1.1.–  31. 12. 2003

foxteriér hladkosrstý

 

z Trajova dvora

TRAJ Robert, 768 13 LITENČICE 174

1.1.2003

Poldy

P

ČLP/FXH/31469

tricolor

Patty

F

ČLP/FXH/31470

bílá, hnědé znaky

Peggy

F

ČLP/FXH/31471

bílá, hnědé znaky

 

od Anenského vrchu

PTÁČEK Vladimír Červené Záhoří, Krátká 136, 391 37 CHOTOVINY

3.1.2003

Vabang od Rytíře Malovce x Besy z Borotínských lesů

Ajax

P

ČLP/FXH/31472

tricolor

Andy

P

ČLP/FXH/31473

tricolor

Arči

P

ČLP/FXH/31474

tricolor

Argo

P

ČLP/FXH/31475

tricolor

Ajša

F

ČLP/FXH/31476

tricolor

Alba

F

ČLP/FXH/31477

tricolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ

16.1.2003

Sufredon Red Admiral x Yucca od Rytíře Malovce

Haris

P

ČLP/FXH/31484

bílá, černé znaky

Heris

P

ČLP/FXH/31485

bílá, černé znaky

Haidy

F

ČLP/FXH/31486

bílá, černé znaky

Herietta

F

ČLP/FXH/31487

bílá, hnědé znaky

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

15.1.2003

Zanar ze Šilfova dolu x  Frony Tuskulum

Beauty Barberry

F

ČLP/FXH/31492

bílá, hnědé znaky

 

z Borotínských lesů

BROŽ Antonín ing. 391 35 BOROTÍN 9

26.1.2003

Benny v. Jemchen x  Axa z Borotínských lesů

Giro

P

ČLP/FXH/31493

tricolor

Gin

P

ČLP/FXH/31494

tricolor

Gary

P

ČLP/FXH/31495

tricolor

Gina

F

ČLP/FXH/31496

tricolor

Gita

F

ČLP/FXH/31497

tricolor

Gába

F

ČLP/FXH/31498

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta Malovice 46, 384 11 NETOLICE

5.2.2003

Sufredon Red Admiral x  Vixen od Rytíře Malovce

Lancelot

P

ČLP/FXH/31499

bílá, hnědé znaky

Lada

F

ČLP/FXH/31500

tricolor

Legenda

F

ČLP/FXH/31501

tricolor

Little Lady

F

ČLP/FXH/31502

tricolor

Lovely

F

ČLP/FXH/31503

tricolor

 

z Chvalky

HÉL Zdeněk 569 23 BŘEZINA 14

10.2.2003

Haki ze Šilfova dolu x Brita z Chvalky

Cir

P

ČLP/FXH/31504

bílá, hnědé znaky

Cira

F

ČLP/FXH/31505

bílá, hnědé znaky

 

ze Skupečské vinice

BROŽ Jaroslav Skupeč 12, 330 36 PERNAREC

16.2.2003

Taran ze Šilfova dolu x Halina ze Skupečské vinice

Píďa

P

ČLP/FXH/31506

bílá, hnědé znaky

Pirek

P

ČLP/FXH/31507

bílá, hnědé znaky

Princ

P

ČLP/FXH/31508

bílá, hnědé znaky

Pad

P

ČLP/FXH/31509

bílá, hnědé znaky

Perla

F

ČLP/FXH/31510

bílá, hnědé znaky

Pira

F

ČLP/FXH/31511

bílá, hnědé znaky

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin Podlesí 66, 788 33 HANUŠOVICE

16.2.2003

Imar ze Šilfova dolu x Emili od Hrubého lesa

Harlekýn

P

ČLP/FXH/31512

bílá, hnědé znaky

Hix

P

ČLP/FXH/31513

bílá, hnědé znaky

Harfa

F

ČLP/FXH/31514

bílá, hnědé znaky

Heduška

F

ČLP/FXH/31515

bílá, hnědé znaky

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

22.2.2003

Yakáto od Rytíře Malovce x Ela z Krčmaně

Konny

P

ČLP/FXH/31533

bílá, hnědé znaky

Kord

P

ČLP/FXH/31534

bílá, černé znaky

Kelly

F

ČLP/FXH/31535

bílá, černé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta Malovice 46, 384 11 NETOLICE

