Dnešní datum: 21. 10. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
PRACOVNÍ LOVECKÉ ZKOUŠKY
Složené zkoušky napište na e-mail: rytmal@centrum.cz
rok jméno psa vůdce
Zkoušky vloh - ZV
1 - nos, 2- hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění , 6 - slídění, 7 - stopa živé zvěře, 8 - stopa vůdce
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 6 7 8 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH Adar od Hraběte
o: Pax od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
  01.01.2009 4 2 4 4 3 3 4 4 161 I.c   Koukolík Jiří
FXH Adéla Lovcův šperk
o: Car z Bystřických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS Domaželiuce-Mrákov 30.04.2015 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c   Josef Rada
FXH Adrenalin Pink Terror
o: Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2014 4 - 4 4 4 4 3 4 145 b. I.c   Jaroslav Bednář
FXH AFGHANY Oktogon
o: Asparagus Vives Bohemia
m: Broxbury Reny Destiny
OMS Jindřihův Hradec 28.05.2016 4 2 4 4 4 4 4 4 168 b. I.c   Ondřej Škeřík
FXD Agar ze Sajlerova
o: Omar z Kuliaru
m: Xally Star Franke
OMS Prost?jov-Domamyslice 17.05.2014 3 - 4 4 3 3 3 3 121 I.c   Václav Šnajdr
FXH AIDA od Pálkovy skály
o: Asparagus Vives Bohemia
m: Filka z Nebeského království
OMS Praha západ - MS Svrkyně - Velké Přílepy 29.04.2017 4 4 4 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Vladimír Hilkna
FXD Aida z Bošilecké bašty
o: Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Sekera Václav
FXH Aika Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Prachatice -Strunkovice nad Blanicí 01.05.2010 4 0 4 4 4 4 3 4 149 I.c   Jan Šlosar
FXH AIRA Spirit of the Forest
o: Chalvin od Rytí?e Malovce
m: Colli Orki Star Franke
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017 4   4 4 3 4 4 4 149 b. I.c Klubové Robert Krej?í
FXH Airra Nerilem
o: Loczi Bardi Fox Billy
m: Larra od Štěpanského rybníka
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 4 4 4 4 4 4 4 192 b. I.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Ing. Kamil Krejčí
FXH Aiwa ze Střekovského podhradí
o: Mustang od Rytíře Malovce
m: Arny od Kněžny
OMS Chomutov-Hrušovany 01.05.2015 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c   M.Nový
FXH Ajattara Lovcův sen
o: Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Opava - MS Březiny-Hlučín 20.10.2012 3 0 2 4 3 2 2 4 106 II.c   Bílý Ondřej
FXH Ajax z Ještětského Sedla
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Svijanský Újezd 15.05.2011 4 3 3 4 2 2 4 4 154 II.c slídění 2 Hliněný Martin
FXH AJŠA z Houšťanky
o: Hugo Blahut
m: Aphrodite Rader Star
OMMS Třebíč - MS Ocmanice Zahrádka 13.05.2017 4 0 4 4 2 4 4 4 146 b. II.c   Zdeněk Pokorný
FXD Albus Alaterra
o: Black Star Franke
m: Ike Star Franke
  01.01.2009 4 2 4 4 4 2 4 3 154 II.c   Hampl Oto Hamplová Eliška
FXH Alcapone Pink Terror
o: Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015 4 3 4 4 4 4 4 4 176 I.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Kateřina Pavlicová
FXH Alf Lovcův Šperk
o: Car z Bystřických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS Příbram-Sedlčany 30.04.2016 4 4 4 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Barbora Vykysalová
FXH Alfi z Žehuńské doliny
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Agata z Městeckého polesí
OMS Brno - město 16.04.2011 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c   Knotek Jiří
FXH Alma Bohemia Šibeník
o: Cyr od Štěpánského rybníka
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Tábor - Třebějice 05.05.2012 4 0 4 4 3 2 4 4 138 II.c slídění 2 Švecová Martina
FXH Alma Nerilem
o: Loczi Bardi Fox Billy
m: Larra od Štěpanského rybníka
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c Klubová Tomáš Brabec
FXH Alma z Ještědského Sedla
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Svijanský Újezd 15.05.2011 4 0 4 4 3 4 3 4 145 I.c   Mrázek Martin
FXH Amálka od Křovického dvora
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
OMS Rychnov nad Kněžnou - Opočno 05.05.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Petr Tomáš
FXD Amy Hvězdný kopec
o: Merlin v.d. schonen Bergen
m: Nela z Lipavy
Razová 21.05.2011 1 0 4 2 2 2 1 4   neobstál klubová, nos 1 Rosochatecký Petr
FXD Andy Hvězdný Kopec
o: Merlin v.d. Shonen Bergen
m: Nolla z Lipavy
OMS Olomouc - Slatinice 21.05.2011 3 0 4 4 2 2 2 4 110 II.c slídění 2 Langer Miloš
FXH Apolo od Nextry
o: Alf z Mojeneckých bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c Klubová zkouška, vítěz zkoušek,hlasitost - zajíc ŚEMRO Michal
FXH Ar z Ještědského Sedla
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Svijanský Újezd 15.05.2011 3 0 4 3 2 3 4 2 120 I.c   Virt Petr
FXH Aramis od Nextry
o: Alf z Mojenských Bitic
m: Nextra od Rytí?e Malovce
OMS ?eské Bud?jovice - Hartmanice 13.05.2011 4 3 3 4 4 2 4 3 158 II.c slíd?ní 2 Pavlicová Kate?ina
FXH Argo von Leinbruck
o: Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
Chodov 05.05.2012 3 - 4 4 4 4 3 4 139 I.c   Jan Bína
FXH Argo z Ještědského sedla
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Svijanský Újezd 15.05.2011 4 3 4 4 3 4 4 4 176 I.c   Barták René
FXH Arina z Psárova
o: Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
Chodov 10.05.2014 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   Jiří Rais
FXH Aris z Nebeského království
o: Mustang od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
  01.01.2009 4 2 4 4 4 3 4 4 165 I.c   Štika Petr
FXH ARKA od Svaté vody
o: Smor Super Pride
m: Zora od Svaté vody
OMS Břeclav - D.Dunajovice 14.05.2016 4 3 4 4 3 4 4 4 173 b. I.c   David Hrnčíř
FXH Aron z Kovalovských hájků
o: Tohnny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
Bruntál 15.05.2010 4 4 4 4 3 4 4 4 184 I.c klubová zkouška Barbora Petrů Puhrová
FXH Aron z Příběnického hradu
o: Erney Steinbach Terry
m: Megy z Borotínských lesů
Malovice 17.04.2011 4 3 4 4 3 3 4 4 169 I.c Klubová zkouška, MUDr Zdráhal Richard
FXH Aron z Přílucké stráně
o: Agria Wild World
m: Georgina od Títěže
OMS Frýdek Místek-Nošovice 30.04.2016 4 4 4 4 2 4 4 4 178 b. II.c   Roman Hřičovec
FXH Arrow Reny Destiny
o: Black Boy Game Power
m: Ivory Super Pride
  01.01.2009 4 2 3 4 1 3 4 4 149 III.c   Vinter Kamil Ing.
FXH ARROW z Rychlebských lesů
o: Twain od Hrubého lesa
m: Godisa Bohemia Kent
OMS Most - Polerady 14.05.2017 4 0 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Petr Brziak
FXH Art V- Vlčí doly Moravia
o: Derbin ze Šilfova dolu
m: Fana ze Šilfova dolu
OMS Uh.Hradiště - Nivnice 21.05.2011 3 0 4 4 4 2 4 3 128 II.c slídění 2 Škrabal Miroslav
FXH Artaban Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Kladno - Královice 08.05.2010 4 0 3 4 4 3 4 4 145 I.c   Ing. Zuzana Čechová
FXH Arven od Stříbrné štoly
o: Romano od Hrubého lesa
m: Ora z Ráje Sidy
OMS Pardubice - Sopřeč 05.05.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Kovářová Markéta
FXH Asparagus Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Jindřichův Hradec - Stříbřec 22.05.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c   Zadražil Jaroslav
FXH Athos od Křovického dvara
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Bruntál 15.05.2010 4 1 4 4 3 3 4 4 153 I.c klubová zkouška Mgr. Dalibor Socha
FXH Athos ze Střekovského podhradí
o: Mustang od Rytíře Malovce
m: Amy od Kněžny
OMS Louny - Postoloprty 04.05.2013 4   3 4 3 3 4 4 141 b. I.c   Pavel Kocík
FXH Atilla Pink Terror
o: Iron od Št?panského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS T?ebí? - Nové Syrovice 01.01.2000 4 2 4 4 4 3 4 4 161 b. I.c   Jaroslav Bedná?
FXH Atos od Krakonoše
o: Ar z Ještědského lesa
m: Elza od Rusavky
OMS Liberec-Svijanský Újezd 14.05.2016   -   4   2 1 4   neobstál odstoupil Petr Virt
FXH Atos z Houšťanky
o: Hugo Blahud
m: Aphrodite Rader Star
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2014 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c   M.Velíková
FXH Atos z Kovářovy strouhy
o: Andy z Mezimostí
m: Dikce od Rytíře Malovce
OMS Kladno 01.05.2016 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Věra Lišková
FXH Audi Bohemia Regent
o: Chilli Peppers z Děkanu
m: Fanta Super Pride
  01.01.2009 4 4 4 4 4 3 4 4 181 I.c   Kouba Jan
FXH Audrey Bea z Důlky
o: Delaware Zeus
m: Bea z Ráje Sidy
OMS Brno - město 16.04.2011 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Veselý Lumír
FXH Axia ze Šilfova dolu
o: Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Karviná-Havířov 20.09.2014 4 - 4 4 4 4 4 4 160 b. I.c   Tomáš Kaleta
FXH Aysha z Lískovny
o: Fred od Oslavy
m: Lilly z Bořetínských lesů
OMS Žďár nad Sázavou - Netín 15.05.2011 4 0 4 4 2 4 3 4 141 I.c   Zambová Sylva Zambová Michaela
FXH Babetka od Hrubého lesa
o: Quik Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
Chodov 07.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubová Bohunová Pavlína
FXH Bad z Psárova
o: Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Tábor-Třebějice 07.05.2016 3 - 4 4 4 2 4 4 128 b. II.c   Miroslav Holec
FXH BAK z Houšťanky
o: Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Ajša z Houšťanky
OMS Třebíč - MS Ocmanive - Zahrádka 13.05.2017 4 0 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Zdeněk Pokorný
FXH Balů od Anenského vrchu
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c Klubová zkouška, Ptáček Vladimír
FXH Bára z Holasických kopečků
o: Indian Fox
m: Jasmine Super Pride
Brno město 15.05.2010 4 4 4 4 3 3 4 4 177 I.c   Klimus Ladislav
FXH Barbar od Jestřábí tvrze
o: Ainar Lemart
m: Ailka Vives Bohemia
Hrušovany - OMS Chomutov 08.05.2014 3 - 4 4 3 3 4 4 132 b. I.c   Jan Minařík
FXH Bart od Sezinského potoka
o: Asterix z Jámy lvové
m: Elina od Hombreho
OMS Opava-Dubina Kozmice 04.05.2014 4 - 4 4 3 3 4 4 145 b. I.c   Radovan Dočkal
FXD Baxi z Benkovského kopce
o: Dar od Mafiho
m: Peewee z Benkovského kopce
Blažovice 04.05.2013 4 1 4 4 3 4 4 4 160 I.c Klubová Roman Poštulka
FXH Bella Barvínkový potok
o: Voltage Val-Rico
m: Ajka Val-Rico
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 3 4 3 145 I.c Klubová zkouška, Trnka Pavel
FXH BELLOT Lovc?v Šperk
o: Daryl z Holaských kope?k?
m: Jasmina Tuskulum
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017 4 2 4 3 2 4 4 4 159 b. II.c Klubová Barbora Vykysalová
FXH Bereta Bohemia Regent
o: Agria Wilsd World
m: Audi Bohemia Regent
OMS Č.Krumlov - Mojné,Záluží 19.05.2012 4 2 4 4 3 4 4 4 168 I.c   Verner Dušan
FXH Besi z Holasických kopečků
o: Indian Fox
m: Jasmine Super Pride
Brno město 15.05.2010 4 2 4 4 3 4 4 4 168 I.c   Vitvar Ladislav
FXH Bessy Bílá Nálada
o: Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
Brno 14.04.2012 3 3 3 4 3 3 4 4 155 b. I.c   Živělová Žaneta
FXH BESSY z Houšťanky
o: Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Ajša z Houšťanky
OMS Blansko - Vanovice 13.05.2017 4 0 4 4 1 4 3 4 136 b. II.c   Václav Huzlík
FXH Best of Pink Terror
o: Loczi Bardi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016       4 3         - klubová - Odstoupil Kateřina Pavlicová
FXH Bílá noc od Rytíře Malovce
o: Belfos Gigolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
OMS Prachatice 28.04.2012       4 3 2 4 0   neobstál   Nováková Iveta
FXH Black Bobi Pink terror
o: Lóczy Bardi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Mělník-Chlumín 07.05.2016 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Josef Pokorný
FXD Black Jack Olgyra
o: Emerald Star Franke
m: Torri Abdank
OMS Olomouc-Příkazy 17.05.2014 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Ing. Miroslav Boček
FXH Black od Loděnické stráně
o: Amík z Hřešovské skály
m: China z Dražovické tvrze
  01.01.2009 3 2 4 4 4 4 4 4 162 I.c   Mašek Pavel
FXD Blaine Elaterra
o: Surah Star Franke
m: Adalide Olgira
OMS Blansko - Borotín 09.05.2015 3 - 4 4 3 1 4 3 114 b. III.c   Dalibor Sehnal
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o: Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Prostějov - Nezamyslice 26.05.2012 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c   Adámková Jana
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o: Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 2 4 4 4 4 4 4 172 b. I.c Klubová MgA Jana Adámková
FXH Bona od Klanečnice Bohemia
o: Chart od Oslavy
m: Eliz z Krčmaně
OMS Náchod - Bohuslavice 10.05.2015           1       neobstál odstoupil Hubert Kindl
FXH Boreen Czech Bern
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Desire z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 3 4 4 4 3 4 4 173 I.c   Škeřík Ondřej
FXH Box od Rytíře Malovce
o: Belfox Gogolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Interholz Miroslav
FXD Brena Oderský skřítek
o: Exitus Leibitz
m: Dášenka od Špulků
OMS Olomouc - Těšetice 19.05.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Guziur Tomáš
FXH Brit z Holasických kopečků
o: Indian Fox
m: Jasmine Super Pride
Brno město 15.05.2010 4 3 4 4 3 3 4 4 169 I.c   Unger Ladislav
FXH Brit z Úsovska
o: Eric Javor Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
Chodov 07.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubová Demel Petr
FXH Brita Pink Terror
o: Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Mira od Akátové stezky
OMS Louny - Postoloprty 07.05.2016 4 0 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   Jaroslav Pelc
FXH BRITA z Psárova
o: Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Tachov - Tisová 06.05.2017 4 4 4 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Tereza Nováková
FXD Brok od Špačkova mlýna
o: Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Beneš Jan
FXH Brona ze Střižovských luk
o: Argo z Ještědského sedla
m: Karina od Homreho
OMS Liberec-Svijanský Újezd 14.05.2016 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   MUDr. Marek Bursa
FXH Broxbury Reny Destiny
o: Indianfox Batman
m: Ivory Super Pride
OMS Příbram - Sedlčany 04.05.2013 3 3 4 4 3 3 3 4 152 b. I.c   Ing. M. Jankovská
FXH BRUNO z Hvozdíkových Strání
o: Maxim z Rozkvetlé doliny
m: Tara ze Skupečské Vinice
OMS Litoměřice 07.05.2016 4 0 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   Kamila Picurová
FXH Buggy od Hraběte
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
Kladno - Královice 08.05.2010 4 0 4 4 2 3 4 4 141 I.c   Pavel Flener
FXH CAISOPEA z Petrovských Strání
o: Sam Steinbach Terry
m: Giulia Bohemia Kent
OMS Litoměřice 07.05.2016 4 0 4 4 3 3 3 4 135 b. I.c   Josef Mareš
FXH Car z Bystřických hranic
o: Quiz od Zahrádeckých rybníků
m: Eleonora z Dloihých dílů
Pelhřimov -Křelovice 22.05.2010 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c   Jan Šabatka
FXH Car z Dianiných lesů
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Orssi ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2011 3 0 4 4 3 3 2 4 121 II.c stopa živé zvěře 2 Mekyska Ondřej
FXH Car z Žákova háje
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 3 4 2 3 3 4 130 I.c   Jankulár Jan
FXD Car ze Žlíbku
o: Ben von Dorlberg
m: Ela z Úsovska
Kroměříž - Pravčice 01.05.2010 2 0 1 4 2 2 2 4 88 III.c   Staněk Tomáš
FXH Cara z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové ztezky
OMS Beroun-Praskolesy 10.05.2014 4 4 4 4 2 2 4 4 164 b. II.c   Chromková/Petr Fíla
FXH Cardamona od Hrubého lesa
o: Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Prostějov 26.05.2012 4 0 4 4 4 4 4 2 148 I.c   Hansl Jaroslav
FXD Casey z Elgardu
o: Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Teplice -Štěpánov 09.06.2013 3 - 4 4 3 3 3 4 128 b. I.c   Jindřich Posselt
FXH Cathy Steinbach Terry
o: Qart Steinbach Terry
m: Hurikán Slovakia Fuge
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 - 4 4 4 3 4 4 153 b. I.c Klubová Petr Mareš
FXD Catty Concord From Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
  01.01.2009 4 1 4 4 4 4 3 4 157 I.c   Placatková Klára
FXH Cedra od Sezinského potoka
o: Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Ostrava-Stará Ves 07.05.2016 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   MVDr. K. Denerová/J. Blahut
FXH Cer Divočina
o: Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava - Radkov u Telče 14.05.2011 4 0 4 4 3 3 2 4 131 II.c   MVDr. Vejnarová Denisa
FXH Cezar z Holaských kopečků
o: Agria Wild World
m: Jasmine Super Pride
OMS Chrudim - Vestec 05.05.2012 4 0 4 4 2 4 4 4 148 I.c   Procházka Luboš
FXD Ciba Lichnoveček
o: Orlan z Benkovského kopce
m: Bes Lichnoveček
Razová 21.05.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c klubová Vaškuj Karel
FXD Ciba Lichnoveček
o: Orlan z Benkovského kopce
m: Bes Lichnoveček
OMS Bruntál - Razová 18.05.2012 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c klubová zkouška,Vítěz zkoušek Vaškuj Karel
FXH Cid Xiamant
o: Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2016 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Jan Martoni
FXH Cik z Úsovska
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Kroměříž - MS Trávník 07.05.2011 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c   Kolář David
FXH Cilka z Bystřických hranic
o: Quíz od Zahrádeckých rybníků
m: Eleonora z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Hemr Luboš
FXH Cir z Nebeského královsví
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 14.05.2011 4 1 4 4 4 2 4 4 150 II.c slídění 2 Štika Petr
FXH Ciro z Krčmaně
o: Teddy Tuskulum
m: Zora z Krčmaně
  01.01.2009 4 1 4 4 4 3 3 4 150 I.c   Moudrý Čeněk
FXH Cita z Dianiných lesů
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Orssi ze šilfova dolu
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2011 3 0 4 4 3 2 1 4 107 III.c stopa živé zvěře 1 Mekyska Ondřej
FXH Cita z Nebeského království
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 14.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 - Heřman Václav
FXH Cita z Žákova háje
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnika od Rytíře Malovce
Sokolov 08.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubová zkouška Jaroslav Adamec
FXH Cleo od Sezinského potoka
o: Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c Klubová Jan Cedidla
FXH Clif od Anenského Vrchu
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Tábor-Třebějice 10.05.2014 4 - 3 4 4 3 3 4 134 b. I.c   Vladimír Ptáček
FXH Cloney od Jestřábí tvrze
o: Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Chomutov-Hrušovany 01.05.2015 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c   P.Šustr/P.Brziak
FXD Colli Orkif Star Fox
o: Strozzavolpe Special Desing
m: Fay Black Star Franke
Blažovice 04.05.2013 2   4 4 4 4 2 3 118 II.c Klubová Eva Žalmanová
FXH Conny od Anenského vrchu
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Tábor - Třebejice 11.05.2013 4 2 4 4 2 3 4 4 157 b. I.c   Milan Kaltounek
FXH Cora od Sezinského potoka
o: Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 3 - 4 4 4 3 4 4 135 b. I.c Klubová Vladislav Staněk
FXH Cora z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun 07.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Beránek Jiří
FXH Countess Bathora Game Power
o: Avolon v.d. Bismarckquelle
m: Cheery Lady z Děkanu
Chrudim - Bylany 25.09.2010 4 4 4 4 3 4 4 4 184 I.c   Čermák Stanislav
FXH Cyr z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Praskolesy 07.04.2011 4 4 4 4 4 3 4 4 181 I.c   Vlk František Svoboda Jiří
FXH Dag z Holaských kopečků
o: Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 - 4 4 4 2 4 4 142 b. II.c Klubová Jiří Sirový
FXH Daisy od Hraběte
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Kladno - Hostouň 03.10.2015 4 3 4 4 3 3 4 4 166 b. I.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Bc. Pavel Flener
FXH Daisy z Holaských kopečků
o: Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Klatovy - Klatovy 20.04.2013 4 2 4 4 3 4 4 4 168 b. I.c   Stanislav Urbánek
FXD Dalia Concord from Zliv
o: Bon Curly Holigan
m: Etel ze Stříbrné
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Goby Richard
FXH Dalibor Vives Bohemia
o: Asparagus Vives Bohemia
m: Eliza Game Power
OMS Kladno - Vraný 01.05.2015 4 - 3 4 3 3 4 4 138 b. I.c   K. Šukovský/A. Šukovská
FXD Dandy z Rataj
o: Elias´t Beuke Jagerken
m: Zuzi z Rataj
OMS Strakonice-Dražejov 10.05.2014 3 - 4 4 4 3 4 1 123 b. III.c   Miroslav Kostohryz
FXH Dar z Nebeského Království
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 05.05.2012 4 0 3 4 4 3 4 4 145 I.c   Štika Petr Dvořáková Jana
FXH Dark Czech Born
o: Kolombo od Rytíře Malovce
m: Desire z Dlouhých dílů
  01.01.2009 3 0 3 4 2 3 2 4 113 I.c   Máška Josef
FXD Darsy z Elgardu
o: Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c Klubová Ing. Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o: Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 3 4 4 4 4 4 4 180 b. I.c Klubová - Vítěz Klubových zkoušek Jiří Mareš
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o: Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
Blažovice 04.05.2013 4   4 4 3 3 4 3 141 I.c Klubová Jakub Klabačka
FXH Deny z Habrového revíru
o: Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Praskolesy 16.05.2015 4 - 4 4 4 4 4 4 152 b. I.c   Jiří Beránek
FXD Dino z Prácheňského hradu
o: t´Beuken Jagerken Elias
m: Jessika od Žluté skály
OMS Strakonice - Dražejov 12.05.2012 3 0 4 4 4 4 3 4 139 I.c   Koubíková Petra
FXH Dix s Nebeského Království
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 05.05.2012 4 0 3 4 1 3 4 4 133 III.c vodění na řemeni - 1 Gramblička Jaroslav
FXH Dolly od Hraběte
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016     4 4   1 0     neobstál Klubová Pavel Flener
FXH Domino Dancer Biczkás
o: Residentes Private Pose
m: Delavare Iris
OMS České Budějovice - Kamený Újezd 28.09.2015 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c   Robert Fogas
FXH Domino Dancer Biczkás
o: Residentes Private Pose
m: Yris Delaware
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 2 2 4 4 2 2 2 4 114 b. II.c Klubová Kateřina Hemalová
FXH Don z Úsovska
o: Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Kroměříž-Trávník 03.05.2014 3 - 4 4 2 2 3 4 115 b. II.c   David Kolař
FXH Dora z Nebeského Království
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Sedlčany 01.01.2000 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Heřman Václav
FXH Dyk z Habrového revíru
o: Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Praskolesy 10.05.2014 4 3 4 4 3 3 4 4 166 b. I.c   Michal Vičan
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Bruntál 15.05.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c klubová zkouška,Klubový vítěz Marek Kubrický
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Prostějov - Vrchoslavice 22.05.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Marek Kubrický
FXH Ela z Žákova háje
o: Orlík od Rytíře Malovce
m: Cita z Žákova háje
Chodov 05.05.2012 3 - 4 4 2 3 3 4 124 I.c   Jaroslav Adamec
FXD Elf z Prácheňského hradu
o: Elias´Beuke Jagerken
m: Airin z Prácheňského hradu
OMS Strakonice - Dražejov 11.05.2013 4 - 4 4 3 4 4 4 152 b. I.c   Petra Koubíková
FXD Elfie z Elgardu
o: Travella Sporting Chance
m: Brixie z Elgardu
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 3 4 4 3 4 4 4 173 b. I.c Klubová Iva Besklerová
FXH Eliza Game Pover
o: O´charlly v.d. Bismarcquelle
m: Athéna Game Power
OMS Praha východ - Čelákovice 28.10.2011 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Veselá Zuzana
FXH Ella od Moravské Sázavy
o: Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Chrudim - Dvakačovice 02.05.2015                   neobstál odstoupil O. Kopista/V. Kopista
FXH Elton Bohemia Kent
o: Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
Chodov 05.05.2012 4 - 4 4 4 4 4 4 152 I.c   Jiří Mareš
FXH Elyot z Krumpachu
o: Gryzli od Tít?že
m: Agnes z Krumpachu
OMS Olomouc-T?šetice 14.05.2016 4 2 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Pavel Meixner
FXH Emperor Tuskulum
o: Quisssex Gallop on
m: Kelly Tuskulum
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 3 4 149 I.c Klubová zkouška, Ing. Hutěčka Vladimír
FXH Endy od Oslavy
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Kučera Jan
FXD Enzo z Benkovského kopce
o: Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c Klubová Jaroslav Makovička
FXH Era z Jalovcové louky
o: Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c Klubová Mudr. Eva Mackovíková
FXH Era z Jalovcové louky
o: Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2016 4 - 3 4 4 3 4 4 141 b. I.c   Mudr. Eva Mackovíková
FXH Erat Val-Rico
o: Voltage George
m: Airin Lemart
Kolín 16.05.2010           0       neobstál   Vladimír Svoboda
FXD Eric Concord from Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Strakonice - Dražejov 07.05.2011 3 3 4 4 4 4 4 4 170 I.c   Koubíková Petra
FXH Eridka ze Šilfova dolu
o: Vilfrass Wild Hog
m: Venula ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Bludov 09.05.2015 4 1 4 4 2 3 4 4 147 b. II.c   Vlastimil Kulhánek
FXH Erička od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Hrubého lesa
OMS Pardubice 05.05.2012 4 0 4 4 3 4 3 4 145 I.c   Skalický Lubomír
FXD Eros ze Šutrovky
o: Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c Klubová zkouška, Vrátil Jaroslav
FXH Farry od Štěpánského rybníka
o: Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 2 4 4 2 3 3 4 150 I.c   Pokorná Vladimíra
FXH Ferro z Kraví hlavy
o: Favorit od Rytíře Malovce
m: Dora z Kraví hlavy
  01.01.2009 4 2 4 4 4 2 4 3 154 I.c   Pelíšek Ladislav
FXH Filka z Nebeského Království
o: Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Žďár nad Sázavou-Bobrová 16.05.2015 4 4 4 4 4 3 4 4 177 b. I.c   Milan Remer
FXH Fina z Krčmaně
o: Voltage George
m: Zorka z Krčmaně
Přerov - Domaželice 04.09.2010 4 1 4 4 4 3 3 3 146 I.c   Jaroslav Peluha ml.
