Dnešní datum: 21. 11. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Klubová výstava teriérov/ Club show - Nitra - SK    19.11.2010

rozhodčí: Andrew Westwood - UK

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída dorostu
         Tornádo Slovakia Eros
         26.4.2010     SPKP 3614
         o: Agria Tango
         m: Tornádo Slovakia Brendy
         ch: Šedík Milan
         m: Šedík Milan
     
         velmi nadějný 1

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Navaro Lemart
         31.8.2009     SPKP 3589
         o: Grof Steinbach terry
         m: Cira Jotelberg
         ch: Štefek Marián
         m: Štefek Marián
     
         výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Zigeunerjunge v.d. Schonenn Bergen
         1.7.2009     094451
         o: Navigator v.d. Schonen Bergen
         m: Nethertonion Celbration
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Chuck Star Franke
         24.1.2009     ČLP/FXD/34928
         o: Black Star Franke
         m: Kiss Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Polehňa František - CZ
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Sunday Driver v.d. Schonen Bergen
         19.8.2008     084441
         o: Daro v.d. Bismarckquelle
         m: Baranka v.d. Schonen Bergen
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Norman v.d. Schonen Bergen
         13.2.2008     084130
         o: Diamant v.d. Schonen Bergen
         m: Nanon v. Sachsen
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Alegro Slovakia Noryk
         23.1.2007     SPKP 3364
         o: Saredon Top Ace
         m: Alegro Slovakia Mira
         ch: Bilík Peter Ing.
         m: Bilík Peter Ing.
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         Quarz v.d. Schonen Bergen
         11.6.2008     084429
         o: Elute v.d. Schonen Bergen
         m: Winga v.d. Schonen Bergen
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída pracovní
         Edi z Mikulášovho dvora
         11.4.2008     SPKP 3476
         o: Chris z Kuliaru
         m: Dina z Mikulášovho dvora
         ch: Mikulás Stanislav JUDr.
         m: Mikuláš Stanislav JUDr.
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída vítězů
         Navigator v.d. Schonen Bergen
         13.2.2008     084129
         o: Diamant v.d. Schonen Bergen
         m: Nanon v. Sachsen
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC, Klubový víťaz, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída vítězů
         Excalibur v.d. Schonen Bergen
         7.3.2007     14332
         o: Cassarnon Maximus
         m: Faye v.d. Bismarckquelle
         ch: Schonenberg F.W
         m: Horky-Hass Brigitte
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída vítězů
         Elute v.d. Schonen Bergen
         7.3.2007     074403
         o: Cassarnon Maximus
         m: Faye v.d. Bismarckquelle
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Jolli Star Franke
         7.10.2009     SPKP 3606
         o: Crispy Checkpoint
         m: Irga Abdank
         ch: Polehňa František
         m: Kadnárová Jana
     
         výborná 1, CAJC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Neda Lemart
         31.8.2009     SPKP 3591
         o: Grif Steinbach terry
         m: Cira Jotelberg
         ch: Štefek Marián
         m: Štefek Marián
     
         výborná 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Esta vom Jaungraben
         7.1.2009     14401
         o: Excalibur v.d. Schonen Bergen
         m: Amy-Sunshine vom Jaungraben
         ch: Horky-Hass Brigitte
         m: Horky-Hass Brigitte
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Zinnono v.d. Schonen Bergen
         1.7.2009     094453
         o: Navigator v.d. Schonen Bergen
         m: Nethertonion Celbration
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Fairy Star Franke
         4.6.2008     ČLP/FXD/34586
         o: Travella Sporting Chance
         m: Kora Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Polehňa František - CZ
     
         výborná 1, CAC, Klubový vítěz

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Tosca v.d. Schonen Bergen
         27.9.2008     084495
         o: Elute v.d. Schonen Bergen
         m: Xandra v.d. Schonen Bergen
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Diana z Kuliaru
         10.11.2008     SPKP 3541
         o: Yorky z Kuliaru
         m: Cony Star Franke
         ch: Kubala Jaroslav Ing.
         m: Filipiaková Ildiko
     
         výborná 3

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         Cigale du Clos des Amoreux
         1.1.2007     LOF 62897
         o: Vautrait du Clos des Amoreux
         Grete v. Hollenberg
         ch: Lamourex Marie - Claude
         m: Lamourex Marie- Claude
     
         výborná 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída vítězů
         Paloma v.d. Schonen Bergen
         25.4.2008     084300
         o: Diamant v.d. Schonen Bergen
         m: Coca Cola v.d. Schonen Bergen
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída vítězů
         Aphrodite z Kuliaru
         24.7.2007     104283
         o: Daro v.d. Bismarckquelle
         m: Ondra v.d. Schonen Beergen
         ch: Kubala Jaroslav Ing.
         m: Schonenberg F.W
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída vítězů
         Tornado Slovakia Brendy
         22.1.2007     SPKP 3362
         o: Karlo v.d. Schonen Bergen
         m: Tornado Slovakia Cena
         ch: Šedík Milan
         m: Šedík Milan
     
         výborná 3

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída dorostu
         Albert Laugaritio
         12.3.2010     SPKP 2695
         o: Romano od Hrubého lesa
         m: Bora z Baškovských strání
         ch: Mojzlánová Eva
         m: Mojzlánová Eva MVDr.
     
