ZKOUŠKY VLOH - ZV

1. Nos                           4. Chování po výstřelu            7. Stopa živé zvěře

2. Hlasitost                  5. Vodění na řemeni               8. Stopa vůdce

3 Poslušnost                6. Slídění

 


Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

Celkem bodů

Cena

         Vůdce

 


Ajda z Holanských Kopečků

o: Erik Javor-Hana

m: Cetina Tuskulum

4

-

3

4

4

3

4

4

145

I.

Musil Luděk

Rea ze Šilfova dolu

o:Haki

m: Esma

3

2

4

4

3

2

2

4

130

II.

Buriánek Valdimír

Rembrant od Rytíře Malovce

o:Tizian od Rytíře Malovce

m: Nancy du Bois Gamast

4

2

4

4

3

3

4

4

161

I.

Frank Pavel ing.

Pax od Rytíře Malovce

o:Sufredon Red Admiral

m: Whinie od Rytíře Malovce

4

2

4

4

4

4

4

4

172

I.

Koukolík Jiří

Orssi ze Šilfova dolu

       o: Xambo of Fair Play

      m: Ulana ze Šilfova dolu

4

-

4

4

4

4

4

3

152

I.

Mekyska Ondřej

Emih od Hrubého lesa

       o: Xambo of Fair Play

      m: Anessy od Hrubého lesa

4

0

4

4

4

3

4

4

149

I.

Pospíchalová Eva

Ch. Juna Tuskulum

     o: Ch. Endy z Děkanu

    m: Ch. Favola Tuskulum

4

1

4

4

4

4

4

4

164

I.

Hutěčka Vl. Ing.

Benny z Jalovcové louky

    o: Chart Tuskulum

   m: Cindy Tuskulum

4

2

4

4

4

4

4

4

172

I.

 

Kučera Jan

Idol Boramo Sole

   o:Benny von Jemchen

  m: Filia Boramo Sole

3

-

4

4

4

2

2

4

118

II. 

Králičková Jitka

Médea od Rytíře Malovce

    o: Sufredon Red Admiral

   m: Niara od Rytíře Malovce

3

-

4

4

4

3

3

4

132

I.

Nováková Iveta

Gaudea od Rytíře Malovce

    o: Yukon od Rytíře Malovce

   m: Riga od Rytíře Malovce

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

Nováková Iveta

Anabelle Tulsamore

    o: Oskar de la Rosa

   m: Tulsa od Rytíře Malovce

3

0

4

4

3

3

3

4

128

I.

Pícha Oldřích

Dorka od Radotic

   o: Rex od Svaté vody

  m: Alexis Super Pride

4

4

4

4

3

4

4

4

184

I.

Pojer Jiří

Buty od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

4

3

4

4

4

4

3

4

173

I.

Pojer Petr

Bob od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

4

2

4

4

3

4

4

4

168

I.

Nikodem František

Betty z Žáková Háje

   o: Jury v. Jemchen

  m: Regata od Rytíře Malovce

4

3

4

4

4

4

4

4

180

I.

Civochová Miriam

Bona od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admiral

  m: Alfa z Čermovické obory

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

Bican Miroslav

Adar z Drnholeckého luhu

   o: Guliver z Děkanu

  m: Dea od Akátové stezky

4

0

4

4

3

3

3

4

138

I.

Suchyňa Radek

Ruslan od Rytíře Malovce

  o: Tizian od Rytíře Malovce

 m: Nancy du Bois Gamast

4

0

4

4

4

4

4

4

156

I.

Knoll Roman

Chad z Dražovické tvrze

o: Beny von Jemchen

  m: Niva od Rytíře Malovce

3

0

4

4

3

1

0

4

 

Neobstál

Mlynaříková Z.

Aris z Petrovských strání

o: Nantes ze Skupečské vinice

  m: Cita z Dražovického háje

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

Kubeš Jiří

Argo Bohemia Fox

o: Kenno vd Bismarckquelle

  m: Aria Owl Optima

3

0

4

4

3

2

2

4

114

 

II.

Moudrý František

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY - BZH, honičů,teriérů, jezevčíků

1.Vodění

2.Odložení

3.Dosled zvěře

4.Chování u střelené zvěře

5.Poslušnost

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Afra od Marunova vybníka

o: Claudius Olza

m: Perna ze Šilfova dolu

4

4

3

3

4

196

I.

Lipavský Jaroslav

 

 

Herieta Steinbach Terry

       o: Sufredon Red Admiral

     m: Yucca od Rytíře Malovce

4

4

4

4

4

215

I.

