ZKOUŠKY VLOH 2001

1. Nos                    4. Chování po výstřelu        7. Stopa živé zvěře

2. Hlasitost             5. Vodění na řemeni           8. Stopa vůdce

3 Poslušnost            6. Slídění                          9. Body celkem

                                                                  10. Cena

Pes - rodiče

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Petty od Zahrádeckých rybníků

o: Benny v. Jemchen

m: Ela z Nutrií farmy

3

3

4

4

4

4

4

3

166

I.

Polly od Zahrádec. rybníků

o: Benny v. Jemchen

m: Ela z Nutrií farmy

3

0

4

4

4

2

4

4

132

II.

Arina Steinbach Terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

4

0

4

4

4

2

4

4

142

II.

Ciro od Královny Johanky

o: Benny v. Jemchen

m: Jesika od Rytíře Malovce

2

0

3

4

4

2

2

4

104

III.

Fatyma Tuskulum

o: Benny v. Jemchen

m: Bea Tuskulum

4

0

4

4

2

4

4

2

140

I.c

Galena Tuskulum

o: Benny v. Jemchen

m: Cinta z Krčmaně

 

neobstál

 

 

0

 

 

Brita Steinbach terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

4

0

4

4

4

4

4

4

156

I.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Winie od Rytíře Malovce

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Ráchel od Rytíře Malovce

3

2

4

4

4

4

3

4

155

I.

Evar ze Stráňky

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Dina ze Stráňky

4

-

4

4

3

4

4

4

152

I.c

Endy ze Stráňky

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Dina ze Stráňky

4

3

4

4

4

3

4

4

173

I.c

Bára z Dlouhých dílů

o: Oskar de la Rosa

m: Ajka z Dlouhých dílů

4

0

4

4

4

4

4

4

156

I.

Ben z Borotínských lesů

o: Oskar de la Rosa

m: Asta od Homberské skály

3

0

4

4

2

2

3

4

117

II.c

Tulsa od Rytíře Malovce

o: Vando Lemart

m: Winni v. Jemchen

4

2

4

4

4

4

3

4

165

I.

Agi od Moravské Sázavy

o: Xambo of Fair Play

m: Elka ze Šilfova dolu

4

2

4

4

4

4

4

4

172

I.

Bask ……?

o: Xambo of Fair Play

m: nečitelné

 

 

0

 

 

 

neobstál

Ramona ze Zahrádeckých rybníků

o: Prim od Rytíře Malovce

m: Ela z Nutrií farmy

4

4

4

4

4

4

4

4

188

I.

Diagana od Hrubého lesa

o: Imar ze Šilfova dolu

m: Orsia ze Šilfova dolu

4

2

4

4

4

4

4

4

172

I.

Quíz od Zahrádeckých rybníků

o: Claudius Olza

m: Cilka z Děkanu

4

2

4

4

4

4

4

4

172

I.

Andy od Marunova rybníka

o: Claudius Olza

m: Perna ze Šilfova dolu

3

0

4

4

3

4

3

4

135

I.c

Aura od Štěkeňského zámku

o: Belfox Quick

m: Nautika od Rytíře Malovce

4

0

4

4

4

3

1

4

128

II.

Vixen od Rytíře Malovce

o: Belfox Quick

m: Nancy du Bois Gamast

4

2

4

4

4

3

3

4

158

I.c

Vikomt od Rytíře Malovce

o: Belfox Quick

m: Nancy du Bois Gamast

4

0

2

4

4

3

4

4

141

I.

Azra od Štěkeňského zámku

o: Belfox Quick

m: Nautika od Rytíře Malovce

4

2

4

4

3

2

2

4

140

II.

Aron od Štěkeňského zámku

o: Belfox Quick

m: Nautika od Rytíře Malovce

3

0

4

4

4

3

3

4

132

II.

Jury v. Jemchen

o: Xandor v. Jemchen

m: Kessy v.d. Rebhuhnklause

4

-

4

4

4

4

4

4

156

I.c

Akima od Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

4

2

4

4

4

4

3

2

157

I.c

Alf od Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

2

0

2

4

2

2

1

4

85

III.c

Art od Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

3

2

3

 

4

4

3

3

4

144

II.c

Dandy z Černovické obory

o: Boris Boramo

m: Aura z Černovické obory

4

0

3

4

3

4

4

4

158

I.c

Zena ze Šilfova dolu

o: Zoran ze Šilfova dolu

m: Fany ze Šilfova dolu

3

0

4

4

4

2

4

4

132

II.c

 

  

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY 2001

1. vodění na řemeně 2. odložení    3. barva        4. následování         4. celkem.   5.cena

