Výpis z plemenné knihy

1.1. – 31. 12. 2003

foxteriér drsnosrstý

 

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ

6.1.2003

Armus ze Stříbrné x Holly Tajfun

Gerry

P

ČLP/FXD/31478

tricolor

Grif

P

ČLP/FXD/31479

tricolor

Gero

P

ČLP/FXD/31480

tricolor

Gino

P

ČLP/FXD/31481

tricolor

Goldie

F

ČLP/FXD/31482

tricolor

Gorra

F

ČLP/FXD/31483

tricolor

 

Chattboy

HORVÁTHOVÁ Veronika Nesvačily 22, 257 51 BYSTŘICE

27.1.2003

Xady Star Franke x Zara z Lipavy

Antony

P

ČLP/FXD/31488

tricolor

Anina

F

ČLP/FXD/31489

tricolor

 

z Anglického dvora

FOLK Jiří Havířská 43, 330 23 NÝŘANY

2.2.2003

Gero ze Stříbrné x Rosse ze Stříbrné

Nika

F

ČLP/FXD/31490

tricolor

Nora

F

ČLP/FXD/31491

tricolor

 

IMPORT Abdank

ZIELIŇSKA Edwarda Slowackiego 5a, 341 20 ANDRYCHÓW

11.4.2002 PKR-46354

Black Star Franke x  Tara Abdank

Irga

F

ČLP/FXD/31516

tricolor

 

Simarko

NOVÁKOVÁ Simona Hornická 654, 384 11 NETOLICE

17.2.2003

Starring Hans x  Arkona od Rytíře Malovce

Acheron Fox

P

ČLP/FXD/31517

tricolor

Alaska Fox

F

ČLP/FXD/31518

bicolor

Aplika Fox

F

ČLP/FXD/31519

bicolor

Arwena Fox

F

ČLP/FXD/31520

tricolor

 

z Vrtova

PAZDERA Přemysl 783 54 PŘÁSLAVICE 172

19.2.2003

Santo Star Franke x Xia ze Svésedlic

Bart

P

ČLP/FXD/31521

tricolor

Bína

F

ČLP/FXD/31522

tricolor

Bria

F

ČLP/FXD/31523

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor Masarykovo náměstí 10, 783 91 UNIČOV

20.2.2003

Starring Hans x Bea Star Franke

Bill

P

ČLP/FXD/31524

tricolor

Bodie

P

ČLP/FXD/31525

tricolor

Bekan

F

ČLP/FXD/31526

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXD/31527

tricolor

 

Bludov

HUDLÍK Jaroslav Komenského 675, 789 61 BLUDOV

21.2.2003

Jatagan od Čevy x Filomena Lemart

Satan

P

ČLP/FXD/31528

tricolor

Samor

P

ČLP/FXD/31529

tricolor

Sailor

P

ČLP/FXD/31530

tricolor

Semtex

P

ČLP/FXD/31531

tricolor

Sára

F

ČLP/FXD/31532

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD MET

25.2.2003

Zulu Tornádo Slovakia x Erna z Lipavy

Char

P

ČLP/FXD/31560

tricolor

Chill

P

ČLP/FXD/31561

tricolor

Chyt

P

ČLP/FXD/31562

tricolor

Chriss

P

ČLP/FXD/31563

tricolor

China

F

ČLP/FXD/31564

tricolor

Chyma

F

ČLP/FXD/31565

tricolor

Chila

F

ČLP/FXD/31566

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD MET

1.3.2003

Gal Taxon Junior x Bria z Lipavy

Idar

P

ČLP/FXD/31567

tricolor

Ido

P

ČLP/FXD/31568

tricolor

Ibro

P

ČLP/FXD/31569

tricolor

Irma

F

ČLP/FXD/31570

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD MET

7.3.2003

Goffi z Kuliaru  x Vanta z Lipavy

Jupp

P

ČLP/FXD/31584

tricolor

Jara

F

ČLP/FXD/31585

tricolor

Jita

F

ČLP/FXD/31586

tricolor

Jela

F

ČLP/FXD/31587

tricolor

 

