Dnešní datum: 16. 08. 2018     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
ŘÁDY A PŘEDPISY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

NVP Mladá Boleslav    14.07.2018

rozhodčí: Torbjörn Skaar (SWE)

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Keiss Star Franke
         *17.4.2017     ČLP/FXD/38209
         o: Koroh Qvality Nik Nikolas
         m: Blackdale Bouquet
         ch: Polehňa František
         m: Duspivová Iva
     
         výborná 1, CAJC, BOJ, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída pracovní
         Anne z Vrchoslavských vrchů
         *5.4.2017     ČLP/FXD/38192
         o: Gorman Star Franke
         m: Casey z Elgardu
         ch: Posselt Jindřich
         m: Posselt Jindřich
     
         výborná 1, CAC, Národní vítěz

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Coal ze Střížovských luk
         *27.4.2017     ČLP/FXH/38245
         o: Deny z Habrového revíru
         m: Karina od Hombreho
         ch: Vejnarová Denisa
         m: Vejnarová Denisa
     
         výborný 1, CAJC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Carron Lovcův Šperk
         *4.8.2017     ČLP/FXH/38357
         o: Car z Bystřických hranic
         m: Jasmína Tuskulum
         ch: Vykysalová Barbora
         m: Bednařík Jiří
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         Hobbit Bohemia Kent
         *18.11.2013     ČLP/FXH/37115
         o: Chart od Oslavy
         m: Claret od Rytíře Malovce
         ch: Pačes Dalibor
         m: Březina Tomáš
     
         výborný 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída vítězů
         Nicco Egelykke
         *2.7.2013     DK 12629/2013
         o: Famos v.d.Bismarckquelle
         m: Xelena Bodils
         ch: Henrixen Anne
         m: Lars Peter
     
         výborný 1, CAC, Národní vítěz, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída vítězů
         Nepomuk od Rytíře Malovce
         *26.2.2016     ČLP/FXH/37872
         o: Falcon Bohemia Kent
         m: Yuriria od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborný 2, R.CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Savana od Rytíře Malovce
         *25.1.2017     ČLP/FXH/38148
         o: Joris Snugglewood's
         m: Opera od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Martínková Jitka
     
         výborná 1, CAJC, BOJ, BOS

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Beretta Lovcův šperk
         *7.4.2016     ČLP/FXH/37904
         o: Daryl z Holaských kopečků
         m: Jasmína Tuskulum
         ch: Vykysalová Barbora
         m: Navrátilová Zdeňka
     
         výborná 1, CAC, Národní vítěz

© KCHF ČR 2018