Setříděný výpis vrhů a zapsaných importů

foxteriér drsnorstý od 1.1.2002 do 31. 12. 2002

 

Puerto de Soller

TOMANOVÁ Jaroslava, Hvězdovská 142, 471 24 MIMOŇ

*5. 1. 2002

o: Bony Taxon Junior

m: Enny z Parýzku

Bass

P

ČLP/FXD/30876

tricolor

Beki

F

ČLP/FXD/30877

tricolor

Bally

F

ČLP/FXD/30878

tricolor

 

Curly Hooligan

KADLUS Tomáš, Panoší Újezd 48, 270 21 PAVLÍKOV

*5. 1. 2002

o: Gordon Tajfun

m: Dyxa z Lankače

Bat

P

ČLP/FXD/30879

tricolor

Bin

P

ČLP/FXD/30880

tricolor

Bor

P

ČLP/FXD/30881

tricolor

Ben

P

ČLP/FXD/30882

tricolor

Bon

P

ČLP/FXD/30883

tricolor

Bria

F

ČLP/FXD/30884

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/30885

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽ

*18. 1. 2002

o: Ukas v.d. Bismarckquelle

m: Girl Tajfun

Herd

P

ČLP/FXD/30898

tricolor

Hessy

F

ČLP/FXD/30899

tricolor

 

Bludov

HUDLÍK Jaroslav, Komenského 675, 789 61 BLUDOV

*19. 1. 2002

o: Jatagan od Čevy

m: Hula Abdank

Largo

P

ČLP/FXD/30900

tricolor

Lokar

P

ČLP/FXD/30901

tricolor

Linda

F

ČLP/FXD/30902

tricolor

 

Bahence

JANÍKOVÁ Ivana, Horova 681, 734 01 KARVINÁ-RÁJ

*25. 1. 2002

o: Jerry od Čevy

m: Berta Nový Zvon

Artush

P

ČLP/FXD/30903

tricolor

Artemis

P

ČLP/FXD/30904

tricolor

Albert

P

ČLP/FXD/30905

tricolor

Alby

P

ČLP/FXD/30906

tricolor

Alex

P

ČLP/FXD/30907

tricolor

Abra

F

ČLP/FXD/30908

tricolor

Ann

F

ČLP/FXD/30909

tricolor

Ammy

F

ČLP/FXD/30910

tricolor

 

Pedarov

JANKŮ Vlastimil, 763 41 LUDKOVICE 96

*2. 2. 2002

o: Wotan Star Franke

m: Zara Star Franke

Nord

P

úhyn

tricolor

Nero

P

ČLP/FXD/30915

tricolor

Nely

F

ČLP/FXD/30916

tricolor

Norisa

F

ČLP/FXD/30917

tricolor

 

Pedarov

JANKŮ Vlastimil, 763 41 LUDKOVICE 96

*2. 2. 2002

o:  Black Star Franke

m:  Kely z Ludkovic

Oskar

P

ČLP/FXD/30918

tricolor

Olin

P

ČLP/FXD/30919

tricolor

Orca

F

ČLP/FXD/30920

tricolor

Ornela

F

ČLP/FXD/30921

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*13. 1. 2002

o: Xicolo v.d. Bismarckquelle

m: Bea Star Franke

Xan

P

ČLP/FXD/30322

tricolor

Xita

P

ČLP/FXD/30323

tricolor

Xidy

P

úhyn

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*23. 1. 2002

o: Xicolo v.d. Bismarckquelle

m:  Bekan Star Franke

Zako

P

ČLP/FXD/30925

tricolor

Zeron

P

ČLP/FXD/30926

tricolor

Zany

F

ČLP/FXD/30927

tricolor

 

