ZKOUŠKY - NOROVÁNÍ - ZN

Jméno psa a ch. stanice

Ochota k práci

Hlasitost

Vytrvalost

Rychlost

Celkem bodu

Vudce

Majitel

Druvon du Dackery Kelecský
poklad

O: Chart Tuskulum
M: Fronny Tuskulum

4

4

4

3

81

Sona Sehnalíková

dtto

Arnika od Rytíre Malovce
O: Gaybryl Goldmark
M: Gaudea od Rytíre Malovce

4

4

4

4

84

Jaroslav Adamec

dtto

Actima ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Zdenek Loukota

dtto

Ajša od Anénského vrchu
O: Vabang od Rytíre Malovce
M: Besy z Borotínských lesu

4

4

2

3

73

Jaroslav Klicman

dtto

Aura od Lesa Krátoše
O: Yukon od Rytíre Malovce
M: Alfa z Cernovické obory
       

Neobstál

Josef Neruda

dtto

Winter Win od Rytíre Malovce
O: Komic v.d. Bismarckquelle
M: Zimní Záre od Rytíre Malovce

3

4

3

3

69

Ladislav Vlášek

dtto

Asta od Oslavy
O: Vabang od Rytíre Malovce
M: Cesna od Rytíre Malovce

4

4

4

4

84

Radek Rygl

dtto

Pax od Rytíre Malovce
O: Sufredon Red Admiral
M: Winie od Rytíre Malovce

4

4

4

3

81

Jirí Koukolík

dtto

Nur z Dražovické tvrze
O: Benny von Jemchen
M: Niva od Rytíre Malovce

4

4

4

4

84

Zdenek Tuma

dtto

Kaja ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu

3

4

4

4

76

Roman Zelinka

František Švéda

Chard od Akátové Stezky
O: Unikát Lemart
M: Eliz od Akátové stezky

4

4

3

2

74

Karel Gränz

dtto

Edy ze Strážnických luk
O: Rio Diplomat
M: Dáša ze Strážnických luk

4

4

4

4

84

Petr Jemný

dtto

Daisy od Radotic
O: Rex od Svaté vody
M: Alexis Super Pride

4

4

4

4

84

Jirí Rerucha

dtto

Andy od Oslavy
o: Vabang od Rytíre Malovce
M: Cesna od Rytíre Malovce

4

4

4

1

75

Vladimír Vondrácek

Radek Rygl

Heris Steinbach Terry
O:Sufredon Red Admiral
M: Yucca od Rytíre Malovce

4

4

4

3

81

Jan Martoni

Vera+Jan Martoniovi

Nikol Tuskulum
O: Favorit od Rytíre Malovce
M: Favola Tuskulum

4

4

4

4

84

Šimon Janca

dtto

Chesie od Akátové Stezky
O: Unikát Lemart
M: Elis od Akátové Stezky

4

4

4

4

84

Jirí Beránek

dtto

Alf z Mojenských Bitic
O: Gulliver z Dekanu
M: fina Steinbach Terry

4

4

4

0

Neobstál

František Salzer

dtto

Bady Bohemia Fox
O: Kenno v.d. Bismarckquelle
M: Aria Owl Optima

4

4

4

4

84

Vladimír Mrštík

dtto

Red ze Šilfova dolu
O:Haki ze Šilfova dolu
M: Elma ze Šilfova dolu
       

Neobstál

Jirí Hejda

dtto

Kimm Boramo Sole
O: Komic v.d. Bismarckquelle
M: Fiona Boramo Sole

4

4

4

3

81

Helena Bartáková

dtto

Harlekýn od Hrubého lesa
O: Imar ze Šilfova dolu
M: Emili od Hrubého lesa

4

4

4

3

81

Michal Shánel

dtto

Nella ze Šilfova dolu
O:Haki ze Šilfova dolu
M: Elma ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Dalibor Smékal

Lukáš Bláha

Iximon od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Orsla ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Petr Novotný

dtto

Orest Tuskulum
O: Unikát Lemart
M: Bea Tuskulum

4

4

4

3

81

Pavel Nedved

dtto

Kenny Steinbach Terry
O: Vabang od Rytíre Malovce
M: Afra v.d. Lichteneiche

4

4

4

0

Neobstál

Vladimír Kepl

dtto

Indigo od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Orsia ze Šilfova dolu

4

4

4

3

81

Jirí Mareš

dtto

Cira z Ráje Sidy
O: Akim z Ráje Sidy
M: Irma z Maršovských strání

4

4

4

4

84

Miloslav Šnobr

dtto

Tyras ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Vena ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

G. Czinnerová

dtto

Clea z Kraví hlavy
O: Avar Owl Optima
M: Alka z Kraví hlavy

4

4

4

1

75

Jirí Koukolík

dtto

Zanka ze Šilfova dolu
O: Haki ze Šilfova dolu
M: Bria ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Václav Fajt
dtto

Jamína od Hrubého lesa
O: Enrico od Hrubého lesa
M: Diagana od Hrubého lesa

4

4

4

4

84

Petr Kubín

Jaroslav Kubín

Cherry Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíre Malovce
M: Alca Steinbach Terry

