foxteriér hladkosrstý 

od 1. 1. 2002 do 31. 12. 2002


 

ze Strážnických luk

JAMNÝ Petr, Nová 1663, 696 62 STRÁŽNICE

*8. 1. 2002

o: Rocky v.d. Wunderburg

m: Dáša ze Strážnických luk

Fero

P

ČLP/FXH/30886

bicolor

Flot

P

ČLP/FXH/30887

bicolor

Flip

P

ČLP/FXH/30888

bicolor

Faty

F

ČLP/FXH/30889

tricolor

od Svaté vody

VALENTA  696 41 VLKOŠ 229

*14. 1. 2002

o:  Rocky v.d. Wunderburg

m: Nela od Svaté vody

Tornádo

P

ČLP/FXH/30890

bicolor

Tyr

P

ČLP/FXH/30891

bicolor

Tina

F

ČLP/FXH/30892

bicolor

Tira

F

ČLP/FXH/30893

bicolor

 

Boramo Sole

KRÁLÍČKOVÁ Jitka, Chvalovice 42, 384 11 NETOLICE

*11.1. 2002

o: Oskar de la Rosa

m: Eliška Boramo Sole

Hakim

P

ČLP/FXH/30894

bicolor

Hall

P

ČLP/FXH/30895

tricolor

Hurikán

P

ČLP/FXH/30896

tricolor

Heily

F

ČLP/FXH/30897

tricolor

 

Království

HOLUB LADISLAV Sadová 983, 280 00 KOLÍN

*29 1. 2002

o: Erik Javor-Haná

m: Aura od Štěkeňského zámku

Arčí

P

ČLP/FXH/30911

tricolor

Aneta

F

ČLP/FXH/30912

tricolor

Arleta

F

ČLP/FXH/30913

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

*2.2. 2002

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Riga od Rytíře Malovce

Gambler

P

ČLP/FXH/30935

bicolor

Gargamel

P

ČLP/FXH/30936

bicolor

Galaxy

F

ČLP/FXH/30937

bicolor

Gaudea

F

ČLP/FXH/30938

bicolor

Genessis

F

ČLP/FXH/30939

bicolor

Genevra

F

ČLP/FXH/30940

bicolor

Getika

F

ČLP/FXH/30941

bicolor

 

Baškovských strání

KLOS Jaromír Kamenná 73, 789 74 ROHLE

*31 1 2002

o: Erik Javor-Hana

m: Loma z Krčmaně

Adar

P

ČLP/FXH/30942

bicolor

Asta

F

ČLP/FXH/30943

bicolor

Ajka

F

ČLP/FXH/30944

bicolor

Ara

F

ČLP/FXH/30945

bicolor

 

z Černovické obory

KUBŮ Jiří MVDr., Soběslavská 231, 394 94 ČERNOVICE

*7. 2. 2002

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Eny z Děkanu

Gaston

P

ČLP/FXH/30946

bicolor

Guliver

P

ČLP/FXH/30947

bicolor

Gaia

F

ČLP/FXH/30948

bicolor

Glorie

F

ČLP/FXH/30949

bicolor

Gracie

F

ČLP/FXH/30950

bicolor

 

od Zahrádeckých rybníků

*8. 2.  2002

Ing. NOŽKA Jan, Zahrádka, 382 32 VELEŠÍN

o: Claudius Olza

m: Ramona od Zahrádeckých rybníků

Ulrika

F

ČLP/FXH/30956

tricolor

Utah

P

ČLP/FXH/30957

tricolor

Ukama

F

ČLP/FXH/30958

bicolor

Ursus

P

ČLP/FXH/30959

bicolor

Unie

F

ČLP/FXH/30960

tricolor

 

od Zahrádeckých rybníků

*24. 1. 2002

Ing. NOŽKA Jan, Zahrádka, 382 32 VELEŠÍN

o: Claudius Olza

m: Ramona od Zahrádeckých rybníků

Vilém

P

ČLP/FXH/30961

tricolor

Viktor

P

ČLP/FXH/30962

tricolor

Viktorie

F

ČLP/FXH/30963

tricolor

Veronika

F

ČLP/FXH/30964

bicolor

 

z Trajova dvora

TRAJ Robert 768 13 LITENČICE 174,

*14. 2. 2002

o: Perfekt z Krčmaně

m: Adina z Újezdských plání

Max

P

ČLP/FXH/30965

tricolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing., K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