od Špulků

ŠPULKA Antonín Straňany 33, 370 07 ČESKÉ BUDĚJOVICE 7

1.3.2003

Starring Hans x Ketty Star Franke

Cid

P

ČLP/FXD/31596

tricolor

Cindy

F

ČLP/FXD/31597

tricolor

Ceta

F

ČLP/FXD/31598

tricolor

Cora

F

ČLP/FXD/31599

tricolor

 

z Dobrého bydla

ZBOŘILOVÁ Marcela Petřivalského 8, 750 02 PŘEROV

11.3.2003

Black Star Franke x Sandra Star Franke

Aran

P

ČLP/FXD/31606

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

17.2.2003

Santo Star Franke x Olina ze Svésedlic

Hart

P

ČLP/FXD/31607

tricolor

Honey

F

ČLP/FXD/31608

tricolor

 

Petros Moravicum

BORÝSEK Petr 687 31 ŠUMICE 321

14.3.2003

Denjo v.d. Bismarckquelle x Zora Star Franke

Bart

P

ČLP/FXD/31628

tricolor

Bela

F

ČLP/FXD/31629

tricolor

Beta

F

ČLP/FXD/31630

tricolor

Bereta

F

ČLP/FXD/31631

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

15.3.2003

Ciro z Lankače x Engie z Lankače

Laky

P

ČLP/FXD/31632

tricolor

Lery

P

ČLP/FXD/31633

tricolor

Lukas

P

ČLP/FXD/31634

tricolor

Luky

P

ČLP/FXD/31635

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

10.3.2003

Black Star Franke x Marol Franke

Edra

F

ČLP/FXD/31636

tricolor

 

Vrchovinka

VRCHA Oldřich Domamyslická 128, 796 04 PROSTĚJOV 4

21.3.2003

Apolon Kaldes x Sisi St.Matěj

Britt

F

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Bella

P

ČLP/FXD/31638

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXD/31639

tricolor

Bonie

F

ČLP/FXD/31640

tricolor

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

1.4.2003

Dukát od Rytíře Malovce x Doly z Rataj

Sadám

P

ČLP/FXD/31641

tricolor

Sally

P

ČLP/FXD/31642

tricolor

Sam

P

ČLP/FXD/31643

tricolor

Sedrik

P

ČLP/FXD/31644

tricolor

Sarah

F

ČLP/FXD/31645

tricolor

Sisi

F

ČLP/FXD/31646

tricolor

 

z Thújového dvora

POSPÍŠILOVÁ Eva Horní Radslavice 48, 594 01 VELKÉ MEZIŘÍ

8.4.2003

Dor ze Slupné x Forta Star Franke

Bush

P

ČLP/FXD/31657

tricolor

Bret

P

ČLP/FXD/31658

tricolor

Blek

P

ČLP/FXD/31659

tricolor

Betty

F

ČLP/FXD/31660

tricolor

Brenda

F

ČLP/FXD/31661

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXD/31662

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/31663

tricolor

 

Bohemia Emauze

STRNADOVÁ Jarmila Dobrovodská 122, 370 06 ČESKÉ BUDĚJOVICE

14.4.2003

Fred z Mladého x Nera Bohemia Emauze

Orin

P

ČLP/FXD/31664

tricolor

Oskar

P

ČLP/FXD/31665

tricolor

Ord

P

ČLP/FXD/31666

tricolor

Oliver

P

ČLP/FXD/31667

tricolor

Orka

F

ČLP/FXD/31668

tricolor

 

