FOXTERER HLADKOSRSTÝ 2001

NOROVÁNÍ

Jméno a chov. stanice

ochota

hlas.

vytr.

rychl.

celkem

Flory Tuskulum

o: Benny v. Jemchen

m: Bea Tuskulum

4

4

4

4

84

Favola Tuskulum

o: Benny v. Jemchen

m: Bea Tuskulum

4

4

4

3

81

Felicita Tuskulum

o: Benny v. Jemchen

m: Bea Tuskulum

4

4

4

4

84

Frony Tuskulum

o: Benny v. Jemchen

m: Bea Tuskulum

4

4

4

0

neobstál

Bára od Královny Johanky

o: Benny v. Jemchen

m: Jesika od Rytíře Malovce

4

4

4

4

84

Cit od Královny Johanky

o: Benny v. Jemchen

m: Jesika od Rytíře Malovce

3

2

3

1

51

Ciro od Královny Johanky

o: Benny v. Jemchen

m: Jesika od Rytíře Malovce

4

3

4

3

75

Xi-Xao od Rytíře Malovce

o: Benny v. Jemchen

m: Niara od Rytíře Malovce

4

4

4

1

75

Brita Steinbach terry

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

4

4

4

4

84

Igor z Maršovských strání

o: Benny v. Jemchen

m: Quita od Rytíře Malovce

4

4

4

1

75

Yucca od Rytíře Malovce

o: Oskar de la Rosa

m: Nancy du Bois Gamast

4

4

4

3

81

Yakáto od Rytíře Malovce

o: Oskar de la Rosa

m: Nancy du Bois Gamast

4

4

4

4

84

Niara od Rytíře Malovce

o: Oskar de la Rosa

m: Winni v. Jemchen

4

3

4

3

75

Bára Šakvic

o: Oskar de la Rosa

m: Ela z Lomnice

4

4

4

3

81

Bára z Dlouhý dílů

o: Oskar de la Rosa

m: Ajka z Dlouhých dílů

4

4

4

4

84

Aura z Černovické obory

o: Oskar de la Rosa

m: Eny z Děkanu

4

4

4

4

84

Besy z Borotínských lesů

o: Oskar de la Rosa

m: Asta od Homberské skály

4

4

4

4

4

4

3

2

81

78

Bela z Borotínských lesů

o: Oskar de la Rosa

m: Asta od Homberské skály

4

4

4

4

4

4

3

3

81

81

Ben z Borotínských lesů

o: Oskar de la Rosa

m: Asta od Homberské skály

4

4

4

2

78

Arleta Anamor Foxy

o: Oskar de la Rosa

m: Lagana od Rytíře Malovce

4

4

4

1

81

Fantom Boramo Sole

o: Oskar de la Rosa

m: Aura Boramo

4

4

4

4

84

Alfa z Černovické obory

o: Oskar de la Rosa

m: Eny z Děkanu

4

4

4

2

78

Delta Tuskulum

o: Bero od Rytíře Malovce

m: Cinta z Krčmaně

4

4

4

4

84

Luk z Vesécka

o: Dar z Kojeckého dvora

m: Katka Calex

4

4

4

4

84

Lucy z Vesécka

o: Dar z Kojeckého dvora

m: Katka Calex

4

4

4

4

84

Aria Owl Optima

o: Belfox Quick

m: Bára Šakvic

 

 

 

neobstál

Vikomt od Rytíře Malovce

o: Belfox Quick

m: Nancy du Bois Gamast

4

4

 

4

4

 

4

4

 

3

1

 

81

74

 

Ora od Svaté vody

o: Belfox Quick

m: Lovka od Svaté vody

4

4

4

4

84

Cedrik z Černovické obory

o: Belfox Quick

m: Eny z Děkanu

4

4

4

3

81

Aura od Štěkeňského zámku

o: Belfox Quick

m: Nautika od Rytíře Malovce

 

 

 

neobstál

Bambi ze Šilfova dolu

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova dolu

4

3

4

3

75

Albi od Moravské Sázavy

o: Xambo of Fair Play

m: Elka ze Šilfova dolu

4

4

4

3

81

Agi od Moravské Sázavy

o: Xambo of Fair Play

m:Elka ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Ala z Chvalky

o: Xambo of Fair Play

m: Besi z Újezdských plání

4

4

4

4

84

Arni z Chvalky

o: Xambo of Fyir Play

m: Besi z Újezdských plání

 

 