24.2.2003

Sufredon Red Admiral x  Niara od Rytíře Malovce

Mevrik

P

ČLP/FXH/31536

tricolor

Mobidik

P

ČLP/FXH/31537

tricolor

Mustang

P

ČLP/FXH/31538

tricolor

Médea

F

ČLP/FXH/31539

bílá, černé znaky

Melody

F

ČLP/FXH/31540

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta Malovice 46, 384 11 NETOLICE

24.2.2003

Sufredon Red Admiral x  Happy Day z Děkanu

Nelson

P

ČLP/FXH/31541

tricolor

Nestor

P

ČLP/FXH/31542

tricolor

Nimrod

P

ČLP/FXH/31543

tricolor

Nixon

P

ČLP/FXH/31544

bílá, hnědé znaky

Nebraska

F

ČLP/FXH/úhyn

bílá, hnědé znaky

Nevada

F

ČLP/FXH/31546

tricolor

Nutela

F

ČLP/FXH/31547

bílá, hnědé znaky

 

Boramo Sole

KRÁLÍČKOVÁ Jitka Chvalovice 42, 384 11 NETOLICE

11.2.2003

Sufredon Red Admiral x Guarani Boramo Sole

Chagall

P

ČLP/FXH/31548

bílá, hnědé znaky

Chester

P

ČLP/FXH/31549

bílá, hnědé znaky

Cheron

P

ČLP/FXH/31550

bílá, černé znaky

Charisma

F

ČLP/FXH/31551

bílá, černé znaky

Chelsea

F

ČLP/FXH/31552

bílá, černé znaky

Cheryl

F

ČLP/FXH/31553

bílá, černé znaky

 

Boramo Sole

KRÁLÍČKOVÁ Jitka Chvalovice 42, 384 11 NETOLICE

14.2.2003

Benny v. Jemchen x  Filia Boramo Sole

Idol

P

ČLP/FXH/31554

bílá, černé znaky

Ilion

P

ČLP/FXH/31555

bílá, černé znaky

Irwin

P

ČLP/FXH/31556

bílá, černé znaky

Ismet

P

ČLP/FXH/31557

bílá, černé znaky

Izmir

P

ČLP/FXH/31558

bílá, černé znaky

Iza

F

ČLP/FXH/31559

bílá, černé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta Malovice 46, 384 11 NETOLICE

3.3.2003

Oskar de la Rosa x  Riga od Rytíře Malovce

Obelix

P

ČLP/FXH/31571

bicolor

Oliver

P

ČLP/FXH/31572

bicolor

Orlík

P

ČLP/FXH/31573

bicolor

Oxford

P

ČLP/FXH/31574

bicolor

Odeta

F

ČLP/FXH/31575

bicolor

Ondra

F

ČLP/FXH/úhyn

bicolor

Ottawa

F

ČLP/FXH/úhyn

bicolor

 

ze Severní Delty

ZEDNÍK Milan Pivovarská 177, 439 81 KRYRY

4.3.2003

Jury v. Jemchen x  Daisy od Rusavky

Bak

P

ČLP/FXH/31578

bílá, černé znaky

Bery

F

ČLP/FXH/31579

bílá, hnědé znaky

Bessy

F

ČLP/FXH/31580

bílá, černé znaky

Bety

F

ČLP/FXH/31581

bílá, hnědé znaky

Bora

F

ČLP/FXH/31582

bílá, hnědé znaky

Bela

F

ČLP/FXH/31583

bílá, černé znaky

 