*15. 2. 2002

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Bea Tuskulum

Ikaros

P

ČLP/FXH/30962

bicolor

Irius

F

ČLP/FXH/30963

bicolor

Istran

F

ČLP/FXH/30964

tricolor

Ivory

P

ČLP/FXH/30969

bicolor

Iberia

F

ČLP/FXH/30970

tricolor

Ines

F

ČLP/FXH/30971

bicolor

Ilka

F

ČLP/FXH/30972

tricolor

Istria

F

ČLP/FXH/30973

tricolor

 

od Lesa Krátoše

NERUDA Josef, Na Vyhlídce 331/III., 392 01 SOBĚSLAV

*22. 2. 2001

o: Yukon od Rytíře Malovce

m:  Alfa z Černovické obory

Ar

P

ČLP/FXH/30981

tricolor

Agi

F

ČLP/FXH/30982

tricolor

Aura

F

ČLP/FXH/30983

tricolor

Ara

F

ČLP/FXH/30984

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

* 24. 2. 2002

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova dolu

Jagg

P

ČLP/FXH/30985

tricolor

Jirm

P

ČLP/FXH/30986

tricolor

Just

P

ČLP/FXH/30987

bicolor

Jita

F

ČLP/FXH/30988

tricolor

Jista

F

ČLP/FXH/30989

tricolor

 

z Určic

KAŇÁK Miloš 798 04 URČICE 101

*8. 2. 2002

o: Erik Javor-Haná

m: Bryttany Lemart

Abe

P

ČLP/FXH/30990

bicolor

Argo

P

ČLP/FXH/30991

bicolor

Alfi

P

ČLP/FXH/30992

bicolor

Arleta

F

ČLP/FXH/30993

bicolor

 

Agria   IMPORT

KORÓZS Adrás, Ady E.u.31/a, 3300 EGER

*1.8. 1999

o: Wolfheart Shark

m: Agria Santa Sophia

Intermezzo

P

ČLP/FXH/30994/

bicolor

 

 

z Kraví hlavy

PELÍŠEK Vladimír Dlouhá Lhota 41, 679 71 LYSICE

*3. 3. 2002

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Ada od Moravské Sázavy

Atos

P

ČLP/FXH/30995

tricolor

Arek

P

ČLP/FXH/30996

bicolor

Argo

P

ČLP/FXH/30997

úhyn

Aťa

F

ČLP/FXH/30998

bicolor

Alka

F

ČLP/FXH/30999

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁIveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

*15. 2. 2002

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Winie od Rytíře Malovce

Cherokee

P

ČLP/FXH/31008

tricolor

Chipper

P

ČLP/FXH/31009

tricolor

Charisma

F

ČLP/FXH/31010

tricolor

Chelsea

F

ČLP/FXH/31011

tricolor

Chloe

F

ČLP/FXH/31012

tricolor

 

z Chrbova

BOREK Jiří, Lobodice 107, 751 01 TOVAČOV

*10. 3. 2002

o: Erik Javor-Haná

m: Akima od Títěže

Ajax

P

ČLP/FXH/31017

bicolor

Alan

P

ČLP/FXH/31018

bicolor

Argo

P

ČLP/FXH/31019

bicolor

Aida

F

ČLP/FXH/31020

bicolor

Aranka

F

ČLP/FXH/31021

bicolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

* 24. 2. 2002

o: Xambo of Fair Play

m: Tima ze Šilfova dolu

Kard

P

ČLP/FXH/31022

tricolor

Kent

P

ČLP/FXH/31023

tricolor

Krent

P

ČLP/FXH/31024

tricolor

Kaja

F

ČLP/FXH/31025

tricolor

Klera

F

ČLP/FXH/31026

tricolor

Krista

F

ČLP/FXH/31027

tricolor

 