Papež Bohuslav

Haris Steinbach Terry

       o: Sufredon Red Admiral

     m: Yucca od Rytíře Malovce

4

4

4

3

4

206

I.

Papež Bohuslav

Legat ze Šilfova dolu

   o: Xambo of Fair Play

  m: Tyra ze Šilfova dolu

 

 

 

 

 

163

II.

Příhoda Michal

Evar ze Stráňky

   o: Nantes od Rytíře Malovce

  m: Dina ze Stránky

4

4

4

3

4

206

I.

Hromada František

Pad ze Skupečské vinice

   o: Taran ze Šilfova dolu

  m: Halina ze Skupečské vinice

4

2

4

4

4

210

II.

Andrle Milan

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY- teriérů, jezevčíků a retrívrů - BZ

1. Vodění na řemeni 

2. Odložení    

3. Barva         

4. Následování

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

Celkem bodů

Cena

             Vůdce

Coca Owl Optima

o: Agria Intermezzo

m: Bara Šakvic

 

 

 

 

 

69

II.

Vaštová Veronika

Elcon od Rytíře Malovce

o: Vabang od Rytíře Malovce

m: Idea od Rytíře Malovce

 

 

 

 

58

 

III.

Bursa Marek MUDr.

Engie Steinbach Terry

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach Terry

4

4

4

3

93

I.

Papež Bohuslav

Erney Steinbach Terry

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach Terry

4

3

4

3

 

89

I.

Papež Bohuslav

Kilián od Rytíře Malovce

   o: Tamedale Cantona

  m: Zimní Záře od Rytíře Malovce

4

3

3

4

86

I.

Neubauer Jan

Buty od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

2

2

2

1

43

III.

Pojer Petr

Dyk od Královny Johanky

   o: Yukon od Rytíře Malovce

  m: Jesika od Rytíře Malovce

4

4

4

2

86

II.

 

Slavík Pavel

Naick ze Šilfova dolu

   o: Haki ze Šilfova dolu

  m: Elma ze Šilfova dolu

3

1

4

3

77

III.

Sobotík Josef

Osrri ze Šilfova dolu

   o: Xambo of Fair Play

  m: Ulana ze Šilfova dolu

4

3

4

4

96

I.

Mekyska Ondřej

Krista ze Šilfova dolu

   o: Xambo of Fair Play

  m: Tima ze Šilfova dolu

3

4

1

3

59

III.

Foukal Aleš

Favorit od Rytíře Malovce

   o: Oskar de la Rosa

  m: Nancy du Bois Gamast

4

4

3

4

90

I.

Martoni Jan

Brenda od Ztracené skály

   o: Ajax z Borotínských lesů

  m: Aneta od Královny Johanky

4

3

4

2

82

II.

 

Navrátil Stanislav

Emili od Hrubého lesa

   o: Xambo of Fair Play

  m: Anessy od Hrubého lesa

3

3

4

3

85

I.

Pospíchalová Eva

Haik ze Šilfova dolu

   o: Xambo of Fair Play

  m: Tima ze Šilfova dolu

4

3

1

3

59

III.

Procházka Fr. ing

Cilka Jitřní lov

  o: Boris Boramo

  m: Besi od Hrab. Mont

4

3

1

3

59

III.

Moučka Miloslav

Klero ze Šilfova dolu

   o: Xambo of Fair Play

  m: Tima ze Šilfova dolu

4

3

4

3

89

I.

Shromeidil F.

Anabelle Tulsamore

   o: Oskar de la Rosa

  m: Tulsa od Rytíře Malovce

4

2

2

3

65

II.

Pícha Oldřich

Ruslan od Rytíře Malovce

  o: Tizian od Rytíře Malovce

 m: Nancy du Bois Gamast

4

4

4

3

93

I.

Knoll Roman

Axa od Oslavy

  o: Vabang od Rytíře Malovce

 m: Cesna od Rytíře Malovce

3

4

4

4

96

I.

Vondráček Vladimír

Enrico od Hrubého lesa

  o: Xambo of Fair Play

 m: Anessy od Hrubého lesa

4

4

4

4

102

I.

CACT

Pospíchal Martin

Charisma Boramo Sole

  o: Sufredon Red Admiral

 m: Guarani Boramo Sole

4

4

4

4

100

I.

Res. CACT

Rotek Milan

Chasco Tuskulum

  o: Yukon od Rytíře Malovce

 m: Cinta z Krčmaně

4

4

3

4

90

I.