od Zahrádeckých rybníků

NOŽKA Jan ing. Zahrádka, 382 32 VELEŠÍN

31.1.2003

Claudius Olza x Ramona ze Zahrádeckých rybníků

Wild

P

ČLP/FXH/31588

bílá, hnědé znaky

Wolf

P

ČLP/FXH/31589

bílá, hnědé znaky

Wanda

F

ČLP/FXH/31590

tricolor

Welta

F

ČLP/FXH/31591

tricolor

 

od Zahrádeckých rybníků

NOŽKA Jan ing. Zahrádka, 382 32 VELEŠÍN

1.2.2003

Quíz od Zahrádeckých rybníků x Paty ze Zahrádeckých rybníků

Xandy

P

ČLP/FXH/31592

tricolor

Xaver

P

ČLP/FXH/31593

tricolor

Xeno

P

ČLP/FXH/31594

tricolor

Xiros

P

ČLP/FXH/31595

tricolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing. K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

5.3.2003

Chart Tuskulum x Favola Tuskulum

Lord

P

ČLP/FXH/31600

bílá, hnědé znaky

Lotos

P

ČLP/FXH/31601

bílá, hnědé znaky

Lea

F

ČLP/FXH/úhyn

bílá, černé znaky

Linn

F

ČLP/FXH/31603

bílá, hnědé znaky

Latina

F

ČLP/FXH/úhyn

bílá, hnědé znaky

Laura

F

ČLP/FXH/úhyn

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta Malovice 46, 384 11 NETOLICE

10.3.2003

Sufredon Red Admiral x  Winie od Rytíře Malovce

Platan

P

ČLP/FXH/31609

bílá, hnědé znaky

Pax

P

ČLP/FXH/31610

bílá, hnědé znaky

Poker

P

ČLP/FXH/31611

tricolor

Princ

P

ČLP/FXH/31612

tricolor

Persea

F

ČLP/FXH/31613

tricolor

 

od Lesa Krátoše

NERUDA Josef Na Vyhlídce 331/III., 392 01 SOBĚSLAV

10.3.2003

Sufredon Red Admiral x Alfa z Černovické obory

Bob

P

ČLP/FXH/31614

tricolor

Bor

P

ČLP/FXH/31615

tricolor

Buty

P

ČLP/FXH/31616

tricolor

Beta

F

ČLP/FXH/31617

tricolor

Bona

F

ČLP/FXH/31618

tricolor

Bora

F

ČLP/FXH/31619

tricolor

Bugi

F

ČLP/FXH/31620

tricolor

 

z Ráje Sidy

MLYNAŘÍKOVÁ Zdeňka Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

11.3.2003

Chad z Dražovické tvrze x Ellen z Dražovické tvrze

Ben

P

ČLP/FXH/31621

tricolor

Benji

P

ČLP/FXH/31622

tricolor

Bordó

P

ČLP/FXH/31623

tricolor

Brix

P

ČLP/FXH/31624

tricolor

Bea

F

ČLP/FXH/31625

tricolor

Bony

F

ČLP/FXH/31626

tricolor

Bria

F

ČLP/FXH/31627

tricolor

 

z Žákova háje

ADAMEC Jaroslav Lidická 218, 252 68 STŘEDOKLUKY

6.4.2003

Jury v. Jemchen x Regata od Rytíře Malovce

Benny

P

ČLP/FXH/31647

bílá, hnědé znaky

Betty

F

ČLP/FXH/31648

bílá, hnědé znaky

Borka

F

ČLP/FXH/31649

tricolor

Bony

F

ČLP/FXH/31650

tricolor

 

z Jalovcové louky

KUČERA Jan Trnava 246, 763 18 ZLÍN

29.3.2003

Chart Tuskulum x Cindy Tuskulum

Bero

P

ČLP/FXH/31651

bílá, hnědé znaky

Benny

P

ČLP/FXH/31652

bílá, hnědé znaky

Benji

P

ČLP/FXH/31653

bílá, hnědé znaky

Bára

F

ČLP/FXH/31654

bílá, hnědé znaky

Bety

F

ČLP/FXH/31655

bílá, hnědé znaky

Bea

F

ČLP/FXH/31656

bílá, hnědé znaky

 