z Černovické obory

KUBŮ Jiří MVDr., Soběslavská 231, 394 94 ČERNOVICE

*8. 3. 2002

o: Boris Boramo

m: Bereta z Černovické obory

Herkules

P

ČLP/FXH/31028

tricolor

Hubert

P

ČLP/FXH/31029

bicolor

Hera

F

ČLP/FXH/31030

bicolor

Heda

F

ČLP/FXH/31031

bicolor

 

 

Ers

ZÍTA Václav., Kozinec 41, 252 65 TURSKO

17. 3. 2002

o: Vando Lemart

m: Andy ze Zábranského lesa

Imro

P

ČLP/FXH/31041

bicolor

Ira

F

ČLP/FXH/31042

tricolor

Irma

F

ČLP/FXH/31043

bicolor

Iris

F

ČLP/FXH/31044

tricolor

 

Moravské brány

BLAHETA Zdeněk, Masarykova 363, 742 45 FULNEK

*19. 3. 2002

o: Dag z Horákova žlebu

m: Pegi z Krčmaně

Arči

P

ČLP/FXH/31045

bicolor

Arin

F

ČLP/FXH/31046

tricolor

Andy

F

ČLP/FXH/31047

tricolor

Aiša

F

ČLP/FXH/31048

tricolor

Asta

F

ČLP/FXH/31049

bicolor

Aida

F

ČLP/FXH/31050

tricolor

 

Hlavolam

HAMERNÍKOVÁ Hana, Plzeňská 42, 370 04 ČESKÉ BUDĚJOVICE

6. 4. 2001

o: Oskar de la Rosa

m: Vixen od Rytíře Malovce

Avalon

P

ČLP/FXH/31058

tricolor

Agent

P

ČLP/FXH/31059

tricolor

Avalanche

F

ČLP/FXH/31060

tricolor

Alba Astra

F

ČLP/FXH/31061

tricolor

 

z Černovické obory

KUBŮ Jiří MVDr., Soběslavská 231, 394 94 ČERNOVICE

*16. 4. 2002

o: Boris Boramo

m: Aura z Černovické obory

Chaos

P

ČLP/FXH/31080

tricolor

Chap

P

ČLP/FXH/31081

bicolor

Charm

P

ČLP/FXH/31082

bicolor

Charon

P

ČLP/FXH/31083

bicolor

Chris

P

ČLP/FXH/31084

bicolor

Chronos

P

ČLP/FXH/31085

tricolor

Chitta

F

ČLP/FXH/31086

bicolor

 

z Dražovické tvrze

MIŠÁK Vladimír, Dražovice 86, 342 01 SUŠICE

*11. 4. 2002

o: Benny v. Jemchen

m: Niva od Rytíře Malovce

Jas

P

ČLP/FXH/31091

tricolor

Janet

F

ČLP/FXH/31092

tricolor

Jaki

F

ČLP/FXH/31093

tricolor

 

Platanu

HRB Oldřich, Větrná 112, 671 72 MIROSLAV

*29. 4. 2002

o: Erik Javor-Haná

m: Cedra od Akátové stezky

Dar

P

ČLP/FXH/31095

bicolor

Dik

P

ČLP/FXH/31096

bicolor

Duno

P

ČLP/FXH/31097

bicolor

Darka

F

ČLP/FXH/31098

bicolor

Dixi

F

ČLP/FXH/31099

bicolor

Dora

F

ČLP/FXH/31100

bicolor

 