Hutěčka Vl. Ing.

Andy od Oslavy

  o: Vabang od Rytíře Malovce

 m: Cesna od Rytíře Malovce

3

4

4

3

89

I.

Vondráček Vladimír

Haris Steinbach Terry

  o: Sufredon Red Admirál

 m: Yucca od Rytíře Malvoce

4

2

4

3

85

II.

Papež Bohuslav

Betty z Žákova háje

  o: Jury von Jemchen

 m: Regata od Rytíře Malvoce

4

1

4

2

74

III.

Civoch Václav

Herietta Steinbach Terry

  o: Sufredon Red Admirál

 m: Yucca od Rytíře Malvoce

4

0

-

-

-

-

Papež Bohuslav

Axa z Borotínských lesů

  o: Varus lemart

 m: Asta od Homb. Skály

4

0

-

-

-

-

Brož Antonín ing.

Favorit od Rytíře Malovce

  o: Oskar de la Rosa

 m: Nancy du Bois Gamast

4

0

4

3

-

-

Martoni Jan

Dina z Borotínských lesů

o: Xambo of Fair Play

  m: Axa  z Borotínských lesů

4

1

4

1

67

III.

Tůma František

Gordi od Akátové stezky

o: Guliver z Děkanu

  m: Denny od Akátové stezky

4

4

3

3

83

I.

Doubek Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

LESNÍ ZKOUŠKY - LZ

1. Nos                           5. Vodění na řemeni   9. Odložení

2. Hlasitost                  6. Slídění                     10. Nahánění

3. Poslušnost               7. Následování

4. Chování po výstř.    8. Barva

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Erney Steinbach Terry

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach Terry

4

0

4

4

4

3

3

4

3

 

4

198

I.

Papež Bohuslav

Desire z Dlouhých dílů

   o: Oskar de la Rosa

  m: Annie Funny Fay

4

2

4

4

4

3

3

4

4

4

218

I.

Škeřík Ondřej

Benny z Jalovcové louky

   o: Chart Tuskulum

  m: Cindy Tuskulume

4

2

4

4

4

4

3

4

1

2

203

III.

Kučera Jan

Chasco Tuskulum

   o: Yukon od Rytíře Malovce

  m: Cinta z Krčmaně

4

2

4

4

4

3

4

4

4

4

225

I.

Hutěčka Vladimír ing.

Rembrant od Rytíře Malovce

   o: Tizian od Rytíře Malovce

  m: Nancy du Bois Gamast

4

0

4

4

3

3

3

4

4

3

193

I.

Frank Pavel ing.

Herietta Steinbach Terry

   o: Sufredon Red Admiral

  m: Yucca od Rytíře Malovce

4

2

4

4

4

4

3

4

4

4

225

I.

Papež Bohuslav

Fred od Akátové Stezky

   o: Endy z Děkanu

  m: Arga z Hořeš. Skály

4

4

4

4

4

4

4

4

4

2

246

I.

Kulánek Josef

Bela ze Zábranského lesa

   o: Pretty White od Ryt. Malov.

  m: Gori z Meandrie

3

-

3

4

4

3

3

2

4

1

153

II.

Pánek Vojtěch

Asta z Baškovských stání

   o: Erik-Javor Haná

  m: Loma z Krčmaně

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neobslál

 

Klos Jaromír

Osrri ze Šilfova dolu

   o: Xambo of Fair Play

  m: Ulana ze Šilfova dolu

4

-

4

4

4

4

4

3

2

3

193

II.

Mekyska Ondřej

Hana ze Šilfova dolu

   o: Xambo of Fair Play

  m: Tima ze Šilfova dolu

4

-

4

4

4

4

3

4

3

3

200

I.

Charvát Jaromír ing.

Daisy Steinbach Terry

   o: Benny v. Jemchen

  m: Afra vd Lichteneiche

4

0

4

4

4

4

3

3

4

2

189

I.

Koutenský Vít

Dina z Borotínských lesů

o: Xambo of Fair Play

  m: Axa  z Borotínských lesů

4

1

4

4

3

4

4

4

3

4

216

I.

Tůma František

VODNÍ PRÁCE - VP, teriérů a jezevčíků

1. Ochota k práci v hluboké vodě

2. Přinášení kachny z hluboké vody

3. Nahánění a dohledávka střelené, nebo postřelené kachny v rákosí

4. Dohledávka střelené kachny v rákosí

5. Poslušnost

6. Chování na stanovišti

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Erney Steinbach Terry

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach Terry

2

3

2

3

4

3

55

II.

