Medzinárodné klubové brlohárske skúšky a Memoriál Františka Semana 23.-24.6.2007
Miloslavov - časť Alžbetin dvor
  Plem. Meno psa Vodič Cena        
1 FTH Petti Tuskulum Flenr Pavel ZN 84 b.BDT   Zapl. ubyt 2 os. prijaté posl.18.5.
2 BDT Athena z Bjelákovej záhrady Bjelák Stanislav Ing. Bl. I.c.       prijaté posl.18.5.
3 PTD Ada Dinov dvor Kaščák Stanislav MUDr. MSBLT II.c., BL I.c.       prijaté
4 PTD Argo z Kořínskych skal Kaščák Stanislav MUDr. MSBLT KV I.c.       posl.18.5.
5 FTD Ír z Víselcú Voborník Jiří CACT,CACIT,   Zapl. trubačka prijaté posl.18.5.
6 PTD Andy od Verony Lysák Alois MSBL II.c.,  líška                     bez RD   líška prijaté posl.18.5.
7 BDT Mervil z Ostašova Jurák František MSBL I.c.                          bez RD     prijaté posl.18.5.
8 BDT Dan z Luckinho dvora Ostrožanský Karol Bl. I.c. bez RD     prijaté
9 BDT Fany z Luckinho dvora Ostrožanská Zuzana Bl. I.c. bez RD    
10 BDT Fred z Luckinho dvora Uhrinec Pavol BL I.c. bez RD   brlohmajster
11 BDT Aro z Luckinho dvora Ostržanská Lucia MSBLT I.c. bez RD     posl.18.5.
12 BDT Zeta Fiery Lucifer Mokrý Ondřej ZN 84 b.BDT   Zapl. 6 lísok prijaté posl.18.5.
13 WT Gaja Bôrcov Szalai Ladislav Bl I.c. bez RD     prijaté
14 BDT Bojar z Luckinho dvora Szalai Ladislav Bl I.c. bez RD     posl.18.5.
15 BDT Ikar z Dolanské chalupy Šimúnek Vladimír NL I.c. bez RD Zapl.   prijaté
16 BDT Xan Fleret Moravia Šimúnek Vladimír NL I.c. bez RD Zapl.  
18 BDT Borderhouse van der Valk Šimúnek Vladimír NL I.c. bez RD     posl.18.5.
19 BDT Glendarroch Hjelme Horák Pavel BL II.c.   Zapl.   prijaté posl.18.5.
20 FTH Unique Lemart Štefek Marián Bl.I.c bez RD     prijaté
21 FTH I-Cita Lemart Štefek Marián BL III.c bez RD     posl.18.5.
22 WT Zemo z Janíkovských záhrad Perina Marián Bl I.c. bez RD   brlohmajster prijaté posl.18.5.
23 FTD Cetka w Pogoni za Marzeniem Sendal Marcin KN III.c.       prijatý posl.18.5.
24 WT Cilka Chirpeg of Šamarta Staniszevski Krystof MSBL I.c.                                prijatý
25 WT Xen Chirpeg of Šamarta Staniszevski Krystof MSBL I.c.                                posl.18.5.
26 WT Storm Venátor Magnus Piotrowsky Dominik         prijatý posl.18.5.
27 FTH Hurikán Sk Hylary Fúry Ján Bl II.c. bez RD     prijaté posl.18.5.
28 Parson Umordor dei Pianacci Owner Bardi bez skúšok     Hraško prijaté
29 Parson Reine dei Pianacci Owner Gabriele bez skúšok     Hraško prijaté
30 Parson Lancilot dei Pianacci Owner Bianchi Alberto bez skúšok     Hraško prijaté
31 Parson Nina Owner Bianchi Alberto bez skúšok     Hraško prijaté
32 FTH Charles Steinbach Terry Papež Bohuslav MSBL II.c.       prijatý
33 FTD Grif Steinbach Terry Papež Bohuslav Zn 80 b. n 6.1.2003 člp 31479   posl.18.5.