Spářov

PEŠKA Miloš 687 42 OSVĚTIMANY 377

*2. 5. 2002

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Rita z Krčmaně

Amon

F

ČLP/FXH/31116

tricolor

Aida

F

ČLP/FXH/31117

tricolor

Agi

F

ČLP/FXH/31118

tricolor

Ally

F

ČLP/FXH/31116

bicolor

 

od Královny Johanky

SLAVÍK Pavel, V Podzámčí 174, 388 01 BLATNÁ

*6. 5. 2002

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Jesika od Rytíře Malovce

Dandy

P

ČLP/FXH/31124

tricolor

Denny

P

ČLP/FXH/31125

tricolor

Daffy

P

ČLP/FXH/31126

tricolor

Dyk

P

ČLP/FXH/31127

tricolor

Dara

F

ČLP/FXH/31128

tricolor

Dája

F

ČLP/FXH/31129

tricolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ

*6. 5. 2002

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

Falco

P

ČLP/FXH/31119

tricolor

Flag

P

ČLP/FXH/31120

tricolor

Fina

F

ČLP/FXH/31121

tricolor

Fria

F

ČLP/FXH/31122

tricolor

Flora

F

ČLP/FXH/31123

tricolor

 

z Ráje Sidy

Mlynaříková Zdeňka, Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

*6. 5. 2002

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Ellen z Dražovické tvrze

Ajax

P

ČLP/FXH/31144

tricolor

Akim

P

ČLP/FXH/31145

tricolor

Argo

P

ČLP/FXH/31146

tricolor

Aron

P

ČLP/FXH/31147

tricolor

Atom

P

ČLP/FXH/31148

tricolor

Ája

F

ČLP/FXH/31149

tricolor

Anet

F

ČLP/FXH/31150

tricolor

Aura

F

ČLP/FXH/31151

tricolor

 

z Krčmaně

MOUDRÝ Čenek, Krčmaň 161, 772 00 OLOMOUC 2

*18. 5. 2002

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Hrida z Krčmaně

Ukas

P

ČLP/FXH/31171

tricolor

Uram

P

ČLP/FXH/31172

tricolor

Ugáta

F

ČLP/FXH/31173

bicolor

Uli

F

ČLP/FXH/31174

bicolor

Unra

F

ČLP/FXH/31175

bicolor

 

z Trajova dvora

TRAJ Robert 768 13 LITENČICE 174,

*22. 5. 2002

o: Perfekt z Krčmaně

m: Lussy z Trajova dvora

Nelly

F

ČLP/FXH/31176

tricolor

z Děkanu

SLOVÁČEK Radek, Strádov 12, 382 41 KAPLICE

* 5. 6. 2002

o: Guliver z Děkanu

m: Vasja Lemart

Chilli Peppers

F

ČLP/FXH/31176

bicolor

Cheky Chapie

P

ČLP/FXH/31177

tricolor

Cheeky Devil

F

ČLP/FXH/31178

tricolor

Cheery Lady

P

ČLP/FXH/31179

bicolor

 

z Borotínských lesů

BROŽ Antonín ing., 391 35 BOROTÍN 9

*25. 5. 2002

o: Vabang od Rytíře Malovce

m: Axa z Borotínských lesů

Endy

P

ČLP/FXH/31190

bicolor

Edy

P

ČLP/FXH/31191

bicolor

Eny

F

ČLP/FXH/31192

bicolor

Ema

F

ČLP/FXH/31193

bicolor

Eli

F

ČLP/FXH/31194

bicolor

Engie

F

ČLP/FXH/31195

bicolor

 

z Borotínských lesů

BROŽ Antonín ing., 391 35 BOROTÍN 9

*22. 5. 2002

o: Benny v. Jemchen

m: Asta od Homberské skály

Fénix

P

ČLP/FXH/31187

bicolor

Fido

P

ČLP/FXH/31188

bicolor

Fogi

P

ČLP/FXH/31189

tricolor

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa, Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

*26. 5. 2002

o: Agria Intermezzo

m: Ria z Krčmaně

A'Darthagnian

P

ČLP/FXH/31202

bicolor

A'Porthos

P

ČLP/FXH/31203

bicolor

Aramis

P

ČLP/FXH/31204

bicolor

Athos

P

ČLP/FXH/31205

bicolor

A'Constance

F

ČLP/FXH/31206

bicolor

A'My Lady

F

ČLP/FXH/31207

bicolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír ing, ,  K Tuskulu 289, 763 17 Lukov

