: Bria z Lipavy

2

3

4

3

59

Svatoš Petr

dtto

Nolla z Lipavy

o: Athos z Kuliaru

m: Ema z Lipavy

4

4

4

4

84

Langer Miloš

dtto

Nik z Lipavy

o: Goffi z Kuliaru

m: Ema z Lipavy

4

4

4

3

81

Holejšovský Josef

Skružný Zdeněk

Watus od Čevy

o: Sany od Čevy

m: Rita od Čevy

3

2

4

3

61

Gabryš Pavel

dtto

Charly Kinetik

o: Dar z Úsovska

m: Otka II. Kinetik

4

4

4

4

84

Berka Václav

dtto

Gorra Steinbach terry

o: Armus ze Stříbrné

m: Holly Tajfun

4

4

4

4

84

ing. Mašek Martin

dtto

Asta od řeky Třebovky

o: Goffi z Kuliaru

m: Anna z Hradilovy skály

4

4

4

4

84

Hudeček Vladimír

dtto

Sultán Tajfun

o: Gordon Tajfun

m: Xanta Star Franke

4

4

4

4

84

Kostohryz Miroslav

dtto

Gata Polomené hory

o: Xady Star Franke

m: Erina Polomené hory

4

4

4

4

84

Marková Nicole

dtto

Vron z Týčského vrchu

o: Cirus z Týčského vrchu

m: Fatty z Týčského vrchu

4

4

4

4

84

Jelínek Václav

dtto

Bety od Řeky Třebovky

o: Gal z Lipavy

m: Anna z Hradilovy skály

4

4

4

3

81

Janů Petra

dtto

Ben od Mafiho

o. Afan Malfi Area

m: Ellies Lemart

4

3

4

4

78

Veleba Zdeněk

Sušeň Jan

Běla z Dudlic

o: Goffi z Kuliaru

m: Hessy Bohémia Diplomat

4

4

4

4

84

Stanislav Milan

dtto

Panter Tajfun

o: Gordon Tajfun

m: Xanta Star Franke

4

1

4

3

63

Bláha David

dtto

Jacquelin z Benkovského kopce

o: Watus v.d. Bismarckquelle

m: Bessy z Benkovského kopce

4

3

4

4

78

Voborník Jiří

dtto

Ajda od Čevy

o: Sany od Čevy

m: Estika Lemart

4

3

4

4

78

Skýpala Jan

dtto