z Kraví hlavy

PELÍŠEK Vladimír Dlouhá Lhota 41, 679 71 LYSICE

15.4.2003

Zanar ze Šilfova dolu  x Ada od Moravské Sázavy

Ben

P

ČLP/FXH/31669

bílá, hnědé znaky

Bety

F

ČLP/FXH/31670

bílá, hnědé znaky

 

od Moravské brány

BLAHETA Zdeněk Masarykova 363, 742 45 FULNEK

19.4.2003

Dag z Horákova žlebu  x Pegi z Krčmaně

Ben

P

ČLP/FXH/31671

tricolor

Bony

P

ČLP/FXH/31672

bílá, hnědé znaky

Bety

F

ČLP/FXH/31673

tricolor

Bela

F

ČLP/FXH/31674

bílá, hnědé znaky

Besy

F

ČLP/FXH/31675

bílá, hnědé znaky

Bára

F

ČLP/FXH/31676

bílá, hnědé znaky

 

Dolany-Výmol

 VLÁČIL Josef Dolany 134, 783 16 OLOMOUC

28.4.2003

Xambo of Fair Play  x Perla z Krčmaně

Argo

P

ČLP/FXH/31677

bílá, hnědé znaky

Atos

P

ČLP/FXH/31678

bílá, hnědé znaky

Asta

F

ČLP/FXH/31679

bílá, hnědé znaky

Anita

F

ČLP/FXH/31680

bílá, hnědé znaky

 

od Títěže

MARTONI Jan Hvozdná 147, 763 11 ZLÍN

28.4.2003

Kadet ze Šilfova dolu  x Tina ze Šilfova dolu

Cedros

P

ČLP/FXH/31681

bicolor

Century Anne

F

ČLP/FXH/úhyn

bicolor

Century Cisse

F

ČLP/FXH/31683

bicolor

Century Chife

F

ČLP/FXH/31684

bicolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

8.4.2003

Xambo of Fair Play x Ulana ze Šilfova dolu

Odax

P

ČLP/FXH/31689

tricolor

Orus

P

ČLP/FXH/31690

bílá, černé znaky

Onyx

P

ČLP/FXH/31691

bílá, černé znaky

Orbyt

P

ČLP/FXH/31692

tricolor

Oumi

F

ČLP/FXH/31693

bílá, černé znaky

Orssi

F

ČLP/FXH/31694

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

4.5.2003

Haki ze Šilfova dolu x  Bria ze Šilfova dolu

Prys

P

ČLP/FXH/31710

bílá, hnědé znaky

Petty

F

ČLP/FXH/31711

tricolor

Prety

F

ČLP/FXH/31712

bílá, černé znaky

 

od Radotic

LIŠKA Josef 675 34 POLICE 63

8.5.2003

Rex od Svaté vody x Alexis Super Pride

Drak

P

ČLP/FXH/31718

bílá, černé znaky

Daisy

F

ČLP/FXH/31719

bílá, černé znaky

Dorka

F

ČLP/FXH/31720

bílá, hnědé znaky

Dita

F

ČLP/FXH/31721

bílá, hnědé znaky

 

ze Strážnických luk

JAMNÝ Petr Nová 1663, 696 62 STRÁŽNICE

7.5.2003

Rocky v.d. Wunderburg x Dáša ze Strážnických luk

Gaston

P

ČLP/FXH/31731

bílá, hnědé znaky

Gvendy

F

ČLP/FXH/31732

bílá, černé znaky

 

z Roztocké stráně

ŽIROVNICKÁ Ivana Třebízského 909, 252 63 ROZTOKY U PRAHY

4.5.2003

Vando Lemart x Cedra Tuskulum

Ex

P

ČLP/FXH/31735

tricolor

Endy

P

ČLP/FXH/31736

tricolor

Ebby

F

ČLP/FXH/31737

tricolor

Eimy

F

ČLP/FXH/31738

tricolor

Emoory

F

ČLP/FXH/31739

tricolor

Eisy

F

ČLP/FXH/31740

tricolor

 

z Holaských kopečků

UNGR Ladislav 664 61 HOLASICE 233

23.5.2003

Erik Javor-Haná x Cetina Tuskulum

Alma

F

ČLP/FXH/31752

bílá, hnědé znaky

Ajda

F

ČLP/FXH/31753

bílá, hnědé znaky

Arka

F

ČLP/FXH/31754

bílá, hnědé znaky

 