*8. 6. 2002

o: Endy z Děkanu

m: Favola Tuskulum

Juno

P

ČLP/FXH/31212

tricolor

Justa

F

ČLP/FXH/31213

tricolor

Jaspra

F

ČLP/FXH/31214

tricolor

Juna

F

ČLP/FXH/31215

tricolor

 

z Dlouhých dílů

TRNKA Pavel, Týnská 199, 373 65 DOLNÍ BUKOVSKO

*9. 6.2002

o: Benny v. Jemchen

m:  Bára z Dlouhých dílů

Fido

P

ČLP/FXH/31216

tricolor

Fred

P

ČLP/FXH/31217

bicolor

Fallco

P

ČLP/FXH/31218

bicolor

Floe

F

ČLP/FXH/31219

bicolor

Fatima

F

ČLP/FXH/31220

tricolor

Fiona

F

ČLP/FXH/31221

tricolor

 

Owl Optima

SOVA Jiří, Osvobození 1246, 686 04 KUNOVICE

*14. 6. 2002

o: Agria Intermezzo

m: Bára Šakvic

Come Back

P

ČLP/FXH/31233

tricolor

Coddy

P

ČLP/FXH/31234

tricolor

Coca

F

ČLP/FXH/31235

bicolor

 

ze Skupečské vinice

BROŽ Jaroslav , Skupeč 12, 330 36 PERNAREC

*24. 6. 2002

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Halina ze Skupečské vinice

Oskar

P

ČLP/FXH/31236

bicolor

Orka

F

ČLP/FXH/31237

bicolor

Oli

F

ČLP/FXH/31238

bicolor

Odeta

F

ČLP/FXH/31239

bicolor

Oti

F

ČLP/FXH/31240

bicolor

 

od Ztracené skály

JURÁŠ Alexander , 384 44 STOŽEC 62

*1. 7. 2002

o: Ajax z Borotínských lesů

m: Aneta od Královny Johanky

Ben

P

ČLP/FXH/31252

bicolor

Brik

P

ČLP/FXH/31253

bicolor

Bor

P

ČLP/FXH/31254

bicolor

Brittany

F

ČLP/FXH/31255

bicolor

Bonie

F

ČLP/FXH/31256

bicolor

Brenda

F

ČLP/FXH/31257

bicolor

 

od Homberské skály

MATĚJOVEC Václav, Vrbová 894/II., 337 01 ROKYCANY

*3. 7. 2002

o: Agria Intermezzo

m: Bora od Stříbráku

Cliff

P

ČLP/FXH/31271

tricolor

Cedrik

P

ČLP/FXH/31272

tricolor

Carlos

P

ČLP/FXH/31273

bicolor

Cid

P

ČLP/FXH/31274

bicolor

Clarenc

P

ČLP/FXH/31275

bicolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

*7.7. 2002

o: Benny v. Jemchen

m: Nancy du Bois Gamast

Indicie

F

ČLP/FXH/31276

tricolor

Iluze

F

ČLP/FXH/31277

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

*7.7. 2002

o: Jury v. Jemchen

m: Niara od Rytíře Malovce

Jonáš

P

ČLP/FXH/31278

tricolor

Jonatan

P

ČLP/FXH/31279

bicolor

Jalta

F

ČLP/FXH/31280

bicolor

Jutta

F

ČLP/FXH/31281

bicolor

Justine

F

ČLP/FXH/31282

tricolor

 

od Akátové stezky

KULHÁNEK Josef, Větrná 78, 671 72 MIROSLAV

*8. 7. 2002

o: Endy z Děkanu

m: Arga od Hořešovské skály

Falko

P

ČLP/FXH/31283

tricolor

Fred

P

ČLP/FXH/31284

tricolor

Frenk

P

ČLP/FXH/31285

tricolor

Fin

P

ČLP/FXH/31286

tricolor

Fido

P

ČLP/FXH/31287

tricolor

Fany

F

ČLP/FXH/31288

tricolor

Faty

F

ČLP/FXH/31289

tricolor

Fili

F

ČLP/FXH/31290

tricolor

 

