ZKOUŠKY VLOH

1. Nos                                    4. Chování po výstřelu                          7. Stopa živé zvěře

2. Hlasitost                            5. Vodění na řemeni                               8. Stopa vůdce

3 Poslušnost                          6. Slídění                                                9. Body celkem

                                                                                                              10. Cena

Pes - rodiče

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Aron z Jalovcové louky (2/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Cindy Tuskulum

3

0

4

4

4

3

3

4

132

II

Axa z Jalovcové louky (2/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Cindy Tuskulum

4

0

4

4

4

4

4

4

156

I

Bad od Moravské Sázavy (4/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Elka ze Šilfova dolu

4

-

4

4

4

4

4

4

156

I

Manda ze Skupečské vinice (7/00)

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Halina ze Skupečské vinice

3

-

4

4

4

3

3

3

128

I

Nova ze Skupečské vinice (3/01)

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Halina ze Skupečské vinice

3

-

4

4

4

2

3

4

125

II

Ulana ze Šilfova dolu (9/98)

o: Zoran ze Šilfova dolu

m: Evita ze Šilfova dolu

4

3

4

4

4

4

4

4

180

I

Athos ze Severní Delty (6/01)

o: Jury v. Jemchen

m: Daisy od Rusavky

4

-

4

4

4

4

4

4

156

I

BenBzovského revíru (5/01)

o: Vando Lemart

m: Lara ze Šilfova dolu

3

-

3

4

1

2

4

4

116

III

Yakáto od Rytíře Malovce (4/00)

o: Oskar de la Rosa

m: Nancy du Bois Gamast

4

-

4

4

4

4

4

4

156

I.

 

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY

1. vodění na řemeně     2. odložení      3. barva           4. následování  4. celkem.   5.cena

Jméno psa

1

2

3

4

5

6

LussyTrajova dvora (11/00)

o: Ben Šakvic

m: Adina z Újezdských plání

4

3

3

3

79

II

CasyBorotínských lesů (4/01)

o: Benny v. Jemchen

m: AstaHomberské skály

4

1

4

3

81

III.

EllaČechtických luk (6/00)

o: Benny v. Jemchen

m: Bety Bereta

4

1

3

3

71

III.

Brita Steinbach Terry (2/00)

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

4

4

2

4

80

II.

Perfekt z Krčmaně (11/99)

o: Belfox Quick

m: HridaKrčmaně

4

3

3

3

79

I

Vabang od Rytíře Malovce (9/99)

o: Belfox Quick

m: Nancy du Bois Gamast

4

4

4

4

100

I.

Galina od Hrubého lesa (10/01)

o: Cyrda od Hrubého lesa

m: Diagana od Hrubého lesa

4

4

1

4

72

III

Daisy od Rusavky (2/99)

o: Claudius Olza

m: Gaja z Rozehnal

4

0

4

3

neobstál

Bára z Bzovského revíru (5/01)

o: Vando Lemart

m: Lara ze Šilfova dolu

4

4

4

4

100

I.

Brita z Roztocké stráně (8/00)

o: Vando Lemart

m: Cedra Tuskulum

4

3

4

3

89

I.

Firn ze Šilfova dolu (4/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Fany ze Šilfova dolu

3

2

3

2

64

II.

Bril ze Šilfova dolu  (4/00)

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova dolu

4

3

1

4

66

III.

Ibar ze Šilfova dolu (10/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Tina ze Šilfova dolu

4

4

4

3

93

I.

Endy od Akátové stezky (6/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Arga z Hořeš. skály

3

3

4

3

85

I.

Hitta Tuskulum (6/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Bea Tuskulum

4

3

3

4

86

I.

Sendy od Verony (7/00)

o: Erik Javor-Haná

m: Lea od Verony

4

3

3

3

79

II.

Sigi od Verony (7/00)

o: Erik Javor-Haná

m: Lea od Verony

4

3

4

3

89

I.

Filia Boramo Sole (7/00)

o: Oskar de la Rosa

m: Aura Boramo

4

3

4

3

86

I.

Bára z Dlouhých dílů (6/99)

o: Oskar de la Rosa

m: Ajka z Dlouhých dílů

4

4

4

4

100

I.

R-CACT

Tulsa od Rytíře Malovce (12/98)

o: Vando Lemart

m: Winni v. Jemchen

3

3

3

3

75

II.

Bona z Bzovského revíru (5/01)

o: Vando Lemart

m: Lara ze Šilfova dolu

4

3

2

3

69

II.

Bára z Dlouhých dílů (6/99)

o: Oskar de la Rosa

m: Ajka z Dlouhých dílů

3

4

4

3

89

I.

Grent ze Šilfova dolu (7/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova dolu

4

4

4

1

79

III.

Daisy od Rusavky (10/02)

o: Claudius Olza

m: GájaRozehnál

4

3

4

3

89

I.

Jury v. Jemchen (10/99)

o: Xandor v. Jemchen

m: Kessy v.d. Rebhuhnklause

4

3

3

2

72

II.

Riga od Rytíře Malovce (1/98)

o: Jazz-Swing du Bois Gamast

m: Idea od Rytíře Malovce

4

3

4

4

96

I.