z Rumzí

KOVÁŘÍK Tomáš Marefy 106, 685 01 BUČOVICE

29.4.2003

Black Star Franke x Diana z Rumzí

Lery

P

ČLP/FXD/31685

tricolor

Lin

P

ČLP/FXD/31686

tricolor

Lea

F

ČLP/FXD/31687

tricolor

Lady

F

ČLP/FXD/31688

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

20.4.2003

Xicolo v.d. Bismarckquelle x Kirra Czech Tarvan

Sunny

P

ČLP/FXD/31695

tricolor

Sissy

F

ČLP/FXD/31696

tricolor

Stacy

F

ČLP/FXD/31697

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

25.4.2003

Hans Starring x Rebecaze Stříbrné

Dream

P

ČLP/FXD/31698

tricolor

Duke

P

ČLP/FXD/31699

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

25.4.2003

Hans Starring x Chantal Taxon Junior

Easy

P

ČLP/FXD/31700

tricolor

Eyes

P

ČLP/FXD/31701

tricolor

Ebony

F

ČLP/FXD/31702

tricolor

Elle

F

ČLP/FXD/31703

tricolor

Etel

F

ČLP/FXD/31704

tricolor

 

z Parýzku

VOTÍPKA Josef Velenovy 74, 341 01 HORAŽĎOVICE

5.5.2003

Tiger Star Franke x Fanny z Parýzku

Jass

P

ČLP/FXD/31713

tricolor

Jaris

P

ČLP/FXD/31714

tricolor

Jokky

P

ČLP/FXD/31715

tricolor

Jonny

P

ČLP/FXD/31716

tricolor

Juli

F

ČLP/FXD/31717

tricolor

 

ze Šutrovky

VOBORNÍK Jiří Zámeček 100, 533 21 VYSOKÉ CHVOJNO

25.4.2003

Edy z Viselců x Afra od Pramene Brodce

Ben

P

ČLP/FXD/31722

tricolor

Bimbrc

P

ČLP/FXD/31723

tricolor

Bin

P

ČLP/FXD/31724

tricolor

 

z Chabovce

KUFKA Augustin V úvoze 5, 747 20 VŘESINA

1.5.2003

Jery od Čevy x Žofi z Chabovce

Beny

P

ČLP/FXD/31725

tricolor

Boby

P

ČLP/FXD/31726

tricolor

Brit

P

ČLP/FXD/31727

tricolor

Bety

F

ČLP/FXD/31728

tricolor

Borka

F

ČLP/FXD/31729

tricolor

Brita

F

ČLP/FXD/31730

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

20.4.2003

Santo Star Franke x  Wanesa ze Svésedlic

Chán

P

ČLP/FXD/31733

tricolor

 

od Hlubočského potoka

KRAHULEC Josef Sv.Štěpán 2, 763 34 SIDONIE

29.4.2003

Bred Franke x Eta zo Sengetova

Lord

P

ČLP/FXD/31734

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

8.5.2003

Santo Star Franke x Meralda v.d. Bismarckquelle

Id

P

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Ilias

P

ČLP/FXD/31742

tricolor

Ika

F

ČLP/FXD/31743

tricolor

Iša

F

ČLP/FXD/31744

tricolor

 

z Tavíkovských Stínadel

KREJČÍ Karel 671 40 TAVÍKOVICE 43

17.5.2003

 Wotan Star Franke x Dyxi z Lankače

Ben

P

ČLP/FXD/31745

tricolor

Bax

P

ČLP/FXD/31746

tricolor

Baron

P

ČLP/FXD/31747

tricolor

Bety

F

ČLP/FXD/31748

tricolor

Bela

F

ČLP/FXD/31749

tricolor

Brita

F

ČLP/FXD/31750

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

20.5.2003

Sany od Čevy x Estika Lemart

Uta

F

ČLP/FXD/31751

tricolor

 

de Boa Doré

ŠVIHÁLKOVÁ Martina Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

16.5.2003

Zero-Boy's Agria x Jany Tajfun

Bren

P

ČLP/FXD/31763

tricolor

Bianka

F

ČLP/FXD/31764

tricolor

 

z Losinek

NĚMEC Jan Švermova 586, 394 64 POČÁTKY

17.5.2003

Dan z Čechorodu x Jony z Čechorodu

Cir

P

ČLP/FXD/31765

tricolor

Connie

F

ČLP/FXD/31766

tricolor

Cindy

F

ČLP/FXD/31767

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav Dlouhá 964, 330 23 NÝŘANY