Ujeté

KONEČNÝ Milan, 569 23 BŘEZINA U MORAVSKÉ TŘEBOVÁ

*19. 7. 2002

o: Haki ze Šilfova dolu

m: Ála z Chvalky

Alan

P

ČLP/FXH/31298

bicolor

Andy

P

ČLP/FXH/31299

bicolor

Aki

P

ČLP/FXH/31300

bicolor

Azor

P

ČLP/FXH/31301

bicolor

 

z Roztocké stráně

ŽIROVNICKÁ Ivana, Třebízského 909, 252 63 ROZTOKY U PRAHY

*20. 8. 2002

o: Vando Lemart

m: Cedra Tuskulum

Dasty

P

ČLP/FXH/31333

bicolor

Don

P

ČLP/FXH/31334

bicolor

Dar

P

ČLP/FXH/31335

bicolor

Dyk

P

ČLP/FXH/31336

bicolor

Dixy

P

ČLP/FXH/31337

bicolor

Dora

F

ČLP/FXH/31338

bicolor

 

ze Šumických luk

KAŠNÝ Miroslav, Šumice 28, 687 31 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

*17 8 2002

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Xella od Rytíře Malovce

Brit

P

ČLP/FXH/31339

tricolor

Ben

P

ČLP/FXH/31340

tricolor

Black

P

ČLP/FXH/31341

tricolor

 

 

ze Šumických luk

KAŠNÝ Miroslav, Šumice 28, 687 31 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

*3. 9. 2002

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Delta Tuskulum

Cit

P

ČLP/FXH/31361

bicolor

Cody

P

ČLP/FXH/31362

bicolor

Conny

F

ČLP/FXH/31363

tricolor

 

Branecké hůrky

ŠNEK Jiří, Školní 56, 747 41 BRANKA U OPAVY

*12. 9. 2002

o: Erik Javor-Haná

m: Anesa od Zámčiska

Ajda

F

ČLP/FXH/31367

tricolor

Atos

P

ČLP/FXH/31368

tricolor

Astor

P

ČLP/FXH/31369

tricolor

Alan

P

ČLP/FXH/31370

tricolor

Asta

F

ČLP/FXH/31371

tricolor

Arka

F

ČLP/FXH/31372

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

*16.9. 2002

o: Xambo of Fair Play

m: Tira  ze Šilfova dolu

Laker

P

ČLP/FXH/31373

tricolor

Legat

P

ČLP/FXH/31374

tricolor

Lanzer

P

ČLP/FXH/31375

tricolor

Lexis

P

ČLP/FXH/31376

tricolor

Lordas

P

ČLP/FXH/31377

tricolor

Lily

F

ČLP/FXH/31378

bicolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

*16.9. 2002

o: Xambo of Fair Play

m:  Vena  ze Šilfova dolu

Mack

P

ČLP/FXH/31379

bicolor

Maik

P

ČLP/FXH/31380

bicolor

Monk

P

ČLP/FXH/31381

bicolor

Mily

F

ČLP/FXH/31382

bicolor

 

Petrovských strání

BEČKA Pavel, 362 73 VOJKOVICE NAD OHŘÍ 14

*18. 9. 2002

o: Nantes ze Skupečské vinice

m: Cita z Dražovického háje

Ark

P

ČLP/FXH/31388

tricolor

Aris

P

ČLP/FXH/31389

tricolor

Aron

P

ČLP/FXH/31390

tricolor

Arna

F

ČLP/FXH/31391

tricolor

Artina

F

ČLP/FXH/31392

tricolor

Axa

F

ČLP/FXH/31393

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

*23. 10. 2002

o: Haki of Fair Play

m:  Elma ze Šilfova dolu

Naick

P

ČLP/FXH/31408

tricolor

Nella

F

ČLP/FXH/31409

tricolor

Norda

F

ČLP/FXH/31410

tricolor

Nova

F

ČLP/FXH/31411

tricolor

 