FXH Fiona od Balcarky
o: Saizuman Tuskulum
m: Carmmer Caspra
OMS Blansko 31.12.2011 4 0 4 4 1 4 4 4 144 III.c vodění na řemeni Veselý Petr
FXH Fortuna z Kraví hlavy
o: Favorit od Rytíře Malovce
m: Dora z Kraví hlavy
  01.01.2009 4 0 4 4 2 3 4 4 141 I.c   Záplata Emil
FXH Freddi od Štěpánského rybníka
o: Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 4 4 1 4 4 4 176 III.c   Mráček Petr
FXH Fuge Hurikán Slovakia
o: Rocky Hurikán
m: Elka Hurikán Slovakia
Sokolov 08.05.2010 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c klubová zkouška Bohuslav Papež
FXH Gája od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Plzeň-Záluží u Stodu 03.05.2014 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Roman Průcha
FXH Gam od Moravské Sázavy
o: Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 - 4 4 2 3 4 4 139 b. II.c Klubová V. Bigosová/Ing. Jana Adámková
FXH Georgina od Títěže
o: Boreham Beau Brummel
m: Sally Lemart
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Pavelka Jan
FXH Gera od Hobreho
o: Egar od Títěže
m: Jaspra Tuskulum
Bruntál 15.05.2010 3 0 4 4 4 3 3 4 132 I.c klubová zkouška Marek Kubrický
FXH Gerbera od Rytíře Malovce
o: Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 30.04.2016 4 - 4 4 3 3 4 4 142 b. I.c   Iveta Nováková
FXH Gina z Žákova háje
o: Athos od Nextry
m: Cita z Žákova háje
OMS Kladno - Hostouň 03.10.2015 3 - 4 4 3 3 4 3 128 b. I.c Klubová Jaroslav Adamec
FXH Gita z Nebeského království
o: Daryl z Holaských kopečků
m: Dora z Nebeského království
OMS Příbram-Sedlčany 30.04.2016 4 4 4 4 4 4 4 4 184 b. I.c   Václav Heřman
FXH Gofi od Moravské Sázavy
o: Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 4 2 4 4 3 4 4 4 165 b. I.c Klubová Ing. Jana Adámková
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o: Glamorgan´s Opera
m: Merkury july
Blažovice 04.05.2013 2 1 4 4 4 2 4 4 130 II.c Klubová Martin Pospíchal
FXD Golf z Prácheňského hradu
o: Elias´t Beuke Jagerken
m: Airin z Prácheňského hradu
OMS Strakonice-Dražejov 16.05.2015 4 - 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Petra Koubíková
FXH Goora od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Kleinhampl Vít Ing.
FXH Goora od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
  01.01.2009 4 2 4 4 4 4 4 4 172 I.c   Kleinhampl Vít Ing.
FXH Granada od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: Belfox Eve
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Macků Tereza
FXH Gryf z Žákova háje
o: Athos od Nextry
m: Cita z Žákova háje
OMS Kladno - Hostouň 03.10.2015 4 2 4 4 1 3 3 4 145 b. II.c Klubová Pavel Vaňha
FXH HAIDY ze Strážnických luk
o: Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Třebíč - NOvé Syrovice 29.10.2016 4 0 4 4 2 3 4 3 135 b. II.c   Jaroslav Bednář
FXD Hanka Concord from Zliv
o: Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015       4   2 0     neobstál klubová - Odstoupil Dana Stejskalová
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 2 3 4 1 3 4 4 149 III.c   Klementovič Jiří
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 2 148 I.c   Klementovič Jiří
FXH Hector od Títěže
o: Art od Títěže
m: Vielfrass Jaminska
  01.01.2009 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c   Vyoral Daniel
FXD Heidi Concord from Zliv
o: Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Prachatice - Strunkovice n/B. 17.05.2015 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Milena Doulová
FXH Hela z Krčmaně
o: Quick Super Pride
m: Zorka z Krčmaně
OMS Kroměříž - MX Trávník 07.05.2011 3 0 4 4 3 2 3 4 121 I.c   Ing. Końárek Martin
FXH Henrieta od Balcarky
o: Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Beroun - Praskolesy 11.05.2013 4 4 4 4 4 4 4 4 188 b. I.c   Petr Jiskra/Jiří Beránek
FXH Heppy Laidy od Balcerky
o: Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Blansko - Velké Opatovice 12.05.2012 4 0 4 4 4 2 4 4 142 II.c   Ing. Svoboda Zdeněk
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 2 4 4 3 4 3 4 161 I.c   Pánek Petr
FXH HERO ze Strážnických luk
o: Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017 2   4 4 2 3 1 4 98 b. III.c Klubová Pavel Řezníček
FXH HERO ze Strážnických luk
o: Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Znojmo - Horní Dubňany 06.05.2017 4 0 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Pavel Řezníček
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 3 4 4 2 3 4 4 165 I.c   Dušek František
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 3 0 4 4 4 2 3 3 121 II.c   Dušek František
FXH Hery Val-Rico
o: Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
Blažovice 04.05.2013 4 2 4 4 4 4 4 4 172 I.c Klubová - Vítěz Klubových zkoušek Šupálek Jan
FXH Hip Bohemia Šibeník
o: Bor z Úsovska
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Benešov - Bystřice 08.05.2015 3 - 4 4 2 2 3 4 115 b. II.c   Milan Červ
FXD Hrášek z Bambouzku
o: Artuš z Rataj
m: Faty z Havlanky
OMS Strakonice-Dražejov 10.05.2014 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   Petra Koubíková
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: t´Beuke Jagerken Elias
m: Pepsi od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 0 3 4 4 3 4 4 145 I.c Klubová zkouška, Kirschner Jan
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: Elias´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Hostouň 28.09.2013 4 2 4 3 4 3 4 4 162 b. I.c Klubová L. Kirschnerová/J. Kirschner
FXH Chelsea od Títěže
o: Favorit od Rytíře Malovce
m: Saly Lemart
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2011 4 2 4 4 4 4 4 4 172 I.c   Pavelka Jan
FXH Chilli od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Chodov 07.05.2011 4 0 4 4 2 3 3 4 134 I.c klubová Pokorná Vladimíra
FXH Chita od Zahrádeckých rybníků
o: Chasco
m: Fidorka
Stříbřec 31.12.2011 4 0 4 4 4 3 3 4 142 I.c   Fischer Lukáš Mgr.Fischerová Martina
FXH Chokolada od Hrubého lesa
o: Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Plzeň-Záluží u Stodu 03.05.2014 4 3 4 4 4 2 4 4 162 b. II.c   Roman Průcha
FXH Chrys od Títěže
o: Favorit od Rytíře Malovce
m: Saly Lemart
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2011 3 0 4 4 2 3 3 3 120 I.c   Pavelka Jan Dúbrava Antonín
FXH Iggi od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c Klubová Barbora Petrů Puhrová
FXH Ikar od Hombreho
o: Britt od Branecké hůrky
m: Dejsi od Hombreho
OMS Bruntál - Razová 19.05.2012 4 2 4 4 4 2 4 4 158 II.c klubová zkouška, slídění 2 Můčka Lukáš
FXH Ikar-Val Rico
o: Fred Val- Rico
m: Arga Barvínkový potok
Blažovice 04.02.2013 4 2 4 4 3 2 4 4 154 II.c Klubová Kateřina Pavlivcová
FXH Imhotep od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Era od Štěpánského rybníka
Chodov 07.05.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 188 I.c klubová, Vítěz zkoušek MVDr. Froňková Andrea
FXH Indiana od Rytíře Malovce
o: Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 30.04.2016 4 - 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Iveta Nováková
FXD Iron z Úsovska
o: Atan Malbi Area
m: Kesy z viselců
OMS Český Krumlov - Mojné 21.05.2011 4 0 4 4 4 2 3 4 135 II.c slídění 2 Goby Richard
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Praskolesy 07.05.2011 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Jirásek Jan
FXD Irra Kojál
o: Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 2 4 4 4 4 4 4 168 b. I.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Jan Derka
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Era od Štěpánského rybníka
Chodov 07.05.2011 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c klubová Ing. Kleinhampl Vít
FXH Issa Val-Rico
o: Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Havlíčkův Brod - Nová Ves 11.05.2013 4 4 4 4 4 4 4 4 188 b. I.c   Jan Aubus
FXH Itaka od Rytíře Malovce
o: Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Rokycany-Litohlavy Klabava 21.05.2016 4 - 4 4 4 3 4 4 145 I.c   Jaroslav Vlček
FXH Jara Bohemia Šibenílk
o: Car z Bystřických Hranic
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017       4   3 2     - Klubová - vůdce odstoupil pro indispozici feny Jan Šabatka
FXH Jasmína Tuskulum
o: Emperor Tuskulum
m: Fany z Krčmaně
OMS Beroun-Praskolesy 10.05.2014 3 - 4 4 3 3 3 4 125 b. I.c   Petr Vykysal/Barbora Vykysalová
FXH Jedina ze Šilfova dolu
o: Ditmar ze Šifova dolu
m: Cecilka ze Šilfova dolu
  01.01.2009 3 0 4 4 4 2 3 4 125 II.c   Kabaj Jaroslav
FXD Jerry od Žluté skály
o: Effe West-Fox
m: Ayscha ze Stříbrné
místo konání 23.07.2008 4 - 4 4 3 3 3 4 138 I.c   Goby Richard
FXH JIM Bohemia Šibeník
o: Car z Bystřických Hranic
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Příbram - Sedlačany 29.04.2017 4 0 4 4 3 3 4 4 148 b. I.c   Milan Červ
FXH Jorry od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Gorra od Štěpánského rybníka
Chodov 07.05.2011 4 3 4 4 4 4 4 4 180 I.c klubová Ing. Kleinhampl Vít
FXH Kalamajka od Rytíře Malovce
o: Denny od Královny Johanky
m: Countess od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 2 2 1 4 103 III.c Klubová zkouška, stopa živé zvěře 1 Kuklíková Romana
FXH KAMMA Bohemia Šibeník
o: Car z Bystřických Hranic
m: Alma Bohemia Šibeník
OMS Benešov - LZ Konopiště 29.04.2017 4 0 4 4 4 3 3 4 138 b. I.c   Martina Švecová
FXH Karemela Kaith Kelečský poklad
o: Kilián od Rytíře Malovce
m: Beautz Barberry
OMS Bruntál - Razová 19.05.2012 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c klubová zkouška Kunčar Petr
FXH Karina od Hombreho
o: Asterix z Jámy Lvové
m: Dara od Hombreho
OMS Jihlava - Radkov 15.09.2012 2 0 4 4 4 3 2 4 115 II.c   MVDr. Vejnarová Denisa
FXH Kein ze Šilfova dolu
o: Boreham Begu Brumel
m: Baneta ze Šilfova dolu
Kolín 16.05.2010   0   4 3 1 4     neobstál   Petr Charouzek
FXH Kent z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMX Havlíčkův Brod - Nová Ves - Víska 12.05.2012 4 0 3 4 4 4 4 4 152 I.c   Aubus Jan
FXH Kessi z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
0MS České Budějovice- MS Hartmanice 13.05.2012 4 0 4 4 4 3 3 4 142 I.c   Trnka Pavel
FXH Kid z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS České Budějovice-Hartmanice 13.05.2012 4 0 4 4 3 3 3 4 138 I.c   Trnka Pavel
FXH Krom Val-Rico
o: Hurikán Slovakia Rambo
m: Hira Val-Rico
OMS České Budějovice - Hartmanice 16.05.2015 3 - 4 3 4 3 4 1 187 b. III.c   Trnka Pavel
FXH Kuno od Rytíře Malovce
o: Denny od Královny Johanky
m: Countes od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 4 2 3 4 125 II.c Klubová zkouška, slídění 2 Pěsta Jan
FXH Laary ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Elma ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 180 I.c   Pavelka Jan
FXH Larra od Štěpanského Rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
Blažovice 04.05.2013 4   4 4 3 3 4 2 137 I.c Klubová Ing. Kamil Krejčí
FXH Latonia Tuskulum
o: Vielfrass Wild Hog
m: Inspira Tuskulum
OMS Zlín 16.05.2015 4 - 4 4 4 4 3 4 145 I.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXH Lorney od Hrubého lesa
o: Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2016 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c   Miroslav Kubíček
FXH Luna z Dlouhých dílů
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Bella Barvínkový potok
OMS České Budějovice - U Rudic Hartmanice 19.05.2013         4         - odstoupil Pavel Trnka
FXH Lyra od Rytíře Malovce
o: Urex Steinbach Terry
m: Jizera od Rytíře Malovce
OMS Prachatice 28.04.2012 3 0 4 4 4 2 2 4 118 II.c   Nováková Iveta
FXH Mamba od Rytíře Malovce
o: Belfox Diamond
m: Karamela od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 4 4 3 2 131 I.c Klubová zkouška, Nováková Iveta
FXH Marlon od Hrubého lesa
o: Endriwe od Hrubého lesa
m: Hádanka od Hrubého lesa
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2016 3 - 4 4 4 1 2 4 107 b. III.c   Martin Pospíchal
FXH Maxim z Rozkvetlé doliny
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Genevra od Rytíře Malovce
OMS Litoměřice - Brníkov 05.05.2012 4 0 4 4 3 3 4 4 145 I.c   Picurová Kamila
FXH Megy z Borotínských lesů
o: Komic v.d. Bismarckquelle
m: Axa z Borotínských lesů
  01.01.2009 3 0 3 4 3 2 2 4 110 II.c   Zdráhal Richard MUDr.
FXH Merci od Hrubého lesa
o: Endriwe od Hrubého lesa
m: Hádanka od Hrubého lesa
OMS Šumperk - Bludov 07.05.2016 3 - 4 4 4 2 3 4 121 b. II.c   Martin Pospíchal
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Plzeň-Záluží u Stodu 03.05.2014 4 4 4 4 4 3 3 4 178 b. I.c   Zbyněk Adamec
FXH NEPOMUK od Rytíře Malovce
o: Falcon Bohemia Kent
m: Yuriria od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 16.04.2017       4   4 3 0   neobstál KLubová Iveta Nováková
FXH Nico od Homreho
o: Asterix z Jámy Lvové
m: Ajda od Homreho
OMS Kolín - Třebovle 08.05.2013 4 3 4 4 3 3 4 4 169 b. I.c   Vladimír Svoboda
FXH Nicol z Borotínských lesů
o: Erney Steinbach Terry
m: Hajdy z Borotínských lesů
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 3 3 3 4 128 I.c Klubová zkouška, Ing. Brož Antonín
FXH Nord od Hrubého lesa
o: Aron z Kovalovských hájků
m: Iggi od Hrubého lesa
OMS Zlín - Tečovice 14.05.2016 4 - 3 4   3 4 4 141 b. I.c   Daniel Kysučan
FXH Olivia Boramo sole
o: Komic v.d. Bismarckquelle
m: Katanie od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Hemr Luboš
FXD Olympia z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
MS Ronov - OMS Chrudim 02.05.2009 4 2 4 4 4 4 4 4 156 I.c Hlasitý na viděnou Urbánková Blanka/Švanda Pavel
FXD Olympia z Benkovského kopce
o: Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 2 4 4 4 4 4 4 172 I.c   Urbánková Blanka Švanda Pavel
FXH ORINKA od Hrubéhé lesa
o: Gold Fever of Sweetest poison
m: Hádanka od Hrubého lesa
OMS Vyškov - Hodějice 20.05.2017 4 0 4 4 2 3 4 4 139 b. II.c   Ing. Stanislav Charous
FXD Orlan z Benkovského kopce
o: Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Vaškuj Karel
FXH Oxar ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Saxa ze Šilfova dolu
Prostějov - Vrchoslavice 22.05.2010 4 0 3 4 4 2 4 4 138 II.c slídění 2 Petr Muzikant
FXH PENNY od Štěpánského rybníka
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Irra od Štěpánského rybníka
Beroun 07.05.2016 4 2 4 4 4 4 4 4 168 I.c   Jan Heran
FXD Pepsi od Rytíře Malovce
o: Princ Tajfun
m: Dafné od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011       4   4 4 0   neobstál Klubová zkouška, stopa vůdce - 0 Nováková Iveta
FXH Pepsi z Dlouhých dílů
o: Hurikán Slovakia Rambo
m: Desi z Dlouhých díů
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015 4 2 4 4 4 3 4 4 161 b. I.c klubová Daniel Vyoral
FXH Perca ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
Frýdek - Místek 09.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Tomáš Kaleta
FXH Perry od Štěpanského rybníka
o: Dryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Havlíčkův Brod - Nová ves 16.05.2015 4 2 4 4 3 3 4 4 158 b. I.c   Josef Hrabaň
FXH PERSEUS Tuskulum
o: Vielfrass Rob Roy
m: Latonia Tuskulum
OMS Nový Jičín - Kunín 13.05.2017 4 0 4 4 2 3 2 4 125 b. II.c   Cyril Horut
FXD Profox Europe
o: Niki
m: Europe N.I. du clos de Amourex
OMS Brno venkov-Blažovice 03.05.2014 4 2 4 4 4 4 4 4 168 b. I.c Klubová Pavel Švanda
FXH QARRT od Štěpánského rybníka
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpánského rybníka
OMS Beroun Praskolesy 07.05.2016 4 0 4 4 3 3 4 3 138 b. I.c   Pavel Sedmík
FXH Qwarra od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Český Krumlov-Mojné 02.05.2015 4 - 4 4 3 4 4 4 149 b. I.c   Alžběta Schwarzová
FXH Rambo od Homreho
o: Cyr Val-Rico
m: Lambáda od Homreho
OMS Kroměříž-Chropyně 07.05.2016 3 1 3 4 3 3 4 4 136 b. I.c   Radomil Staněk
FXH REX od Hombreho
o: Cyr Val-Rico
m: Lambada od Hombreho
OMS Kroměříž - Břest 01.01.2000 3 0 4 4 3 3 3 3 121 b. II.c   Roman Zavadil
FXH Rony z Borotínských lesů
o: Sivaš od Rytíře Malovce
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Třebíč - MS Třebelovice 28.05.2011 4 3 4 4 3 4 4 4 176 I.c   Kafůněk Jan
FXH Roy Boramo Sole
o: Jantar od Rytíře Malovce
m: Lady Shelley Boramo Sole
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 3 2 2 4 114 II.c Klubová zkouška, slídění 2 Králíčková Jitka
FXD Sally z Benkovského kopce
o: Grispy Chekpoint
m: Farba v.d. Bismarckquelle
Bruntál 15.05.2010 4 2 4 4 4 4 4 3 168 I.c klubová zkouška Karel Vaškuj
FXD Schelby z Benkovského kopce
o: Grispy Checkpoint
m: Farba v.d. Bismarckquelle
Bruntál 15.05.2010 4 2 4 4 3 3 4 2 153 I.c klubová zkouška ing. Jan Hulva
FXD Šagan z Lankače
o: Ir z Víselců
m: Iva z Lankače
  01.01.2009 3 1 3 4 4 3 1 4 122 III.c   Kos Roman
FXD t´Beuke Jagerken Elias
o: Disco
m: Yolient of Sarala
Malovice 17.04.2011 3 0 4 4 4 4 3 4 139 I.c Klubová zkouška, Nováková Simona
FXD Thálie z Benkovského kopce
o: Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 1 4 4 4 4 4 4 164 I.c   Smékal Dalibor
FXH Twain od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Razová 21.05.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c klubová Pospíchal Martin
FXH TYNA od Štěpánského rybníka
o: Dragon z Úsovska
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun Praskolesy 07.05.2016 4 2 4 4 4 1 4 4 147 III.c   Jan Jirásek
FXH Udin Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Sokolov 08.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubové zkoušky,Klubový vítěz Bohuslav Papež
FXD Ully od Žluté skály
o: Wewewe z Benkovského kopce
m: Monny od Žluté skály
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015       4   2 0     neobstál klubová - Odstoupil Pavel Švanda
FXD Ully od Žluté skály
o: Wewewe z Benkovského kopce
m: Monny od Žluté skály
OMS Brno venkov-Blažovice 07.05.2016 3 - 4 4 4 3 3 1 116 b. III.c Klubová Pavel Švanda
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c   Hemr Luboš
FXH Uršula od Hrubého lesa
o: Imar ze Šilfova dolu
m: Emili od Hrubého lesa
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Churavý Milan
FXD Urus z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Strakonice -Dražejov 08.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Koubíková Petra
FXD Ux z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Malovice 17.04.2011 4 3 4 4 4 4 3 4 173 I.c Klubová zkouška, hlasitost zajíc Máca Luboš
FXH Valentýn od Hrubého lesa
o: Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
Bruntál 15.05.2010 3 0 3 2 4 2 3 4 115 II.c klubová zkouška Jana Žídková
FXD Vall z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Razová 21.05.2011 4 4 4 4 3 4 4 4 184 I.c klubové,Vítěz zkoušek Pustka Jiří
FXH Vanesa z Ráje Sidy
o: Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Aura z Ráie Sidy
OMS Plzeň - Chotěšov 07.05.2011 3 0 4 4 4 2 3 47 125 II.c slídění 2 Vodička Stanislav
FXH Vedula ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Vyškov - Hodějice 14.05.2011 3 0 4 4 3 2 3 4 121 II.c slídění 2 Vičar Radoslav
FXH Veruna ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Vyškov - Hodějice 14.05.2011 4 0 4 4 3 4 4 4 152 I.c   Ondráček Jiří
FXH Vigo Steinbach Terry
o: Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 3 0 3 4 3 2 2 4 110 II.c   Kapoun Milan
FXD Villy z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schöenbergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Bruntál 15.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c klubová zkouška Florian Miloš
FXH Watt z Ráje Sidy
o: Cyr od Štěpánského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Týnec 05.05.2012 3 0 4 4 2 4 2 4 124 II.c   Řež Bohumil
FXD Wera Star Franke
o: Kipper Star Franke
m: Mystery Star Franke
  01.01.2009 4 0 4 4 2 2 3 4 127 II.c   Duspivová Iva Ing.