Poklad Inků

QUARLES VAN UFFORD Irena Sinkulova 81, 140 00 PRAHA 4

24.4.2003

Rabino v. Alsterblick x  Aisha Owl Optima

Anthony

P

ČLP/FXH/31755

bicolor

Anuk

F

ČLP/FXH/31756

bicolor

Angel

F

ČLP/FXH/31757

bicolor

 

ze Šumických luk

KAŠNÝ Miroslav Šumice 28, 687 31 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

9.5.2003

Agria Intermezzo x  Xella od Rytíře Malovce

Dan

P

ČLP/FXH/31758

tricolor

Denny

P

ČLP/FXH/31759

bílá, hnědé znaky

Dora

F

ČLP/FXH/31760

bílá, hnědé znaky

Dafne

F

ČLP/FXH/31761

bílá, hnědé znaky

Delly

F

ČLP/FXH/31762

tricolor

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin Podlesí 66, 788 33 HANUŠOVICE

25.5.2003

Enrico od Hrubého lesa x Diagana od Hrubého lesa

Cheryl

P

ČLP/FXH/31776

bílá, hnědé znaky

Chip

P

ČLP/FXH/31777

bílá, hnědé znaky

Chiappa

F

ČLP/FXH/31778

bílá, hnědé znaky

Christie

F

ČLP/FXH/31779

bílá, hnědé znaky

 

z Dlouhých dílů

TRNKA Pavel Týnská 199, 373 65 DOLNÍ BUKOVSKO

3.6.2003

Sufredon Red Admiral x Bára z Dlouhých dílů

Gron

P

ČLP/FXH/31784

bicolor

Gerry

P

ČLP/FXH/31785

bicolor

Gita

F

ČLP/FXH/31786

bicolor

Galka

F

ČLP/FXH/31787

tricolor

 

z Určic

KAŇÁK Miloš 798 04 URČICE 101

7.6.2003

Erik Javor-Haná x Bryttany Lemart

Bárt

P

ČLP/FXH/31788

bílá, hnědé znaky

Bona

F

ČLP/FXH/31789

bílá, hnědé znaky

Besy

F

ČLP/FXH/31790

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta Malovice 46, 384 11 NETOLICE

12.6.2003

Tizian od Rytíře Malovce x Nancy du Bois Gamast

Rapír

P

ČLP/FXH/31797

tricolor

Rembrant

P

ČLP/FXH/31798

bílá, hnědé znaky

Rubens

P

ČLP/FXH/31799

bílá, hnědé znaky

Ruslan

P

ČLP/FXH/31800

bílá, hnědé znaky

 

z Černovické obory

KUBŮ Jiří MVDr. Soběslavská 231, 394 94 ČERNOVICE

5.6.2003

Sufredon Red Admiral x Aura z Černovické obory

Ivory

F

ČLP/FXH/31818

bílá, černé znaky

Ivy

F

ČLP/FXH/31819

bílá, hnědé znaky

Iris

F

ČLP/FXH/31820

bílá, hnědé znaky

Isis

F

ČLP/FXH/31821

tricolor

 

z Maršovských strání

KOBLASA Josef Maršov 11, 391 75 MALŠICE

8.6.2003

Sufredon Red Admiral x Quita od Rytíře Malovce

Lady

F

ČLP/FXH/31822

bílá, hnědé znaky

Lina

F

ČLP/FXH/31823

bílá, hnědé znaky

 

