ZKOUŠKY VLOH - ZV

1. Nos                           4. Chování po výstřelu            7. Stopa živé zvěře

2. Hlasitost                  5. Vodění na řemeni               8. Stopa vůdce

3 Poslušnost                6. Slídění

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Majk z Lankače

o: Gofi z Kuliaru

m: Iga  z Lankače

4

1

4

4

4

3

4

4

157

I.

Drahota Miroslav

Grif Steinbach Terry

o: Armus ze Stříbrné

     m: Holly Tajfun

4

0

4

4

4

2

2

4

128

II.

Hemr Luboš

Princ Tajfun

     o: Gordon Tajfun

    m: Xanta Star Franke

3

0

4

4

4

3

3

4

132

I.

 

Galia Eduard

O´hara Tajfun

    o: Starring Hans

   m: Angie v. Scheurfeld

4

0

4

4

4

4

4

4

156

I.

Adámek Jaroslav

Gino Steinbach Terry

  o: Armus ze Stříbrné

 m: Holly Tajfun

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

 

Malý Václav

Ron z Podhorské doliny

  o:  Goffi z Kuliáru

 m: Majka z Podhorské doliny

4

4

4

4

4

4

4

3

184

I.

Löffelmann Patrik

Besy z Čechorodu

o: Dag z Mladého

  m: Sára z Čechorodu

4

2

4

4

3

4

3

3

157

I.

Škeřík František

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY - BZ teriéru, jezevčíků a retrieverů

1.Vodění na řemeni

2.Odložení

3.Barva

4.Následování

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Ellis ze Stříbrné

o: Bill v. Jahnsteinhof

m: Bessy Tajfun

 

 

 

 

83

 

I.

Drescher Zdeněk

Ulla ze Stříbrné

o: Bill v. Jahnsteinhof

m: Bessy Tajfun

4

3

4

2

82

II.

Hadáč Pavel

O´Suliwan Tajfun

o: Starring Hans

m: Angie v. Schenerfeld

4

3

4

3

89

I.

Sedláček Martin ing.

Alf z Konečné

  o: Wotah Star Franke

 m: Cler Taxon Junior

4

3

2

4

76

II.

Běhal Martin

Parol Podhorská dolina

  o: Edy z Víselců

 m: Májka Podhorská dolina

3

4

3

3

79

II.

Štěpánek Jiří

Chyra Bohemia Diplomat

  o: Kyr Diplomat

 m: Ambra Bohemia Diplomat

3

4

1

2

52

III.

Horák Pavel

Katy z Lankače

  o: Bony Taxon Junior

 m: Cilka  z Lankače

4

4

4

3

93

I.

Vinš Josef

Askin Star Franke

o: Xicolo vd Bismarckquelle

  m: Zira Star Franke

4

3

4

3

89

I.

Boček Miroslav ing.

Paula Tajfun

o: Gordon Tajfun

  m: Xanta Star Franke

4

3

2

3

69

II.

Holas Miroslav

Chyt z Lilpavy

o: Tornádo Slovakia Zulu

  m: Erna z Lipavy

3

4

4

3

89

I.

Voborník Petr

Gino Steinbach Terry

o: Armus ze Stříbrné

  m: Holly Tajfun

4

4

2

3

73

II.

Malý Václav

Ela z Úsovska

o: Atan Malbi Area

  m: Engie ze Stríbrné

4

4

4

3

93

I.

Banko Hubert

Jokky z Parýzku

o:  Tiger Star Franke

  m: Fanny z Parýzku

3

3

1

2

48

III.

Kučera Karel

Darling od Rytíře Malovce

o: Xady Star Franke

  m: Ofra de la Vallee du Perou

4

3

2

2

62

II.

Kolovratník Jan

Erina Polomené hory

o: Gordon Tajfun

  m: Yasmin Franke

4

0

-

-

-

-

Klofát Jindřich

Gero Steinbach Terry

  o: Armus ze Stříbrné

 m: Holly Tajfun

4

3

4

4

96

I.

CACT

Papež Bohuslav

LESNÍ ZKOUŠKY - LZ  teriérů, jezevčíků

1. Nos                           5. Vodění na řemeni   9. Odložení

2. Hlasitost                  6. Slídění                     10. Nahánění

3. Poslušnost               7. Následování

4. Chování po výstř.    8. Barva

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Celkem bodů

Cena

             Vůdce

O´Suliwan Tajfun

o: Starring Hans

m: Angie v. Schenerfeld

4

0

4

4

3

4

3

4

3

4

201

I.

   Sedláček Martin ing.

