LESNÍ ZKOUŠKY - teriérů, jezevčíků - LZ

1. Nos  5. Vodění na řemeni 9. Odložení
2. Hlasitost 6. Slídění  10. Nahánění
3. Poslušnost 7. Následování 8. Barva
4. Chování po výstř.      
Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Celkem bodů

Cena

Vůdce
Majitel

Orest Tuskulum
O: Unikát Lemart
M: Bea Tuskulum

4

3

4

4

4

4

3

3

3

4

219

I.

Pavel Nedvěd
dtto

Kessy Steinbach Terry
O: Vabang od Rytíře Malovce
M: Afra v.d. Lichteneche

4

1

4

4

3

4

3

4

3

4

209

I.

Václav Heřman

dtto

Kilián od Rytíře Malovce
O: Tamedale Cantona
M: Zimní Záře od Rytiře Mal.

3

-

4

4

4

3

4

3

4

1

174

II.

Jan Neubauer

dtto

llka Tuskulum
O: Yukon od Rytíře Malovce
M: Bea Tuskulum

4

-

4

4

4

4

4

4

4

3

211

I.

Petr Tomáš
dtto

Pax od Rytíře Malovce
O: Supredon Red Admiral
M: Winie od Rytíře Malovce

4

3

4

4

4

4

3

4

3

4

229

I.

Jiří Koukolík
dtto

Hata ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu

4

-

4

4

4

4

2

4

3

2

188

II.

Dalibor Smékal
dtto

Cira z Ráje Sidy
O: Akim z Ráje Sidy
M: Irma z Marešov.stráně

4

4

4

4

4

3

3

4

4

3

229

I.

Miloslav Šnobr
dtto

Indigo od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Orsia ze Šilfova dolu

4

3

4

4

4

4

3

4

3

4

229

I.

Jiří Mareš
dtto

Axa z Petrovských strání
O: Nantes ze Skupeč. Vinice
M: Cita z Dražovického háje

4

3

4

4

4

4

4

4

4

4

240

I.

Pavel Bečka

dtto

Kard ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu

4

3

4

4

4

3

3

4

2

4

218

II.

Eduard Majda

dtto

Chess Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Malovce
M: Alca Steinbach Terry

3

-

4

4

4

3

3

2

1

1

145

III.

Petr Hudeček

Kamila Hudečková

Bessy ze Spářov
O: Agria Intermezzo
M: Rita z Krčmaně

4

-

4

4

4

3

3

4

4

3

197

I.

Miloš Peška
dtto

Bárt z Určic
O: Erik-Javor Haná
M: Brytany Lemart

4

2

4

4

4

4

3

4

3

4

221

I.

Pavel Tománek
dtto

Aylin Tulsamore
O: Oskar de la Rosa
M: Tulsa od Rytíře Malovce

4

2

4

4

4

4

4

4

3

4

212

I.

Zdeněk Hladík

dtto

Fred od Akátové Stezky
O: Endy z Děkanu
M: Arga z Horeš. Skály

4

4

4

4

4

4

4

4

4

2

238

I.

Josef Kuláhek

dtto

PODZIMNÍ ZKOUŠKY - teriérů, jezevčíků - PZ

1. Nos 5. Vodění na řemeni 9. Dohledávkaa přinášení zvěře pernaté
2. Hlasitost 6. Slídění 10. Přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli
3. Poslušnost 7. Stopa živé zvěře 11. Přinášení kachny z hluboké vody
4. Chování po výstř. 8. Stopa vůdce  
Jméno psa a ch. stanice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Majitel

Arny z Borkovických blat
O: Eney Steinbach Terry
M: Dorota z Černovické ob.
4 3 4 4 3 4 4 4 2 2 3

226

I.

Vladimír Duchoň
dtto

Desire z Dlouhých dílů
O: Oskar de la Rosa
M: Annie Funny Fay
4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 3

256

I.

Ondřej Škeřík
dtto

Cira z Ráje Sidy
O: Akim z Ráje Sidy
M: Irma z Marešov.  Stráně
4 - 4 4 4 4 4 4 2 3 2

204

I.

Miloslav Šnobr

dtto

Bessy ze Spářov
O: Agria Intermezzo
M: Rita z Krčmaně
4 - 4 4 4 2 4 4 3 3 2

197

II.

Miloš Peška
dtto

Erney Steinbach Terry
O:Yukon od Rytíře Malovce
M:Alca Steinbach Terry
4 - 4 4 4 2 3 4 2 4 3

197

II.

Bohuslav Papež
dtto

Flora Steinbach Terry
O: Benny von Jemchen
M: Afra v.d. Lichfeneiche
4 2 4 4 4 4 4 4 2 1 3

216

II.

Václav Dušek
dtto

Chess Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Malovce
M: Alca Steinbach Terry
4 2 4 4 4 3 4 4 2 2 2

207

I.

Petr Hudeček

Kamila Hudečková

Carmen Caspra Kelečský poklad
O: Grys ze Šilfova dolu
M: Ria z Krčmaně
3 - 4 4 3 3 2 1 3 3 3

172

III.