z  Lobergu

LICHTENBERG Josef, Stráž 71, 344 01 DOMAŽLICE

*2. 11. 2001

o: Yukon od Rytíře Malovce

m:  Evelyn z Čerchovských lesů

Benny

P

ČLP/FXH/31428

tricolor

Baron

P

ČLP/FXH/31429

tricolor

Brix

P

ČLP/FXH/31430

tricolor

Ben

P

ČLP/FXH/31431

tricolor

Brita

F

ČLP/FXH/31432

tricolor

 

z Trajova dvora

TRAJ Robert, 768 13 LITENČICE 174

*10. 11. 2002

o: Perfekt z Krčmaně

m: Lea z Trajova dvora

Oda

F

ČLP/FXH/31433

tricolor

Odra

F

ČLP/FXH/31434

tricolor

Ora

F

ČLP/FXH/31435

tricolor

Oria

F

ČLP/FXH/31436

tricolor

 

Zelnic

DRÁPAL Pavel, Havlíčkova 606, 683 52 KŘENOVICE

*16. 11. 2002

o: Zanar ze Šilfova dolu

m: Fatyma z Horákova žlebu

Astra

F

ČLP/FXH/31437

bicolor

 

Super Pride

CHMELAŘ Lubomír, Za kovárnou 211, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

*28.10. 2002

o: Agria Intermezzo

m: Ambra Owl Optima

Crack

P

ČLP/FXH/31438

bicolor

Caesar

P

ČLP/FXH/31439

bicolor

Cognac

P

ČLP/FXH/31440

bicolor

Clif

P

ČLP/FXH/31441

bicolor

Casanova

P

ČLP/FXH/31442

bicolor

Cavalier

P

ČLP/FXH/31443

úhyn

Carmen

F

ČLP/FXH/31444

bicolor

 

od Svaté vody

VALENTA Zdeněk,  696 41 VLKOŠ 229

*20. 11. 2002

o: Ron od Svaté vody

m: Ajka z Lulečské chmelky

Valtr

P

ČLP/FXH/31451

bicolor

Votan

P

ČLP/FXH/31452

bicolor

Vanda

F

ČLP/FXH/31453

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 Netolice

*30.11. 2002

o: Tamedale Cantona

m: Zimní záře od Rytíře Malovce

Kilián

P

ČLP/FXH/31454

tricolor

Kimon

P

ČLP/FXH/31455

bicolor

Kamélie

F

ČLP/FXH/31456

tricolor

Karamela

F

ČLP/FXH/31457

bicolor

Katanie

F

ČLP/FXH/31458

tricolor

Kiara

F

ČLP/FXH/31459

bicolor

 

od Oslavy

VONDRÁČEK Vladimír, 594 44 RADOSTÍN NAD OSLAVOU 256

*7. 12. 2002

o: Vabang od Rytíře Malovce

m:  Cesna od Rytíře Malovce

Andy

P

ČLP/FXH/31460

tricolor

Art

P

ČLP/FXH/31461

tricolor

Axa

F

ČLP/FXH/31462

tricolor

Asta

F

ČLP/FXH/31463

tricolor

Afra

F

ČLP/FXH/31464

tricolor

Alma

F

ČLP/FXH/31465

tricolor

Ambra

F

ČLP/FXH/31466

tricolor

 

 

 

Celkem  zapsáno 284 štěňat FXH

z 60 vrhů

Æ na vrh je 4,73 štěňat

Byl  zapsán 1 import

 

Více jak tři vrhy byly zapsány po psech:

Erik Javor – Haná                                                                                                                                                                         6

Yukon od Rytíře Malovce                                                      5

Kenno v.d. Bismarckquelle  5

Benny v. Jemchen                5

Xambo of Fair Play              4

Agria Intermezzo                                                                                                                                                                          4

 

Nadpočetné vrhy:

 

4x            7 štěňat

3x             8 štěňat