25.5.2003

Dukát od Rytíře Malovce x  Xandra z Rataj

Ajax

P

ČLP/FXD/31768

tricolor

Akim

P

ČLP/FXD/31769

tricolor

Argo

P

ČLP/FXD/31770

tricolor

Aron

P

ČLP/FXD/31771

tricolor

Ája

F

ČLP/FXD/31772

tricolor

Ajda

F

ČLP/FXD/31773

tricolor

Ali

F

ČLP/FXD/31774

tricolor

Arka

F

ČLP/FXD/31775

tricolor

 

z Anglického dvora

FOLK Jiří Havířská 43, 330 23 NÝŘANY

12.5.2003

Gero ze Stříbrné x Rosa Sasquehanna

Oxa

F

ČLP/FXD/31780

tricolor

Orina

F

ČLP/FXD/31781

tricolor

Otka

F

ČLP/FXD/31782

tricolor

Olza

F

ČLP/FXD/31783

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta Malovice 46, 384 11 NETOLICE

12.6.2003

Starring Hans x Ofra de la Valle du Perou

Querulant

P

ČLP/FXD/31791

tricolor

Qwint

P

ČLP/FXD/31792

tricolor

Qentin

P

ČLP/FXD/31793

bicolor

Qeila

F

ČLP/FXD/31794

tricolor

Quana

F

ČLP/FXD/31795

bicolor

Quincy

F

ČLP/FXD/31796

bicolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽ

24.5.2003

Goffi z Kuliaru x  Girl Tajfun

Ir

P

ČLP/FXD/31801

tricolor

Iran

P

ČLP/FXD/31802

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor Masarykovo náměstí 10, 783 91 UNIČOV

7.6.2003

Goffi z Kuliaru x Kirby Tajfun

Cliff

P

ČLP/FXD/31803

tricolor

Cenn

P

ČLP/FXD/31804

tricolor

Car

P

ČLP/FXD/31805

tricolor

Cyr

P

ČLP/FXD/31806

tricolor

Conny

F

ČLP/FXD/31807

tricolor

Corra

F

ČLP/FXD/31808

tricolor

Cita

F

ČLP/FXD/31809

tricolor

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

9.6.2003

Tiger Star Franke x Hyda z Parýzku

Šárka

F

ČLP/FXD/31812

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

3.6.2003

Xicolo v.d. Bismarckquelle x Myster Star Franke

Gliff

P

ČLP/FXD/31813

tricolor

Gerry

P

ČLP/FXD/31814

tricolor

Gloria

F

ČLP/FXD/31815

tricolor

Gisa

F

ČLP/FXD/31816

tricolor

Gracia

F

ČLP/FXD/31817

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

12.6.2003

Santo Star Franke x  Olly Star Franke

Hardy

P

ČLP/FXD/31824

tricolor

Hillou

F

ČLP/FXD/31825

tricolor

Hasy

F

ČLP/FXD/31826

tricolor

Haly

F

ČLP/FXD/31827

tricolor

 

Tajfun

ADÁMEK Jaroslav Cihelny 22, 360 07 KARLOVY VARY

23.6.2003

Gordon Tajfun x Xanta Star Franke

Princ

P

ČLP/FXD/31831

bicolor

Panter

P

ČLP/FXD/31832

bicolor

Paula

F

ČLP/FXD/31833

tricolor

 

z Moravských Grejd

ROSECKÝ Oldřich 1.máje 10, 591 01 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3