Ing. Zdeněk Svoboda
dtto

Oumi ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Ulana ze Šilfova dolu
4 - 4 4 3 4 3 3 2 3 3

197

II.

Ing. Zdeněk Svoboda
dtto

Gaudea od Rytíře Malovce
O: Yukon od Rytíře Malovce
M: Riga od Rytíře Malovce
4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4

261

I.

Iveta Nováková

dtto

Jita ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Ulana ze Šilfova dolu
                0   2

Neobstál

 

Stanislav Řeháček
dtto

SPECIÁLNÍ ZKOUŠKA Z VODNÍ PRÁCE - VP

1. Ochota k práci v hluboké vodě 2. Přinášení kachny z hluboké vody
3. Nahánění a dohledávka střelené, nebo postřelené kachny v rákosí 4. Dohledávka střelené kachny v rákosí
5. Poslušnost 6. Chování na stanovišti
Jméno psa a ch. stanice
1 2 3 4 5 6

Celkem bodů

Cena

Vůdce
Majitel

Chasco Tuskulum
O: Yukon od Rytíře Malovce
M: Cinda z Krčmaně
2 3 4 4 4 4

71

I.

Ing. Vladimír Hutěčka

dtto

ZKOUŠKY VLOH - teriérů, jezevčíků, retrieverů a honičů - ZV

1. Nos 4. Chování po výstřelu 7. Stopa živé zvěře
2. Hlasitost 5. Vodění na řemeni 8. Stopa vůdce
3 Poslušnost 6. Slídění  
Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Majitel

Hata ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu

4

-

4

4

4

3

4

4

149

I.

Dalibor Smékal
Martin Boček

Bea z Jalovcové louky
O: Chart Tuskulum
M: Cindy Tuskulum

3

-

3

4

4

2

2

4

114

II.

Jiří Čížek
dtto

Katánie od Rytíře Malovce
O: Tamedale Cantona
M: Zimní Záře od Rytiře M.

4

-

4

4

4

3

3

4

142

I.

Jitka Králičková

dtto

Cid z Kraví halvy
O: Avar Owl Optima
M: Alka z Kraví hlavy

3

-

4

4

4

3

4

4

139

I.

Rudolf Hrbotický
dtto

Zoja od Zahrádechých rybn.
O: Claudius Olza
M: Patty od Zahráde. Rybn.

4

-

4

4

4

3

3

4

142

I.

Barbora Frendlovská

dtto

Chess Steinbach Terry
v
O: Yakáto od Rytíře Mal
M: Alca Steinbach Terry
4

-

4

4

4

4

3

4

149

I.

Petr Hudeček

Kamila Hudečková

Ula z Krčmaně
O: Avar Owl Optima
M: Ola z Krčměně
3

-

3

4

4

2

2

3

110

II.

Čeněk Moudry
dtto

Kessy Steinbach Terry
O: Vabang od Rytíře Mal.
M: Afra v.d Lichteneiche
4

2

4

4

4

4

4

4

172

I.

Václav Heřman

dtto

Orest Tuskulum
O: Unikát Lemart
M: Bea Tuskulum
4

3

4

4

3

4

4

4

176

I.

Pavel Nedvěd
dtto

Špyr ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu
4

-

4

4

4

3

4

4

149

I.

Mudr. Zděněk Štěpán
dtto

Kody Steinbach Terry
O: Vabang od Rytíře Mal.
M: Afra v.d Lichteneiche
4

4

4

4

4

2

4

4

174

II.

Zbyněk Adamec

dtto

Winter Win od Rytíře Mal.
O: Komic v.d. Bismarckqu.
M: Zimní Záře od Ryt. Mal
3

4

4

4

3

3

4

4

167

I.

Ladislav Vlášek

dtto

Sany z Trajova dvora
O: Perfekt z Krčmaně
M: Lussy z Trajova dvora
4

1

4

3

3

3

4

4

150

II.

Tomáš Paris
dtto

Princ od Rytíře Malovce
O: Sufredon Red Admiral
M: Winie od Ryt. Mal.
4

-

4

4

4

4

4

4

156

I.

Iveta Nováková

dtto

White Rose od Rytíře Malovce
O: Komic v.d. Bismarckquelle
M: Zimní Záře od Ryt. Malovce
4

1

4

4

4

4

4

4

164

I.

Iveta Nováková

dtto

HONIČSKÉ ZKOUŠKY - ZH

1. Nos 6. Ochota k práci na černou zvěř 11. Vytrvalost
2. Hledání 7. Poslušnost 12. Orientace
3. Nahánění 8. Chování po výstřel 13. Vodění na řemeni
4. Hlasitost 9. Chování u střelené černé zvěře 14. Odložení
5. Dohledávka černé zvěře na uměle založené pobarvené stopě 10. Chování na stanovišti  
Jméno psa a ch. stanice
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Majitel

Charisma Boramo Sole
O: Sufredon Red Admiral
M: Guarani Boramo Sole

3

3

3

3

3

4

4

4

4

4

3

4

4

4

165

II.