4

4

4

4

81

Miloslav Moucka

dtto

Bady Bohemia Fox
O: Kenno v.d. Bismarckquelle
M: Aria Owl Optima

4

4

4

3

81

Vladimír Mrštík

dtto

Vanesa od Rytíre Malovce
O: Komic v.d. Bismarckquelle
M: Nancy du Bois Gamas

4

4

4

3

81

Lukáš Kroupa

dtto

Heidy od Akátové stezky
O: Chart Tuskulum
Denny od Akátove stezky

4

4

4

3

81

Ludek Juracka

dtto

Ben z Ujeté
O: Haki ze Šilfova dolu
M: Ála z Chvalky

4

4

4

3

81

Libor Šikula

dtto

Šerp ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tina ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Vítek Tomáš

dtto

Elma ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tira ze Šilfova dolu

3

4

4

2

70

František Švéda

dtto

Karamela od Rytíre Malovce
O: Tamedale Cantona
M: Zimní Záre od Rytíre Malovce

4

4

4

4

84

Iveta Nováková

dtto

Aki z Ujeté
O: Haki ze Šilfova dolu
M: Ála z Chvalky

4

4

4

3

81

Ing. Fr. Štursa

dtto

Indiana od Hrubého lesa
O: Enrico do Hrubého lesa
M: Asia ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Radovan Blažej

dtto

Cir z Chvalky
O: Hakl ze Šilfova dolu
M: Brita z Chvalky

4

4

4

3

81

Petr Radimecký

dtto

Benji z Ráje Sidy
O: Chad z Dražovické Tvrze
M: Ellen z Dražovické Tvrze

4

4

4

3

81

Mgr. L. Cechovský

Vilma Cechovská

Rapír od Rytíre Malovce
O: Tizián od Rytíre Malovce
M: Nancy du Bois Gamas

4

3

4

2

72

Miroslav Interholz

dtto

Fanta Super Pride
O: Kenno v.d. Bismarckquelle
M: Ambra Owl Optima

4

4

4

4

84

František Kouba

dtto

Kody Steinbach Terry
O: Vabang od Rytíre Malovce
M: Afra v.d. Lichteneiche

4

4

4

4

84

Zbynek Adamec

dtto

Asta od Moravské Brány
O: Dag z Horákova Žlebu
M: Pegi z Krcmane

4

4

4

4

84

Jana Hnízdilová

dtto

Brit Darbor
O: Taran ze Šilfova dolu
M: Ina ze Skupické vinice

3

3

3

1

57

Josef Seifert

dtto

Sara ze Šilfova dolu
O: Agria Cocney Robin
M: Kaja ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Roman Weinlich

dtto

Heduška od Hrubého lesa
O: Imar ze Šilfova dolu
M: Emili od Hrubého lese

4

4

4

4

84

Petr Pospíchal

dtto

Orssi ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Ulana ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Ondrej Mekyska

dtto

Špyr ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tima ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Mudr. Zd. Štepán

dtto

Uxer ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tira ze Šilfova dolu

4

4

4

3

81

Zdenek Pavelka

dtto

Ara z Baškovských strání
O: Erik -Javor Haná
Loma z Krcmane

3

4

4

3

73

Kvetoslav Malinka

dtto

Meggy Tuskulum
O: Chart Tuskulum
M: Flory Tuskulum
       

Neobstál

Jan Novotný

dtto

Herieta Steinbach Terry
O: Sufredon Red Admiral
M: Yucca od Rytíre Malovce

4

4

4

3

81

Bohuslav Papež

dtto

Haris Steinbach Terry
O: Sufredon Red Admiral
M: Yucca od Rytíre Malovce

4

4

4

3

81

Bohuslav Papež

dtto

Charles Steinbach Terry
O: Yakáto od Rytíre Malovce
M: Alca Steinbach Terry

4

4

4

4

84

Bohuslav Papež

dtto

Dag z Ráje Sidy
O: Chad z Dražovické tvrze
M: Aura z Ráje Sidy
       

Neobstál

Václav Zelenka

dtto

Drakgi z Benkovského kopce
O: Chart Tuskulum
M: Hata ze Šilfova dolu

4

4

4

1

75

Aleš Kudela

dtto

Bad od Branecké hurky
O:Chart od Zamciska
M: Anesa od Zamciska

4

3

4

2

72

Jan Nadvorník

dtto

Kessy Steinbach Terry
O: Vabang od Rytíre Malovce
M: Afra v.d. Lichteneiche

4

4

4

4

84

Václav Herman

dtto

Lada od Rytíre Malovce
O: Sufredon Red Admiral
M: Vixen od Rytíre Malovce

4

4

4

4

84

Iveta Nováková

dtto

Princ od Rytíre Malovce
O: Sufredon Red Admiral
M: Winie od Rytíre Malovce

4

4

4

1

75

Iveta Nováková

dtto

Oxana Tuskulum
O: Unikát Lemart
M: Bea Tuskulum

4

4

4

4

84

Jaroslav Brož

dtto

Ina ze Šilfova dolu
O: Xambo of Fair Play
M: Tira ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Petr Ryzí

dtto