Papež Bohuslav

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODZIMNÍ ZKOUŠKY - teriérů, jezevčíků - PZ

1. Nos                           5. Vodění na řemeni   9. Dohledávka  a přinášení  zvěře pernaté

2. Hlasitost                  6. Slídění                     10. Přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli

3. Poslušnost               7. Stopa živé zvěře      11. Přinášení kachny z hluboké vody

4. Chování po výstř.    8. Stopa vůdce

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Ajax z Ráje Sidy

o: Nantes od Rytíře Malovce

  m: Ellen z Dražovické tvrze

4

3

4

4

4

4

4

4

4

 

3

4

258

I.

Osmik Antonín

Bob od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

3

0

4

4

2

4

3

3

2

3

2

175

I.

Nikodem Karel

Dorka od Radotic

   o: Rex od Svaté vody

   m: Alexis Super Pride

4

0

4

4

4

4

4

4

3

3

2

211

I.

Pojer Jiří

Buty od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

3

0

4

4

3

4

3

4

3

2

2

184

I.

Pojer Petr

Chasco Tuskulum

   o: Yukon od Rytíře Malovce

  m: Cinta z Krčmaně

4

2

4

4

4

4

4

4

3

4

2

233

I.

Muchr Lad.

Imar ze Šilfova dolu

   o: Tyr ze Šilfova dolu

  m: Valda ze Šilfova dolu

4

4

4

4

4

3

4

4

1

2

3

224

II.

Pospíchal Martin

Enrico od Hrubého Lesa

   o: Xambo of Fair Play

  m: Anessy od Hrubého lesa

4

3

4

4

4

4

4

4

3

3

3

243

I.

Pospíchal Martin

Cira z Ráje Sidy

o: Akim z Ráje Sidy

  m: Irma z Maršovských stráni

 

 

 

4

3

4

 

 

 

 

 

Neobstál

 

Šnobr Miloslav

 

VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY - VZ, retrieverů

1. Nos                                       

2. Vrozená chut k práci

3. Poslušnost                                        

4. Chování po výstř. 

5. Vodění na řemeni  

6. Slídění

7. Stopa živé zvěře   

8. Dohledávka  a přinášení  zvěře pernaté

9. Přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli

10. Práce ve vodě

11. Následování

12. Práci na pobarvené stopě 1-4 hod staré

13. Odložení

14. Nahánění

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Erney Steinbach Terry

o: Yukon od Rytíře Malovce

  m: Alka Steinbach Terry

4

4

4

4

4

2

4

3

3

2

3

4

3

2

296

II.

Papež Bohusl.

 

HONIČSKÉ ZKOUŠKY - HZ, terierů, jezevčíku a retrieverů

1. Nos                                       

2. Hledání

3. Nahánení a) zajíc, liška  b) divočák                          

4. Hlasitost 

5. Dohledávka černé zvěře na uměle založené pobarvené stopě  a) vodič, b) hlásič, oznamovač     

6. Ochota k práci na černou zvěř

7. Poslušnost

8. Chování po výstřelu

9. Chování u střelené černé zvěře

10. Chování na stanovišti  a) na řemení   b) volně

11. Vytrvalost

12. Orientace

13. Vodění na řemeni

14. Odložení  a) na řemeni  b) volně

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Chasco Tuskulum

o: Yukon od Rytíře Malovce

  m: Cinta z Krčmaně

3

2

3 a

3

2 a

4

4

4

3

4

4

4

4

4

168

II.

Hutěčka Vl. ing

Chart Tuskulum

o: Yukon od Rytíře Malovce

  m: Cinta z Krčmaně

4

4

4 b

2

4 a

4

4

4

2

4

4

4

4

4

190

II.

Hutěčka Vl. ing

Enrico od Hrubého Lesa

o: Xambo of Fair Play

  m: Anessy od Hrubého Lesa

4

4

4 a

2

4 a

4

4

4

4

4

4

4

4

4

188

II.

Pospíchal Mar.

Hurikán Slovakia Udin

o: Wolfheart Moritz

  m: Terka Hurikán

4

3

3 b

3

4 a

4

4

 

4

4

4

4

3

4

169

R.CACT

I.

 

Füri Jan

Nantes ze Skupečské Vinice

o: Nantes od Rytíře Malovce

  m:Halina ze Skupečské Vinice

4

4

4 b

4

4 a

4

4

4

4

4 b

4

4

4

4 b

204

CACT

DIVIAČIAR

I.

Bečka Pavel