FXD Wewewe z Benkovského kopce
o: Schelby z Benkovského kopce
m: Persee z Benkovského kopce
OMS Olomouc - Těšetice 19.05.2012 4 0 4 4 4 4 3 4 149 I.c   Smékal Dalibor
FXH Wolli od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Sokolov 08.05.2010 4 0 4 4 3 4 4 3 148 I.c klubová zkouška Jan Aubus
FXH Wolli od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Havlíčkův Brod 22.05.2010 4 1 3 4 4 4 4 4 160 I.c   Jan Aubus
FXH X-ray od Štěpánského rybníka
o: Dragon z Úsovska
m: Irra od Štěpánského rybníka
OMS Chomutov Vysočany - Hrušovany 30.04.2017 4   4 4 2 2 4 4 132 II.c   Ing. Pavel Tůma
FXH Xelon od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: Bohemika od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Králíčková Jitka Nováková Iveta
FXD Xsali z Benkovského kopce
o: Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Razová 19.05.2012 4 0 4 4 2 4 4 4 148 I.c klubová zkouška Sabo Petr
FXH Yetty od Svaté vody
o: Belfox Cadafi
m: Xantippe od Svaté vody
OMS Brno město - Dvorska 30.04.2016 4 - 4 4 4 3 4 4 145 b. I.c   M.Nejtek/Ž. Živělová
FXH Zack Super Pride
o: Quick Super Pride
m: Agria Eyeshadow
OMS Brno venkov-Blažovice 09.05.2015 3 - 4 4 3 2 2 4 111 b. II.c klubová Kateřina Pavlicová
FXH Zafyra od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: Kexy od Rytíře Malovce
Malovice 17.04.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 156 I.c Klubová zkouška, Nováková Iveta Madar Jaroslav
FXH Zeus Delaware
o: Indianfox s Batman
m: Delaware Despina
Prostějov - Vrchoslavice 22.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 149 I.c   Soňa Sehnalíková Marek Kubrický
FXH Zuza od Svaté vody
o: Quick Super Pride
m: Xantippe od Svaté vody
OMS Brno město - Dvorska 12.04.2014 4 3 4 4 4 4 4 4 176 b. I.c   Žaneta Živělová


Barvářské zkoušky - BZ
1 - vodění , 2- odložení, 3 - barva, 4 - práce před barvou , 5 - neprovádí se
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH About Tankaram
o: Vabank od Rytíře Malovce
m: Indiana z Benkovského kopce
Prostějov - Bílovice 24.10.2010 4 2 3 3 3 90 II.c   Aleš Foukal, Dolany
FXH Acyra z Mýtské doliny
o: Gordi od Akátové stezky
m: Farry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany - Vojtěch Mýto 17.08.2013 4 3 3 3 3 94 b. II.c   Vladimíra Pokorná/Jaromír Krátký
FXH Adar od Hraběte
o: Pax od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
OMS Tachov - Ctiboř 01.01.2013 4 3 3 2 3 87 b. II.c   Stanislav Puchel
FXH Adrenalin Pink Terror
o: Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 26.10.2014 4 2 4 3 - 64 b. II.c   Jaroslav Bednář
FXH Agar Křížovnická
o: Killian in Brown Kelečský poklad
m: Magma od Títěže
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2015 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Martin Ležák
FXH Aida von Leinbruck
o: Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Brno město - Neslovice 01.01.2000 4 3 3 3 1 84 II.c nahánění 1 Mrkvicová Martina
FXD Aida z Bošilecké bašty
o: Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
Bilichov 13.06.2010 4 4 2 3 3 88 II.c   Václav Sekera
FXD Aida z Bošilecké Bašty
o: Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
Kladno - Bilichov 13.06.2010 4 4 2 3 3 88 II.c   Václav Sekera
FXH Aika Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna z Loděnické stráně
OMS Prachatice - MS Malovice 01.01.2000     2 4     - klubová zkouška, odstpoupil Šlosar Jan
FXH Aika Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Tachov - Nové Domky 17.06.2012 3 4 4 4 3 111 I.c, CACT Pohár Českého lesa v dosledech Šlosar Jan
FXH Aika Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bona od Loděnické stráně
OMS Pardubice - Horní Jelení 09.09.2012 4 4 3 4 2 100 I.c, res.CACT klubová zkouška Šlosar Jan
FXH Aike Xiamant
o: Sven v.d. Wunderburg
m: Lady Luzifer´s
OMS Hodonín - Bzenec-Přívoz 21.09.2014 4 4 3 2 - 58 b. II.c Slovácký pohár Jamný Petr
FXH Aira z Hvozdíkovských strání
o: Andy Vicus Pragnesis
m: Tara ze Skupečské vinice
OMS Most-Polerady 03.10.2015 3 4 1 1 - 33 b. III.c   Bc. Ladislav Hakala
FXD Ajax Residents Star
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Horní Jelení 11.09.2011 3 3 3 2 2 78 II.c klubová ing.Brtník Antonín
FXD Ajax Residents Stars
o: Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Vyškov - Stříbrnice 19.09.2010 4 1 4 3 1 86 III.c   Ing. Antonín Brtník
FXH Ajax z Ještědského sedla
o: Winter QWin od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Bílá 06.10.2012 3 3 4 2 1 83 II.c   Hliněný Martin
FXH Ajka z Verpánku
o: Orest Tuskulum
m: Heppy od Oslavy
OMS Třebíč 18.06.2011 4 3 4 3 3 104 I.c   Urbánek Jiří
FXD Albus Alatera
o: Black Star Franke
m: Ike Star Franke
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 4 3 3 108 I.c klub.zkouška,Res.CACT Eliška Hamplová
FXH Alf Lovc?v Šperk
o: Car z Byst?ických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS P?íbram-Nalžovice 04.06.2016 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Barbora Vykysalová
FXH Alf Lovcův Šperk
o: Car z Bystřických hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 2 4 3 4 - 92 b. II.c Klubová Barbora Vykysalová
FXH Alfi z Žehuňské doliny
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Agata z Městeckého polesí
Kosová - Třebíč 23.06.2012 4 3 3 3 3 94b. II.c př.2013 Jiří Knotek
FXH Alka von Leinbruck
o: Urex Steinbach Terry
m: Olivia Borama Sole
OMS Karlovy Vary - Žlutice 14.08.2011 4 3 3 3 3 94 II.c   Novák Otomar
FXH Allegra od Severní řeky
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Celebra od Rytíře Malovce
OMS Olomous - Horka na Moravě 03.08.2013 4 3 4 2 2 92 b. II.c   Vladimír Mrštík/Dalibor Smékal
FXH Amut Lovcův sen
o: Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
Horní Jelení 12.05.2013 2 4 1 4 4 82 b. III.c Klubová Bc. Ondřej Kopista/ Vít Kopista
FXD Andy Hvězdný kopec
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Nolla z Lipavy
OMS Olomouc - Horka nad Moravou 09.07.2011 4 3 3 3 3 94 II.c body Langer Miloš
FXD Andy Hvězdný kopec
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Nola z Lipavy
Horní Jelení 11.09.2011     0       neobstál klubová Langer Miloš
FXH Andy Vicos Pragensis
o: Orest Tuskulum
m: Gavota od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 09.09.2012 4 3 1 4 3 81 III.c klubová zkouška Fialová Dagmar
FXH Andy Vicus Pragensis
o: Orest Tuskulum
m: Gavota od Rytíře Malovce
Horní Jelení 01.01.2000 2 0 4 2 1   obstál klubová,lovecká upotřebitelnost Fialová Dagmar
FXH Andy Vicus Pragensis
o: Orest Tuskulum
m: Gavota od Rytíře Malovce
Horní Jelení 12.05.2013 2 4 4 4 4 112 b. II.c Klubová Dagmar Fialová
FXH Annabella de la Amorrada Mágika
o: Athos Kelečský poklad
m: Ebra Owl Optima
  01.01.2009 3 4 3 3 4 99 II.c   Štěrba František
FXD Anya Czech Tarvan
o: Fanto Czech Tarvan
m: Una Czech Tarvan
OMS Hradec Králové - Nový Hradec Králové 21.10.2012 2 3 3 1 4 77 III.c následování 1 Hlavatý Rudolf
FXD Anya Czek
o:  
m:  
  01.01.2000             I.c    
FXH Apolo od Nextry
o: Alf z Mojeneckých Bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 4 1 4 3 4 102 III.c kl.zkouška,hlasité nahánění zajíc Šemro Michal
FXH Apolo od Nextry
o: Alf z Mojenských bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 4 3 4 3 1 94 I.c   Šemro Michal
FXH Ar z Ještědského sedla
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Bílá 08.10.2011 4 4 3 3 4 103 I.c   Virt Petr
FXH Arabela od Hrubého lesa
o: Románo od Hrubého lesa
m: Qalla od Rytíře Malovce
Kosová- Třebíč 23.06.2012 3 3 3 3 4 95 II.c př.2013 Bohumil Louda/Zdeněk veleba
FXH ARAN Walachai King
o: Blesk od Zlatého deště
m: Ula Ultima Kelečský poklad
OMS Třebíč - Nové Syrovice 30.10.2016 4 4 4 2   68 b. II.c   JUDr. Zdeněk Nováček
FXH Aran z Psárova
o: Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Pelhřimov - Božejov 18.10.2014 3 4 2 3 - 55 b. II.c   J. Čamra/J. Staněk
FXD Araxa z Elgardu
o: Black Star Franke
m: Wera Star Franke
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 3 3 2 0   neobstál klubová zkouška Ing. Iva Duspivová Zdeněk Kolací
FXH Áres s Karpatských strání
o: Kilián od Rytíře Malovce
m: Oliva Boramo Sole
Horní Jelení 11.09.2011 4 3 2 3 3 84 II.c klubová Kyncl Jakub
FXH Argo von Leinbruck
o: Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Sokolov - Krásno 23.09.2012 4 4 3 2 2 86 II.c Krásenský kahan Bína Jan
FXH Argo z Ještědského sedla
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec 08.09.2011 4 4 4 4 4 120 I.c   Barták René
FXH Ari de Jean Baptiste
o: Art od Oslavy
m: Actima ze šilfova dolu
Louny - Vroutek 16.10.2010 2 3 3 2 2 74 III.c   JUDr. Pavel Lakatoš Lubomír Cibulský
FXH ARKA od Svaté vody
o: AMON
m: ZORA
OMS Břeclav - Kobylí 25.06.2016 4 4 4 2   88 b. II.c   David Hrnčíř
FXH Arny z Kovalovských hájů
o: Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
  01.01.2009 2 1 4 2 3 81 III.c   Křivánek Jan
FXH Aron z Doudlevecké srandy
o: Cyr od Štěpánského rybníka
m: Mery z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 02.10.2011     obstál   obstál   obstál Pohár Plzeňska Juha Jiří
FXH Aron z Černého kopce
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Elima ze Šilfova dolu
OMS Trutnov - Chroustnikovo Hradiště 04.07.2015 1 4 4 2 - 79 b. III.c   P. Vondrouš/J. Kučera
FXH Aron z Kovalovských strání
o: Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
  01.01.2009 4 4 4 3 4 113 I.c   Petrů Průhová Barbora Mgr.
FXH ARROW z Rychlebských lesů
o: Twain od Hrubého lesa
m: Godisa Bohemia Kent
OMS Chomutov - Prunéřov 14.08.2016 4 4 3 4   70 I.c   Petr Brziak/Petr Brziak
FXH Art Vlčí doly Moravia
o: Debrin ze Šilfova dolu
m: Fana ze Šilfova dolu
OMS Šumperk - Třemešek 07.09.2013 3 2 3 2 3 79 b. II.c   Miroslav Škrabal
FXH Arty ze Šilfova dolu
o: Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 2 1 3 - 34 b. III.c klubová Pavel Bednář
FXH Arven od Stříbrné štoly
o: Romano od Hrubého lesa
m: Ora z Ráje Sidy
OMS Jičín - Úbislavice 01.01.2013 3 3 3 3 4 95 b. II.c   Markéta Kovářová
FXD Ary Körnic
o: Tom Star Franke
m: Kirby z Benkovského kopce
  01.01.2009 2 1 3 3 4 83 III.c   Jakubec Zdeněk
FXH Asakku Lovcův sen
o: Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Strakonice - Volyně 26.10.2013 3 2 4 3 4 101 b. II.c   František Finger
FXH Ashad Agri Star
o: Erney Steinbach Terry
m: Agria Full of Secrets
OMS Hodonín - Ratíškovice 23.09.2012 4 4 1 4 2 80 III.c Slovácký pohár,barva 1 Majda Eduard
FXH Asinka Agri Star
o: Erney Steinbach Terry
m: Agria Full of Seerets
OMS Pardubice - Ostřetín 24.09.2011 4 3 4 3 4 109 I.c   ing.Andr Jiří
FXH Asterix od Hrubého lesa
o: Romano od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Třebíč - Kosová 28.06.2014 4 4 4 4 - 112 b. I.c   Jiří Jurka
FXH Asterix z Jámy lvové
o: Bad od Oslavy
m: Jamajka od Hrubého lesa
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 2 3 2 3 83 II.c klubová zkouška Petr Michálek
FXH ATHOS od Štěpánkského potoka
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Opaloma z Rozkvetlé doliny
OMS Jihlava - Vysoké Studnice 22.10.2016 4 4 1 4   42 III.c   Jiří Kasal
FXH Atilla Pink Terror
o: Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 25.10.2015 4 3 4 4 - 69 b. II.c   Jaroslav Bednář
FXD Atilla z Benkovského kopce
o: Wewewe z Benkovského kopce
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Vyškov-Švábenice 07.09.2014 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Ing. Antonín Brtník
FXH Atos od Křovického dvora
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Frýdek-Místek, Oldřichovice 11.09.2010 3 4 4 4 4 116 I.c   Mgr. Dalibor Socha
FXH Atos od Křovického dvora
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
OMS Opava - Těškovice 28.08.2011 4 4 2 4 2 90 II.c   Mgr. Socha Dalibor
FXH Atos z Houšťanky
o: Hugo Blahud
m: Aphrodite Rader Star
OMS Třebíč - Rudikov 27.09.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Marcela Velebová
FXH Atos z Kovářovy strouhy
o: Andy z Mezimostí
m: Dikce od Rytíře Malovce
OMS Kladno-Unhošť 18.06.2016 1 1 2 4 - 34 b. III.c   Věra Lišková
FXH Audi Bohemia Regent
o: Chilli Peppers z Děkanu
m: Fanta Super Pride
  01.01.2009 4 2 3 3 2 85 II.c   Kouba Jan
FXH Aura Boramo od Rytíře Malovce
o: Belfox Jerry
m: Oddeta Boramo Sole
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 3 1 4 4 - 60 b. III.c klubová Jitka Králičková
FXD Avar z Krepinských lesů
o: Kendy Bohemia Diplomat
m: Winni z Rataj
OMS Benešov - Nová Ves 01.01.2000 3 3 3 2 1 73 III.c body Balej Ladislav
FXH Axa od Němčického kostela
o: Fred Val-Rico
m: Bára z Holaských kopečků
OMS Vyškov-Švábenice 07.09.2014 3 4 3 4 - 59 b. II.c   Vít Svoboda
FXH Axia ze Šilfova dolu
o: Brond ze Šilfova dolu
m: Renda ze Šilfova dolu
OMS Karviná-Šenov 04.10.2015 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Tomáš Kaleta
FXH Axis z Habrového revíru
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Chesie od Akátové stezky
Horní Jelení 06.09.2009 4 4 4 4 4 120 I.c KV, CACT, CT, klubová zkouška Jiří Beránek
FXH Bad z Mýtské doliny
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Oddibe Odara Kelečský poklad
OMS Ústí nad Labem - Tašov 04.10.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Martin Beran
FXH Bak z Hubertova lesa
o: Chasko Tuskulum
m: Catty z Určic
  01.01.2009 4 3 3 3 3 94 II.c   Vinklárek Ivo Vinklárková Eva
FXH Bannie z Nebeského království
o: Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Bezděkov 08.10.2011 4 3 2 3 4 89 II.c   Heřman Václav
FXH Bazira ze Šilfova dolu
o: Ditmar ze Šilfova dolu
m: Inga ze Šilfova dolu
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 3 3 2 1 - 40 b. III.c Klubová Martin Boček
FXD Bella od Devíti křížů
o: Wewewe z Benkovského kopce
m: Olympia z Benkovského kopce
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 2 2 - 48 b. II.c Klubová Ing. Jan Hulva
FXH Benny z Hubertova lesa
o: Chasko Tuskulum
m: Catty z Určic
  01.01.2009 4 2 3 3 4 95 II.c   Náhlý Aleš
FXH Beretta Bohemia Regent
o: Agria Wild World
m: Audi Bohemia Regent
OMS Český Krumlov-Věžovatá Pláně 17.08.2014 4 4 3 3 - 68 b. II.c   Dušan Verner
FXH Bílá noc od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 4 3 4 2 4 102 II.c klubová zkouška Nováková Iveta
FXD Bjorn z Toveře
o: Krom ze Stříbrné
m: Iša ze Svésedlic
  01.01.2009 4 3 4 3 4 www.foxterrier.cz//s I.c hlasité nahánění Oujezdský Petr Kadlec Antonín
FXD Black Jack Olgyra
o: Emerald Star Franke
m: Torri Abdank
OMS Olomouc-Horní žleb 26.07.2014 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Ing. Miroslav Boček
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o: Quick Sumer Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Bruntál - Třemešná 27.10.2012 4 3 3 3 2 89 II.c   Adámková Jana
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o: Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
Horní Jelení 12.05.2013 3 4 4 4 4 116 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz Klubových zkoušek MgA Jana Adámková
FXH Bonna od Loděnické stráně
o: Amík z Hořešovské skály
m: China z Dražovické tvrze
  01.01.2009 4 3 2 3 3 84 II.c   Veselý Viktor Čechová Zuzana
FXH Bony Bílá náklada
o: Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
OMS Beroun - Kublov 28.08.2011 0   3 1 2   obstál lovecká uputřebitelnost Novák Martin
FXH Bony Bílá nálada
o: N
m:  
  01.01.2000             I.c    
FXH Boreen Czech Born
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Desire z Dlouhých dílů
Pelhřimov - Komorovice 23.10.2010 4 2 3 4 4 102 II.c   Ondřej Škeřík
FXH Boris z Nebeského království
o: Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Liberec - Bílá 06.10.2011   0         obstál lovecká upotřebitelnost Mečíř Martin Jalůvka Břetislav
FXH Boris z Nebeského království
o: Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Liberec - Bílá 05.10.2013 4 4 3 4 4 110 b. I.c   Martin Mečíř
FXH Borka z Hubertova lesa
o: Chasko Tuskulum
m: Catty z Určic
  01.01.2009 4 4 2 3 3 88 II.c   Kolorz Vladislav
FXH Box od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: White Orchid od Rytíře Malovce
OMS Český Krumlov - Věžovatá Pláně 21.08.2011 4 4 4 3 2 103 I.c   Interholz Miroslav
FXD BRIT od Devíti Křížů
o: WEwewe z Benkovského kopce
m: Olympia z Benkovského kopce
OMS Svitavy - Borová 01.10.2016 1 3 1 1   24 b. III.c   MUDr. Milena Kincová
FXH Brita od Jestřábí tvrze
o: Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Plzeň-Kamenice 04.10.2015 4 1 2 4 - 43 b. III.c Pohár Plzeňska Pavel Kubíček
FXH Brok Czech Born
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Desiré z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 3 4 3 3 104 I.c   Zdařil Miroslav
FXH Brok de Jean Baptiste
o: Art od Oslavy
m: Kaja ze Šilfova Dolu
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 2 1 2 3 63 III.c klubová zkouška Zdeněk Loukota
FXD Brok od Špačkova mlýna
o: Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
Horní Jelení 06.09.2009           103 I.c hlasité nahánění Jan Beneš
FXD Brok ze Špačkova mlýna
o: Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 4 3 3 4 103 I.c klubová zkouška, hlasité nahánění Beneš Jan
FXH Bruno z Hvozdíkovských strání
o: Maxim z Rozkvetlé doliny
m: Tara ze Skupečské vinice
OMS Litoměřice-Sulejovice 10.10.2015 4 4 3 4 - 62 b. II.c   Kamila Picurová
FXH Buggy od Hraběte
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
Sokolov - Krásno 19.09.2010 4 3 4 3 2 99 II.c Krásenský kahan Pavel Flener
FXH Caligula Game Power
o: Avalon v.d.Bismarckquelle
m: Cheery Lady z Děkanu
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 4 4 4 120 I.c klub.zk.Vítěz klub.BZ,CACT,CT,hlas.nah. Jiří Mareš
FXD Camey z Elgardu
o: Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Kutná Hora - Dobřeň 01.09.2013 4 3 4 3 4 109 b. I.c   Miloš Kvasnička
FXH Car z Žákova háje
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
  01.01.2009 3 1 3 3 1 72 III.c   Jankulár Jan
FXH Cardamona od Hrubého lesa
o: Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Prostějov - Bílovice 12.10.2012 4 4 4 4 4 120 I.c   Hansl Jaroslav
FXH Carlo od Zahrádeckých rybníků
o: Quíz od Zahrádeckých rybníků
m: Ramona od Zahrádeckých rybníků
  01.01.2009 4 3 4 3 3 104 I.c   Taneček Pavel Novák Otomar
FXD Carry vom Winterhorn
o: Skater v.d. Königshardt
m: Arwena fox Simarko
Tachov - Rozvadov 05.06.2010 4 4 2 4 4 100 II.c Pohár Českého lesa v dosledech Jürgen Eisenkolb
FXD Carry vom Winterhorn
o: Skater v.d. Konigshardt
m: Arwena Fox Simarko
OMS Sokolov - Krásno 18.09.2011 4 4 4 3 4 115 I.c, CACT + 2 b.oznamovač,Vítěz zk.,Kr.Kahan Jurgen Eisenkolb
FXD Casey z Elgardu
o: Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 3 2 - 70 b. II.c klubová Jindřich Posselt
FXD Casey z Elgardu
o: Blackdale Bright Star
m: Wera Star Franke
OMS Teplice-Dubí 12.10.2014 4 4 4 4 - 88 b. I.c   Jindřich Posselt
FXH CASIOPEA z Petrovských strání
o: Sam Steinbach Terry
m: Giulia Bohemia Kent
OMS Most - Ressl 09.10.2016 3 4 4 2   73 b. II.c   Josef Mareš
FXH Casius Steinbach terry
o: Qart Steinbach Terry
m: Hurikán Slovakia Fuge
OMS Sokolov-Krásno 05.10.2014 4 4 4 3 - 70 b. I.c   Bohuslav Papež
FXD Catty Concord From Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 4 4 4 120 I.c klubová zkouška,CACT,CT Klára Placatková
FXD Catty Concord from Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 23.09.2012 4 4 3 4 4 110 I.c, CACT Krásenský kahan Placatková Klára
FXH Cedra od Sezinského potoka
o: Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 4 3 - 104 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek K. Denerová/J. Blahut
FXD Cedra z Benkovského kopce
o: Wewewe z Benkovského kopce
m: Thálie z Benkovského kopce
OMS Olomouc-Horní žleb 26.07.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   V. Bláha/R.Hanušová
FXH Cer Divočina
o: Avar z Habrového ravíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava - Zbilidy 08.06.2011 4 3 4 3 4 109 I.c   MVDr. Vejnarová Denisa
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o: Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c klubová F. Švéda/L. Pokorná
FXD Ciba Lichnoveček
o: Orlan z Benkovského kopce
m: Bes Lichnoveček
OMS Bruntál - Mnichov 02.09.2012 4 4 3 3 4 103 I.c   Vaškuj Karel
