Dnešní datum: 22. 11. 2017     | Hlavní stránka | Stáhněte si! | Odkazy | Rozšířené vyhledávání       
ORGANIZACE
KONTAKTY
ČLENSTVÍ A POPLATKY
ČLENSKÁ ZÁKLADNA
STANDARD
ZPRAVODAJ KCHF
PŘEDPISY A ŘÁDY
KALENDÁŘ AKCÍ
PŘEČTĚTE SI
KŘIŽOVKY

CHOVATELSTVÍ
CHOV. STANICE
DATABÁZE
KRYCÍ PSI
CHOVNÉ FENY
PLEMENNÁ KNIHA od r. 2009
PLEMENNÁ KNIHA do r. 2009

VÝSTAVY
VÝSLEDKY VÝSTAV
SEZNAM ŠAMPIONŮ
TOP foxterier krásy
Úprava srsti foxteriéra

VÝCVIK
L0VECKÉ ZKOUŠKY
ŠAMPIONI PRÁCE
TOP foxterier výkon
ČLÁNKY K TÉMATU
AGILITY
TOP foxterier sport
OSTATNÍ AKTIVITY
Dovolená s foxteriérem

INZERCE
Seznam inzerátů
Vložení inzerátu

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videogalerie

Kniha návštěv

Double Praque / International dog show Praha    01.11.2015

rozhodčí: /judge: Ing. Kubala Jaroslav- SK

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída otevřená
         Poker Magnum cordis
         *13.8.2013     PKR.III-73383
         o: Vintage Mixmira
         m: Dinamica Fox Skerli Fox Major
         ch: Ziółek Monika
         m: Lulińska Katarzyna
     
         Výborný1, CAC, R CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída šampionů
         Emerald Star Franke
         *24.3.2008     ČLP/FXD/34441/12
         o: Travella Sporting Chance
         m: Kiss Star Franke
         ch: Polehňa František
         m: Polehňa František
     
         výborný, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér drsnosrstý
 PSI - třída veteránů
         Strozzavolpe Kapjroyale
         *5.5.2007     ČLP/FXD/36275/12
         o: Travella Goldstrike
         m: Strozzavolpe Smart Design
         ch: Calonaci Marco
         m: Vařechová Leona
     
         výborný 1, BOV

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Beáta FW Adia Avi
         *28.1. 2015     ČLP/FXD/37512
         o: Young Commander of Fair Play
         m: Vrony Star Franke
         ch: Králová Iva
         m: Veselá Silvie
     
         Velmi dobrá 2

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mladých
         Carmen Star Franke
         *1.9.2014      ČLP/FXD/37440/
         o: Travella Sporting Chance
         m: Therra Abdank (FCI)
         ch: Polehňa František
         m: Polehňa František
     
         výborná 1, CAJC, BOJ, BOS

 Foxteriér drsnosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Garga Fini Lemart
         *15.11.2013     SK-SKJ/SPKP 3780
         o: Navaro Lemart
         m: Nikita Lemart
         ch: Štefek Marian
         m: Langer Christian
     
         Výborný1, CAC, CACIB

 Foxteriér drsnosrstý
 
         
              
         
         
         
         
     Společné foto: BOB, BOS, BOV
         

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Krystal od Rytíře Malovce
         *26.11.2014     ČLP/FXH/37477/
         o: Sivaš od Rytíře Malovce
         m: Ebony od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborný 1, CAJC, BOJ

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída mladých
         Elyot z Krumpachu
         *29.08.2014     ČLP/FXH/37410
         o: Gryzli od Títěže
         m: Agnes z Krumpachu
         ch: Meixner Pavel
         m: Meixner Pavel
     
         výborný 2

 Foxteriér hladkosrstý
 PSI - třída otevřená
         Agria Total Recall
         *27.6.2013     ČLP/ FXH 37124
         o: Agria Yazoo
         m: Agria Kim Wilde
         ch: Korozs Andras
         m: Králová Iva
     
         výborný 1, CAC, CACIB, BOB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mladých
         Kopretina od Rytíře Malovce
         *26.11.2014     ČLP/FXH/37478
         o: Sivaš od Rytíře Malovce
         m: Ebony od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Rypar Miroslav
     
         výborná 1, CAJC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Claudie Super Pride
         *21.06.2014     ČLP/FXH/37347
         o: Agria Stay Cool
         m: Ria Super Pride
         ch: Chmelař Lubomír
         m: Chmelař Lubomír
     
         výborná 1, CAC, CACIB

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Dalia Bicskás
         *15.4.2014     ČLP/FXH/37242/
         o: Residenset's Private Rose
         m: Yris Delaware
         ch: Fogas Robert
         m: Prajzler Roman
     
         výborná 2,R-CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída mezitřída
         Ugata z Borotínských lesů
         *2.1.2014     ČLP/FXH/37139/
         o: Kuno od Rytíře Malovce
         m: Nicol z Borotínských lesů
         ch: Brož Antonín Ing.
         m: Brož Antonín Ing.
     
         výborná 3

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída otevřená
         Asie Super Pride
         *10.8.2013     ČLP/FXH/ 37039
         o: Agria Wild World
         m: Sofia Laura Super Pride
         ch: Chmelař Lubomír
         m: Králová Iva
     
         výborná 1, CAC

 Foxteriér hladkosrstý
 FENY - třída šampionů
         Yuriria od Rytíře Malovce
         *20.12.2012     ČLP/FXH/36728/
         o: Orlík od Rytíře Malovce
         m: Bílá noc od Rytíře Malovce
         ch: Nováková Iveta
         m: Nováková Iveta
     
         výborná 1,CAC,R-CACIB

European Foxterrier Winner Show 14.9.2013

Pes, p?ítel ?lov?ka

DELIKAN

© KCHF ČR 2009