FOXTERIÉR HLADKOSRSTÝ

NOROVÁNÍ


Jméno psa a ch. stanice

ochota k

práci

hlasitost

vytrvalost

rychlost

Celkem

bodů

Vůdce

Astor z Branecké hůrky

o: Erik Javor-Hana

m: Anesa od Zámčiska

4

4

4

3

 81

Šnek Radim

Arka z Bránecké hůrky

o: Erik Javor-Hana

m: Anesa od Zámčiska

4

4

4

4

 84

Mička Jan

Charisma Boramo Sole

      o: Sufredon Red Admiral

     m: Guavani Boramo Sole

4

4

4

4

84

Rotek M.


Ajka z Lulčské Chmelky

     o: Nik od Sv. vody

    m: Bina Šakvic

4

4

4

3

81

Valenta Zdeněk


Favorit od Rytíře Malovce

     o: Oskar de la Rosa

    m: Nancy du Bois Gamast

4

4

4

3

81

Martoni Jan

Pad ze Skupečské vinice

     o: Taran ze Šilfova dolu

    m: Halina ze Skupečské vinice

4

4

4

4

84

Brož Jaroslav

Pirek ze Skupečské vinice

    o: Taran ze Šilfova dolu

   m: Halina ze Skupečské vinice

4

4

4

4

84

Tahavský Zdeněk

Princ ze Skupečské vinice

   o: Taran ze Šilfova dolu

  m: Halina ze Skupečské vinice

4

4

4

4

84

Zeman Milan

Naick ze Šilfova dolu

    o:Haki ze Šilfova dolu

   m: Elma ze Šilfova dolu

4

4

4

3

81

 

Sobotík Josef

Astor z Baškovských strání

    o: Erik javor-Haná

   m: Loma z Krčmaně

4

4

4

4

84

Klos Jaromír

Asta ze Zelnic

    o: Zanar ze Šilfova dolu

   m: Fatima z Horákova žlebu

4

4

4

4

84

Svoboda Leoš

Eros z Horákova žlebu

   o: Porgy od Verony

  m:Anet z Horáková žlebu

4

4

4

2

78

Polcar Pavel

Alan z Chrbova

    o: Erik Javor-Haná

   m: Akima od Títěže

4

4

4

2

78

Janda Ladislav

Xandy od Zahrádechkých rybníků

   o: Quíz od Zahrádeckých rybníků

  m: Patty od Zahrádechkých rybníků

4

4

4

3

81

Bálek Josef

Wellta od Zahrádechkých rybníků

   o: Claudius Olza

  m: Ramona od Zahrádeckých rybníků

4

4

4

4

84

Purkrábek František

Fina Steinbach Terry

   o: Benny von Jemchen

  m: Alfa v.d. Lichteneiche

4

4

4

4

84

Salzer Petr

Fiona z Dlouhých dílů

   o: Benny von Jemchen

  m: Bára z Dlouhých dílů

3

4

3

0

60

 

Trnka Pavel

Genevra od Rytíře Malovce

   o: Yukon od Rytíře Malovce

  m: Riga od Rytíře Malovce

3

3

3

2

60

Vlášek Ladislav

Filia Boramo Sole

   o: Oskar de la Rosa

  m: Aura Boramo

4

4

4

3

81

Králičková Jitka

Falco z Dlouhých dílů

   o: Benny von Jemchen

  m: Bára z Dlouhých dílů

3

4

4

2

70

Šílený Josef

Chip od Hrubého Lesa

o: Enrico od Hrubého lesa

  m: Diagána od Hrubého lesa

4

4

4

1

75

Faltejsek Karel

Amor z lázků

   o: Zoran ze Šilfova dolu

  m: Agi z Oulehlí

4

4

4

3

81

 

Šípek Jiří

Mustang od Rytíře Malovce

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Niara od Rytíře Malovce

4

3

4

2

72

Hrušková Dagmar

Charisma Boramo Sole

   o: Sufredon Red Admiral

  m: Guarani Boramo Sole

4

4

4

3

81

Civochová Miriam

Andy od Oslavy

   o: Vabang od Rytíře Malovce

  m: Cesna od Rytíře Malovce

 