FXH Cid Xiamant
o: Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 1 3 - 40 b. III.c Klubová Ing. Eva Přehnalová
FXH Cik z Úsovska
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Kroměříž - MS Zborovice-Nečtice 25.09.2011 4 2 3 3 3 90 II.c   Kolář David
FXH Cir z Úsovska
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Šumperk - Třemešek 07.09.2013 3 3 3 3 3 90 b. II.c   Antonín Pavelka
FXH Cit z Bystřických hranic
o: Quíz od Zahrádeckých rybníků
m: Eleonora z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 0 4 3 2   - lovecká upotřebitelnost Foit Radim Veleba Zdeněk
FXH Cita z Nebeského království
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Bezděkov 08.10.2011 4 3 4 3 4 109 I.c hlasité nahánění Heřman Václav
FXH Cita z Žákova háje
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
Horní Jelení 06.09.2009 3 3 3 3 3 90 II.c klubová zkouška Jaroslav Adamec
FXD Cita ze Šutrovky
o: Ir z Víselců
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 06.09.2009 4 3 4 3 3 104 I.c R - CACT, klubová zkouška Jiří Voborník
FXH CLEO od Sezínkského potoka
o: Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Znojmo - Jamolice 01.10.2016 4 4 3 4   86 b. I.c   Jan Cedidla
FXH Cleo od Sezinského potoka
o: Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 2 1 - 64 b. III.c Klubová Jan Cedidla
FXD Clif z Prácheňského hradu
o: Urus z Benkovského kopce
m: Jessika od Žluté skály
OMS Děčín - Velký Šenov 22.10.2011 3 4 1 2 4 72 III.c barva 1 David Jan
FXH Cody Barvínkový potok
o: Dik od Platanu
m: Arga Barvínkový potok
OMS Hradec Králové - Probuz 01.01.2000 4 2 1 2 3 63 III.c   Perný Ladislav
FXH Cody Barvínkový potok
o: Dik od Platanu
m: Arga Barvínkový potok
OMS Trutnov 02.07.2011 2 2 1 1 0   neobstál nahánění 0 Froněk Jakub Perný Ladislav
FXH Conny od Anenského vrchu
o: Herodes od Št?panského rybníka
m: Lucky z Borotínských les?
oms Tábor-Planá 18.10.2015 4 4 3 4 - 62 b. II.c   Ing. Milan Kaltounek
FXH Cora od Sezinského potoka
o: Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 3 1 - 64 b. III.c Klubová Jan Cedidla
FXH Cora z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Kublov 28.08.2011 4 3 4 3 4 109 I.c   Beránek Jiří
FXH Cox Xiamant
o: Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Třebíč-Ostrůvek 26.06.2016 4 4 3 4 - 102 b. I.c   Miroslava Sasová
FXH Cuba Libre od Nextry
o: Wall-E Super Pride
m: Vesna od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 2 4   52 b. II.c Klubové Aneta Nováková/ Michal Šemro
FXH Cyr z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Kublov 26.08.2012 3 3 3 3 3 90 II.c   Paštyka Martin
FXH Dag od Hombreho
o: Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
  01.01.2009 3 2 3 3 3 3 II.c   Malčík Stanislav
FXD Dalia Concord from Zliv
o: Bon Curly hooligan
m: Etel ze Stříbrné
Horní Jelení 11.09.2011 4 4 4 2 2 96 II.c klubová Goby Richard
FXH Dalibor Vives Bohemia
o: Asparagus Vives Bohemia
m: Eliza Game Power
OMS Strakonice - Volyně 24.10.2015 3 4 3 3 - 57 b. II.c   K.Šukovský/A.Šukovská
FXH Daniela od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Horní Jelení 12.05.2013 4 3 2 3 1 74 b. III.c Klubová Ing. Tomáš Preus
FXH Dar Barvínkový potok
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Ajka Val-Rico
OMS Uherské Hradiště - Slavkov 03.08.2013 3 2 3 3 3 86 b. II.c   Zdeňek Stašek
FXD Dar ze Šutrovky
o: Ir z Viselců
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 11.09.2011 4 3 2 3 3 84 II.c klubová Voborník Jiří
FXD Darsy z Elgardu
o: Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 1 4 - 42 b. III.c Klubová Ing. Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o: Cyr Val-Rico
m: Jasmíne Super Pride
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 4 4 - 152 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek-oznamovač Jiří Mareš
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o: Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Šumperk-Třemešek 26.07.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   J. Klabačka/L. Pokorná
FXH Dasty Barvínkový potok
o: Hurikán Slovakia RAY
m: Ajka Val - Rico
OMS Šumperk - Třemešek 08.09.2012 2 1 4 3 4   III.c   Hirt Radek
FXH Dasty z Úsova
o: Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Blansko - Vanovice 18.10.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Stanislav Pánek
FXD Dášenka od Špulků
o: Fred od Mladého
m: Cora od Špulků
OMS Bruntál, Třemešná 29.10.2011 3 3 4 2 4 98 II.c klubová zkouška, následování 2 Zhasilová Kristýna
FXH Deisi od Hombreho
o: Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c   Michálek Petr
FXH Deny z Habrového revíru
o: Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Kublov 30.08.2015 3 4 4 4 - 69 b. II.c   Jiří Beránek
FXH Dexter od Hraběte
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Mladá Boleslav-Všejany 25.10.2015 4 4 3 4 - 64 b. II.c   Rudolf Tauchmann
FXH Domino Dancer Bicskás
o: Residensetś Private Rose
m: Delaware Yris
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 4 3   78 b. I.c, CACT Klubové Robert Fogas/ Kateřina Hemalová
FXH Dora z Nebeského království
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Nalžovice 06.10.2012 4 3 4 3 3 104 I.c   Heřman Václav
FXH Dragon z Úsovska
o: Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 17.08.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Ing. Vít Kleinhampl
FXH Drak Podještědská smečka
o: Uragan v.d. Bismarcquelle
m: Melisa od Hrubého lesa
OMS Náchod - Kramolna 28.10.2012   0         neobstál   Vejrych Josef
FXH Drak Podještědská smečka
o: Uragan. v.d. Bismarckquelle
m: Melissa od Hrubého lesa
OMS Náchod - Hejtmánkovice 25.10.2014     0       neobstál   Josef Vejrych
FXH Dyk z Baškkovských strání
o: Hurikán Slovakia FRIGO
m: Asta z Baškovských strání
Svitavy - Borová u Poličky 09.10.2010 4 0 4 4 4   obstál lovecká upotřebitelnost Petr Huška
FXH Dyk z Habrového revíru
o: Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Kublov 31.08.2014 4 2 4 4 - 74 b. II.c   Michal Vičan
FXH Eda od Oslavy
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 3 1 3 2 69 III.c   Tůza Jiří Mgr.
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
  01.01.2009 4 3 4 4 4 116 I.c   Kubrický Marek
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
  01.01.2009 4 2 2 4 4 92 II.c lovecká upotřebitelnost Kubrický Marek
FXH Ella od Moravské Sázavy
o: Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Trutnov - Chroustnikovo Hradiště 04.07.2015 4 4 3 4 - 70 b. I.c   Bc. Ondřej Kopista
FXH Elsa z Nebeského království
o: Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Klatovy-Velenovy 04.10.2015 4 3 4 4 - 69 b. II.c   Vladimír Černý
FXH Elton Bohemia Kent
o: Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 09.09.2012 4 4 3 4 4 110 I.c, CACT klubová zkouška,Vítěz zkoušek,CT Mareš Jiří
FXH Endriwe od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 09.09.2012 4 3 4 2 4 102 II.c klubová zkouška Pospíchal Martin
FXH Endy od Oslavy
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 3 4 3 4 109 I.c   Kučera Jan
FXH Era Val - Rico
o: Voltage George
m: Airin Lemart
OMS Šumperk - Třemešek 08.09.2012 4 4 4 4 4 120 I.c   Adámková Jana
FXH Era z Jalovcové louky
o: Sunly Son of a Gun
m: Faty z Krčmaně
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 1 3 - 40 b. III.c Klubová J. Kučera/MUDr. E. Kučerová
FXH Erička od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Ostřetín 21.09.2013 4 4 2 3 3 88 b. II.c   Lubomír Skalický
FXH Erly od Moravské Sázavy
o: Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 96 b. I.c, res.CACT klubová Petr Michálek
FXD Eros ze Šutrovky
o: Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 11.09.2011         0   neobstál klubová Vrátil Jaroslav
FXD Eros ze Šutrovky
o: Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Horní Jelení 12.05.2013 2 3 2 2 4 74 b. III.c Klubová - hlasité nahánění Jaroslav Vrátil
FXH Fanta Super Pride
o: Kenno v.d. Bismarckquelle
m: Ambra Owl Optima
  01.01.2009 4 4 2 2 2 76 II.c   Koubová Kateřina
FXH Farry od Štěpánského rybníka
o: Pax od Rytíře Malovce
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 3 1 2 2 2 60 III.c   Pokorná Vladimíra
FXH Ferro z Kraví hlavy
o: Favorit od Rytíře Malovce
m: Dora z Kraví hlavy
  01.01.2009 4 4 3 4 3 105 I.c   Pelíšek Vladimír
FXH Filka z Nebeského Království
o: Hard od štěpanského rybníka
m: Bonie z Nebeského království
OMS Žďár nad Sázavou-Kněževes 10.10.2015 2 4 4 2 - 74 b. II.c   Milan Remer
FXH First ze Šilfova dolu
o: Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 2 0     - - neobstál Klubová Pavel Formánek
FXH FIRST ze Šilfova dolu
o: Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Náchod - Kramolna 15.10.2016 3 1 4 4   74 b. III.c   Pavel Formánek
FXH FLORA z Habrového revíru
o: Daryl z Holaských kopečků
m: Cora z Habrového revíru
OMS Děčín - Velký Šenov 22.10.2016 4 3 3 3   63 b. II.c   Jindřich Kandler
FXH Fox z Žákova háje
o: Orlík od Rytíře Malovce
m: Betty Ciro Bohemia
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 2 0 2 3 -   neobstál klubová Libor Mervard
FXH Gája od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 17.08.2014 4 2 4 3 - 78 b. II.c   Roman Průcha
FXH Gamin od Rytíře Malovce
o: Belfox Igor
m: Opera od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 06.08.2016 4 4 4 3 - 70 b. I.c Klubová Nováková I./Králičková J.
FXD Gaudy Concord from Zliv
o: Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Liberec - Bílá 05.10.2013 4 3 3 3 3 94 b. II.c   Bohumil Strnad/ František Bureš
FXH Georgina od Títěže
o: Beau Brummel Boreham
m: Saly Lemart
Horní Jelení 06.09.2009             neobstál odložení 0 Jan Pavelka
FXH Georgina od Títěže
o: Boreham Beau Brummel
m: Saly Lemart
  01.01.2009 4 4 4 4 2 110 I.c   Pavelka Jan Sehnalíková Soňa
FXH Germanicus Tuskulum
o: Jasko v.d. Zwester Ohm
m: Kelly Tuskulum
Zlín OMS- Dolní Lhota 23.09.2012 4 4 3 4 3 105b. I.c   ing. Vladimír Hutěčka, Lukov
FXD Gero Steinbach Terry
o: Armus ze Stříbrné
m: Holly Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 4 2 110 I.c Krásenský kahan Papež Bohuslav
FXH Gita Val-Rico
o: Brit z Úsovska
m: Carmen z Krčmaně
Zlín OMS -Zlín 07.07.2012 4 1 3 3 2 81b. III.c odložení 1 Miroslav Sviták, Přečkovice Miroslav Jančár
FXH Gita z Nebeského království
o: Daryl z Holaských kope?k?
m: Dora z Nebeského království
OMS P?íbram-Nalžovice 04.06.2016 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Václav He?man
FXH Giulia Bohemia Kent
o: Chart od Oslavy
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Karlovy Vary -Žlutice 17.08.2014 4 4 4 4 - 80 b. I.c   Pavel Bečka
FXH GLORIA z Karpatských strání
o: Gonzales
m: Boramo Sole
OMS Břeclav - Kobylí 25.06.2016 2 4 1 1   30 b. III.c   Tomáš Kordinský
FXH Gofi od Moravské Sázavy
o: Impetus Tuskulum
m: Bledulka od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 0 3 4 - - neobstál Klubová Ing. Jana Adámková
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o: Glamorgan´s Opera
m: Merkury fox july
Horní Jelení 12.05.2013 4 4 3 4 4 110 b. I.c, res.CACT Klubová Martin Pospíchal
FXH Goora od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c   Kleinhampl Vít Ing.
FXH Granada od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: Belfox Eve
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 4 1 4 3 3 96 III.c klubové zkoušky Macků Tereza
FXH HAIDY ze Strážnických luk
o: Gonzales v.d.Schopen Bergen
m: Aike Xiamant
OMS Třebíč - Nové Syrovice 30.10.2016 3 4 4 3   75 b. I.c   Jaroslav Bednář
FXD Hany z Úsovska
o: Atan Malbi Area
m: Fejt z Havlanky
  01.01.2009 2 1 4 2 1 71 III.c   Pospíšil Miloslav Smékalová Dana
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Horní Jelení 06.09.2009 4 3 4 3 4 109 I.c hlasité nahánění, klubová zkouška Jiří Klementovič
FXD Heidi Concord from Zliv
o: Bredie z Elgardu
m: Betty Concord from Zliv
OMS Prachatice-Radhostice 31.10.2015 4 4 3 4 - 62 b. II.c   Jan Doule
FXH Hektor od Títěže
o: Art od Títěže
m: Vielfrass Jaminska
  01.01.2009 3 3 4 4 3 107 I.c   Vyoral Daniel
FXH Hektor Val-Rico
o: Fred Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
Horní Jelení 12.05.2013 4 4 2 3 4 93 b. II.c Klubová Ing. Stanislav Mokrý
FXH Henrieta od Balcarky
o: Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Beroun - Kublov 25.08.2013 4 3 4 3 4 109 b. I.c   Petr Jiskra/Jiří Beránek
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 3 4 3 3 104 I.c   Pánek Petr
FXH Hero od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 2 3 4 1 2 77 III.c   Nachtigal Luboš
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 3 3 3 3 94 II.c   Dušek František
FXH Hip Bohemia Šibeník
o: Bor z Úsovska
m: Dara Bohemia Šibeník
OMS Příbram-Bezděkov 18.10.2015 4 4 4 4 - 88 b. I.c   Milan Červ
FXH Hoggy od Jordánky
o: Cyr od Jordánky
m: Quincy Tuskulum
  01.01.2009 3 3 4 2 4 98 II.c   Veselý Josef Veleba Zdeněk
FXD Honey Polomené hory
o: Dukát od Rytíře Malovce
m: Erina Polomené hory
Horní Jelení 11.09.2011         0   neobstál klubová Klofát Jindřich
FXH Hordubal od Rytíře Malovce
o: Princ od Rytíře Malovce
m: Nenci du Bois Gamast
Klatovy - Hlavňovice 01.01.2000 4 3 4 3 4 109 I.c   Vlastimil Posavád
FXD Hugo Kojál
o: Krom ze Stříbrné
m: Axa Kojál
OMS Náchod - Rokytník 15.10.2011 4 4 0 4 4   neobstál barva 0 Horák Ivo
FXD Hugo Kojál
o: Krom ze Stříbrné
m: Axa Kojál
OMS Jičín - Libošovice 20.10.2012 4 4 2 4 2 90 b. II.c   Ivo Horák
FXH Hurikán Slovakia Asterix
o: Lemart Del Oro
m: Hurikán Slovakia Miriam
OMS Sokolov - Krásno 28.08.2011 4 3 2 3 3 84 II.c barva 2 Bartoň Roman
FXH Hurikán Slovakia FUGE
o: Rocky Hurikán
m: Hurikán Slovakia Elka
Karlovy Vary - Žlutice 15.08.2010 4 3 3 3 4 99 II.c   Bohuslav Papež
FXH Hurikán Slovakia Geron
o: Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 3 0 4 0 4   - lovecká upotřebitelnost Otáhak Dalibor
FXH Hurikán Slovakia Geron
o: Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 3 3 3 4 3 97 II.c   Otáhal Dalibor
FXH Hurikán Slovakia OTA
o: Qwin Steinbach Terry
m: Hurikán Slovakia DOLI
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 3 4 2 3 97 II.c klubová zkouška Miloslav Zachař
FXH Hurikán Slovakia Vali
o: Hurikán Slovakia Ray
m: Hurikán Slovakia Borka
OMS Prostějov - Bílovice - Lutotín 04.10.2013 3 2 4 3 3 96 b. II.c   Petr Slezák/Jiří Křivánek
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: t´Beuke Jagerken Elias
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 4 4 4 4 4 120 I.c, CACT klub.zk.Vítěz zk.CT,hlasité nah.zajíc RNDr. Kirschner Jan
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: Elias´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
Horní Jelení 12.05.2013             neobstál odložení 0 Jan Kirschner
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: t´Beuke Jagerken Elias
m: Pepsi od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 4 4 4 4 3 115 I.c CACT, CT, Vítěz Klubových zkoušek Kirschner Jan
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: Elias´t Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 2 3 - 84 b. II.c klubová Jan Kirschner
FXH Charon od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - Mýto 07.08.2011 4 1 4 2 2 84 III.c odložení 1 Valenta Tomáš
FXH Chart od Oslavy
o: O´Charly v.d. Bismarckquelle
m: Hela od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou - Kněževes 01.09.2012 4 4 4 3 1 98 II.c   Vondráček Vladimír
FXH Cher od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Kublov 28.08.2011 2 1 1 3 3 58 III.c   Bastl Michal
FXH Cherry od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Klatovy - Velenovy 02.10.2011 3 3 3 3 3 90 II.c   Sopek Petr
FXH Chilli od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany 07.08.2011 2 0 3 1 1   obstál   Pokorná Vladimíra
FXH Chyron od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Horní Jelení 11.09.2011 4 4 1 4 2 80 III.c klubová ing. Kroupa Lukáš
FXH IDOL od Rytíře Malovce
o: Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 3 4   70 I.c Klubové MIroslav Interholz
FXH IGOR z Krčmaně
o: Twain od Hrubého lesa
m: Zorka z Krčmaně
OMS Blansko - Vanovice 22.10.2016 2 2 4 4   60 b. II.c   Ing. Antonín Straka/Ing. Marta Straková
FXH Ikar od Hombreho
o: Britt od Branecké hůrky
m: Deisi od Hombreho
OMS Bruntál - Razová 13.10.2012 4 2 4 3 4 105 II.c odložení 2 Můčka Lukáš
FXH Ikar Val-Rico
o: Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c klubová Kateřina Pavlicová/Ondřej Mokrý
FXH Impetus Tuskulum
o: Daremans Vermeet
m: Kelly Tuskulum
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c klubová J. Kropáč/J. Adámková
FXH Indiana od Rytíře Malovce
o: Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 06.08.2016 4 4 4 3 - 76 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Nováková Iveta
FXH Indigo od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Orsia ze Šilfova dolu
  06.09.2009 2 2 3 3 4 87 II.c hlasité nahánění, klubová zkouška Mareš Jiří
FXH Indy od Oslavy
o: Lancelot Super Pride
m: Hela od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou - Kněževes 27.08.2011 4 4 4 3 4 113 I.c   Vondráček Vladimír
FXH Iris od Oslavy
o: Lancelot Super Pride
m: Hela od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou 27.08.2011 4 4 4 4 4 120 I.c   Vondráček Vladimír
FXH Iron od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
Oms Blansko 31.12.2011 4 3 4 3 2 99 II.c   Juračka Luděk
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Kublov 28.08.2011 4 4 4 4 3 115 I.c   Jirásek Jan
FXD Irra Kojál
o: Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Vyškov-Švábenice 07.09.2014 4 4 3 4 - 70 b. I.c   Jan Derka
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
Horní Jelení 11.09.2011 4 4 2 4 4 100 II.c klubová, Vítěz zkoušek ing. Kleinhampl Vít
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - Mýto 07.08.2011 4 3 4 4 3 111 I.c   Ing. Kleinhampl Vít
FXH Issa Val-Rico
o: Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
Horní Jelení 12.05.2013 4 4 3 3 4 103 b. I.c Klubová- hlasité nahánění Jan Aubus
FXH ITAKA od Rytíře Malovce
o: Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Beroun Kublov 28.08.2016 4 4 3 3   60 b. II.c   Jaroslav Vlček
FXH Jas od Oslavy
o: Bad od Oslavy
m: Hela od Oslavy
OMS Žďár nad Sázavou - Kněževes 01.09.2012 4 0 2 3 2   obstál lovecká upotřebitelnost Vondráček Vladimír
FXH Jazz z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Oliva Boramo Sole
OMS Chrudim - Tisovec 15.10.2011   0 3 2     neobstál Pohár hejtmana Pardubického kraje Jeřábek Karel
FXH Jazz z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Oliva Boramo Sole
OMS Ústí nad Orlicí - MS Albrechtice 01.10.2011 4 4 4 4 4 120 I.c   Jeřábek Pavel
FXD Jerry od Žluté skály
o: Effe West - Fox
m: Ayscha ze Stříbrné
Horní Jelení 06.09.2009 4 4 3 4 4 110 I.c CACT, CT, klubová zkouška Richard Goby
FXD Jerry od Žluté skály
o: Effe West-Fox
m: Ayscha ze Stříbrné
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 2 4 4 100 II.c klubová zkouška Richard Goby
FXD Jerry od Žluté skály
o: Effe West Fox
m: Aysha zs Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 23.09.2012 4 4 3 4 3 103 I.c Krásenský kahan Goby Richard
FXH Jessica od Títěže
o: Egar od Títěže
m: Georgina od Títěže
Zlín OMS -Zlín 07.07.2012 4 3 3 3 3 94b. II.c   Miroslav Sviták, Přečkovice
FXH Jomarix od Hrubého lesa
o: Goldfever of Sweetest Poison
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Prostějov-Lutotín 27.09.2015 4 4 4 3 - 70 b. I.c   Lukáš Kroutil
FXD Kela z Viselců
o: Chvat Bohemia Diplomat
m: Chyna z Viselců
  01.01.2009 3 4 2 4 4 96 II.c   Dudych Zdeněk
FXH Kent z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Havlíčkův Brod - Štoky 13.10.2012 4 4 4 3 3 108 I.c   Aubus Jan
FXH Kessi z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Český Krumlov - Věžovatá Pláně 11.08.2013 4 4 3 2 3 91 b. II.c   Pavel Trnka
FXH Kessy od Oslavy
o: Endy od Oslavy
m: Iris od Oslavy
OMS Jihlava - Hybrálec 26.10.2013 3 2 4 2 1 79 b. II.c   Bohumil Válal
FXD Kiara z Benkovského kopce
o: Qentin od Rytíře Malovce
m: Bea Star Franke
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c   Oliva Petr Ing.