z Trajova dvora

TRAJ Robert 768 13 LITENČICE 174

17.6.2003

Argo ze Šumických luk x  Lea z Trajova dvora

Rea

F

ČLP/FXH/31828

bílá, černé znaky

Ria

F

ČLP/FXH/31829

bílá, černé znaky

Rita

F

ČLP/FXH/31830

bílá, černé znaky

 

od Svaté vody

VALENTA Zdeněk 696 41 VLKOŠ 229

30.5.2003

Ron od Svaté vody x Nela od Svaté vody

Wajs

P

ČLP/FXH/31838

bílá, hnědé znaky

 

ze Štěpovy Denty

LÁNSKÝ Vladimír Lesní 274, 273 07 VINAŘICE

21.6.2003

Jury v. Jemchen x Alma ze Zábranského lesa

Bokáč

P

ČLP/FXH/31853

tricolor

Ben

P

ČLP/FXH/31854

tricolor

Barča

F

ČLP/FXH/31855

tricolor

 

z Drnholeckého luhu

STANISLAV Jiří Tyršova 426/30, 691 83 DRNHOLEC

28.6.2003

Guliver z Děkanu x  Dea od Akátové stezky

Adar

P

ČLP/FXH/31860

bílá, černé znaky

Aron

P

ČLP/FXH/31861

tricolor

Asta

F

ČLP/FXH/31862

tricolor

Arga

F

ČLP/FXH/31863

bílá, černé znaky

Arana

F

ČLP/FXH/31864

bílá, černé znaky

 

Verva

VAŠTOVÁ Veronika Úholičky 127, 252 64 VELKÉ PŘÍLEPY

18.6.2003

Belfox Quick x Cindy z Roztocké stráně

Abraka-Dabraka

F

ČLP/FXH/31870

bílá, hnědé znaky

Angelface

F

ČLP/FXH/31871

bílá, hnědé znaky

 

z Jizerských luk

ŠICHOROVÁ Ivana Lesní 110, 250 75 KÁRANÝ

11.7.2003

Jury v. Jemchen x  Aida z Žákova háje

Andy

P

ČLP/FXH/31876

bílá, černé znaky

Alf

P

ČLP/FXH/31877

bílá, hnědé znaky

Agria

F

ČLP/FXH/31878

bílá, hnědé znaky

Ajka

F

ČLP/FXH/31879

bílá, hnědé znaky

Anny

F

ČLP/FXH/31880

bílá, hnědé znaky

 

Darbor

BÖHM Josef Úterý 142, 330 41 BEZVĚROV

16.7.2003

Taran ze Šilfova dolu x Ina ze Skupečské vinice

Brit

P

ČLP/FXH/31881

bílá, hnědé znaky

Bony

F

ČLP/FXH/31882

bílá, hnědé znaky

Bára

F

ČLP/FXH/31883

bílá, hnědé znaky

 

Tulsamore

KLÍMOVÁ Jitka Na Vyšehradě 622, 384 11 NETOLICE

19.7.2003

Oskar de la Rosa x  Tulsa od Rytíře Malovce

Archie

P

ČLP/FXH/31890

bílá, černé znaky

Anabelle

F

ČLP/FXH/31891

bílá, černé znaky

Anette

F

ČLP/FXH/31892

bílá, černé znaky

Aylin

F

ČLP/FXH/31893

bílá, černé znaky

 

od Akátové stezky

KULHÁNEK Josef Větrná 78, 671 72 MIROSLAV

5.7.2003

Guliver z Děkanu x  Denny od Akátové stezky

Guliver

P

ČLP/FXH/31894

bílá, černé znaky

Gero

P

ČLP/FXH/31895

bílá, černé znaky

Gordi

P

ČLP/FXH/31896

bílá, černé znaky

Glen

P

ČLP/FXH/31897

bílá, hnědé znaky

Gabra

F

ČLP/FXH/31898

bílá, černé znaky

Guara

F

ČLP/FXH/31899

bílá, černé znaky

Gali

F

ČLP/FXH/31900

bílá, černé znaky

Gity

F

ČLP/FXH/31901

bílá, hnědé znaky

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

5.7.2003

Haki ze Šilfova dolu x  Elma ze Šilfova dolu

Red

P

ČLP/FXH/31918

tricolor

Rea

F

ČLP/FXH/31919

tricolor

Ria

F

ČLP/FXH/31920

tricolor

 