Rapír Bohemia

STOWASSER Alfred, Zámečnická 182, 357 51 KYNŠPERK NAD OHŘÍ

*12.1.2002

o: Richwire Nimrod of Rateden

m: Kelly ze Stříbrné

Greg

P

ČLP/FXD/30928

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*28. 1. 2001

o: Denjo v.d. Bismarckquelle

m: Centa ze Stříbrné

Xen

P

ČLP/FXD/30929

tricolor

Xyr

P

ČLP/FXD/30930

tricolor

Xandra

F

ČLP/FXD/30931

tricolor

Xena

F

ČLP/FXD/30932

tricolor

Xira

F

ČLP/FXD/30933

tricolor

Xsara

F

ČLP/FXD/30934

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*11. 2. 2002

o: Xicolo v.d. Bismarckquelle

m: Zira Star Franke

Arpy

P

ČLP/FXD/30951

tricolor

Askin

P

ČLP/FXD/30952

tricolor

Avus

P

ČLP/FXD/30953

tricolor

Activ

P

úhyn

tricolor

Aya

F

ČLP/FXD/30955

tricolor

 

z Týčského vrhu

JELÍNEK Václav,  Týček 76, 338 08 ZBIROH

*16. 2. 2001

o: Tiger Star Franke

m: Fatty z Týčského vrhu

Ully

F

ČLP/FXD/30974

tricolor

Ussy

F

ČLP/FXD/30975

tricolor

Ulla

F

ČLP/FXD/30976

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD MET

*20. 2. 2002

o: Xady Star Franke

m: Bria z Lipavy

Grif

P

ČLP/FXD/30977

tricolor

Gal

P

ČLP/FXD/30978

tricolor

Gina

F

ČLP/FXD/30979

tricolor

 

Hlubočského potoka

KRAHULEC Josef, Sv.Štěpán 2, 763 34 SIDONIE

*21. 2. 2002

o: Bred Franke

m: Eta zo Sengetova

Hugo

P

úhyn

tricolor

 

Thújového dvora

POSPÍŠILOVÁ Eva,  Horní Radslavice 48, 594 01 VELKÉ MEZIŘÍ

*7. 3.  2002

o: Black Star Franke

m: Forta Star Franke

Alek

P

úhyn

tricolor

Alen

P

ČLP/FXD/31001

tricolor

Anda

F

ČLP/FXD/31002

tricolor

Alka

F

ČLP/FXD/31003

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 Netolice

*11. 2. 2002

o:  Tiger Star Franke

m: Ofra de la Vallee du Perou

Hannah

F

ČLP/FXD/31004

bicolor

Hanele

F

ČLP/FXD/31005

bicolor

Harmony

F

ČLP/FXD/31006

tricolor

Havana

F

ČLP/FXD/31007

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD MET

*10. 3. 2002

o: Grif z Ludkovic

m: Vanta Star Franke

Hitt

P

ČLP/FXD/31013

tricolor

Holly

F

ČLP/FXD/31014

tricolor

Haga

F

ČLP/FXD/31015

tricolor

Hella

F

ČLP/FXD/31016

tricolor

 

z Trojáku

FÖRSTEROVÁ Helena, Krajina 373, 768 21 KVASICE

*8. 3. 2002

o: Gold Star Franke

m: Dolly od Trojáku

Fred

P

ČLP/FXD/31032

tricolor

Faty

F

ČLP/FXD/31033

tricolor

 

z Trojáku

FÖRSTEROVÁ Helena, Krajina 373, 768 21 KVASICE

*16. 3. 2002

o: Black Star Franke

m: Bessy od Trojáku

Gary

P

ČLP/FXD/31034

tricolor

Goro

P

ČLP/FXD/31035

tricolor

Gorby

P

ČLP/FXD/31036

tricolor

Gill

P

ČLP/FXD/31037

tricolor

Gita

F

ČLP/FXD/31038

tricolor

Gabi

F

ČLP/FXD/31039

tricolor

 

Podhorská dolina

Štěpánek Jiří, Orlická 1104, 564 01 ŽAMBERK

*6. 3. 2002

o: Edy z Víselců

m: Kety Podhorská dolina

Ory

F

ČLP/FXD/31040

tricolor

 

Mafiho

VRBA Marian, 783 12 PŇOVICE 146

*7. 3. 2002

o: Narkus Star Franke

m: Elies Lemart

Aran

P

ČLP/FXD/31051

tricolor

 