Jerry Tajfun

o: Gordon Tajfun

m: Candie ze Stříbrné

4

0

4

4

4

3

3

3

3

3

183

I.

Soukup Pavel

Ussy z Týčského vrchu

  o: Tiger Star Franke

 m: Fatty z Týčského vrchu4

4

-

4

4

4

4

4

2

4

4

196

II.

Mottl Zdeněk

Bart Petros Moravicum

  o: Denjo vd Bismarckquelle

 m: Zora Star Franke

4

-

4

4

4

4

4

4

4

4

216

I.

Veleba Zdeněk

Gino Steinbach Terry

  o: Armus ze Stříbrné

 m: Holly Tajfun

4

4

4

4

4

4

3

4

4

4

241

 

I.

Malý Václav

Gero Steinbach Terry

  o: Armus ze Stříbrné

 m: Holly Tajfun

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

248

I.

Papež Bohuslav

SKÚŠKY V BRLOHÁRANÍ  - BL (kontaktní norování - SLOVENSKO)

Jméno psa  a ch. stanice

odvaha

hlasitost

vytrvalost

výsledný čas

Celkem

bodů

Cena

Vůdce

Hessy Bohemia Diplomat    1.štart

                                             2.štart

 

3

3

4

4

4

4

10,00

10,00

64

64

II. H

II. H

Kolovratník František

Chyra Boheima Diplomat      1. štart

                                                2. štart

3

3

4

4

4

4

10,00

5,00

64

64

II. H

II. H

Horák Pavel

 

Chyra Boheima Diplomat      1. štart

                                                2. štart

3

 

4

 

4

 

5,00

 

64

 

II. H

Horák Pavel

 

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY - BH, honičů,teriérů, jezevčíků

1.Vodění

2.Odložení

3.Dosled zvěře

4.Chování u střelené zvěře

5.Poslušnost

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

Celkem bodů

Cena

Vůdce

Gino Steinbach Terry

  o: Armus ze Stříbrné

 m: Holly Tajfun

4

3

3

4

4

198

I.

Malý Václav

 

 

Gero Steinbach Terry

  o: Armus ze Stříbrné

 m: Holly Tajfun

4

4

4

4

4

236

I.

Papež Bohuslav

 

 

PODZIMNÍ ZKOUŠKY - teriérů, jezevčíků - PZ

1. Nos                           5. Vodění na řemeni   9. Dohledávka  a přinášení  zvěře pernaté

2. Hlasitost                  6. Slídění                     10. Přinášení srstnaté zvěře na dálku v poli

3. Poslušnost               7. Stopa živé zvěře      11. Přinášení kachny z hluboké vody

4. Chování po výstř.    8. Stopa vůdce

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Pard Podhorská dolina

  o: Edy z Víselců

 m: Májka Podhorská dolina

4

-

3

4

4

3

4

4

3

 

3

3

208

II.

Štěpánek Jiří

Ela z Úsovska

  o: Atan Malbi Area

 m: Engie ze Stříbrné

4

4

4

4

4

4

4

2

3

3

1

227

II.

Banko Hubert

Ben v. Dorlberg

  o: Merlin v. Goldacker

 m: Gloria v. Ribeck

4

-

4

4

4

3

4

4

4

3

4

227

I.

Frančák František

 

HONIČSKÉ ZKOUŠKY - HZ, terierů, jezevčíku a retrieverů

1. Nos                                       

2. Hledání

3. Nahánení a) zajíc, liška  b) divočák                          

4. Hlasitost 

5. Dohledávka černé zvěře na uměle založené pobarvené stopě  a) vodič, b) hlásič, oznamovač     

6. Ochota k práci na černou zvěř

7. Poslušnost

8. Chování po výstřelu

9. Chování u střelené černé zvěře

10. Chování na stanovišti  a) na řemení   b) volně

11. Vytrvalost

12. Orientace

13. Vodění na řemeni

14. Odložení  a) na řemeni  b) volně

 

Jméno psa a ch. stanice

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Celkem bodů

Cena

          Vůdce

Dar z Úsovska

o: Fat z Bíle

  m: Engie ze Stříbrné

4

4

4 a

4

4 a

4

4

4

2

4 b

4

4

4

4 a

190

R. CACT

I.

Demel Petr

Gino Steinbach Terry

  o: Armus ze Stříbrné

 m: Holly Tajfun

4

4

4 b

4

4 a

4

4

4

4

4 b

4

4

4

4 a

204

CACT

KL.VÍTĚZ

DIVIAČIAR

I.

Malý Václav