ze Zelnic

DRÁPAL Pavel Havlíčkova 606, 683 52 KŘENOVICE

8.8.2003

Zanar ze Šilfova dolu x  Fatima z Horákova žlebu

Barry

P

ČLP/FXH/úhyn

bílá, hnědé znaky

Bard

P

ČLP/FXH/31922

bílá, hnědé znaky

Bask

P

ČLP/FXH/31923

bílá, hnědé znaky

Brisco

P

ČLP/FXH/31924

bílá, hnědé znaky

Bril

P

ČLP/FXH/31925

bílá, hnědé znaky

Borka

F

ČLP/FXH/31926

bílá, hnědé znaky

Betty

F

ČLP/FXH/31927

bílá, hnědé znaky

 

ze Spářov

PEŠKA Miloš687 42 OSVĚTIMANY 377

22.8.2003

Intermezzo Agria x Rita z Krčmaně

Breddy

P

ČLP/FXH/31932

bílá, hnědé znaky

Benji

P

ČLP/FXH/31933

bílá, hnědé znaky

Bessy

F

ČLP/FXH/31934

bílá, hnědé znaky

Blackie

F

ČLP/FXH/31935

bílá, černé znaky

 

Super Pride

CHMELAŘ Lubomír Za Kovárnou 211, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

14.8.2003

 Intermezzo Agria x  Holiday z Děkanu

Dexter

P

ČLP/FXH/31942

bílá, černé znaky

Derrick

P

ČLP/FXH/31943

bílá, hnědé znaky

Damien

P

ČLP/FXH/31944

bílá, hnědé znaky

Diana

F

ČLP/FXH/31945

bílá, černé znaky

Doreen

F

ČLP/FXH/31946

bílá, hnědé znaky

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

26.8.2003

Grys ze Šilfova dolu x Ria z Krčmaně

Claudius Cirus

P

ČLP/FXH/31947

bílá, černé znaky

Casper Campillo

P

ČLP/FXH/31948

bílá, hnědé znaky

Carmmer Caspra

F

ČLP/FXH/31949

bílá, hnědé znaky

Casiopea Ciara

F

ČLP/FXH/31950

bílá, hnědé znaky

Catthy Caria

F

ČLP/FXH/31951

bílá, hnědé znaky

Clarissa Cllo

F

ČLP/FXH/31952

bílá, hnědé znaky

Conny Clea

F

ČLP/FXH/31953

bílá, hnědé znaky

Constance Cobie

F

ČLP/FXH/31954

bílá, hnědé znaky

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

9.9.2003

Chart Tuskulum  x Fronny Tuskulum

Druvon du Dackery

P

ČLP/FXH/31964

tricolor

Delta di Dimage

F

ČLP/FXH/31965

bílá, hnědé znaky

Dashmy de Dinger

F

ČLP/FXH/31966

bílá, hnědé znaky

 

z Krčmaně

MOUDRÝ Čeněk Krčmaň 161, 772 00 OLOMOUC 2

20.9.2003

Kenno  v.d. Bismarckquelle x  Ola z Krčmaně

Vagant

P

ČLP/FXH/31967

bílá, černé znaky

Votan

P

ČLP/FXH/31968

bílá, hnědé znaky

Vanda

F

ČLP/FXH/31969

bílá, hnědé znaky

 

Super Pride

CHMELAŘ Lubomír Za Kovárnou 211, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

19.9.2003

Kenno v.d. Bismarckquelle x  Anke Super Pride

Erney

P

ČLP/FXH/31979

bílá, hnědé znaky

Escape

F

ČLP/FXH/31980

bílá, hnědé znaky

 