34 PAT Ceďo Dinov dvor Ďuračka Anton BL IIII.c. bez RD     prijatý tel.
35 FTH Wild Word Agria Glezgo Peter          
36 Parson Franki Poldiable Romuald Matel         prijatý posl.18.5.
37 FTH Gity od Akátové stezky Kulhánková Zděnka MSBLT II.c.Š       prijatý posl.18.5.
38 WT Fuga Askiras Skotarczak Michal bez skúšok       prijatý posl.18.5.
39 FTD Hurikán Slovakia Erni Csanakyová Kinga MSBLT II.c.Š bez RD     prijaté posl.18.5.
40 WT Chvat z Agačiny Políček Miroslav BL I.c. bez RD     prijaté posl.18.5.
41 FTH Bora Budaiov dvor Budai Jozef BL I.c. bez RD     prijaté
42 FTH Betty Budaiov dvor Budai Jozef BL I.c. bez RD     posl.18.5.
43 JRT Koppány Api Lóczy Lászlo Cacit Tibor Csoka     prijaté posl.18.5.
44 BDT Brita Štraser Horváth Daniel Cacit       prijaté posl.18.5.
45 FTH Hurikán Sk Borka Fúri + Demel BL.II.c. bez RD 16.5.   prijaté posl.18.5.
46 BDT Hugo z Luckinho dvora Kováč Ladislav Bl.I. bez RD 16.5.   prijaté posl.18.5.
47 FTD Aime ze Soboteckých Vodňan Pech Jiří Bl II.c.     líška prijatý posl.18.5.
48 BDT Gwendy Vakuc Kučera Václav MSBLT II.c.Š   Zapl.   prijatý posl.18.5.
49 FTD Oro z Lankače Kohler Antonín MSBLT II.c.Š     líška prijatý posl.18.5.
50 BDT Cyril Dlouhý vrch Karel Peter MSBLT II.c.Š   Zapl.   prijatý posl.18.5.
51 BDT Júlia z Romanova chovu Trojka Roman bez skúšok bez RD   2 líšky prijatý posl.18.5.
52 BDT Iriset z Romanova chovu Babica Pavel CACIT   Zapl.   prijatý posl.18.5.
53 BDT Esina Viazanko Trojkó Attila  MR Bl. I.c. bez RD   Lucka prijatý
54 BDT   Ostrožanský Karol bez RD     prijatý
55 FTD Charly Kinetik Berka Václav BL 72 V   Zapl. 1 liška prijatý posl.18.5.
56 FTH Mikis Järvostigens Marianne Jonsson Hall   Švedsko   Hutečka prijatá meil 12.6.
57 WT Sir Chirpeg of Šamarta Štellár Viktor Bl I.c.       prijatý
58 FTH Katakózi Amor Szilvasi Anita   bez RD     prijatý telefon
59 FTH Tornádo Sk Nabori Szilvasi Anita   bez RD     prijatý telefon
60 FTH Csicsómenti Fillér Kovacs Robert       p.Horváth prijatý meil 23.5.
61 FTH Bátor Foxdog Kovács Robert       p.Horváth prijatý mail 23.5.
62 FTH Enrico od Hrubého lesa Pospíchal Martin 3x Cacit   Zapl.   prijatý mail 23.5.
63 FTH Duvadírto Anett Borbély Zoltán       B.Molnár prijatý
64 FTH Rokovári Vadász Boni Fekete József       B.Molnár prijatý
65 FTH Rokovári Vadász Bieska Kulcsár Ferenc       B.Molnár prijatý
66 WT Malinka z Turzycowych Kniej Wilk Barbara         prijatý mail 23.5.
67 PTD Ema Zwi-le-ro Kulhánek Josef bez skúšok   ubyt 1.os telefonoval prijatý
68 FTD Jerry z Benkovského kopce Smékal Dalibor       prijatý mail 11.6.
69 WT Margo Dračí dvúr Pour Jozef ZN 84   nečlen odhlássený prjatý 18.6.