FXH Korgi od Štěpánského rybníka
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Gorra od Štěpánského rybníka
OMS Rychnov nad Kněžnou 20.01.2013 3   2 2 0   neobstál   Pour David/ Loufek Radek
FXH Korgi od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rychnov nad Kněžnou-Chleny 11.10.2014 4 4 2 3 - 50 b. II.c   D. Pour/R. Loufek
FXH Kuno od Rytíře Malovce
o: Denny od Královny Johanky
m: Countess od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Radhostice 01.01.2000 4 3 2 2 2 72 III.c   Pěsta Jan
FXH Laila od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany - Vojtěch Mýto 17.08.2013 4 3 2 3 3 84 b. II.c   Tomáš Valenta
FXH Lambáda od Hombreho
o: Asterix z Jámy Lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Bruntál - Třemešná 27.10.2012 3 3 3 3 1 80 II.c   Ing. Franc Luděk
FXH Lambáda od Hombreho
o: Asterix z Jámy lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 104 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Ing. Luděk Franc
FXH Lanry ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Elma ze Šilfova dolu
Bruntál - Razová 09.10.2010 4 4 3 3 3 98 II.c   Stanislav Šrámek
FXH Larra od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Brno - venkov - Čučice 04.10.2014 4 4 4 4 - 96 b. I.c   Ing. Kamil Krejčí
FXH LAVENIA Tuskulum
o: Vielfrass Wild Hog
m: Inspira Tuskulum
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 3 4 4 2   65 b. II.c Klubové Martin Grossinger
FXH LENOX od Rytíře Malovce
o: Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 2 2   48 b. II.c   Jitka Králičková
FXH Lex od Oslavy
o: Delavare Zeus
m: Iris od Oslavy
OMS Pelhřimov - Božejov 18.10.2014 3 1 3 2 - 46 b. II.c   Robert Míka
FXH LIPAN od Rytíře Malovce
o: Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Zlín - Hvozdná 22.10.2016 4 4 4 4   72 b. I.c   Svatopluk Kubrický
FXH LIPAN od Rytíře Malovce
o: Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Karviná- Šenov 09.10.2016 4 4 4 4   80 b. I.c Karvinksý pohár v dosledech BZ Svatopluk Kubrický/Marek Kubrický
FXH Lorney od Hrubého lesa
o: Goldfever of Sweetest Poison
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 3 1 3 4 - 52 b. III.c Klubová Miroslav Kubíček
FXH Lotos od Rytíře Malovce
o: Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 06.08.2016 4 4 4 3 - 70 b. I.c Klubová D. Martínková/J.Martínková
FXH Lyrra od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Plzeň-Kamenice 24.08.2014 3 4 4 4 - 69 b. II.c   Stanislav Šedivec
FXH Magma od Títěže
o: Gryzli od Títěže
m: No Name Super Pride
OMS Znojmo - Jamolice 05.10.2013 4 3 4 3 4 109 b. I.c   Viktor Havlíček
FXD Mantra od Rytíře Malovce
o: Moon River van Foliny Home
m: Undra od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 06.08.2016 3 4 2 3 - 47 b. II.c Klubová Rozvoralová Simona
FXH Markus od Akátové stezky
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Gity od Akátové stezky
Znojmo - Jamolice 09.10.2010 4 3 3 3 3 94 II.c   Josef Kulhánek
FXH Markus Val-Rico
o: Bárt z Určic
m: Hira Val-Rico
OMS Prostějov-Lutotín 27.09.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Roman Grulich
FXH Maxim z Rozkvetlé doliny
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Genevere od Rytíře Malovce
OMS Česká Lípa - Obrok 13.10.2012 4 4 4 4 4 120 I.c   Picurová Kamila
FXH Mia z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Jihlava-Vysoké Studnice 24.10.2015 4 4 3 4 - 64 b. II.c   Jiří Liška
FXH Mija od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany - Vojtěch Mýto 17.08.2013 4 3 4 4 3 111 b. I.c   Ing. Vít Kleinhampl
FXD Moon River van Foliny Home
o: Eleazar van Foliny Home
m: Firefox van Foliny Home
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c, CACT klubová Dalibor Smékal
FXH NADĚJE od Rytíře Malovce
o: Falcon Bohemia Kent
m: Yuriria od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 4 4   72 b. I.c, res.CACT Klubové Iveta Nováková
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 3 4 - 102 b. I.c, res.CACT klubová Zbyněk Adamec
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 17.08.2014 4 4 4 4 - 107 b. I.c   Zbyněk Adamec
FXH Napoleon z Dlouhých dílů
o: Cyr Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Český Krumlov-Věžovatá Pláně 16.08.2015 4 4 1 4 - 42 b. III.c   Pavel Trnka
FXH Nasty od Oslavy
o: Vilfrass Wild Hog
m: Karin od Oslavy
OMS Chrudim-Tisovec 03.10.2015 3 4 4 2 - 85 b. II.c   Radek Pražák
FXH Nasty od Oslavy
o: Vilfrass Wild Hog
m: Karin od Oslavy
OMS Chrudim-Tisovec 10.10.2015 2 1 4 3 - 75 b. III.c Pohár hejtmana Pardubického kraje Radek Pražák
FXH NEPOMUK od Rytíře Malovce
o: Falcon Bohemia Kent
m: Yuriria od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Malovice 05.08.2017 4 4 4 4   72 b. I.c Klubové Iveta Nováková
FXH Nestor od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Strakonice - Volyně 25.10.2014 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Ing. Kroupa Lukáš
FXH Nesty z Dobruské stáje
o: Cedrik Ciro Bohemia
m: Cilka z Dobruské stáje
OMS Děčín - Velký Šenov 29.06.2013 4 4 4 4 4 120 b. I.c   Antonín Samek/Mirka Kadlecová
FXH Nicol z Rozkvetlé doliny
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Generva od Rytíře Malovce
OMS Rakovník - Mšec 26.06.2011 3 3 2 2 2 68 III.c   Hotový Petr
FXH Nikol z Borotínských lesů
o: Erny Steibach Terry
m: Hajdy z Borotínských lesů
Horní Jelení 06.09.2009 4 3 4 3 4 109 I.c R - CACT, klubová zkouška Ing. Antoním Brož
FXH Norra os Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Domažlice 04.10.2015 3 4 2 1 - 43 b. III.c   Jiří Baxa
FXH OCTAVIA Tuskulum
o: Sunlyn Son of a gun
m: Inspira Tuskulum
OMS Zlín - Hvozdná 22.09.2016 4 4 3 4   62 b. II.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXH Okki z Borotínských lesů
o: Erney Steinbach Terry
m: Hajdy z Borotínských lesů
Benešov - Chotýšany 16.10.2010 2 4 1 1 4 61 III.c   Petr Stejskal
FXH Olivia Boramo Sole
o: Komic v.d. Bismarckquelle
m: Kahnie od Rytíře Malovce
OMS Sokolov - Krásno 28.08.2011 4 3 4 3 2 99 II.c body Hemr Luboš
FXD Olympia z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
Horní Jelení 06.09.2009 4 3 2 2 4 82 II.c hlasité nahánění, klubová zkouška Pavel Švanda
FXH Omar od Hombreho
o: Asterix z Jámy Lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Opava - Těškovice 08.09.2013 3 3 4 3 1 90 b. II.c   Alois Kyčera
FXH Ora z Ráje Sidy
o: Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Tábor - Dobřejice 16.10.2011 4 4 2 2 4 86 II.c   Filip Robert
FXD Orlan z benkovského kopce
o: Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c Memoriál Menšíka Vaškuj Karel Kynšt Libor
FXD Orlan z Benkovského kopce
o: Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 4 4 120 I.c Memoriál Jakubíčka Vaškuj Karel Kynšt Libor
FXH Oskar od štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Klatovy-Velenovy 28.09.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c   L. Čása/P. Sopek
FXH Oskar od Títěže
o: Gryzli od Títěže
m: Gája od Hombreho
OMS Pardubice - Horní Jelení 04.09.2016 4 4 2 4 - 60 b. II.c Klubová Ing. Eva Přehnalová
FXH Ozzy od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 17.08.2014 4 3 4 4 - 69 b. II.c   Pavel Bělohlávek
FXH Pablo od Rytíře Malovce
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Countess od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 4 4 4 3 1 98 II.c   Interholz Miroslav
FXH Pedro z Borotínských lesů
o: Komic v.d. Bismarcquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Tábor -Dobřejovice 17.10.2010 4 2 2 4 4 92 II.c   Ing. Josef Hájíček
FXH Perca ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
OMS Karviná - Šenov 30.10.2011 4 4 4 4 1 105 II.c nahánění 1 Kaleta Tomáš
FXH Perron od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Klatovy-Velenovy 04.10.2015 4 3 2 4 - 49 b. II.c   Ing.Milan Vojta
FXH QUINNA od Štěpánského rybníka
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpánského rybníka
OMS Strakonive - Volyně 22.10.2016 3 4 4 3   67 b. II.c   Pavel Slavík
FXH Quoter od Rytíře Malovce
o: Sivaš od Rytíře Malovce
m: Quadriga od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 3 4 4 3 4 109 I.c CACT, CT Kojan Tomáš
FXH Qwarra od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Český Krumlov-Věžovatá Pláně 16.08.2015 4 1 2 2 - 39 b. III.c   Alžběta Schwarzová
FXH Ragazzo Ron de au Kelečský poklad
o: Delaware Zeus
m: Genesiss Gaudea Kelečský poklad
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 2 4 3 3 100 II.c klubová zkouška Zdeněk Loukota
FXH Ramila od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Horní Jelení 06.09.2009 4 4 3 2 4 96 II.c klubová zkouška Miriam Civochová
FXH Rex Steinbach Terry
o: Vabang od Rytíře Malovce
m: Alca Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 3 2 103 I.c Krásenský kahan Papež Bohuslav
FXH Rony z Borotínských lesů
o: Sivaš od Rytíře Malovce
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Třebíč - Kosová 18.06.2011 3 2 3 2 4 84 II.c   Kafuněk Jan
FXH Sam Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 0 3 4     neobstál klubová zkouška Pavel Bečka
FXD Schelby z Benkovského kopce
o: Checkpoint Crispy
m: Farba v.d. Bismarckquelle
  01.01.2009 4 4 3 3 3 98 II.c   Hilva Jan
FXH Siky z Borotínských lesů
o: Kuno od Rytíře Malovce
m: Ria z Borotínských lesů
OMS Třebíč - Rudikov 27.09.2014 4 3 4 4 - 99 b. I.c   Jiří Líbal
FXH SIR od Štěpánského rybníka
o: Dragon z Úsovska
m: Mija od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany 14.08.2016 4 4 3 4   62 b. II.c   Jaroslav Miňha/Helena Kecová
FXD Šagan ze Lankače
o: Ir z Vicelců
m: Iva z Lankače
Horní Jelení 11.09.2011 4 4 1 4 4 90 III.c klubová Kos Roman
FXD Šebor Podhorská dolina
o: Goffi z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
Horní Jelení 06.04.2008 3 3 4 3 4 105 I.c   Dušek Jiří
FXD t´Beuke Jagerken Elias
o: Disco
m: Yolientje of Sarala
OMS Prachatice - MS Malovice 12.08.2012 3 3 3 3 4 95 II.c kl.zkouška,bod.limit,hl.nah.zajíc Nováková Simona
FXH Tawer Tomason Kelečský poklad
o: Delaware Zeus
m: Genesis Gaudia Kelečský poklad
OMS Rokycany - MS Vojtěch Mýto 26.08.2012 4 3 3 2 4 92 II.c   Bauer Jiří
FXD Thálie z Benkovského kopce
o: Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
Olomou - Horní Žleb 07.08.2010 4 4 3 3 4 103 I.c   Dalibor Smékal
FXD Thálie z Benkovského kopce
o: Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 3 2 4 4 96 II.c klubová zkouška,hlasité nahánění Dalibor Smékal
FXD Thálie z Benkovského kopce
o: Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
OMS Bruntál - Třemešná 29.10.2011 4 3 4 3 4 109 I.c, CACT klubová zkouška, CT Smékal Dalibor
FXH Twain od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Bruntál - Třemešná 29.10.2011 4 4 4 3 4 113 I.c, CACT klubová zkouška,Vítěz zkoušek Pospíchal Martin
FXH Twain od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Bruntál - Razová 08.10.2011 4 4 4 4 4 120 I.c, CACT   Pospíchal Martin
FXH TYNNA od Štěpánského rybníka
o: Dragon z Úsovska
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun Kublov 28.08.2016 3 4 4 4   69 II.c   Jan Jirásek
FXH Udin Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Sokolov - Krásno 19.09.2010 4 4 4 3 3 108 I.c Krásenský kahan, CACT Bohuslav Papež
FXD Ugar Podhorská dolina
o: Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
Kosová -Třebíč 23.06.2012 4 1 1 3 4 71 III.c př. 2013 Vlastimil Spousta
FXD Unar Star Franke
o: Blackdale Bright Star
m: Xuxu Star Franke
OMS Benešov - Nová Ves 11.10.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c   Pavel Zeman
FXD Unara od Rytíře Malovce
o: Satyr Star Franke
m: Pepsi od Rytíře Malovce
KBZ Malovice 10.08.2013 - - - - 0 0 neobstál   Kolovratník Jan
FXD Unara od Rytíře Malovce
o: Satyr Star Franke
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 4 4 4 4 - 96 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Jan Kolovratník
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Horní Jelení 06.09.2009           90 II.c   Luboš Hemr
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 4 2 110 I.c Krásenský kahan Hemr Luboš
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 4 4 2 110 I.c   Hemr Luboš
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 4 2 4 2 90 II.c klubová zkouška Hemr Luboš
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Tachov - Rozvadov 06.06.2010 4 4 4 4 4 120 I.c Pohár Českého lesa v dosledech Luboš Hemr
FXH Uršula od Hrubého lesa
o: Imar ze Šilfova dolu
m: Emili od Hrubého lesa
  01.01.2009 4 3 3 3 4 99 II.c   Churavý Milan
FXH Usta ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
OMS Bruntál - Dětřichov n/Bystřicí 12.07.2015 4 2 4 3 - 56 b. II.c klubová Jan Hasmanda
FXH Vanesa z Ráje Sidy
o: Druvon du Dackery Kelečský poklad
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 02.10.2011 4 4 obstál 2 3   obstál Pohár Plzeňska Vodička Stanislav
FXH Vedula ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Brno venkov - Čucice 15.10.2011 4 3 4 3 4 109 I.c   Vičar Radoslav
FXH Vendelín od Hrubého lesa
o: Romano od Hrubého lesa
m: Heduška od Hrubého lesa
OMS Prachatice - Radghostice 15.09.2011 4 4 4 4 4 120 I.c   Hnízdil Libor
FXH Venula ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: ? se Šilfova dolu
OMS Bruntál - Třemešná 27.10.2012 3 1 4 3 1 82 III.c odložení 1 Švéda František Smékal Dalibor
FXH Veruna ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Brno venkov - Čucice 15.10.2011 4 4 3 3 4 103 I.c   Ondráček Jiří
FXH Vesna od Rytíře Malovce
o: Belfox Jerry
m: Ebony od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 4 4 4 3 - 70 b. I.c, CACT klubová Aneta Nováková
FXD Villy z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Horní Jelení 01.01.2000 4 4 0 4 3   neobstál klubová Florian Miloš
FXH Watt z Ráje Sidy
o: Cyr od Štěpanského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 06.10.2013 4 3 4 3 3 104 b. I.c   Bohumil Rež
FXD Wewewe z Benkovského kopce
o: Schelby z Benkovského kopce
m: Feewee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Třemešná 27.10.2012 3 2 4 3 2 91 II.c   Smékal Dalibor
FXH Wolli od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Pardubice - Horní Jelení 05.09.2010 4 4 3 4 4 110 I.c klubová zkouška, Res.CACT Jan Aubus
FXH Wolli od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrobého lesa
m: Quqlla od Rytíře Malovce
Havlíčkův Brod - Štoky 09.10.2010 4 4 3 4 4 110 I.c   Jan Aubus
FXH Xan ze Skupečské vinice
o: Cyr od Štěpanského rybníka
m: Tína ze skupečské vinice
OMS Praha venkov-Ondřejov 14.09.2014 2 2 4 3 - 62 b. II.c   Miloslav Stařeček
FXH Xara ze Skupečské vinice
o: Cyr od Štěpanského rybníka
m: Tina ze Skupečské vinice
OMS Svitavy - Borová - Žižkov 05.10.2013 3 2 2 1 4 67 b. III.c   Jiří Beran
FXH Yaya Super Pride
o: Quick Super Pride
m: Sofia Laura Super Pride
OMS Brno - venkov - ?u?ice 04.10.2015 4 4 4 4 - 72 b. I.c   Radek Ot?ísal
FXD Yucca Steinbach Terry
o: Grif Steinbach Terry
m: Jacquelinne Steinbach Terry
Sokolov - Krásno 10.10.2010 4 3 4 4 2 106 I.c   Bohuslav Papež
FXH Yuriria od Rytíře Malovce
o: Orlík od Rytíře Malovce
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Prachatice-Malovice 09.08.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c klubová Iveta Nováková
FXH Zack Super Pride
o: Quick Super Pride
m: Agria Eyeshadow
OMS Pardubice - Horní Jelení 14.09.2014 4 4 3 4 - 62 b. II.c klubová Kateřina Pavlicová
FXD Zoly Steinbach Terry
o: Grif Steinbach Terry
m: Jacquelinne Steinbach Terry
Karlovy Vary - Žlutice 15.08.2010 4 3 4 3 4 109 I.c   Jaroslav Havlín Bohuslav Papež


Lesní zkoušky - LZ
1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění , 6 - slídění, 7 - práce před barvou , 8 - barva, 9 - odložení, 10 - vyhánění z houštin
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH Adar z Úsovska
o: Erik Javor Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.c   Ščerba Miroslav Veleba Zdeněk
FXD Aida z Bošelické bašty
o: Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 3 4 3 3 193 I.c   Sekera Václav
FXH Aika Vives Bohemia
o: Bryl od Rytíře Malovce
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Plzeň - Horní Bělá 16.10.2011 4 2 4 4 3 4 4 4 4 2 218 I.c, CACT memoriál Františka Hebedy Šlosar Jan
FXH Aike Xiamant
o: Sven v.d. Wunderburg
m: Lady Luzifer´s
OMS Hodonín - Bzenec-Přívoz 20.09.2014 3 3 4 4 3 4 4 2 4 4 191 b. II.c Slovácký pohár Petr Jamný
FXD Ajax Residents Stars
o: Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
Holštejn 01.04.2011 3 0 4 4 3 3 1 3 3 2 150 III.c následování ing. Brtník Pavel ing.Brtník Antonín
FXD Ajax Residents Stars
o: Merli v.d. Schonen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
OMS Blansko - Lipovec 28.07.2012 4 0 4 4 4 3 3 3 3 1 173 II.c   Mgr.Ing. Brtník Pavel Ing. Brtník Antonín
FXH Al-Capone Pink Terror
o: Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Jihlava-Dudín 04.07.2015 3 - 4 4 4 4 2 3 1 2 150 b. III.c   Kateřina Pavlicová
FXH Albert ze Žďárského kopce
o: Cyr od Štěpánského rybníka
m: Chalina z Ráje Sidy
OMS Tachov - Rozvadov 09.07.2011 4 0 4 4 4 4 3 4 4 2 199 I.c   Šlehofer Martin
FXH Allegra od Severní řeky
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Celebra od Rytíře Malovce
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 3 3 4 3 4 198 b. I.c Klubová Vladimír Mrštík/Dalibor Smékal
FXH ALMA Nerilem
o: Lóczy-Bárdi Fox Billy
m: Larra od Štěpánského rybníka
OMS Tábor - Strkov 15.10.2016 4 1 3 4 4 3 4 3 2 1 174 b. III.c   Tomáš Brabenec
FXH Alma z Ještědského sedla
o: Winter Vin od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Bílý Kostel nad Nisou 06.08.2011 4 0 4 3 4 2 2 4 3 4 181 II.c slídění 2 Mrázek Martin
FXH Amut Lovcův sen
o: Cyr Val-Rico
m: Electra Tuskulum
OMS Chrudim - Dvakačovice 22.06.2013 4 - 4 4 4 4 4 4 4 2 206 b. I.c   Bc. Ondřej Kopista/Vít Kopista
FXD Andy Hvězdný kopec
o: Merlin v.d. SHonen Bergen
m: Nolla z Lipavy
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 3 1 4 3 2 3 2 3 3 2 158 I.c klubová Langer Miloš
FXD Andy Hvězdný kopec
o: Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Nola z Lipavy
Třemešná 01.04.2011 3 1 4 3 2 3 2 3 3 2 158 II.c vodění na řemeni Langer Miloš
FXH Apolo od Nextry
o: Alf z Mojeneckých Bitic
m: Nextra od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 3 3 3 4 4 3 3 2 2 3 179 II.c klubová zkouška,hlas srnčí Šemro Michal
FXH Ar z Ještědského sedla
o: Winter Vin od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec - Bílý Kostel nad Nisou 06.08.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 3 4 212 I.c   Virt Petr
FXD ARAN z Pustiny
o: Ir z Bílé v Podještědí
m: Yvette z Lipovky
OMS Ústí n. Orlicí 06.08.2016 4 o 3 4 4 3 4 3 4 4 179 b. I.c   Dalibor Procházka
FXH Arci Barvínkový potok
o: Xambo of Fair Play
m: Majka Val-Rico
  01.01.2009 4 4 4 4 3 2 3 4 4 4 223 II.c   Chrbát Filip Ing.