Cedar Jitřní lov (8/01)

o: Boris Boramo

m: Besi od Hrabětě Monteka

odvolán

 

 

 

 

 

 

 

 

LESNÍ ZKOUŠKY

1. Nos                                    5. Vodění na řemeni               9. Odložení

2. Hlasitost                            6. Slídění                 10. Nahánění

3. Poslušnost                         7. Následování                       11. Celkem

4. Chování po výstř.              8. Barva                  12. Cena

Jméno psa-rodiče

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Riga od Rytíře Malovce 1/98

o: Jazz-Swing d. Bois

m: Idea od Ryt. Mal.

4

2

4

4

4

4

3

4

4

4

225

I

Cesna od Rytíře Malovce 4/01

o: Benny v. Jemchen

m: Niara od Ryt. Mal.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

248

I

Zimní záře od Ryt. Malov.

9/00

o: Oskar de la Rosa

m: Idea od Ryt. Mal.

4

-

4

4

4

4

3

3

3

4

195

I.

Vabang od Rytíře Ma. (9/99)

o: Belfox Quick

m: Nancy du Bois Gamast

4

-

4

4

4

2

4

4

4

4

202

II.

Greif ze Šilfova dolu (7/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova d.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

248

I

Jury v. Jemchen (10/99)

o: Xandor v. Jemchen

m: Kessy v.d. Rebhuhnkl.

4

0

3

4

4

4

1

3

1

3

164

III

Rita z Krčmaně (2/00)

o: Lery z Krčmaně

m: Loma Taxon

4

4

3

4

4

3

3

4

3

3

221

I.

Brita Steinbach terry (2/00)

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichten.

4

0

4

4

4

4

4

4

4

2

206

I.

PODZIMNÍ ZKOUŠKY

1. Nos                                    5. Vodění na řemeni               9. Dohledávka pernaté

2. Hlasitost                            6. Slídění                 10. Přinášení srstnaté na dálku

3. Poslušnost                         7. Stopa živé zvěře 11. Přinášení kachny z vody

4. Chování po výstř.              8. Stopa vůdce                       12. body celkem

                                                                                              13. cena

Jméno psa-rodiče

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Alma ze Štěkeňského zámku (11/99)

o: Belfox Quick

m: Nautika od Rytíře Malovce

3

0

4

4

4

1

3

4

4

2

3

182

III

Aron od Štěkeňského zámku (11/99)

o: Belfox Quick

m: Nautika od Rytíře Malovce

3

2

4

4

4

3

3

4

4

3

2

210

II

Ibar ze Šilfova dolu (10/01)

o: Xambo of Fair Play

m: Tira ze Šilfova dolu

3

0

4

4

4

2

2

4

2

4

4

188

II

Ajka ze Štěpovy denty 10/00

o: AmíkHořešovské skály

m: Alma ze Zábran. lesa

3

0

4

4

4

3

2

4

3

4

3

194

I.

CasyBorotínských lesů (4/99)

o: Benny v. Jemchen

m: Asta od Homber. skály

3

2

4

4

4

4

4

4

2

3

2

210

II.

Majka ze Skupečské vin. (7/00)

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Halina ze Skup. vinice

4

4

4

4

4

4

4

4

3

4

3

257

I.

Egon ze Šilfova dolu (11/00)

o: Xambo of Fair Play

m: Tira ze Šilfova dolu

4

-

4

4

3

1

3

4

2

2

3

174

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ

1. Vodění na řemeně, nebo volně           3. dohledávka divočáka                          5. Poslušnost

2. Odložení                                                            4. chování u divočáka                            6. Cekem

                                                                                                                                             7. Cena

Jméno psa a rodiče

1

2

3

4

5

6

7

Yucca od Rytíře Malovce(4/00)

o: Oskar de la Rosa

m: Nancy du Bois Gamast

4

4

4

4

4

216

I.

Brita Roztoc. stráně (8/00)

o: Vando Lemart

m: Cedra Tuskulum

4

4

4

4

4

244

I.

 

SPECIÁLNÍ ZKOUŠKA Z VODNÍ PRÁCE

1. Ochota k práci na hluboké vodě                        5. Poslušnost

2. Přinášení kachny z hluboké vody                     6. Chování na stanovišti

3. Nahánění a dohledávka postř. kachny              7. Celkem

4. Dohledávky střelené kachny z rákosí                               8. Cena                  

               

Jméno psa - rodiče

1

2

3

4

5

6

7

8

Evar ze Stráňky (7/00)

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Dina ze Stráňky

3

2

3

4

3

3

61

II

 

 

VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY

1. Nos                                    6. Slídění                                11. Následování

2. hlasitost                             7. Stopa živé zvěře                12. Barva

3. Poslušnost                         8. Dohledávka pernaté                           13. Odložení

4. Chování po výstř.              9. Přinášení srstnaté na dálku                14. Nahánění

5. Vodění na řemeni               10. Práce ve vodě                   15. Celkem body

                                                                                                              16. cena

 

Jméno psa

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Riga od Rytíře Malovce 1/98

o: Jazz-Swing d. Bois

m: Idea od Ryt. Mal.

4

4

4

4

4

4

4

3

4

2

3

4

3

4

326

II