Dnešní datum: 22. 11. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 15 in D:\Inetpub\webs\7555270_web\www\vystavy_index2.php on line 23 Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 16 in D:\Inetpub\webs\7555270_web\www\vystavy_index2.php on line 26 Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 17 in D:\Inetpub\webs\7555270_web\www\vystavy_index2.php on line 29

    ..

rozhodčí:

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída štěňat
         Dragonfly from Ukrainian Home
              
         
         
         
         m: Aleinik Anastasiia
     
         velmi nadějný 1, Best Puppy

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída štěňat
         Wire Fire Eowyn
              
         
         
         
         m: Yuschenko Iryna
     
         velmi nadějný 2

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Mackintosch Fox Brush For Ukraine
              
         
         
         
         m: Klevko s Shut
     
         výborný 1, J.CAC, Evropský vítěz mladých, Best Junior

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mladých
         Roco Filomenia de Yli
              
         
         
         
         m: Iliescu Radu
     
         velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída mezitřída
         Tian Dao Mpxiongxiong Wire Asterisk
              
         
         
         
         m: Pozdniakova Ganna
     
         velmi dobrý

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Goldwing v.d.Schönen Bergen
              
         
         
         ch: Schöneneberg Friedrich-Wilhelm
         m: Schöneneberg Friedrich-Wilhelm
     
         výborný 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Gerbert Wells Krutoy Zavitok
              
         
         
         
         m: Kibkalo Valeriia
     
         výborný 2, R.CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Demis Wire Asterisk
              
         
         
         
         m: Volodarsky Y.
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Agria Icebreaker
              
         
         
         
         m: Pervina Nadiia
     
         výborná 1, CAC, R.CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Fox Future Kristofer Robin
              
         
         
         
         m: Motsna Oksana
     
         výborný 2, R.CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Asterix
              
         
         
         
         m: Nagornyi Volodymyr
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Paperman Moonlight
              
         
         
         
         m: Schöneneberg F.W.
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Skerli Yaropolk
              
         
         
         
         m: Agnieszka Koc
     
         výborný

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída veteránů
         Tiberiy Fox Brush For Ukraine
              
         
         
         
         m: Klevko a Litvinenko
     
         výborný 1, Best Veteran

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Viloria De-Astik Dnepr
              
         
         
         
         m: Dyrda Roman
     
         výborná 1, J.CAC, Evropský vítěz mladých

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Petra Filomenia de Yli
              
         
         
         
         m: Iliescu Radu
     
         výborná 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Wire Fire Castaneda
              
         
         
         
         m: Yuschenko Iryna
     
         velmi dobrá

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Diamond Dream Wire Asterisk
              
         
         
         
         m: Metlashevskaya Svetlana
     
         výborná 1, CAC, R.CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Wire Fire British Style
              
         
         
         
         m: Yuschenko Iryna
     
         výborná 2, R.CAC

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída otevřená
         Sweet Strawberry Girl
              
         
         
         
         m: Motsnaya O.A.
     
         velmi dobrá

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Gertrud Belle Krutoy Zavitok
              
         
         
         
         Savchuk Nina
     
         výborná 1, CAC, CACIB, Evropský vítěz

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída šampionů
         Brenda v.d.Schönen Bergen
              
         
         
         
         m: Schöneberg Friedrich-Wilhelm
     
         výborná 2, R.CAC

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009