 

 

 

Neobstál

Vondráček Vladimir

Druvon du Dackery Kelečský poklad

   o: Chart Tuskulum

  m: Frony Tuskulum

 

 

 

 

Neobstál

Sehnalíková Soňa

Andy z Ujeté

   o: Haki ze Šilfova dolu

  m: Ála z Chvalky

 

 

 

 

Neobstál

Skácel Antonín

Buty od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

4

3

4

3

75

Pojer Petr

Dorka od Radotic

   o: Rex od Svaté vody

  m: Alexis Super Pride

4

4

2

4

76

Pojer Jiří

Bob od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

4

3

4

2

72

Nikodem František

Gita z Dlouhých dílů

   o: Sufredon Red Admiral

  m: Bára z Dlouhých dílů

4

4

4

4

84

Trnka Pavel

Bor od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

3

4

4

0

Neobstál

Bárta Miroslav

Bor od Lesa Krátoše

   o: Sufredon Red Admirál

  m: Alfa z Černovické obory

4

4

4

0

Neobstál

Bárta Miroslav

Belfox Briasosse

   o: Boreham Bay Indigo

  m: Yris du Bois D. Matres

4

4

4

4

84

Nováková Iveta

Katánie od Rytíře Malovce

   o: Tamedale Cantona

  m: Zimní Záře od Rytíře Malovce

4

4

4

4

84

Nováková Iveta

Adar z Drnholeckého luhu

   o: Guliver z Děkanu

  m: Dea od Akátové stezky

4

4

4

4

84

Suchyňa Radek

Arga z Drnholeckého luhu

   o: Guliver z Děkanu

  m: Dea od Akátové stezky

4

4

4

4

84

Stanislav Jiří

Escape Super Pride

   o: Kenno vd Bismarcquelle

  m: Anke Super Pride

4

4

4

4

84

Schwarcová Renáta

Hurikán SK Frigo

   o: Alex od Královny Johanky

  m: Terka Hurikán

4

3

3

3

71

Kaňák Miloš

Druvon Du Dackery Kelečský Poklad

   o: Chart Tuskulum

  m: Fronny Tuskulum

2

3

3

1

49

Sehnalíková Soňa

Andy z Ujeté

   o: Haki ze Šilfova dolu

  m: Ála z Chvalky

4

4

4

4

84

Skácel Antonín

Axa od Oslavy

   o: Vabang od Rytíře Malovce

  m: Cesna od Rytíře Malovce

4

4

4

1

75

Vondřáček Vladimír

Eli z Borotínských lesů

   o: Vabang od Rytíře Malovce

  m: Axa z Borotínských lesů

4

1

4

1

57

Pazourek Václav

Bambrinus Boramo Sole

   o: Oskar de la Rosa

  m: Aura Boramo

 

 

 

 

Neobstál

Necid Pavel

Atos od Klektavského potoka

  o: Dan z Kojeckého dvora

 m: Asta z Komárkova dvora

3

3

4

1

61

Vejrych Aleš

Baron z Lobergu

o: Yukon od Rytíře Malovce

  m: Evelyn z Čerchovských lesů

4

4

4

3

81

Kopf Petr

Bor z Lesa Krátoše

o: Sufredon Red Admiral

  m: Alfa z Černovické obory

4

4

4

3

81

Novák Rostislav

Arčí od Anénského vrchu

o: Vabang od Rytíře Malovce

  m: Besy z Borotínských lesů

4

4

4

1

75

Ptáček Vladimír

Art od Oslavy

o: Vabang od Rytíře Malovce

  m: Cesna od Rytíře Malovce

4

4

4

3

81

Loukota Zdeněk

Gracie z Černovické obory

o: Yukon  od Rytíře Malovce

  m: Eny z Děkanu

4

3

4

4

78

Doubek Milan

Argo Bohemia Fox

o: Kenno vd Bismarckquelle

  m: Aria Owl Optima

4

4

4

3

81

Moudrý František