23.6.2003

Zero-Boy's Agria x Zira Star Franke

Agar

P

ČLP/FXD/31834

tricolor

Andy

F

ČLP/FXD/31835

tricolor

Adina

F

ČLP/FXD/31836

tricolor

Arka

F

ČLP/FXD/31837

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

3.6.2003

Hans Starring x Iris ze Stříbrné

Finn

P

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Fram

P

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Funny

F

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Fergie

F

ČLP/FXD/31842

tricolor

 

Velesinka

KUČERA Zdeněk Lojovice 13, 251 69 VELKÉ POPOVICE

7.6.2003

Grosso v.d. Bismarckquelle x Cita Velesinka

Dan

P

ČLP/FXD/31843

tricolor

Dina

F

ČLP/FXD/31844

tricolor

Dita

F

ČLP/FXD/31845

tricolor

Dixi

F

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

20.6.2003

Bill v.Jahnsteinhof x Vina v.d. Bismarckquelle

Garfield

P

ČLP/FXD/31847

tricolor

Gaskon

P

ČLP/FXD/31848

tricolor

Glen

P

ČLP/FXD/31849

tricolor

Graf

P

ČLP/FXD/31850

tricolor

Glory

F

ČLP/FXD/31851

tricolor

Grace

F

ČLP/FXD/31852

tricolor

 

z Thújového dvora

POSPÍŠILOVÁ Eva Horní Radslavice 48, 594 01 VELKÉ MEZIŘÍ

28.6.2003

Black Star Franke x Gina Star Franke

Clif

P

ČLP/FXD/31856

tricolor

Cley

P

ČLP/FXD/31857

tricolor

Cent

P

ČLP/FXD/31858

tricolor

Cindy

F

ČLP/FXD/31859

tricolor

 

Tygres

JILEČEK Karel bažantnice Tužinka 8, 256 01 BENEŠOV

17.6.2003

Regio du Bois des Maitres x Vanda Tygres

Finch

P

ČLP/FXD/31865

tricolor

Fred

P

ČLP/FXD/31866

tricolor

Fero

P

ČLP/FXD/31867

tricolor

Filon

P

ČLP/FXD/31868

tricolor

Fila

F

ČLP/FXD/31869

tricolor

 

ze Soboteckých Vodňan

PECH Jiří U lesa 557, 142 00 PRAHA 4-LHOTKA

4.7.2003

Ciro z Lankače x Gigi z Lankače

Arras

P

ČLP/FXD/31872

tricolor

Arens

P

ČLP/FXD/31873

tricolor

Ars

P

ČLP/FXD/31874

tricolor

Aimé

F

ČLP/FXD/31875

tricolor

 

od Řeky Třebovky

MAREŠ David Husova 499, 560 02 ČESKÁ TŘEBOVÁ

17.7.2003

Goffi z Kuliaru x Anna z Hradilovy skály

Art

P

ČLP/FXD/31884

tricolor

Anna

F

ČLP/FXD/31885

tricolor

Asta

F

ČLP/FXD/31886

tricolor

 

Polomené hory

KLOFÁT Jindřich Karlova 125, 277 35 MŠENO

17.7.2003

Xady Star Franke x Erina Polomené hory

Favorit

P

ČLP/FXD/31887

tricolor

Flek

P

ČLP/FXD/31888

tricolor

Fat

P

ČLP/FXD/31889

tricolor

 

z Roudného

VRABEC Slavoj Větrná 1307, 295 01 MNICHOVO HRADIŠTĚ

6.7.2003

Ciro z Lankače x Orina od Žluté skály

Dan

P

ČLP/FXD/31902

tricolor

Dar

P

ČLP/FXD/31903

tricolor

Diana

F

ČLP/FXD/31904

tricolor

 