70 FTH Ally ze Spářov Zelinka Roman ZN 84       prjatý 18.6.
71 BDT Geri z Čisteckých hájú Petrová Márie MSBLT II.c.Š   nečlen   prjatý 18.6.
72 PRT Arna Kutcher-Chan Kučera Jozef ZN 84   nečlen   priatý 18.VI
73 BDT Car ze Stružského dvora Šalierová Soňa BL II.c.   nečlen 2 osoby ub prijatá mail 11,6.
74 FTD Fred spo Tichavské húrky Petráš Miroslav MSBLT I.c.   člen   prijatý 18.6.
75 FTH Eron od Akátové stezky Kurka Martin MSBL CACIT bez RD nečlen   prijatý mail 11.6.
76 BDT Orka z Dražovické tvrze Psota Roman ZN 84 b.BDT bez RD     prijatý 18.6.
77 BDT Dyna z Luckinho dvora Bjelák Stanislav Ing. BL I.c.     meil prijatý
78 JRT Romeo Zóna bulls Mikulec Roman BL I.c. bez RD   losovať prijatý 18.6.
79 PAT Bona Dinov dvor Viazanko Pavel         prijatý telef.
80 WT Ars z Vlkovské obory Prokorát Pavel MSBLT I.c.   Zapl.   prijatý 18.6.
81 BDT Falko z Hrabovského mlyna Holoda Vladimír Bl I.c.        
82 FTD Chita z Bíle v Podještědí Dreschner Zdeněk BL II.c.   Zapl.   neprijatý nepísal
83 FTD Chyr z Bíle v Podještědí Dreschner Zdeněk MSBL I.c.                            Zapl.   neprijatý nepísal
                 
1 BDT Enny z Hrabovského mlýna Řehák Bohuslav bez skúšok bez RD   vrátené neprijatý posl.18.5.
2 WT Dina od Korétka Urban Antonín bez skúšok bez RD   vrátené neprijaté
3 WT Cira z Citlodur Urban Antonín bez skúšok bez RD   vrátené posl.18.5.
4 BDT Oskar Bonte Štepančík Ludek bez skúšok bez RD   vrátené neprijaté posl.18.5.
5 FTH Fred od Akátové stezky Kulhánek Josef BL II.c.     vrátené odhlásený
6 FTH Jeff od Akátové stezky Kulhánková Zdeňka bez skúšok     vrátené odhlásený posl.18.5.
7 BDT Code Word Fiery Lucifer Berg Rastislav bez skúšok     vrátené neprijatý posl.18.5.
8 PAT Bonie ze Smolinky Žeravčík Josef bez skúšok bez RD 11.5. vrátené neprijaté posl.18.5.
9 WT Freš z Bôrovej dolinky Bakan Jozef bez skúšok bez RD   vrátené neprijatý posl.18.5.
1 WT Dan z Cisařského lesa Wazkowska Pavlina MSBL I.c.                            8 rokov vrátené neprijatý
10 WT Jack z Hranické Wazkowska Pavlina MSBL I.c.                            10 rokov vrátené neprijatý posl.18.5.
11 FTH Qwer Steinbach Terry Hemr Luboš Zn 80 b. volal Pap   odhlásený prijatý posl.18.5.
12 BDT Astair Pawston Rózsa Jozef MVDr. bez skúšok     telefonoval neprijatý 24.5.
  PAT Aja Volenter Vlček Vladimír bez skúšok bez RD     nepriajtý nepísal
85 WT Blesk Hermský potok Prokorát Pavel ZN 84 b   Zapl. odhlásil prijatý 21.6.
Oujezdský   9 líšok 84 psov =42 líšok
Horváth Peter 6 líšky
Lysák Alois 2 líška
Fúri 10 líšok
Ostrožanký  6 líšky
Štelár Viktor 1
Szalai 1
Pech Jiří 1
Trojka Roman 2 líšky
Berka Václav 1 liška
Ondrej Mokrý-Kučera Václav 6-7 líšok
44 líšok