Medzinárodné klubové brlohárske skúšky a Memoriál Františka Semana 17.6.2006
Miloslavov - časť Alžbetin dvor
článek Ing. Hutěčky zde
Štart Liška Plem. Meno psa Vodič 1 2 3 bod Čas Cena
60 14 WT Fanny Bôrcov Mráz Jozef Ing. 4 4 4 72 0,14 I.c. hrdlo,Víť. MSBL, Klub. Víťaz, Víť.MFS, CACT, CACIT
10 19 BDT Xan Fleret Moravia Šimúnek Vladimír 4 4 4 72 0,15 I.c.hrdlo,CACT, CACIT, Klub.víťaz
31 15 PAT Argo z Kokořínskych skal Kaščák Stanislav 4 4 4 72 0,18 I.c. hrdlo, CACT, kl. víťaz
48 N1 BDT Fúzfatóvi Csubaka Jancsik Arpád 4 4 4 72 0,18 I.c. hrdlo CACIT, R.CACT
7 16 PAT Bona Dinov dvor Viazanko Pavol 4 4 4 72 0,24 I.c. vyhnanie, R.CACT
5 14 BDT Brita Štraser Oujezdský Stanislav 4 4 4 72 0,27 I.c. vyhnanie, CACIT
18 2 BDT Akenside Vertigo Kubík Z. 4 4 4 72 0,29 I.c. vyhnanie, CACIT
34 18 BDT Bojar z Luckinho dvora Szalai Ladislav 4 4 4 72 0,35 I.c.vyhnanie, CACIT
21 5 PAT Cindy od Svitavských pramenú Dikasz Jozef 4 4 4 72 0,36 I.c vyhnanie
8 17 FTD IR z Víselcú Voborník Jiří 4 4 4 72 0,37 I.c.vyhnanie, CACIT,CACT, Kl. Víťaz
45 4 FTH Hurikán Sk Ray Fúri Ján 4 4 4 72 0,37 I.c. hrdlo, klub.víťaz, CACT, CACIT
11 20 WT Zemo z Janíkovských záhrad Perina Marián 4 4 4 72 0,45 I.c.vyhnanie, R.CACT, CACIT
64 23 FTH Duvadíro Alex Gecse Peter 4 4 4 72 0,45 I.c. vyhnanie, R.CACT, CACIT
58 14 FTD Fred z pod Tichavské húrky Petráš Miloslav 4 4 4 72 0,49 I.c vyhnanie, R.CACT, CACIT
66 25 FTH Eron od Akátové stezky Kurka Martin 4 4 4 72 1,37 I.c.vyhnanie, CACIT
71 5 FTH Erney Steinbach terry Papež Bohuslav 4 4 4 72 1,49 I.c.,vyhnanie, CACIT
67 1 BDT Mervil z Ostašova Jurák František 4 4 4 72 2,05 I.c.,vyhnanie, CACIT
43 2 PAT Kája Srdcové eso Rafaj Evžen 4 4 4 72 2,12 I.c., vyhnanie
14 23 WT Gero z Holombeckej doliny Petrakovič Ľubomír 4 4 4 72 3,17 I.c.vyhnanie,CACIT
70 4 Parson Clakemorris Oberov Christian Tischek 4 4 4 72 0,13 I.c. bok, CACT, CACIT
74 8 BDT Fany z Luckinho dvora Ostrožanská Zuzana 4 4 4 72 0,15 I.c.,bok, CACIT
23 7 BDT Aro z Luckinho dvora Ostrožanská Lucia 4 4 4 72 0,19 I.c. bok,  CACIT
49 8 PAT Nezmar Srdcové eso Hodová Zuzana 4 4 4 72 0,39 I.c. bok
63 22 BDT Fred z Luckinho dvora Uhrinec Pavol 4 4 4 72 1,03 I.c. bok, CACIT
65 24 WT Xen Chirpeg of Šamarta Staniszievski Krysztof 3 4 4 64 0,16 II.c. PP
9 18 WT Hugo Krásnohorská perla Mokráš Jozef Ing. 3 4 4 64 5 II.c. ned. Vyhnanie
54 13 FTD Nil z Kuliaru Folťan Milan 3 4 4 64 5 II.c. ned. Vyhnanie
57 16 FTH Katokózi Ámor Szilvásiová Anita 3 4 4 64 0,22 II.c. PP
15 24 FTH Rókavari -Vadász Bicska Kulcsar Ferenc 3 4 4 64 0,22 II.c.PP
1 10 FTH Alsoleperdi Cifra Gecse Peter 3 4 4 64 0,24 II.c.PP
22 6 WT Cilka Chipeg of Šamarta Staniszievski Krysztof 3 4 4 64 0,25 II.c.PP
68 2 FTH Fred od Akátové stezky Kulhánek Josef 3 4 4 64 0,26 II.c.PP
2 11 FTH Duvadírto Mery Szilvásiová Anita 3 4 4 64 0,32 II.c.PP
17 1 WT Ars z Vlkovské obory Prokorát Pavel 3 4 4 64 0,34 II.c.PP
32 16 BDT Geri z Čisteckých Hájú Petrova Marie 3 4 4 64 1,19 II.c.PP
80 14 WT Chrom Chipeg of Šamarta Šimko Anton 3 4 4 64 1,29 II.c.PP
6 15 BDT Iriset z Romanova chovu Babica Pavel 3 4 4 64 1,38 II.c. PP
36 20 FTH Hurikán Sk Borka Fúri Ján 3 4 4 64 4,35 II.c.PP