Kaldes

SEDLÁK Roman hájenka Hrabství, 747 45 SKŘÍPOV 185

16.7.2003

Uran Kaldes x Cola Kaldes

Lov

P

ČLP/FXD/31905

tricolor

Lovka

F

ČLP/FXD/31906

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

20.7.2003

Wotan Star Franke x Tara Abdank

Charlie

P

ČLP/FXD/31907

tricolor

Christ

P

ČLP/FXD/31908

tricolor

Charis

F

ČLP/FXD/31909

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

31.7.2003

Goffi z Kuliaru x Yga z Lankače

Majk

P

ČLP/FXD/31910

tricolor

Mick

P

ČLP/FXD/31911

tricolor

Monty

P

ČLP/FXD/31912

tricolor

Majka

F

ČLP/FXD/31913

tricolor

Mary

F

ČLP/FXD/31914

tricolor

Máša

F

ČLP/FXD/31915

tricolor

Mischel

F

ČLP/FXD/31916

tricolor

Moni

F

ČLP/FXD/31917

tricolor

 

ze Sadu

ŽILINSKÝ Ladislav Poličná 267, 757 01 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

9.7.2003

Jery od Čevy x Gara Star Franke

Sagar

P

ČLP/FXD/31928

tricolor

Sid

P

ČLP/FXD/31929

tricolor

Senta

F

ČLP/FXD/31930

tricolor

Sita

F

ČLP/FXD/31931

tricolor

 

de Boa Doré

ŠVIHÁLKOVÁ Martina Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

30.7.2003

Hari od Krajcechu x Adeta de Boa Doré

Camus

P

ČLP/FXD/31936

tricolor

Carelos

P

ČLP/FXD/31937

tricolor

Conty

P

ČLP/FXD/31938

tricolor

Creek

P

ČLP/FXD/31939

tricolor

Casiopea

F

ČLP/FXD/31940

tricolor

Cinderela

F

ČLP/FXD/31941

tricolor

 

Kojál

KALA Vladimír683 04 KRÁSENSKO 2

11.9.2003

Santo Star Franke x Kamélie Kaldes

Asta

F

ČLP/FXD/31955

tricolor

Axa

F

ČLP/FXD/31956

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta Malovice 46, 384 11 NETOLICE

14.9.2003

Denjo v.d. Bismarckquelle x Dafné od Rytíře Malovce

Shirak

P

ČLP/FXD/31957

tricolor

Star

P

ČLP/FXD/31958

tricolor

Samba

F

ČLP/FXD/31959

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

8.8.2003

Greg Rapír Bohemia x Farba v.d. Bismarckquelle

Hall

P

ČLP/FXD/31960

tricolor

Hugh

P

ČLP/FXD/31961

tricolor

Hatta

F

ČLP/FXD/31962

tricolor

Harri

F

ČLP/FXD/31963

tricolor

 