Milan Rotek
Mir. Civochová

Quíz od Zahrádec. ryb.
O: Claudius Olza
M: Cilka z Děkanu

3

4

4

3

3

2

4

4

4

3

3

4

3

1

152

III.

Miroslav Bican
Jiří Krlín

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ - BZH

1.Vodění 2.Odložení
3.Dosled zvěře 4.Chování u střelené zvěře
5.Poslušnost  
Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

Celkem bodů

Cena

Vůdce
Majitel

Quíz od Zahrádeckých rybníků
O: Claudius Olza
M: Cilka z Děkanu

4

2

4

4

4

210

II.

Miroslav Bican
Jiří Krlín

Arny z Borkovických blat
O: Erney Steinbach Terry
M: Bereta z Černovic. obory

4

4

2

3

4

166

III.

Vladimír Duchoň
dtto

Eleonora z Dlouhých dílů
O: Vabang od Rytíře Malovce
M: Bára z Dlouhých dílů

4

4

4

4

4

216

I.

Mgr. Lub. Pospíchal
dtto

Oxana Tuskulum
O: Unikát Lemart
M: Bea Tuskulum

4

3

4

4

4

213

I.

Otomar Novák
J. Brož

Darisa od Hrubého Lesa
O: Imar ze Šilfova dolu
M: Orsia ze Šilfova dolu

4

4

4

4

4

216

I.

Radomír Musil
dtto

Orest Tuskulum
O: Unikát Lemart
M: Bea Tuskulum

4

4

3

4

4

206

I.

Pavel Nedvěd
dtto

Hata ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu

4

4

4

3

4

206

I.
CACT

Dalibor Smékal

dtto

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY - teriérů, jezevčíků - BZ

1. Vodění na řemeni
2. Odložení
3. Barva
4. Následování

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

Celkem bodů

Cena

Vůdce
Majitel

Herietta Steinbach Terry
O: Sufredon Red Admiral
M: Yucca od Rytíře Malovce

4

2

4

4

92

II.

Bohuslav Papež
dtto

Pax od Rytíře Malovce
O: Sufredon Red Admiral
M: Winie od Rytíře Malovce

4

3

4

3

89

I.

Jiří Koukolík
dtto

Axa z Petrovských strání
O: Nantes ze Skupečské vinice
M: Cita z Draž. Háje

4

4

3

4

90

I.

Pavel Bečka
dtto

Damien Super Pride
O: Agria Intermezzo
M: Holiday z Děkanu

3

1

1

3

47

III.

Ing. Josef Novotný
dtto

Ben od Oslavy
O: Unikát Lemart
M: Cesna od Rytíře Malovce

4

4

3

3

83

I.

Milan Doubek
dtto

Špyr ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu

3

4

3

3

79

II.

Jiří Kučera
Mudr. Zdeněk Štěpán

Cherry Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Mal
M: Alca Steinbach Terry

2

1

2

2

46

III.

Miloslav Moučka
dtto

Orest Tuskulum
O: Unikát Lemart
M: Bea Tuskulum

4

3

3

3

79

II.

Pavel Nedvěd
dtto

Chess Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Mal
M: Alca Steinbach Terry

4

3

3

3

79

II.

Petr Hudeček
Kamila Hudečková

Zorka od Zahrádeckých rybníků
O: Claudius Olza
M: Patty od Zahrádeckých rybn.

4

2

4

3

85

II.

Radek Hrnčíř

dtto

Bárt z Určic
O: Erik Javor Haná
M: Brytany Lemart

4

3

4

3

89

I.

Pavel Tománek
dtto

Vegus ze Šilfova dolu
O:Xambo of Fair Play
M: Ulana ze Šilfova dolu

4

3

4

3

89

I.

Vladimír Pěnička
dtto

Daria od Hrubého lesa
O: Imar ze Šilfova dolu
M: Orsia ze Šilfova dolu

4

3

4

3

89

I.

Radomír Musil
dtto

Chart od Akátové Stezky
O: Unikát Lemart
M: Elis od Akátové stezky

4

3

4

3

89

I.

Karel Gränz
dtto

Betty z Žákova háje
O: Jury von Jemchen
M: Regata od Rytíře Malovce

4

4

3

4

90

I.

CACT

Milan Rotek
Miriam Civochová

Charles Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíře Mal
M: Alca Steinbach Terry

3

3

4

2

78

II.

Bohuslav Papež
dtto

Quíz od Zahrádeckých rybníků
O: Claudius Olza
M: Cilka z Děkanu

4

1

2

3

61

III.

Miroslav Bican
Jiří Krlín

Mustang od Rytíře Malovce
O: Sufredon Red Admiral
M: Niara od Rytíře Malovce

4

4

4

4

102

I.

Jaroslav Procházka
Dagmar Hrušová

Gaudea od Rytíře Malovce
o: Yukon od Ryt. Malovce
m: Riga od Ryt. Malovce

4

3

4

2

 

II.

Nováková Iveta
dtto

Katanie od Rytíře Malovce
o: Tamedale Cantona
m: Zimní záře od Ryt. Mal.

4

3

3

2

 

II.

Králíčková Jitka
dtto