Jméno psa

1

2

3

4

5

6

Alca Steinbach Terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

4

 

4

4

 

4

4

 

4

4

 

4

100

 

100

I.c

I.c

CACT

Klub.

vítěz

Alma Steinbach Terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

4

3

4

3

89

I.c

Brita Steinbach terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

4

3

3

4

86

I.c

Xi-Xao od Rytíře Malovce

o: Benny v. Jemchen

m: Niara od Rytíře Malovce

4

4

1

4

70

III.c

Soňa z Krčmaně

o: Benny v. Jemchen

m: Hrida z Krčmaně

4

3

2

4

76

II.c

Ciro od Královny Johanky

o: Benny v. Jemchen

m: Jesika od Rytíře Malovce

4

3

1

4

66

III.c

Fatyma Tuskulum

o: Benny v. Jemchen

m: Bea Tuskulum

4

3

4

4

96

I.c

Alma z Finských zahrad

o: Adam Boramo

m: Nadine od Rytíře Malovce

4

3

4

3

89

I.c

Aura z Finských zahrad

o: Adam Boramo

m: Nadine od Rytíře Malovce

4

3

4

3

89

I.c

Sisi od Verony

o: Erik Javor-Haná

m: Lea od Verony

4

3

1

4

66

III.c

Bea Tuskulum

o: Bero od Rytíře Malovce

m: Cinta z Krčmaně

 

 

 

odstoupil

Egor ze Šilfova dolu

o: Xambo of Fair Play

m: Tira ze Šilfova dolu

2

3

3

2

64

II.c

Ada od Moravské Sázavy

o: Xambo of Fair Play

m: Elka ze Šilfova dolu

3

 

4

 

3

 

3

 

79

 

II.c

 

Vikomt od Rytíře Malovce

o: Belfox Quick

m: Nancy du Bois Gamast

4

3

3

3

2

3

3

3

69

75

II.c

II.c

Cita z Dražovického háje

o: Harry Kudlova dolina

m: Niva od Rytíře Malovce

4

4

4

4

2

2

3

4

73

80

II.c

II.c

Endy ze Stráňky

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Dina ze Stráňky

4

3

2

3

69

II.c

Riga od Rytíře Malovce

o:Jazz-Swing du Bois Gamast

m: Idea od Rytíře malovce

3

3

4

4

92

I.c

Besy z Borotínských lesů

o: Oskar de la Rosa

m: Asta od Homberské skály

4

3

3

4

86

I.c

Kym ze Skupečské vinice

o: Uran ze Žárové doliny

m. Halina ze Skupečské vinice

3

1

4

3

77

III.c

Majka ze Skupečské vinice

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Halina ze Skupečské vinice

4

4

3

3

83

I.c

Luk ze Skupečské vinice

o: Taran ze Šilfova dolu

m. Halina ze Skupečské vinice

4

4

3

4

90

I.c

Dandy z Černovické obory

o: Boris Boramo

m: Aura z Černovické obory

4

4

2

3

73

II.c

Brit od Rusavky

o: Claudius Olza

m: Gája z Rozehnál

4

3

1

1

45

III.c

Art od Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

4

4

4

3

93

I.c

Annie Funny Fay

o: Claudius Olza

m: Fany od Krajcechu

4

3

2

3

69

II.c

Cesar Tuskulum

o: Tyr ze Šilfova dolu

m: Ela z Krčmaně

4

3

4

3

89

I.c

 

  

 

 

 

 

 

 

LESNÍ ZKOUŠKY 2001

1. Nos                    5. Vodění na řemeni  9. Odložení

2. Hlasitost             6. Slídění                10. Nahánění

3. Poslušnost           7. Následování         11. Celkem

4. Chování po výstř. 8. Barva                 12. Cena

Jméno psa-rodiče

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Bony z Čechtických luk

o: Oskar de la Rosa

m: Bety Bereta

3

2

4

4

4

3

3

4

3

3

199

I.c

 

Polly od Zahrádeckých ryb.

o: Benny v. Jemchen

m: Ela z Nutrií farmy

3

4

4

4

4

2

2

2

4

3

185

II.c

 

Ir z Maršovských strání

o: Benny v. Jemchen

m: Quita od Ryt. Malov.

3

-

4

4

4

3

3

3

3

1

163

II.c

 

Alca Steinbach Terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v. Lichteneiche

4

-

4

4

4

4

4

4

4

4

216

I.c

 

Alma Steinbach Terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v. Lichteneiche

4

3

4

4

2

4

3

4

2

2

207

II.c

 

Brita Steinbach terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

 

neobstál

 

 

 

 

0

 

 

 

 

Artod Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

4

3

4

4

3

3

3

4

4

4

222

I.c

 

Akima od Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

3

2

4

4

4

3

3

4

3

3

199

I.c

 

Vikomt od Rytíře Malovce

o: Belfox Quick

m: Nancy du Bois Gam.