FXH Argo von Leinbruck
o: Urex Steinbach Terry
m: Olivia Boramo Sole
OMS Sokolov - Krásno 22.09.2012 4 0 4 4 4 4 2 4 3 4 198 II.c Krásenský kahan Bína Jan
FXH Argo z Ještědského sedla
o: Winter Vin od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobrušské stáje
OMS Liberec 06.08.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c   Barták René
FXH Arina z Psárova
o: Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Sokolov-Krásno 04.10.2014 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 236 b. I.c   Jiří Rais
FXH Aris z Nebeského království
o: Mustang od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
  01.01.2009 4 2 4 4 4 3 3 4 3 2 204 I.c   Štika Petr
FXH Aron z Doudlevecké srandy
o: Cyr od Štěpánského rybníka
m: Mery z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 01.10.2011 4 0 4 4 3 3 3 3 4 3 183 I.c Pohár Plzeňska Vodička Stanislav
FXH Aron z Doudlevecké srandy
o: Cyr od Štěpánského rybníka
m: Mery z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Horní Bělá 21.10.2012 4 0 4 4 3 4 2 1 3 4 164 III.c Memoriál Fr.Hebedy,barva 1 Juha Jiří
FXH Aron z Kovalovských hájků
o: Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 4 0 4 4 4 4 3 3 3 2 185 I.c klubová Puhrová Petrů Barbora
FXH ARROW z Rychlebských lesů
o: Twain od Hrubého lesa
m: Godisa Bohemia Kent
OMS Most - Ressl 15.10.2016 4 0 4 4 4 4 4 3 4 4 194 b. I.c   Petr Brziak
FXD Art ze Stříbrné vody
o: Jim Steinbach Terry
m: Dalia Concord from Zliv
OMS Prachatice-Lhenice 19.07.2014 3 3 4 4 3 4 3 1 4 3 172 b. III.c   Richard Štengl
FXH Arven od Stříbrné štoly
o: Romano od Hrubého lesa
m: Ora z Ráje Sidy
OMS Semily - Hrubá Skála 18.08.2012 4 0 4 4 4 3 4 2 4 4 189 II.c   Kovářová Markéta
FXD Ary Kórnic
o: Tom Star Franke
m: Kirby z Benkovského kopce
Bruntál - Třemešná 15.08.2009                       - odstoupil Zdeněk Jakubec
FXH Ashad Agri Star
o: Erney Steinbach Terry
m: Agria Full of Secrets
OMS Hodonín - Ratíškovice 22.09.2012 3 0 4 4   3 4 0 0 1   neobstál barva 0 Majda Eduard
FXH Asparagus Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Velký Ratmírov 31.12.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 244 I.c   Zadražil Jaroslav
FXH Asterix z Jámy lvové
o: Bad od Oslavy
m: Jamaika od Hrobého lesa
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 236 I.c, CACT klubová,CT,Vítěz zkoušek Michálek Petr
FXH Atos od Křovického dvora
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 3 0 3 4 4 2 4 3 4 3 173 II.c Klubové zkoušky Mgr.Dalibor Socha
FXH Atos od Křovického dvora
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Ilka Tuskulum
OMS Opava - Těškovice 27.08.2011 4 0 4 4 4 4 4 2 4 4 196 II.c   Mgr. Socha Dalibor
FXH Avar z Habrového revíru
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Chessie od Akátové stezky
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 3 4 3 4 198 I.c   Kudrnáčová Hana Beránek Jiří
FXH Bak z Hubertova lesa
o: Chasko Tuskulum
m: Catty z Určic
Karviná - Havířov 30.01.2010 4 0 4 4 3 4 4 3 4 3 197 I.c   Ivo Vinklárek Eva Vinklárková
FXH Balů od Anenského vrchu
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 4 0 4 4 4 3 4 4 4 4 209 I.c, CACT klubová zkouška,CT Ptáček Vladimír
FXD Baxi z Benkovského kopce
o: Dar od Mafiho
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 4 4 4 4 3 4 4 4 202 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Roman Poštulka
FXH Bella Barvínkový potok
o: Voltage George
m: Aska Val-Rico
Tábor - Dobřejovice 16.10.2010 3 0 3 3 4 2 3 4 3 3 169 II.c   Pavel Trnka
FXD Black Jack Olgyra
o: Emerald Star Franke
m: Torri Abdank
OMS Bruntál-Třemešná 09.08.2014 4 - 4 4 4 3 3 4 4 2 180 b. II.c   Ing. Miroslav Boček
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o: Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 4 4 3 4 4 206 b. I.c, res.CACT Klubová MgA Jana Adámková
FXH Bonna od Loděnické stráně
o: Amík z Hřešovské skály
m: China z Dražovické tvrze
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 3 3 2 3 210 II.c   Veselý Viktor Čechová Zuzana
FXH Bonnie z Nebeského království
o: Yetty od Rytíře Malovce
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Svatá Anna 01.01.2000 4 4 4 3 4 2 3 4 3 1 205 II.c   Heřman Václav
FXH Bony od Anenského vrchu
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Třebíč - Rapotice 02.09.2011 4 0 3 4 4 3 4 4 4 4 205 I.c   Havlík Jaroslav
FXH Bora z Mojeneckých Bitic
o: Alf z Mojeneckých Bitic
m: Hells z Děkanu
  01.01.2009 4 0 4 4 2 3 2 4 2 1 164 II.c   Štrobl Ladislav
FXH Brita od Jestřábí tvrze
o: Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Plzeň-Kamenice 03.10.2015 4 - 4 4 4 4 3 4 1 2 172 b. III.c Pohár Plzeňska Pavel Kubíček
FXD Brok od Špačkova mlýna
o: Tom Star Franke
m: Jenny Steibach Terry
  01.01.2009 4 3 4 4 4 4 3 3 4 4 233 I.c   Beneš Jan
FXH Buggy od Hraběte
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
Sokolov- Krásno 18.09.2010 4 0 4 4 4 4 3 4 4 2 199 I.c Krásenský Kahan, CACT Pavel Flener
FXH Car z MS Černovice
o: Dik od Platanu
m: Heidy od Akátové stezky
OMS Blansko - Lipovec 28.07.2012 4 0 3 4 1 2 3 3 2 2 151 III.c   Bracek Ladislav
FXH Car z Žákova háje
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnica od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 3 4 3 3 196 I.c   Jankulár Jan
FXH Cardamona od Hrubého lesa
o: Hurikán Slovakia RAY
m: Tawny od Hrubého lesa
OMS Prostějov - Bílovice 13.10.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c   Hansl Jaroslav
FXH Carlo ze Zahrádeckých rybníků
o: Quíz od Zahrádeckých rybníků
m: Ramona od Zahrádeckých rybníků
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 3 3 3 3 183 I.c   Taneček Pavel Novák Otomar
FXD Carry vom Winterhorn
o: Skater v.d. Konigshartd
m: Arwena Fox Simarko
OMS Sokolov - Krásno 17.09.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 253 I.c, CACT + 5 b. oznamovač,Vítěz zk.,Kr.kahan Jurgen Eisenkolb
FXH CASIOPEAz Petrovských strání
o: Sam Steinbach Terry
m: Giulia Bohemia Kent
OMS Most - Ressl 15.10.2016 4 0 4 4 4 4 4 3 4 4 194 b. I.c   Josef Mareš
FXD Catty Concord from Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012       3 4 1           - klubová zkouška, pes odvolán Placatková Klára
FXD Catty Concord from Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 22.09.2012 4 4 4 4 4 3 2 4 4 4 232 II.c Krásenský kahan,vyvlečení lišky + 5 b.0,25 Placatková Klára
FXH Cer Divočina
o: Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava 09.07.2011 4 0 4 4 4 3 3 4 2 4 194 II.c   MVDr. Vejnarová Denisa
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o: Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Třebíč - Jindřichov 10.10.2015                 0     neobstál Memoriál M. Říhy F.Švéda/L.Pokorná
FXH Cezan z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chessie od Akátové stezky
OMS Domažlice - Kanice 17.09.2011 4 0 3 4 4 4 3 3 1 4 183 III.c odložení 1 Lewis Larry
FXH Clif od Anenského vrchu
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
oms Tábor-Planá 17.10.2015 3 - 4 4 4 4 3 3 4 2 194 b. II.c   Vladimír Ptáček
FXH Cloney od Jestřábí tvrze
o: Ainar Lemart
m: Aika Vives Bohemia
OMS Chomutov-Orasín 26.09.2015 3 - 4 4 3 2 3 3 4 2 147 b. II.c   P.Šustr/P.Brziak
FXH Corra z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Kublov 26.08.2011 4 0 4 4 4 3 2 4 3 2 181 II.c následování 2 Beránek Jíří
FXH Cox Xiamant
o: Flip v.d. Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Třebíč-Ostrůvek 25.06.2016 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 212 b. I.c   Miroslava Sasová
FXH Cyr z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Beroun - Kublov 25.08.2012 4 0 4 4 2 4 3 3 3 3 182 II.c   Paštyka Martin
FXH Daisy od Hraběte
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Praha-západ-Okrouhlo Les 10.10.2015 4 - 4 4 3 4 3 4 4 3 188 b. I.c   Pavel Flener
FXH Dakota Game Power
o: Brando v. Katzbachtal
m: Athéna Game Power
OMS Litoměřice - Libotenice 13.08.2011 4 0 4 4 4 2 3 3 3 4 181 II.c slídění 2 Krlín Jiří Mareš Jiří
FXD Darsy z Elgardu
o: Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Příbram-Čím 30.08.2015 4 - 4 4 4 4 4 3 4 4 190 b. I.c   Ing. Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o: Cyr Val-Rico
m: Jasmíne Super Pride
OMS Mělník-Ješovice 12.07.2014 4 - 4 4 3 4 4 3 4 4 229 b. I.c   Jiří Mareš
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o: Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 4 3 4 4 2 4 3 4 4 204 b. II.c klubová J. Klabačka/L. Pokorná
FXH Deisi od Hombreho
o: Chip od Hrubého lesa
m: Jaspra Tuskulum
Bruntál - Třemešná 15.08.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c KV, CACT, CT, Michálek Petr
FXH Deny z Habrového revíru
o: Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
  29.08.2015 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 232 b. I.c   Jiří Beránek
FXH Dix z Nebeského království
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Svatá Anna 14.07.2012 4 0 4 4 2 4 2 4 3 4 190 II.c   Gramblička Jaroslav
FXH Don z Úsovska
o: Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Vyškov-Švábenice 06.09.2014 3 - 4 4 4 3 4 4 4 3 176 b. I.c   David Kolář
FXH Dora s Nebeského království
o: Hard od Štěpánského rybníka
m: Kessy Steinbach Terry
OMS Příbram - Svatá Anna 14.07.2012 4 0 4 4 4 4 3 3 3 2 185 I.c   Heřman Václav
FXH Dragon z Úsovska
o: Billy Val-Rico
m: Katóközi Aliz
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 16.08.2014 4 - 4 4 4 2 4 4 4 4 186 b. II.c   Ing. vít Kleinhampl
FXH Drak Bohemia Šibeník
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Nora z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Kamenice 24.08.2013         2     2 0 3   obstál lovecká upotřebitelnost Irena Šnebergerová
FXH Dyk z Habrového revíru
o: Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Kublov 30.08.2014 4 4 4 4 4 3 4 4 1 2 199 b. III.c   Michal Vičan
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Arda od Hombreho
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 3 3 4 202 I.c   Kubrický Marek
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 248 I.c kl.zkoušky,CACT,CT,Vítěz klub. LZ Marek Kubrický
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Kroměříž - Rusava 11.09.2010 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 238 I.c   Marek KUbrický
FXH Elina od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Bruntál - Třemešná 15.08.2009                     184 I.c R - CACT Jaroslav Blahut
FXH Elina od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Jaspra Tuskulum
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 3 3 3 3 186 I.c klubová zkouška Blahut Jaroslav
FXH Elsa z Nebeského království
o: Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Klatovy-Velenovy 03.10.2015 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 230 b. I.c   Vladimír Černý
FXH Elton Bohemia Kent
o: Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Litoměřice - Račice 11.08.2012 4 0 4 4 4 4 4 4 4 3 216 I.c oznamovač + 5 bodů Mareš Jiří
FXH Endy od Oslavy
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Cesna od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 1 4 4 4 4 3 4 2 4 209 I.c   Kučera Jan
FXH Era Val Rico
o: Voltage George
m: Airin Lemart
OMS Šumperk - Hrabová 16.07.2011 4 3 4 4 4 4 3 3 4 2 213 I.c   Adámkková Jana
FXH Filka z Nebeského Království
o: Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Žďár nad Sázavou-Zámek 13.06.2015 4 2 4 4 4 3 4 3 3 3 199 b. I.c   Milan Remer
FXH Fiona od Balcarky
o: Saruman Tuskulum
m: Carmmen Caspra Kelečský poklad
OMS Brno venkov - Bílovice 06.08.2011 3   2 3 4 1 2 1 1 1 103 b. III.c   Petr Veselý
FXH Gája od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Klatovy-Velenovy 27.09.2014 4 - 4 4 4 4 4 2 4 4 180 b. II.c   Roman Průcha
FXH Georgina od Títěže
o: Beau Brummel Boreham
m: Saly Lemart
Bruntál - Třemešná 15.08.2009 4 0 4 4 4 3 3 3 4 2 182 I.c klubová zkouška Pavelka Jan
FXH Georgina od Títěže
o: Boreham Beau Brummel
m: Sally Lemart
  15.08.2009 4 0 4 4 4 3 3 3 4 2 182 I.c klubová zkouška Pavelka Jan
FXH Georgina od Títěže
o: Boreham Beau Brummel
m: Saly Lemart
  01.01.2009 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 241 I.c CACT Pavelka Jan Sehnalíková Soňa
FXH Germanicus Tuskulum
o: Jasko v.d. Zwester Ohm
m: Kelly Tuskulum
Zlín OMS- Dolní Lhota 22.09.2012 3 - 4 4 3 3 2 2 3 3 152b. II.c barva 2 Ing. Vladimír Hutěčka, Lukov
FXD Gero Steinbach Terry
o: Armus ze Stříbrné
m: Holly Tajfun
  01.01.2009 3 0 4 4 4 3 4 4 4 2 194 I.c CACT, vytažení lišky + 5 bodů Krásenský kahan Papež Bohuslav
FXH Giulia Bohemia Kent
o: Chart od Oslavy
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Karlovy Vary -Žlutice 16.08.2014 4 - 4 4 4 4 4 3 2 3 175 b. II.c   Pavel Bečka
FXH Goldfever of Sweetest Poison
o: Glamorgan´s Opera
m: Merkury fox july
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 216 b. I.c, CACT Víť. klub. zkoušek Klubová Martin Pospíchal
FXH Gorra od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
Bruntál - Třemešná 15.08.2009                       - odstoupil Ing. Vít Kleinhampl
FXH Gorra od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 3 4 4 2 199 I.c   Kleinhampl Vít Ing.
FXH Granada od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: Belfox Eve
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 4 0 4 4 4 4 3 3 3 3 190 I.c, res.CACT klubová zkouška Macků Tereza
FXH Haki od Oslavy
o: Imar ze Šilfova dolu
m: Axa od Oslavy
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 3 4 3 4 201 I.c   Menčík V.