 

neobstál

Eros od Hrubého lesa

o: Xambo of Fair Play

m: Anessy od Hrubého lesa

2

4

4

2

62

Aron z Chvalky

o: Xambo of Fair Play

m: Besi z Újezdských plání

4

4

4

4

84

Bril ze Šilfova dolu

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova dolu

4

4

4

2

78

Bask ze Šilfova dolu

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova dolu

4

4

4

2

78

Lesan ze Skupečské vinice

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Halina ze Skupčeské vinice

4

4

4

4

84

Luk ze Skupčeské vinice

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Halina ze Skupčeské vinice

4

4

4

4

84

Lux ze Skupečské vinice

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Halina ze skupečské vinice

4

4

4

4

84

Linda ze Skupčeské vinice

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Halina ze Skupčeské vinice

4

4

4

3

81

Cvik z Chladné doliny

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Dora ze Svésedlic

3

4

4

neobstál

Akim od Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

4

4

4

3

81

Akima od Títěže

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

4

4

4

2

78

Tandra od Rytíře Malovce

o: Vando Lemart

m: Winni v. Jemchen

4

4

4

3

81

Tician od Rytíře Malovce

o: Vando Lemart

m: Winni v. Jemchen

3

4

4

2

70

Brita z Roztocké stráně

o: Vando Lemart

m: Cedra Tuskulum

4

4

4

4

84

Gora Skorex Dog

o: Prim od Rytíře Malovce

m: Nora od Zahrádeckých rybníků

4

3

4

1

69

Dukát z Černovické obory

o: Boris Boramo

m: Aura z Černovické obory

3

4

3

1

63

Devil z Černovické obory

o: Boris Boramo

m: Aura z Černovické obory

4

4

4

3

81

Dukát z Černovické obory

o: Boris Boramo

m. Aura z Černovické obory

 

 

 

neobstál

 

Aba z Lõsertovy pily

o: Porgy od Verony

m: Elis z Nutrií farmy

4

4

4

2

78

Endy ze Stráňky

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Dina ze Stráňky

4

4

4

1

75

Eny ze Stráňky

o: Nantes od Rytíře Malovce

m. Dina ze Stráňky

4

4

4

4

84

Winie od Rytíře Malovce

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Ráchel od Rytíře Malovce

4

4

4

4

84

Cit Liškova stráň

o: Aro ze Břehů

m: Sima ze Svésedlic

4

4

4

4

84

Citra z Dlouhých dílů

o: Aro ze Břehů

m: Annie Funny Fay

4

4

4

4

84

Cita z Dlouhých dílů

o: Aro ze Břehů

m: Annie Funny Fay

4

2

4

3

69

Cid z Dlouhých dílů

o: Aro ze Břehů

m: Annie Funny Fay

 

 

 

odvolán

Cézar z Dlouhých dílů

o: Aro ze Břehů

m: Annie funny Fay

4

4

4

4

84

Quiz od Zahrádeckých rybníků

o: Claudius Olza

m: Cilka z Děkanu

 

 

 

neobstál

Quiz od Zahrádeckých rybníků

o: Claudius Olza

m: Cilka z Děkanu

4

4

4

3

61

Argo od Marunova rybníka

o: Claudius Olza

m: Perna ze Šilfova dolu

 

 

 

neobstál

Argo od Marunova rybníka

o: Claudius Olza

m: Perna ze Šilfova dolu

3

4

4

1

67

Andy od Marunova rybníka

o: Claudius Olza

m: Perna ze Šilfova dolu

4

4

4

2

78

Aura z Finských zahrad

o: Adam Boramo

m: Nadine od Rytíře Malovce

4

3

4

4

78

Alma z Finských zahrad

o: Adam Boramo

m: Nadine od Rytíře Malovce

4

4

4

4

84

Gar Javor – Haná

o:Amor z Kojeckého dvora

m: Alfa Olešonka

4

4

4

3

78

Cézar z Radostic

o: Mert ze Šilfova dolu

m: Gera od Krajcechu

4

4

4

3

81

Car z Radostic

o: Mert ze Šilfova dolu

m: Gera od Krajcechu

4

4

4

3

81

Rita z Krčmaně

o: Lery z Krčmaně

m: Loma Taxon

4

4

4

4

84

Dar z Hodonínské bažantnice

o: Dar z Kojeckého dvora

m: Nely z Hodonínských sádek

4

4

4

4

84

Zena ze Šilfova dolu

o: Zoran ze Šilfova dolu

m: Fany ze Šilfova dolu

4

4

4

4

84

Vera ze Šilfova dolu

o: Zoran ze Šilfova dolu

m: Benny ze Šilfova dolu

 

 

neobstál

 

Kym ze Skupečské vinice

o: Uran ze Žárové doliny

m: Halina ze Skupečské vinice

4

4

4

4

84

Gora Javor-haná

o: Amor z Kojeckého dvora

m: Alfa Olešonka

 

 

 

neobstál