         nadějný

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Lotus v.d. Schonen Bergen
         14.8.2009     191426
         o: Bodil´s Bell Boy
         m: Baranka v.d. Schonen Bergen
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Ice-Boy v.d. Schonen Bergen
         12.5.2009     091230
         o: Bodil´s Bell Boy
         m: Delaware Grand Duchess
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Brix Semper Vireo
         26.7.2009     SPKP 2667
         o: Egon Hurikán Slovakia
         m: Finy Hurikán Slovakia
         ch: Lévai Oto
         m: Vician Peter Bc.
     
         velmi dobrý 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         Handyman v.d. Schonen Bergen
         29.9.2008     081379
         o: Robin v. Sachsen
         m: Helia v.d. Bismarckquelle
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC, Klubový víťaz

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         Quick Super Pride
         16.09.2008     ČLP/FXH/34801/10
         o: Indianfox´s Batman
         m: Belfox Asie
         ch: Chmelař Lubomír
         m: Chmelař Lubomír
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída pracovní
         Agria Wild World
         21.11.2005     SPKP 2492/06
         o: Agria Georgio Armani
         m: Qualla v.d. Bismarckquelle
         ch: Korozs András + Korozs -Papp Judit
         m: Chmelař Lubomír + Glezgo Peter
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída vítězů
         Big Ben v. Sachsen
         28.7.2008     081268
         o: Perez v. Sachsen
         m: Tiffany v. Sachsenland
         ch: Rosch Frank
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída vítězů
         Balint v.d. Schonen Bergen
         2.11.2005     061029
         o: Agria Hello Goodbye
         m: No-Na-Me Alice Springs
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída vítězů
         Lian v.d. Bismarckquelle
         12.12.2006     COR A 351-09/012
         o: Belfox Coung
         m: Ona v.d. Bismarckquelle
         ch: Mohrke Axel
         m: Geana Radu
     
         výborný 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída dorostu
         Delaware Sandra
         27.2.2009     COR A 375-09/012
         o: Liam v.d. Bismarckquelle
         m: Delaware Despina
         ch: Geana Radu
         m: Geana Radu
     
         velmi nadějný 1

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Delaware Penelopa
         5.9.2009     COR A 353-09/012
         o: Liam v.d. Bismarckquelle
         m: Delaware Ribes Nigrum
         ch: Geana Radu
         m: Geana Radu
     
         výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Lolita v.d. Schonen Bergen
         14.8.2009     0091427
         o: Bodil´s Bell Boy
         m: Baranka v.d. Schonen Bergen
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborná 2

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Xaxana od Hrubého lesa
         15.4.2009     101171
         o: Enrico od Hrubého lesa
         m: Alaska od Rytíře Malovce
         ch: Pospíchal Martin
         m: Schonenberg F.W
     
         výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Sofia Laura Super Pride
         1.1.2009     ČLP/FXH/34910
         o: Kenno v.d. Bismarckquelle
         m: Holiday z Děkanu
         ch: Chmelař Lubomír
         m: Chmelař Lubomír
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Inadia v.d. Schonen Bergen
         12.5.2009     091237
         o: Bodil´s Bell Boy
         m: Delaware Grand Duchess
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborná 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Arna Val-Rico
         22.5.2009     SPKP
         o: Voltage Georgia
         m: Airin Lemart
         ch: Straňák Karel
         m: Báča Miloslav
     
         velmi dobrá 4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Bílá noc od Rytíře Malovce
         17.11.2008     ČLP/FXH/34874
         o: Belfox Gigolo
         m: White Orchid od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborná 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Highlight v.d. Schonen Bergen
         29.9.2008     081381
         o: Robin v. Sachsen
         m: Helia v.d. Bismarckquelle
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Evi v.d. Schonen Bergen
         21.3.2007     071197
         o: Robin v. Sachsen
         m: Helia v.d. Bismarckquelle
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborná 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Bianca od Čiernej vody
         13.10.2008     SPKP 2638
         o: Ohio od Hrubého lesa
         m: Dina Hunderlov
         ch: Pavlovičová Kristína
         m: Lackovič Robert
     
         velmi dobrá 4

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         Belfox Eve
         11.10.2005     ČLP/FXH/33488/07
         o: Alf des Pierredis
         m: Belfox Cloe
         ch: Leon+Detry+Neuveille
         m: Nováková Iveta
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         Cira Hunderlov
         27.7.2008     SPKP 2627/10
         o: Agria Wild World
         m: Oxa Hunderlov
         ch: Glezgo Peter
         m: Buliščáková Silvia
     
         výborná 2, R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída pracovní
         Amanda Laro Slovakia
         30.5.2009     SPKP 2658
         o: Qwin Steinbach terry
         m: Aida Semper Vireo
         ch: Lackovič Róbert
         m: Lackovič + Odkladalová
     
         velmi dobrá 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída vítězů
         Dori v.d Schonen Bergen
         16.2.2007     071368
         o: Balisto v.d Schonen Bergen
         m: Jungling´s Jessika
         ch: Schonenberg F.W
         m: Schonenberg F.W
     
         výborný 1, CAC

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009