 

 

 

 

 

 

 

neobstál

 

Ramona ze Zahr. rybníků

o: Prim od Rytíře Mal.

m: Ela z Nutrií farmy

4

0

4

4

4

4

3

4

1

1

182

III.c

 

Cita z Dražovického háje

o: Harry Kudl. dolina

m: Niva od Rytíře Mal.

4

-

4

4

4

4

4

4

4

3

211

I.c

 

Dandy z Černovické obory

o: Boris Boramo

m: Aura z Černov. obory

 

 

0

 

 

 

 

 

neobstál

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODZIMNÍ ZKOUŠKY 2001

1. Nos                    5. Vodění na řemeni  9. Dohledávka pernaté

2. Hlasitost             6. Slídění                10. Přinášení srstnaté na dálku

3. Poslušnost           7. Stopa živé zvěře  11. Přinášení kachny z vody

4. Chování po výstř. 8. Stopa vůdce        12. body celkem

                                                        13. cena

Jméno psa-rodiče

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Ocelot od Rytíře Malovce

o: Oskar de la Rosa

m: Indy od Rytíře Malovce

4

-

4

4

4

4

4

4

3

4

3

225

I.c

Besy z Borotínských lesů

o: Oskar de la Rosa

m: Asta od Homberské skály

4

-

4

4

4

3

4

4

4

4

4

233

I.c

Riga od Rytíře Malovce

o:Jazz-Swing du Bois Gamast

m: Idea od Rytíře Malovce

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

4

265

I.c

Evar ze Stráňky

o: Nantes od Ryt. Malovce

m: Dina ze Stráňky

4

4

4

4

3

4

4

4

2

3

4

248

I.c

Alca Teinbach terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

3

0

4

4

4

3

2

4

3

3

0

164

III.c

Ellen z Dražoviceké tvrze

o: Harry Kudlova dolina

m: Bára z Ouhelí

4

-

4

4

3

2

3

4

4

2

4

203

II.c

Jury v. Jemchen

o: Xandor v. Jemchen

  m: Kessy v.d. Rebhuhnklausse

4

0

4

4

4

4

4

4

4

4

3

232

I.c

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ 2001

1. Vodění na řemeně, nebo volně   3. dohledávka divočáka       5. Poslušnost

2. Odložení                                4. chování u divočáka         6. Cekem

                                                                                     7. Cena

Jméno psa a rodiče

1

2

3

4

5

6

7

Brita Steinbach Terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

4

4

4

4

4

244

I.c

Alma Steinbach terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

3

1

3

4

3

166

III.c

Loma z Krčmaně

o: Oskar de la Rosa

m: Hrida z Krčmaně

4

4

4

4

4

216

I.c

Fantom Boramo Sole

o: Oskar de la Rosa

m: Aura Boramo

4

3

4

4

4

213

 

I.c

Rolf Terra Cotta

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Jessy ze Šilfova dolu

4

4

4

4

4

216

I.c

Cetina Tuskulum

o: Tyr ze Šilfova dolu

m: Ela z Krčmaně

4

4

4

3

4

234

I.c

Bril ze Šilfova dolu

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova dolu

3

4

4

4

3

211

I.c

  

 

SPECIÁLNÍ ZKOUŠKA Z VODNÍ PRÁCE 2001

1. Ochota k práci na hluboké vodě           5. Poslušnost

2. Přinášení kachny z hluboké vody          6. Chování na stanovišti

3. Nahánění a dohledávka postř. kachny   7. Celkem

4. Dohledávky střelené kachny z rákosí     8. Cena                 

Jméno psa - rodiče

1

2

3

4

5

6

7

8

Akima od Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

1

2

1

4

3

2

43

III.c

  

 

VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY 2001

1. Nos                             6. Slídění                         11. Následování

2. Vrozená chuť, hlas         7. Stopa živé zvěře            12. Barva

3. Poslušnost                     8. Dohledávka pernaté       13. Odložení

4. Chování po výstř.       9. Přinášení srstnaté na dálku  14. Nahánění

5. Vodění na řemeni          10. Práce ve vodě               15. Celkem body

                                                                            16. cena

Jméno psa

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Riga od Rytíře Malovce

Jazz-Swing du B. Gam.

Idea od Rytíře Malovce

4

2

3

4

4

4

4

3

1

1

4

3

4

3

2

7

6

III

Aron Tuskulum

Bero od Rytíře Mal.

Cinta z Krčmaně

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

neobstál