Bludov

HUDLÍK Jaroslav Komenského 675, 789 61 BLUDOV

19.9.2003

Jatagan od Čevy x Greis Bludov

Xena

F

ČLP/FXD/31970

tricolor

Xaila

F

ČLP/FXD/31971

tricolor

Xina

F

ČLP/FXD/31972

tricolor

Xenie

F

ČLP/FXD/31973

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

10.10.2003

Sany od Čevy x Rita od Čevy

Walex

P

ČLP/FXD/31974

tricolor

Watus

P

ČLP/FXD/31975

tricolor

Woki

F

ČLP/FXD/31976

tricolor

Wanda

F

ČLP/FXD/31977

tricolor

Wiki

F

ČLP/FXD/31978

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

29.9.2003

Santo Star Franke x Marol Franke

Istar

P

ČLP/FXD/31987

tricolor

Ike

F

ČLP/FXD/31988

tricolor

Idgee

F

ČLP/FXD/31989

tricolor

Indy

F

ČLP/FXD/31990

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽ

20.10.2003

Goffi z Kuliaru x Ambra Bohemia Diplomat

Jack

P

ČLP/FXD/31995

tricolor

Jim

P

ČLP/FXD/31996

tricolor

Just

P

ČLP/FXD/31997

tricolor

Jennifer

F

ČLP/FXD/31998

tricolor

Jenny

F

ČLP/FXD/31999

tricolor

Jolla

F

ČLP/FXD/32000

tricolor

Jasna

F

ČLP/FXD/32001

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

18.10.2003

Santo Star Franke x Olivia ze Svésedlic

Jaspar

P

ČLP/FXD/32002

tricolor

Jaspis

P

ČLP/FXD/32003

tricolor

Jany

F

ČLP/FXD/32004

tricolor

Jil

F

ČLP/FXD/32005

tricolor

Jumba

F

ČLP/FXD/32006

tricolor

Justy

F

ČLP/FXD/32007

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

11.12.2003

Xicolo v.d. Bismarckquelle x Evita Czech Tarvan

Titan

P

ČLP/FXD/32028

tricolor

Teryl

P

ČLP/FXD/32029

tricolor

Tara

F

ČLP/FXD/32030

tricolor

Trina

F

ČLP/FXD/32031

tricolor

Tracy

F

ČLP/FXD/32032

tricolor

 

Star Cassie

BIŠINGEROVÁ Eva Na Podlesí 1411, 432 01 KADAŇ

18.12.2003

Denjo v.d. Bismarckquelle x Cassie Steinbach Terry

Aron

P

ČLP/FXD/32033

tricolor

Aran

P

ČLP/FXD/32034

trircolor

Ariel

F

ČLP/FXD/32035

tricolor

Afra

F

ČLP/FXD/32036

tricolor

 

IMPORT v. Dorlberg

GRETSCHER Bernd Weiherstrasse 5, 076 16 BÜRGEL

13.4.2003

Merlin v. Goldacker x Gloria v. Risseck DFZB-03 4229

Ben

P

ČLP/FXD/32037

tricolor

 

z Viselců

KOMÁREK Josef U parku 60, 533 21 VYSOKÉ CHVOJNO

Dar z Úsovska x Gera z Viselců

Ik

P

ČLP/FXD/32040

tricolor

Ir

P

ČLP/FXD/32041

tricolor

Ina

F

ČLP/FXD/32042

tricolor

Ira

F

ČLP/FXD/32043

tricolor

 

z Thújového dvora

POSPÍŠILOVÁ Eva Horní Radslavice 48, 594 01 VELKÉ MEZIŘÍ

26.12.2003

Jantar Taxon x Alka z Thújového dvora

Dav

P

ČLP/FXD/32047

tricolor

Dita

F

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Dana

F

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Dáša

F

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Dora

F

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ

27.12.2003

Monty Tajfun x Corra Steinbach Terry

Imper

P

ČLP/FXD/32052

tricolor

Iron

P

ČLP/FXD/32053

tricolor

Ike

P

ČLP/FXD/32054

tricolor

Ines

F

ČLP/FXD/32055

tricolor

Iris

F

ČLP/FXD/32056

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

8.12.2003

Santo Star Franke x Brena z Olomouckých sadů

Kill

P

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Kyrton

P

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

Kirby

F

ČLP/FXD/úhyn

tricolor

 

IMPORT v.d. Bismarckquelle

MÖHRKE Axel Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

30.6.2002 DFZB-02 4408

Mondo v.d. Bismarckquelle x Odelia v.d. Bismarckquelle

Lia

F

ČLP/FXD/32061

tricolor

 

Celkem zapsáno:      284     štěňat FXD

z 71  vrhů

Æ na vrh je: 3,84 štěňat

byli zapsáni 3 importi

 

Minimálně 3 vrhy byly zapsány po psech:

Santo Star Franke                   9

Starring Hans             7

Goffi z Kuliaru              6

Black Star Franke        4

Denjo v.d. Bismarckquelle       3

Xicolo v.d. Bismarckquelle3

Ciro z Lankače            3

 

Více jak 6 štěňat ve vrhu bylo:

4x 7

2x 8