FXD Hany z Úsovska
o: Atan Malbi Area
m: Fejt z Havlanky
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 2 0 4 4 4 2 2 4 3 2 154 III.c Klubová zkouška Miloslav Pospíšil Dana Smékalová
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 237 I.c   Klementovič Jiří
FXH Hector od Títěže
o: Art od Títěže
m: Vielfrass Jaminska
  01.01.2009 4 3 4 4 3 4 3 4 3 4 225 I.c   Vyoral Daniel
FXH Henrieta od Balcarky
o: Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Beroun - Kublov 24.08.2013 4 3 4 4 3 4 3 4 3 3 220 b. I.c   Petr Jiskra/Jiří Beránek
FXH Heppy Laidy od Balcarky
o: Avar z Habrového revíru
m: Oumi ze Šilfova dolu
OMS Blansko - Lipovec 28.07.2012 4 0 4 4 3 2 3 3 1 1 165 III.c   Ing. Svoboda Zdeněk
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 3 4 3 3 200 I.c   Pánek Petr
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 0 4 4 4 2 2 4 3 2 190 II.c hlasité nahánění Pánek Petr
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
  01.01.2009 4 4 4 4 4 3 3 4 4 3 229 I.c   Dušek František
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: t´Beuke Jagerken Elias
m: Pepsi od Ratíře Malovce
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 3 4 4 4 4 4 4 2 4 4 218 II.c klub.zkouška,hlas srnčí RNDr.Kirschner Jan
FXH Charlie od Balcarky
o: Emperor Tuskulum
m: Carmen Caspra Kelečský poklad
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 3 4 4 3 4 3 4 2 169 b. II.c klubová Ladislav Ujčík
FXH Chistra ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Vena ze Šilfova dolu
  01.01.2009 4 0 4 4 4 3 4 3 2 4 191 II.c   Kaleta Tomáš
FXH Chrys od Títěže
o: Favorit od Rytíře Malovce
m: Saly Lemart
Bruntál - Třemešná 01.01.2000 3 2 4 4 2 4 3 3 3 1 178 II.c klubová Pavelka Jan
FXH Impetus Tuskulum
o: Daremans Vermeet
m: Kelly Tuskulum
OMS Prostějov-Lutotín 11.10.2014 4 - 4 4 3 4 3 3 4 4 185 b. I.c   Josef Kropáč
FXH Iron od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia RAY
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Blansko - Lipovec 28.07.2012 4 0 4 4 4 3 3 3 3 2 178 I.c   Juračka Luděk
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun - Kublov 27.08.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 248 I.c   Jirásek Jan
FXD Irra Kojál
o: Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Vyškov-Švábenice 06.09.2014 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 224 b. I.c   Jan Derka
FXH Irra od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Rokycany - Mýto 06.08.2011 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 237 I.c   Ing. Kleinhampl Vít
FXH Issa Val-Rico
o: Fred Val-Rico
m: Arga Barvínkový potok
OMS Jihlava - Dudín 13.07.2013 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 231 b. I.c   Jan Aubus
FXH Jazz z Dlouhých dílů
o: Enzo z dlouhých dílů
m: Oliva Boramo Sole
OMS Ústí nad Orlicí - MS Třebovská 27.08.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 1 3 192 III.c   Jeřábek Pavel
FXD Jerry od Žluté skály
o: Effe West-Fox
m: Ayscha ze Stříbtné
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 3 4 3 201 I.c   Gobi Richard
FXD Jerry od Žluté skály
o: Effe West - fox
m: Ayscha ze Stříbrné
OMS Prachatice - MS Malovice 11.08.2012 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 240 I.c, CACT kl.zkouška,Vítěz zkoušek,CT,hlas srnčí Goby Richard
FXD Jerry od Žluté skály
o: Effe West Fox
m: Aysha ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 22.09.2012 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 244 I.c, CACT Krásenský kahan,vyvl.lišky + 4 b. Goby Richard
FXH Kent z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Havlíčkův Brod 22.07.2012 4 0 4 4 4 3 3 4 4 1 187 II.c   Aubus Jan
FXH Kessi z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Český Krumlov - Věžovatá Pláně 10.08.2013 3   4 4 4 4 2 3 3 3 173 b. II.c   Pavel Trnka
FXH Lambáda od Hombreho
o: Asterix z Jámy lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 4 4 3 4 3 3 3 3 177 b. I.c, CACT klubová Ing. Luděk Franc
FXH Larra od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 4 4 4 3 4 2 4 4 181 b. II.c klubová Ing. Kamil Krejčí
FXH Larra od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
OMS Třebíč - Jindřichov 11.10.2014 4 4 3 4 4 3 4 4 4 3 234 b. I.c Memoriál M. Říhy Ing. Kamil Krejčí
FXH Latonia Tuskulum
o: Vilfrass Wild Hog
m: Inspira Tuskulum
OMS Zlín-Hvozdná 27.09.2015 4 - 4 4 4 4 4 4 4 3 193 b. I.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXH Lokar od Akátové stezky
o: Fred od Akátové stezky
m: Elis od Akátové stezky
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 3 3 3 3 190 I.c   Kulhánek Josef Juračka Luděk
FXH Mamba od Rytíře Malovce
o: Belfox Diamond
m: Karamela od Rytíře Malovce
Prachatice - Lhenice 24.07.2010 3 0 4 4 4 3 2 3 3 2 161 II.c   Ivete Nováková
FXH Mija od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Beroun - Kublov 24.08.2013 4 2 4 4 4 4 3 3 3 3 206 b. I.c   Ing. Vít Kleinhampl
FXH Mona z Dlouhých dílů
o: Enzo z Dlouhých dílů
m: Fany Val-Rico
OMS Tábor-Opařany 11.10.2014 4 3 4 4 3 3 1 4 4 2 194 b. III.c   Jiří Mrázek
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Plzeň - Horní bělá 18.10.2014 3 - 3 4 4 3 4 3 4 3 198 b. I.c, CACT Memoriál F. Hebedy Zbyněk Adamec
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 16.08.2014 4 - 4 4 4 3 3 4 4 1 200 b. III.c   Zbyněk Adamec
FXH Nesty z Dobruské stáje
o: Cedrik Ciro Bohemia
m: Cilka z Dobruské stáje
OMS Děčín - Velký Šenov 30.06.2013 4 2 4 4 4 4 4 4 4 4 232 b. I.c   Antonín Samek/Mirka Kadlecová
FXH Nick od Hombreho
o: Asterix z Jámy Lvové
m: Ajda od Homreho
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 4 4 3 4 3 201 b. I.c Klubová Petr Michálek
FXD Nola z Lipavy
o: Goffi z Kuliaru
m: Erna z Lipavy
místo konání 06.11.2008 4 - 4 4 3 4 2 3 4 1 173 II.c   Langer Miloš
FXD Olympia z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
OMS Bruntál - Třemešná 15.08.2009 4 - 4 4 4 3 3 4 4 2 192 I.c R - CACT, klubová zkouška Urbánková Blanka/Pavel Švanda
FXH Omar od Hombreho
o: Asterix z Jámy Lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Opava - Těškovice 07.09.2013 4 - 4 4 4 4 3 4 2 1 186 b. II.c   Alois Kyčera
FXD Orlan z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Kirby Tajfun
Bruntál - Třemešná 15.08.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c CACT, CT, klubová zkouška Vaškuj Karel
FXD Orlan z Benkovského kopce
o: Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 4 2 206 I.c CACT, memoriál Menčíka Vaškuj Karel
FXH Orro od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Domaželice-Výhledy 04.10.2014 4 4 4 4 4 4 2 4 4 4 236 b. II.c   Miroslav Tomášek
FXH Ozzy od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Gorra od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany-Vojtěch Mýto 16.08.2014 4 - 4 4 4 2 4 3 4 2 162 b. II.c   Pavel Bělohlávek
FXH Pedro z Borotínských lesů
o: Komic v.d. Bismarckquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Tábor - Dobřejice 16.10.2010 4 0 3 3 3 3 3 4 1 3 174 III.c   Ing. Josef Hájíček
FXH Pepsi z Dlouhých dílů
o: Hurikán Slovakia Rambo
m: Kessi z Dlouhých dílů
OMS Zlín-Hvozdná 27.09.2015 4 - 4 4 4 4 3 3 4 4 206 b. I.c   J. Vyoral/D. Vyoral
FXH Perca ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Kaja ze Šilfova dolu
Karviná - Havířov 30.10.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 4 3 211 I.c   Tomáš Kaleta
FXH Persy z Borotínských lesů
o: Komic v.d. Bismackquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Třebíč - Kosová 20.06.2010 4 0 4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.c   Petr Pohorný Ydeněk Veleba
FXH Rex Steinbach Terry
o: Vabang od Rytíře Malovce
m: Alca Steinbach Terry
  01.01.2009 3 0 4 4 4 3 3 4 3 2 178 I.c Krásenský kahan Papež Bohuslav
FXH Rockey Roksy Kelečský poklad
o: Zeus Delaware
m: Genessis Gaudea Kelečský poklad
  01.01.2009 4 0 4 4 2 4 3 4 2 4 193 II.c   Kouba Jan
FXH Romano od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Bruntál - Třemešná 15.08.2009                     202 II.c   Martin Pospíchal
FXH Romano od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 4 2 4 4 4 4 202 II.c klubová zkouška Pospíchal Martin
FXD Ron z Lankače
o: Ciro z Lankače
m: Engie z Lankače
Litoměřice - Libotenice 08.08.2010 3 0 4 4 4 4 3 2 4 3 190 II.c   Petra Svobodová Rudolf Svoboda
FXH Rona z Borotínských lesů
o: Sivaš od Rytíře Malovce
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Třebíč - Kosová 19.06.2011 4 0 4 4 3 4 3 4 3 4 201 I.c   Kafuněk Jan
FXH Roy Boramo Sole
o: Jantar od Rytíře Malovce
m: Lada Schelley Boramo Sole
OMS Prachatice - Lhenice 23.07.2011 3 0 4 4 4 3 2 3 2 2 157 II.c odložení 2 Králíčková Jitka
FXH Sido z Borotínkých lesů
o: Black Boy Game Power
m: Nicol z Borotínských lesů
OMS Děčín-Velký Šenov 29.06.2014 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 222 b. I.c   Petr Korpoš
FXD Šagan z Lankače
o: Ir z Viselců
m: Iva z Lankače
Sokolov - Krásno 09.10.2010 4 0 4 4 4 4 4 2 4 4 196 II.c   Roman Kos
FXH Šanny z Borotínských lesů
o: Kuno od Rytíře Malovce
m: Ria z Borotínských lesů
OMS Praha venkov-Konojedy 31.05.2014 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 264 b. I.c   Jan Prošek
FXD Tar z Lipavy
o: Omar z Kuliaru
m: Nella z Lipavy
  01.01.2009 4 0 4 4 2 3 2 4 4 3 182 II.c   David Jan
FXD Tera Podhorská dolina
o: Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 3 4 3 185 II.c   Minář Radek
FXD Thálie z Benkovského kopce
o: Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 4 2 3 4 4 4 4 4 3 4 224 I.c Klub.zkouška, CACT,CT Dalibor Smékal
FXH Twain od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 4 3 204 I.c, res.CACT klubová Pospíchal Martin
FXH TYNNA od Štěpánského rybníka
o: Dragon z Úsovska
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Beroun Kublov 27.08.2016 4 2 4 4 4 3 4 4 4 3 206 b. I.c   Jan Jirásek
FXH Udin Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Sokolov - Krásno 18.09.2010 4 0 4 4 4 2 3 4 4 3 190 II.c Krásenský Kahan Bohuslav Papež
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erny Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 216 I.c CACT, Krásenský kahan Hemr Luboš
FXH Valli Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Teplice - Štěpánov 21.08.2010 4 0 4 4 4 4 3 4 3 2 195 I.c   Šnobr Miloslav
FXH Vasco Super Pride
o: Indianfox´s Batman
m: Agria Eyeshadow
OMS Zlín-Hvozdná 17.08.2014 4 - 4 4 4 3 4 4 2 2 171 b. II.c klubová Jan Pavelka
FXH Vila z Ráje Sidy
o: Dreuvon Du Dackery Kelečský poklad
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Tachov - Rozvadov 07.07.2012 4 0 4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.c   Bílý Karel
FXD Villy z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
Bruntál - Třemešná 13.08.2011 4 2 4 4 4 4 3 2 4 3 200 II.c klubová Florian Miloš
FXH Watt z Ráje Sidy
o: Cyr od Štěpanského rybníka
m: Dina z Ráje Sidy
OMS Plzeň - Žerovice 05.10.2013 4 2 3 4 4 3 2 2 3 3 178 b. II.c   Bohumil Rež
FXD Wewewe z Benkovského kopce
o: Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Šumperk - Hrabová 13.07.2013 4 - 4 4 4 3 4 4 3 3 200 b. I.c, CACT Klubová Dalibor Smékal
FXH Wolli od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Bruntál - Třemešná 14.08.2010 4 0 3 4 4 4 4 4 4 4 212 I.c Kl.zkoušky, Res.CACT Jan Aubus
FXH Xelba od Rytíře Malovce
o: Belfox Jerry
m: Belfox Griotte
OMS Tábor -Dobřejice 19.10.2013 3 - 4 4 3 2 2 3 3 1 145 b. II.c   Jan Klicman
FXD Xeli z Lankače
o: Ir z Bílé v Podještědí
m: Štefi z Lankače
OMS Liberec - Sychrov 04.08.2012 4 4 4 4 3 4 3 4 3 4 233 I.c   Mgr. Jiroušek Josef
FXH Xelon od Rytíře Malovce
o: Belfox Gogolo
m: Bohemia od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Lhenice 23.07.2011 4 0 4 4 4 4 3 4 3 4 205 I.c   Nováková Iveta
FXH Zack Super Pride
o: Quick Super Pride
m: Agria Eyeshadow
OMS Jihlava-Dudín 04.07.2015 2 - 4 4 4 4 3 1 4 3 149 b. III.c   Kateřina Pavlicová
FXH Zafyra od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: Kexy od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Lhenice 23.07.2011 4 0 4 4 3 4 3 4 3 3 196 I.c   Nováková Iveta
FXD Zoly Steinbach Terry
o: Grif Steinbach Terry
m: Jaquelinne Steinbach Terry
Karlovy Vary - Žlutice 14.08.2010 4 0 4 4 4 3 3 4 4 4 202 I.c   Jaroslav Havlín Bohuslav Papež


Podzimní zkoušky - PZ
1 - nos, 2 - hlasitost, 3 - poslušnost, 4 - chování po výstřelu, 5 - vodění , 6 - slídění, 7 - stopa živé zvěře, 8 - nezkouší se , 9 - dohledávka a přinášení pernaté zvěře, 10 - vlečka se srstnatou zvěří , 11 - přinášení kachny z hluboké vody
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXD Aida z Bošilecké bašty
o: Kendy Bohemia Diplomat
m: Ella od Žluté skály
Litoměřice - Brozany 16.10.2010 4 4 4 4 3 4 4 4 3 2 3 241 I.c   Václav Sekera
FXD Ajax Residents Stars
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Lolita z Benkovského kopce
OMS Ostrava - Ostrava 15.09.2011 4 0 4 4 4 4 3 4 2 4 0 187 III.c voda 0 Mgr.Ing. Brtník Pavel Ng. Brtník Antonín
FXH Alaska od Rytíře Malovce
o: Gaybryl Goldmark
m: Gaudea od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 3 4 4 3 4 4 3 2 2 194 I.c   Pospíchal Martin
FXH Alfi z Žehuňské doliny
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Agata z Městeckého polesí
Horní Újezd- Třebíč 15.09.2012 4 2 4 4 4 4 4 4 2 3 2 220 I.c př. 2013 Jiří Knotek
FXH Aran z Psárova
o: Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Pelhřimov - Počátky 06.09.2014                 0       neobstál   J. Čamra/J. Staněk
FXH Argo z Ještědského sedla
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
OMS Liberec - Nová Ves 29.09.2012 4 0 3 4 4 2 3 4 4 2 3 195 II.c   Barták René
FXH Aron z Kovalovských hájků
o: Johnny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
OMS Zlín - Napajedla 08.09.2012 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 260b. I.c   Mgr. Barbora Petrů Puhrová, Zlín
FXH Asparagus Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
Jindřichův Hradec - Lužnice 09.10.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 I.c   Jaroslav Zadražil
FXD Atilla z Benkovského kopce
o: Wewewe z Benkovského kopce
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Prostějov-Určice 23.08.2014 4 - 3 4 4 3 3 - 3 3 2 173 b. I.c   Ing. Antonín Brtník
FXH Avar ze Šaranova
o: Fred od Akátové stezky
m: Nikol Tuskulum
  01.01.2009 4 0 4 4 3 2 4 4 2 2 2 180 II.c   Melichar Pavel
FXH Balů od Anenského vrchu
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013 4 - 3 4 4 2 4 4 1 3 1 179 b. II.c Klubová Vladimír Ptáček
FXH Bára z Holasických kopečků
o: Indianfox Batman
m: Jasmine Super Pride
Třebíč - Sdunec 26.06.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 2 243 I.c   Ladislav Unger
FXD Bela od Špačkova mlýna
o: Tom Star Franke
m: Jenny Steinbach Terry
Tábor - Veselí nad Lužnicí 28.08.2010 4 0 4 4 4 2 3 4 4 4 2 203 II.c   Petr Dřevo
FXH Bessy Bílá Nálada
o: Mustang od Rytíře Malovce
m: Daisy Steinbach Terry
Brno 08.09.2012 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 261 b. I.c   Živělová Žaneta
FXH Betty Barvínkový potok
o: Voltage George
m: Ajka Val-Rico
Plzeň- Lelov 18.09.2010 4 0 4 4 3 2 2 4 3 3 1 171 II.c   Petr Špelina
FXH Bledulka od Hrubého lesa
o: Quick Super Pride
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013   3   4   4 4 4   1   odstoupila neobstál Klubová MgA Jana Adámková
FXH Brisa Ebra z Kovalovských hájků
o: Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
Blansko - Vanovice 18.09.2010 2 2 4 4 1 2 3 4 1 3 2 160 III.c   Radek Sekanina
FXH Brit z Holasických kopečků
o: Indianfox Batman
m: Aura Sirius Pro
Brno 11.09.2010 4 0 3 4 4 3 4 4 3 4 3 214 I.c   Ladislav Unger
FXH Brit z Úsovska
o: Eric Javor Haná
m: Hurikán Slovakia Borka
Chodov 08.05.2011 4 0 4 4 4 3 3 4 3 4 3 211 I.c, res.CACT klubová Demel Petr
FXH Car z Bystřických hranic
o: Quíz z Bystřických hranic
m: Eleonora z Dlouhých dílů
Praha-východ,Zeleneč 30.10.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 2 1 3 193 II.c   Jan Šabatka
FXD Carry vom Winterhorn
o: Skater v.d. Konigshardt
m: Arwena Fox Simarko
Chodov 08.05.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 266 I.c, CACT klubová, Vítěz zkoušek,CT Jurgen Eisenkolb
FXH Cer Divočina
o: Avar z Habrového revíru
m: Agáta Bohemia Fox
OMS Jihlava - Radkov 29.09.2012                 0       neobstál   MVDr Vejnarová Denisa
FXH Cerbis ze Šilfova dolu
o: Twain od Hrubého lesa
m: Ypsa ze Šilfova dolu
OMS Zlín - Tečovice 13.09.2015 4 - 4 4 3 4 4 - 2 1 3 177 b. II.c   F.Švéda/L.Pokorná
FXH Cita z Žákova háje
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnika od Rytíře Malovce
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 2 2 2 198 I.c klub.zk., Res.CACT Adamec Jaroslav
FXH Clif od Anenského vrchu
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Lucky z Borotínských lesů
OMS Tábor-Tučapy 19.09.2015 4 - 4 4 4 4 2 - 1 2 1 157 b. II.c   Vladimír Ptáček
FXH Countess Bathory Game Power
o: Avalon v.d. Bismarckquelle
m: Cheery Lady z Děkanu
OMS Chrudim - Ronov 25.08.2012 4 3 4 4 4 3 4 4 2 3 2 221 I.c   Čermák Stanislav
FXH Dag z Holaských kopečků
o: Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Litoměřice-Ctiněves 05.09.2015 4 4 4 4 4 4 4 - 4 4 3 244 b. I.c   Jiří Sirový
FXD Dandy z Rataj
o: Elias´t Beuke Jagerken
m: Zuzi z Rataj
OMS Strakonice-Bavorov 15.08.2015 3 3 4 4 4 4 4 - 4 1 4 216 b. II.c   Miroslav Kostohryz
FXH Dark Czech Born
o: Kolombo od Rytíře Malovce
m: Desire z Dlouhých dílů
  01.01.2009 4 0 4 4 3 3 4 4 2 3 3 201 I.c   Máška Josef
FXD Darsy z Elgardu
o: Blackdale Bright Star
m: Araxa z Elgardu
OMS Kladno - Hostouň 04.10.2015 4 3 4 4 4 4 4 - 1 1 2 189 b. II.c Klubová - Vítěz klubových zkoušek Ing. Iva Duspivová
FXH Daryl z Holaských kopečků
o: Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 3 249 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz Klubových zkoušek Jiří Mareš
FXH Eddie Game Power
o: Ó Charly v.d. Bismarckquelle
m: Athéna Game Power
Strakonice - Sousedovice 21.08.2010 4 0 4 4 3 3 3 4 1 2 1 165 II.c   Karel Netušil
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Havířov 22.05.2011 4 4 3 4 4 4 4 4 2 4 3 246 I.c   Kubrický Marek
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
OMS Vyškov - Mor.Málkovice 21.05.2011 3 3 3 4 4 4 3 4 4 4 2 227 I.c   Kubrický Marek
FXH Elton Bohemia Kent
o: Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
Chodov 06.05.2012 4 - 4 4 4 4 4 4 4 4 4 240 I.c   Jiří Mareš
FXH Erička od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Dašice 25.08.2012   0   4   2 4   0 3     neobstál   Skalický Lubomír
FXH Erička od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
OMS Pardubice - Staré Hradiště 24.08.2013 4   4 4 4 4 4 4 4 4 4 240 b. I.c   Lubomír Skalický
FXD Eros ze Šutrovky
o: Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013 3 2 4 4 3 2 4 4 2 1 2 180 b. II.c Klubová Jaroslav Vrátil
FXH Filka z Nebeského Království
o: Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Vyškov-Letovice 29.08.2015 4 - 4 4 4 4 4 - 3 4 3 205 b. I.c   Milan remer
FXH Fuge Hurikán Slovakia
o: Rocky Hurikán
m: Elka Hurikán Slovakia
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 3 3 0 188 III.c klub.zk. Papež Bohuslav
FXH Germanicus Tuskulum
o: Jasko v.d. Zwester Ohm
m: Kelly Tuskulum
OMS Zlín - Mysločovice 07.09.2013 4 3 4 4 4 3 4 4 3 4 4 250 b. I.c   Ing. Vladimír Hutěčka
FXD Gerro Steinbach Terry
o: Armus ze Stříbrné
m: Holly Tajfun
místo konání 23.05.2008 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 272 I.c   Papež Bohuslav
FXH Goldfever of Sweetest Poisen
o: Glamorganś Opera
m: Mercury fox Jury
OMS Šumperk-Zvole 06.09.2014                     0   neobstál   Martin Pospíchal
FXH Gryf z Žákova háje
o: Athos od Nextry
m: Cita z Žákova háje
OMS Kladno - Hostouň 04.10.2015 4 - 4 4 1 2 2 - 1 1 2 137 b. III.c klubová Pavel Vaňha
FXH Hurikán Slovakia Gor
o: Hurikán Slovakia Udin
m: Hurikán Slovakia Borka
  01.01.2009 4 0 4 4 3 4 4 4 2 3 2 198 I.c   Slezák Petr
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: Elias´Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
OMS Kladno - Hostouň 29.09.2013 3 3 4 4 3 1 2 4 2 3 2 179 b. III.c Klubová L. Kirschnerová/J. Kirschner
FXD Irra Kojál
o: Ajax Residents Stars
m: Heta Kojál
OMS Vyškov-Letovice 30.08.2014 4 - 3 4 4 4 4 - 1 1 3 169 b. II.c   Jan Derka
FXH ITAKA od Rytíře Malovce
o: Belfox Igor
m: Tysona od Rytíře Malovce
OMS Beroun Svinaře 10.09.2016 4 0 4 4 3 4 4   3 4 2 194 b. I.c   Jaroslav Vlček
FXD Olympia z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
OMS Břeclav - Pohořelice 12.09.2009 4 1 4 4 4 3 4 4 4 4 4 241 I.c   Urbánková Blanka/Švanda Pavel
FXD Olympia z Benkovského kopce
o: Merlin v.d.Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 3 4 2 217 I.c klub.zk.,Vítěz zkoušek,CACT,CT Urbánková Blanka Švanda Pavel
FXH Ora z Ráje Sidy
o: Cyr od Štěpánského rybníka
m: Aura z Ráje Sidy
OMS Tábor - Oldřichov 22.09.2012           obst.     obst. obst. obst.   obstál lovecká upotřebitelnost Filip Robert
FXH Pedro z Borotínských lesů
o: Komic v.d. Bismarckquelle
m: Ina z Borotínských lesů
Tábor- Veselí nad Lužnicí 28.08.2010                   0     neobstál   Ing. Josef Hájíček
FXH Qart Steinbach Terry
o: Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Sokolov 10.05.2009 4 0 4 4 3 3 4 4 2 3 2 193 I.c res. CACT, klubová zkouška Papež Bohuslav
FXH Romano od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 0 4 4 4 4 4 4 3 2 3 213 I.c   Pospíchal Martin
FXH Steppe Farm Angel
o: Loumaindlea
m: Joli
Brno 08.09.2012 4 - 4 4 3 3 4 4 3 4 4 216 b. I.c FXD František Homola - Rajhrad
FXD Šagan z Lankače
o: Ir z Viselců
m: Iva z Lankače
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 3 4 1 209 II.c klub.zk. Kos Roman
FXH Twain od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Šumperk - Zvole 03.09.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 3 232 I.c   Pospíchal Martin
FXH Udin Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Chodov 09.05.2010 4 0 4 4 4 3 4 4 3 3 2 204 I.c klub.zk. CACT,CT Papež Bohuslav
FXH Udin Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Chodov 08.05.2011 4 0 4 4 4 3 4 4 3 4 3 218 I.c, CACT klubová,CT Papež Bohuslav
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Sokolov 10.05.2009 4 0 4 4 3 3 3 4 3 3 3 201 I.c KV, CACT, CT, klubová zkouška Hemr Luboš
FXH Uri Steinbach Terry
o: Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Sokolov 10.05.2009 4 3 3 4 1 4 4 4 3 2 0 197 III.c klubová zkouška Lösel Diana D
FXD Ux z benkovského kopce
o: Merlin v.d.Schönen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Třebíč - Mladoňovice 10.09.2011 3 2 4 4 4 3 2 4 2 1 2 177 II.c   Máca Luboš
FXH Valli Steinbach Terry
o: Erney Steinbach Terry
m: Herietta Steinbach Terry
Litoměřice - Brozany 16.10.2010 4 0 4 4 4 4 4 4 2 4 0 194 III.c   Ing. Šnobr Miloslav
FXD Vendy Podhorská dolina
o: Omar z Kuliaru
m: Pera Podhorská dolina
OMS Ústí nad Orlicí - MS Krylov Sruby 28.09.2012 4 0 4 4 4 2 4 4 2 4 2 150 II.c slídění 2 Štěpánek Jiří
FXH Veruna ze Šilfova dolu
o: Athos Kelečský poklad
m: Hata ze Šilfova dolu
OMS Vyškov - Letonice 27.08.2011 4 0 4 4 4 4 4 4 4 4 3 235 I.c   Ondráček Jiří
FXH Xelon od Rytíře Malovce
o: Belfox Gigolo
m: Bohemia od Rytíře Malovce
OMS Prachatice - Hracholusky 03.09.2011 4 1 4 4 4 4 4 4 4 2 3 228 I.c   Nováková Iveta
FXH Zuza od Svaté vody
o: Quick Super Pride
m: Xantippe od Svaté vody
OMS Brno Město 20.09.2014 4 4 4 4 4 4 4 - 3 3 3 231 b. I.c   Žaneta Živělová


Zkouška k vyhledávání, vyhánění a nahánění zvěře - ZVVZ
1 - vyhánění zvěře z houštin, 2- chování po výstřelu, 3 - poslušnost, 4 - vodění, 5 - chování jna stanovišti
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH Afghany Oktogon
o:Asparagus Vives Bohemia
m: Broxbury Reny Destiny
OMS Pelh?imov - Po?átky 18.06.2016 1 4 4 4 4 63 b. III.c   Ond?ej Ške?ík
FXH Alf Lovc?v šperk
o:Car z Byst?ických hranic
m: Jasmína Tuskulum
L?R Malenovice II 01.10.2016 1 4 4 4 4 65 b. III.c klubová zkouška Barbora Vykysalová
FXH ATHOS z Ková?ovy strouhy
o:Andy z Mezimostí
m: Dikce od Rytí?e Malovce
OMS Kladno - ?isuty 08.04.2017 3 4 4 3 4 74 b. I.c   V?ra Lišková
FXH ATHOS z Ková?ovy strouhy
o:Andy z Mezimostí
m: Dikce od Rytí?e Malovce
OMS Kladno - ?isuty 08.04.2017 3 4 4 3 4 74 b. I.c   V?ra Lišková
FXH Bazira ze Šilfova dolu
o:Ditmar ze Šilfova dolu
m: Inga ze Šilfova dolu
L?R Malenovice II 01.10.2016 3 4 4 2 3 68 II.c klubová zkouška Martin Bo?ek
FXH Cedra od Sezinského potoka
o:Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
L?R Malenovice II 01.10.2016 4 4 4 4 4 103 b. I.c CACT, CT, Vít?z KZ; klubová zkouška Denerová Kate?ina MVDr. / Blahut Jaroslav
FXD Dášenka z Benkovského kopce
o:Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
L?R Malenovice II 01.10.2016             - klubová zkouška, v?dce odstoupil pro indispozici feny Jakub Klaba?ka / Lenka Pokorná
FXH Deny z Habrového revíru
o:Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Beroun-Hudlice 02.08.2015 2 4 4 4 4 70 b. II.c   Ji?í Beránek
FXH Era z Jalovcové louky
o:Sunlyn Som of a Gun
m: Faty z Kr?man?