Owl Optima

SOVA Jiří Osvobození 1246, 686 04 KUNOVICE

4.10.2003

Intermezzo Agria x Bára Šakvic

Doc

P

ČLP/FXH/31981

bílá, hnědé znaky

Dyna

F

ČLP/FXH/31982

bílá, hnědé znaky

Dora

F

ČLP/FXH/31983

bílá, černé znaky

Diva

F

ČLP/FXH/31984

bílá, černé znaky

Dona

F

ČLP/FXH/31985

bílá, černé znaky

 

z Ráje Sidy

MLYNAŘÍKOVÁ Zdeňka Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

18.10.2003

Akim z Ráje Sidy x Irma z Maršovských strání

Cira

F

ČLP/FXH/31986

tricolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

4.10.2003

Chart Tuskulum x Flory Tuskulum

Mer

P

ČLP/FXH/31991

bílá, hnědé znaky

Monty

P

ČLP/FXH/31992

bílá, hnědé znaky

Meggy

F

ČLP/FXH/31993

bílá, hnědé znaky

Merry

F

ČLP/FXH/31994

bílá, hnědé znaky

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

29.10.2003

Cocney Robin Agria x  Kaja ze Šilfova dolu

Sent

P

ČLP/FXH/32008

tricolor

Sara

F

ČLP/FXH/32009

tricolor

Saxa

F

ČLP/FXH/32010

tricolor

Saga

F

ČLP/FXH/32011

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

30.10.2003

Xambo of Fair Play x Tima ze Šilfova dolu

Šerp

P

ČLP/FXH/32012

tricolor

Šonn

P

ČLP/FXH/32013

tricolor

Špyr

P

ČLP/FXH/32014

tricolor

Šíla

F

ČLP/FXH/32015

tricolor

Šíra

F

ČLP/FXH/32016

tricolor

Šíba

F

ČLP/FXH/32017

tricolor

Šíza

F

ČLP/FXH/32018

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

3.11.2003

Xambo of Fair Play x Vena ze Šilfova dolu

Tyras

P

ČLP/FXH/32019

tricolor

Talyma

F

ČLP/FXH/32020

tricolor

Taryma

F

ČLP/FXH/32021

tricolor

Tarysa

F

ČLP/FXH/32022

tricolor

Tasska

F

ČLP/FXH/32023

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor Masarykovo náměstí 10, 783 91 UNIČOV

2.11.2003

Chart Tuskulum x Hata ze Šilfova dolu

Don Gio

P

ČLP/FXH/32024

tricolor

Drakyi

P

ČLP/FXH/32025

tricolor

Dara

F

ČLP/FXH/32026

tricolor

Dolly

F

ČLP/FXH/32027

tricolor

 

z Dlouhých dílů

TRNKA Pavel Týnská 199, 373 65 DOLNÍ BUKOVSKO

10.12.2003

Intermezzo Agria  x Eleonora z Dlouhých dílů

Henny

F

ČLP/FXH/32038

bicolor

Hessy

F

ČLP/FXH/32039

bicolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ

22.12.2003

Yakáto od Rytíře Malovce x  Alca Steinbach Terry

Charles

P

ČLP/FXH/32044

bílá, černé znaky

Chess

P

ČLP/FXH/32045

bílá, černé znaky

Cherry

F

ČLP/FXH/32046

bílá, černé znaky

 

ze Skupečské vinice

BROŽ Jaroslav Skupeč 12, 330 36 PERNAREC

29.12.2003

Harry ze Skupečské vinice x Unie od Zahrádeckých rybníků

Rex

P

ČLP/FXH/32057

bílá, hnědé znaky

 

Celkem zapsáno:      293     štěňat FXH

z 69  vrhů

Æ na vrh je: 4,25 štěňat

nebyl zapsán žádný import

 

Minimálně 3 vrhy byly zapsány po psech:

Sufredon Red Admiral    10

Chart Tuskulum             5

Agria Intermezzo                      5

Xambo of Fair Play        4

Jury v. Jemchen                        4

Zanar ze Šilfova dolu     3

Haki ze Šilfova dolu       3

 

Více jak 6 štěňat ve vrhu bylo:

3x 7

2x 8