35 19 BDT Dan z Luckinho dvora Ostrožanký Karol 3 4 4 64 0,19 II.c. Prvá PT
26 10 FTH Duvadírto Rita Kulcsar Ferenc 3 4 4 64 0,25 II.c. Prvá PT
38 22 PAT Ptaks Ari Kaščák Stanislav 3 4 4 64 0,26 II.c. Prvá PT
12 21 BDT Akenside Vitality Šimúnek Vladimír 3 4 4 64 0,34 II.c. Prvá PT
62 21 BDT Chaz z Luckinho dvora Jancsik Arpád 3 4 4 64 0,35 II.c. Prvá PT
72 6 PAT Andy od Verony Lysák Alois 3 4 4 64 0,37 II.c. Prvá PT
19 3 FTH Gity od Akátové stezky Kulhánek Josef 3 4 4 64 1,1 II.c. Prvá PT
37 21 WT Conrad West-Fox Polehňa František 3 4 4 64 1,15 II.c. Prvá PT
53 12 FTD Grzybek Abdank Hučko Dušan 3 4 4 64 2,12 II.c. Prvá PT
44 3 BDT Hjelme Glendarroch Horak Pavel 3 4 4 64 0,19 II.c. Druhá 1/2 tela
3 12 BDT Gall z Romanova chovu Babica Pavel 3 4 4 64 0,33 II.c. Druhá 1/2 tela
55 14 PAT Ada Dinov dvor Kaščák Stanislav 3 4 4 64 0,37 II.c. Druhá 1/2 tela
20 4 WT Tequilla Venátor Magnus Staniszievski Krysztof 3 4 4 64 0,38 II.c. Druhá 1/2 tela
50 9 FTD Alegro Slovakia Luxor Šebo Ľudovít 3 4 4 64 0,39 II.c. Druhá 1/2 tela
79 13 PAT Xena Zwi-Le-Ro   Zwilingová Lenka 3 4 4 64 1,01 II.c. Druhá 1/2 tela
27 11 WT Tyson Venátor Magnus Staniszievski Krysztof 3 4 3 58 3,52 II.c. Druhá 1/2 tela
25 9 FTD Ike Star Franke Hamplová Eliška 3 4 4 64 5 II.c. hlásič, 3x pokus o chvat
30 14 WT Malinka z Turzycowych Kniej Wilk Barbara 3 4 4 64 5 II.c. hlásič, 2x pokus o chvat
73 7 FTD Tornádo Sk Nabori Szilvásiová Anita 3 4 4 64 5 II.c. hlásič, 5x pokus o chvat
24 8 WT Bona Vlk-Solcar Kramár Rudolf 3 4 4 64 5 II.c. hlásič
51 10 FTH Juna Tuskulum Hutečka Vladimír Ing. 3 4 4 64 5 II.c. hlásič
16 25 FTH Hurikán Sk Frigo Kaňák Miloš 3 4 4 64 5 II.c. hlásič
42 1 FTH Charles Steinbach Terry Papež Bohuslav 3 4 4 64 5 II.c. hlásič, 4x pokus o chvat
41 25 Bedling. Akela Ja-Sta-Czech Hraško Matej 3 4 4 64 5 II.c. hlásič, 2x pokus o chvat
33 17 FTD Chyra Bohemia Diplomat Horak Pavel 3 4 4 64 5 II.c. hlásič 3x pokus o chvat
76 10 BDT Borderhouse van der Valk Šimúnek Vladimír 3 4 4 64 5 II.c. hlásič 3x pokus o chvat
52 11 FTD Princ Tajfun Gália Eduard 3 4 4 64 5 II.c. hlásič 1x pokus o chvat
59 18 FTD Hurikán Sk Fiby Letko Bohumil 3 4 3 58 5 II.c. hlásič
75 9 BDT Dyna z Luckinho dvora Bjelak Stanislav 2 4 4 56 5 III.c. hlásič
77 11 WT Storm Venátor Magnus Dominik Piotronski 2 4 4 56 5 III.c. hlásič
40 24 WT Winnetou Venátor Magnus Sylwester Tulodzievski 2 4 3 50 5 III.c. hlásič
47 6 FTD Oro z Lankače Kóhler Antonín 2 4 4 56 5 III.c. hlásič
61 20 BDT Dora Hraples Ivan Luciak 2 4 4 56 5 III.c. hlásič
29 13 FTH Hurikán Sk Jenni Fúri Ján 2 2 4 48 5 III.c. hlásič
69 3 WT Cariosa z Turzycowych Kniej Wilk Barbara           neobstál
4 13 FTD Jimm Steinbach Terry Papež Bohuslav           neobstál
13 22 FTH Rókavari -Vadász Bony Kulcsar Ferenc           neobstál, po otvorení nedržal
28 12 BDT Cwendy Vakuc Kučera Václav           neobstál, po opustení noory už nenastúpila do nory
39 23 FTH Haris Steinbach Terry Papež Bohuslav           neobstál, nenastúpil do limitu
46 5 WT Dina z Bôrovej dolinky Bača Miloslav           neobstál
56 15 BDT Cyril Dlouhý vrch Karel Peter           neobstál, po otvorení nedržal
78 12 FTD Aime ze Soboteckých Vodňan Jirí Pech           neobstál