L?R Malenovice II 01.10.2016 1 4 3 3 3 52 b. III.c klubová zkouška MUDr. Eva Mackovíková
FXH Erly od Moravské Sázavy
o:Asterix z Jámy lvové
m: Era Val-Rico
L?R Malenovice II 01.10.2016 4 4 4 3 4 87 b. I.c R-CACT; klubová zkouška Petr Michálek
FXD Gessi Black Orkif Star Fox
o:Uzzu Star Franke
m: Fay Black Star Franke
OMS Náchod-Stárkov 25.10.2015 3 4 4 2 4 71 b. II.c   Kate?ina Vávrová
FXH John od Zahrádeckých rybník?
o:Horesst od Zahrádeckých rybník?
m: Athéna Game Power
OMS ?eský Krumlov-P?ídolí 28.05.2016 3 4 3 4 2 66 b. II.c   Z.Rýdl/J.Nožka
FXH Octavius Tuskulum
o:Sunlyn Som of a Gun
m: Inspira Tuskulum
L?R Malenovice II 01.10.2016 2 4 4 3 4 67 b. II.c klubová zkouška Vladimír Ht??ka, Ing.
FXH Pinta od Št?panského rybníka
o:Bryl od Št?panského rybníka
m: Irra od Št?panského rybníka
OMS Kladno - Libovice 09.04.2016 2 4 4 4 3 67 b. II.c   Viktor Veselý
FXH REX od Hombreho
o:Cyr Val-Rico
m: Lambada od Hombreho
Velké Opatovice 13.08.2017 2 3 4 4 4 67 b. II.c Klubové Roman Zavadil
FXH TYNNA od Št?pánského rybníka
o:Dragon z Úsovska
m: Era od Št?pánského rybníka
OMS Beroun Hudlice 07.08.2016 3 4 3 4 4 72 b. I.c   Jan Jirásek
FXH VALL od Št?pánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Irra od Št?pánského rybníka
OMS Náchod Stárkov 29.10.2016 3 4 4 1 4 68 III.c   Helena Burianová
FXH VIGGO od Št?pánského rybníka
o:Hurikán Slovakia Rambo
m: Irra od Št?pánského rybníka
OMS Náchod Stárkov 29.10.2016 2 4 4 3 4 67 b. II.c   František Sedlatý


Zkoušky honičů - ZH
1 - nos, 2 - hledání, 3 - nahánění, 4 - hlasitost, 5 - dosled černé zvěře na uměle založené šlapané a současně pobarvené stopě , 6 - ochota k práci na černou zvěř, 7 - poslušnost, 8 - chování po výstřelu, 9 - chování u střelené zvěře , 10 - chování na stanovišti, 11 - vytrvalost, 12 - orientace, 13 - vodění , 14 - odložení
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH Agi Xiamant
o: Sven v.d. Wunderburg
m: Lady Luzifer´s
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014     0                         neobstál klubová JUDr. Zdeněk lanc
FXH Aika Vives Bohemia
o: Bryl od Štěpánského rybníka
m: Bonna od Loděnické stráně
OMS Sokolov - Krásno 11.11.2012 3 3 3 3 3 1 4 4 4 4 3 1 4 4 152 III.c klubová zkouška Šlosar Jan
FXH Al-Capone Pink Terror
o: Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Sokolov-Krásno 07.11.2015 3 3 3 4 2 1 4 4 4 3 4 4 4 4 147 b. III.c Klubová Kateřina Pavlicová
FXH AL-Capone Pink Terror
o: Iron od Štěpánského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Blansko - Křtiny 26.11.2016   0 1 3       4   1 1 4   4   neobstál klubová Kateřina Pavlivcová
FXH ALF Lovcův šperk
o: Car z Bystřických Hranic
m: Jasmína Tuskulum
OMS Blamsko - Křtiny 26.11.2016 3 1 1 1 3 4 4 4 4 4 2 4 3 4 129 b. III.c klubová Barbora Vykysalová
FXD Andy Hvězdný kopec
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Nolla z Lipavy
OMS Bruntál - Slezské Rudoltice 27.11.2011 2 1 1 1   0 3 4   4 3 3 4 4   neobstál klubová zkouška, ochota na černou 0 Langer Miloš
FXH Anto vom Lorbeerhof
o: Fetch v.d. Lichtenwalde
m: Valli v. Wolfsw.
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 1 1 2 4 2 4 4 3 4 3 4 4 0 135 III.c klubová zkouška Greim Gerhard D
FXH Argo z Ještědského sedla
o: Winter od Rytíře Malovce
m: Betty z Dobruské stáje
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014 4 2 3 4 4 4 4 4 3 4 3 4 3 4 172 b. II.c klubová René Barták
FXH Arina z Psárova
o: Hurikán Slovakia Asterix
m: Hurikán Slovakia Xana
OMS Sokolov-Krásno 07.11.2015 2 1 1 1 3 4 4 4 1 4 2 3 4 2 109 b. III.c Klubová Jiří Rais
FXH Arnica od Rytíře Malovce
o: Gaybryl Goldmark
m: Gaudea od Rytíře Malovce
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 3 4 4 2 4 4 4 3 2 4 4 4 4 159 II.c klubová zkouška Adamec Jaroslav
FXH Aron z Kovalovských strání
o: Johny Lingo Super Pride
m: Ebra Owl Optima
  01.01.2009 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 178 I.c klubová zkouška Petrů Průhová Barbora Mgr.
FXH Asterix z Jámy Lvové
o: Bad od Oslavy
m: Jamajka od Hrubého lesa
OMS Bruntál - Slezské Rudoltice 27.11.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 196 I.c, res.CACT klub.zkouška, Diviačiar Michálek Petr/Hombre
FXH BAZIRA ze Šilfova dolu
o: Ditmar ze Šilfova dolu
m: Inga ze Šilfova dolu
OMS Blansko - Křtiny 26.11.2016 4 1 3 1 4 1 3 4 4 1 3 3 1 1 116 b. III.c klubová Martin Boček
FXH Bony od Hombreho
o: Dak z Horákova žlebu
m: Jaspra Tuskulum
Bruntál - Slezské Rudoltice 27.11.2010 3 4 4 3 2 1 4 4 2 4 4 4 4 4 149 III.c klubová zkouška Václav Konvička
FXH Buggy od Hraběte
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Petti Tuskulum
Sokolov - Krásno 06.11.2010 4 4 4 3 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 169 I.c Klubová zkouška Pavel Flener
FXH Caligula Game Power
o: Avalon v.d. Bismarckquelle
m: Cherry Lady z Děkanu
Sokolov - Krásno 06.11.2010 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 204 I.c Klub.zkoušky,Vítěz klub.HZ,CACT,CT Jiří Mareš
FXD Carry vom Winterhorn
o: Skater v. Königshart
m: Arwena fox Simarko
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 214 I.c KV, CACIT, CACT, CT, oznamovač, klubová zkouška Jirgen Eisenkolb D
FXD Catty Concord from Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 05.11.2011 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 181 III.c klubová zkouška, ochota 1 Placatková Klára
FXH CEDRA od Sezinského potoka
o: Cyr Val-Rico
m: Elina od Hombreho
OMS Blansko - Křtiny 26.11.2016 3 2 1 1 3 3 4 4 4 4 3 4 4 4 146 b. III.c klubová Jaroslav Blahut
FXH Cezar z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chesie od Akátové stezky
OMS Sokolov - Krásno 11.11.2012 3 3 4 3   0 4 4 4 4 4 4 4 4   neobstál klubová zkouška,ochota 0 Lewis Larry
FXH CID Xiamant
o: Flip v. d Buhner Höhe
m: Agi Xiamant
OMS Bruntál - Slezské Rudoltice 03.12.2016 4 1 1 1 4 2 4 4 4 4 3 4 3 4   III.c 129 b. Jan Martoni/Marek Kubrický
FXH Cilka z Žákova háje
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnika od Rytíře Malovce
Sokolov - Krásno 06.11.2010 4 4 4 4 1 4 4 4 2 3 4 4 3 2 159 III.c Klubové zkkoušky Jan Bartoň
FXH Cita z Žákova Háje
o: Winter Win od Rytíře Malovce
m: Arnika od Rytíře Malovce
Sokolov - Krásno 06.11.2010 4 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 182 I.c Klubové zkoušky,Res.CACT Jaroslav Adamec
FXH Cora z Habrového revíru
o: Radical od Rytíře Malovce
m: Chessie oéd Akátové stezky
OMS Rakovník - Pavlíkov 29.10.2011 4 2 2 4 3 4 4 4 4 4 2 4 4 4 171 II.c   Beránek Jiří
FXH Daisy od Hraběte
o: Herodes od Štěpanského rybníka
m: Buggy od Hraběte
OMS Sokolov-Krásno 07.11.2015 2 2 1 2   0   4   4 2 4 1 4   neobstál Klubová Pavel Flener
FXD Dalia Concord from Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 05.11.2011 4 4 4 3 3 2 3 4 4 4 4 2 4 4 167 II.c klubová zkouška, ochota 2 Goby Richard
FXD Dalia Concord from Zliv
o: Bon Curly Hooligan
m: Etel ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 11.11.2012 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 199 I.c, CACT klubová zkouška,CT,R-CACIT,Diviačiar Goby Richard
FXD Dar od Mafiho
o: Askin Star Franke
m: Ellies Lemart
Bruntál - Slezké Rudoltice 27.11.2010 4 4 3 3 3 1 4 4 4 4 4 4 4 3 157 III.c Klubová zkouška pan Poštůlka
FXH Daryl z Holaských kopečků
o: Cyr Val-Rico
m: Jasmine Super Pride
OMS Sokolov-Krásno 07.11.2015 4 4 4 3 3 ozn. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 205 b. I.c, CACT Klubová - "Diviačiar" - Vítěz klubových zkoušek Jiří Mareš
FXD Daschenka z Benkovského kopce
o: Uzzu Star Franke
m: Feebee z Benkovského kopce
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 179 b. I.c, CACT Klubová - Vítěz klubových zkoušek Jakub Klabačka/Lenka Pokorná
FXD Dášenka od Špulků
o: Fred z Mladého
m: Cora od Špulků
OMS Bruntál - Slezské Rudioltice 27.11.2011 4 4 3 3   0 4 4   3 3 4 3 3   neobstál klubová zkouška,ochota na černou 0 Zhasilová Kristýna
FXH Deny z Habrového revíru
o: Erney Steinbach Terry
m: Cora z Habrového revíru
OMS Rakovník-Slabce 14.11.2015 4 2 4 4 3 4 4 4 4+2hlas 4 3 4 4 4 170 b. II.c   Jiří Beránek
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
  01.01.2009 4 4 4 4 2 4 4 4 3 4 4 4 4 4 167 II.c   Kubický Marek
FXH Edit od Hombreho
o: Chart od Akátové stezky
m: Ajda od Hombreho
Bruntál - Slezké Rudoltice 27.11.2010 4 3 4 4 3 3 4 4 4 4 3 2 4 4 163 II.c Klubová zkouška,Vítěz klub. HZ Marek Kubrický
FXH Elton Bohemia Kent
o: Agria Wild World
m: Claret od Rytíře Malovce
OMS Sokolov - Krásno 11.11.2012 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 209 I.c, CACT kl.zk.,CACIT,CT,Diviačiar,Vítěz zkoušek Mareš Jiří
FXH Endriwe od Hrubého lesa
o: Twain od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014 4 1 2 1 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 162 b. III.c klubová Martin Pospíchal
FXD Eros ze Šutrovky
o: Orlan z Benkovského kopce
m: Jacquelin z Benkovského kopce
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014     0                         neobstál klubová Marcela Vrátilová/Jaroslav Vrátil
FXH Filka z Nebeského Království
o: Hard od štěpanského rybníka
m: Bonnie z Nebeského království
OMS Havlíčkův Brod -Přibyslav 24.10.2015 4 1 2 4 4 2 4 4 2 4 3 4 4 4 147 b. III.c   Milan Remer
FXH Georgina od Títěže
o: Boreham Beau Brummel
m: Saly Lemart
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014     0                         neobstál klubová Jan Pavelka
FXH Goldfever of Sweetest Poisen
o: Glamorganś Opera
m: Mercury fox Jury
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.05.2014 4 3 3 2 4 4 4 4 4 4 4 4 2 2 177 b. II.c klubová Martin Pospíchal
FXH Gorra od Štěpánského rybníka
o: Fred od Akátové stezky
m: Brita Steinbach Terry
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 4 3 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.c klubová zkouška Kleinhampl Vít Ing.
FXH Hard od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 183 I.c klubová zkouška Klementovič Jiří
FXH Herakles od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 3 4 4 4 170 I.c klubová zkouška Pánek Petr
FXH Herodes od Štěpánského rybníka
o: Orest Tuskulum
m: Aggy od Štěpánského rybníka
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 3 4 4 177 I.c klubová zkouška Dušek František
FXH Hurikán Slovakia Asterix
o: Del Oro Lemart
m: Hurikán Slovakia Miriam
OMS Sokolov - Krásno 05.11.2011 4 3 3 3 4 1 3 3 4 2 4 3 4 4 148 III.c klubová zkouška, ochota 1 Bartoň Roman
FXD Chalvin od Rytíře Malovce
o: Elias´t Beuke Jagerken
m: Pepsi od Rytíře Malovce
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014 4 1 1 4 2 4 4 4 4 1 3 4 3 4 151 b. III.c klubová Jan Kirschner
FXH Imhotep od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Sokolov - Krásno 05.11.2011 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 191 I.c, res.CACT klubová zkouška, DIVIAČIAR MVDr. Froňková Andrea Ing. Kleinhampl Vít
FXH Iros od Štěpánského rybníka
o: Hurikán Slovakia Gery
m: Era od Štěpánského rybníka
OMS Sokolov - Krásno 05.11.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 193 I.c, CACT klubová zk.,Vítěz zkoušek Jirásek Jan
FXD Jerry od Žluté skály
o: Effe West - fox
m: Ayscha ze Stříbrné
OMS Sokolov - Krásno 11.11.2012 4 3 3 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 187 II.c klubová zkouška, hlasitost 2 Goby Richard
FXD Jimm Steinbach Terry
o: Dar z Úsovska
m: Holly Tajfun
Horní Slavkov - Chodov 06.10.2008 4 2 4 4 4 2 4 4 4 4 2 4 4 4 172 I.c klubová Papež Bohuslav
FXH LAMBÁDA od Hombreho
o: Asterix z Jámy lvové
m: Deisi od Hombreho
OMS Blansko - Křtiny 26.11.2016 3 3 1 2 2 2 3 4 4 1 3 4 4 3 134 b. III.c klubová Ing. Luděk Franc
FXH Larra od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Irra od Štěpanského rybníka
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014 4 1 1 2 3 3 4 4 4 4 3 4 4 4 134 b. III.c klubová Ing. Kamil Krejčí
FXH LIPAN od Rytíře Malovce
o: Emperor Tuskulum
m: Bílá noc od Rytíře Malovce
OMS Bruntál - Zátor 12.11.2016 3 3 2 2 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 145 b. II.c   Marek Kubrický
FXH Napoleon od Štěpanského rybníka
o: Bryl od Štěpanského rybníka
m: Jorry od Štěpanského rybníka
OMS Rokycany - LMR Rokycany 22.11.2014 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 181 b. II.c   Zbyněk Adamec
FXH Napoleon z Dlouhých dílů
o: Cyr Val-Rico
m: Bessy z Mojenských Bitic
OMS Sokolov-Krásno 07.11.2015 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 179 b. I.c, res.CACT Klubová - "Diviačiar" Pavel Trnka
FXH Nick od Hombreho
o: Asterix z Jámy lvové
m: Ajda od Hombreho
  08.11.2014     0                         neobstál klubová Petr Michálek
FXH NICK od Hombreho
o: Asterix z Jámy lvové
m: Ajda od Hombreho
OMS Blansko - Křtiny 26.11.2016   3 4 2 0 2 4 4   4 4 4 4 4   neobstál klubová Petr Michálek
FXD Orlan z Benkovského kopce
o: Merli v.d. Schönen Bergen
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 3 4 2 4 4 3 4 4 4 4 4 179 II.c klubová zkouška Vaškuj Karel
FXH Romano od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
  01.01.2009 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 192 I.c KV, CACT, CT, klubová zkouška Pospíchal Martin
FXH Sam Steibach Terry
o: Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4 4 197 I.c R - CACT, hlášení u kusu Bečka Pavel
FXD Schelby z Benkovského kopce
o: Crispy Checkpoint
m: Farba v.d. Bismarckquelle
Vojtíškov - OMS Šumperk 08.11.2014   0                           neobstál klubová Ing. Jan Hulva
FXD Thálie z Benkovského kopce
o: Jerry z Benkovského kopce
m: Kirby Tajfun
  01.01.2009 4 4 4 4 3 2 4 4 3 4 4 4 4 4 162 II.c klubová zkouška Smékal Dalibor
FXH Twain od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Alaska od Rytíře Malovce
OMS Bruntál - Slezské Rudoltice 27.11.2011 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 204 I.c, CACT Vítěz klub.zkoušek,CT,Diviačiar Pospíchal Martin
FXH Urex Steinbach Terry
o: Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Horní Slavkov - Chodov 07.11.2009 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 199 I.c R - CACIT, CACT, CT, diviačiar, klubová zkouška Hemr Luboš
FXH Uri Steinbach Terry
o: Erny Steibach Terry
m: Herieta Steinbach Terry
Horní Slavkov - Chodov 07.09.2009 4 4 4 3 3 4 3 4 3 4 4 3 3 4 176 I.c klubová zkouška Lösel Diana D
FXD Ux z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Slezské Rudoltice 27.11.2011 2 3 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 3 0 153 III.c klubová zkouška, odložení 0 Máca Luboš
FXD Villy z Benkovského kopce
o: Merlin v.d. Schonen Bergen
m: Feebee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Slezské Rudoltice 27.11.2011 3 2 3 3 2 4 4 4 3 3 3 3 3 4 143 II.c klubová zkkouška Florian Miloš
FXH Wolli od Hrubého lesa
o: Enrico od Hrubého lesa
m: Qualla od Rytíře Malovce
Sokolov - Krásno 06.11.2010 4 4 4 2 3 4 4 4 4 3 4 4 4 4 181 II.c Klubová zkouška Jan Aubus
FXD Xsali z Benkovského kopce
o: Schelby z Benkovského kopce
m: Peewee z Benkovského kopce
OMS Bruntál - Slezské Rudoltice 25.11.2012 4 3 2 1 3 1 4 4 4 4 2 4 4 4 136 III.c klubová zkouška,ochota na černou 1 Sabo Petr


Barvářské zkoušky honičů - BZH
1 - vodění, 2- odložení, 3 - dosled černé zvěře na uměle založené, šlapané nepobarvené stopě , 4 - chování u střelené zvěře, 5 - poslušnost
   jedinec místo datum 1 2 3 4 5 celkem cena poznámka majitel/vůdce
FXH Adrenalin Pink Terror
o: Iron od Štěpanského rybníka
m: Mira od Akátové stezky
OMS Třebíč - Nové Syrovice 15.11.2014</