Tajfun

ADÁMEK Jaroslav, hájovna Bor, 360 07 KARLOVY VARY-DOUBÍ

28. 3. 2002

o: Gordon Tajfun

m: Candie ze Stříbrné

Natan

P

ČLP/FXD/31052

tricolor

Nikita

F

ČLP/FXD/31053

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

*21. 3. 2002

o: Watus v.d. Bismarckquelle

m: Estika Lemart

Ted

P

ČLP/FXD/31062

tricolor

Tina

F

ČLP/FXD/31063

tricolor

 

z Čechorodu

ŠKEŘÍK František, 394 64 POČÁTKY 567

*19. 9. 2001

o: Dag z Mladého

m: Sára z Čechorodu

Besy

F

ČLP/FXD/31064

tricolor

Bryta

F

ČLP/FXD/31065

tricolor

 

od Žluté skály

PEŚ Václav, Květná 964, 330 23 NÝŘANY

*10. 4. 2002

o: Denjo v.d. Bismarckquelle

m: Xandra z Rataj

Zak

P

ČLP/FXD/31066

tricolor

Zik

P

ČLP/FXD/31067

tricolor

Zipp

P

ČLP/FXD/31068

tricolor

Zir

P

ČLP/FXD/31069

tricolor

Zoro

P

ČLP/FXD/31070

tricolor

 

z Havlanky

GALIA Eduard, Horská 833/16, 363 01 OSTROV NAD OHŘÍ

*12. 4. 2002

o: Rex z Tekova

m: Idea Tajfun

 

Dak

P

ČLP/FXD/31071

tricolor

Dix

P

ČLP/FXD/31072

tricolor

Dandy

P

ČLP/FXD/31073

tricolor

Drak

P

ČLP/FXD/31074

tricolor

Dina

F

ČLP/FXD/31075

tricolor

Dona

F

ČLP/FXD/31076

tricolor

 

z Tachova

FLIEGEL Jaroslav, Prokopa Velikého 1568, 347 01 TACHOV

*22. 4. 2002

o: Black Star Franke

m: Key Star Franke

Bára

F

ČLP/FXD/31077

tricolor

Bety

F

ČLP/FXD/31078

tricolor

Bugy

F

ČLP/FXD/31079

tricolor

 

z Jarošovského dvora

UHEREK Lubomír, Jarošov 444, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

*18. 4. 2002

o: Black Star Franke

m:  Bessy Jegr

Black

P

úhyn

tricolor

Brit

P

ČLP/FXD/31088

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/31089

tricolor

Bella

F

ČLP/FXD/31090

tricolor

 

Tygres

JÍLEČEK Karel, bažantnice Tužinka 8, 256 01 BENEŠOV

*16. 4. 2002

o: Uwy Tygres

m: Endy ze Stříbrné

Cila

F

ČLP/FXD/31094

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽ

*5. 5. 2002

o: Kyr Diplomat

m: Ambra Bohemia Diplomat

Chrissy

P

ČLP/FXD/31101

tricolor

Chyt

P

ČLP/FXD/31102

tricolor

Chyr

P

ČLP/FXD/31103

tricolor

Chvat

P

ČLP/FXD/31104

tricolor

Chip

P

ČLP/FXD/31105

tricolor

Chiro

P

ČLP/FXD/31106

tricolor

Chita

F

ČLP/FXD/31107

tricolor

Chyra

F

ČLP/FXD/31108

tricolor

 

z Rataj

STROLENY Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

*17. 3. 2002

o: Tiger Star Franke

m: Kelly z Rataj

Pírs

P

ČLP/FXD/31109

tricolor

Pem

F

ČLP/FXD/31110

tricolor

 

z Roudného

VRABEC Slavoj, Větrná 1307, 295 01 MNICHOVO HRADIŠTĚ

*17.4. 2002

o: Ciro z Lankače

m: Orina od Žluté skály

Bára

F

ČLP/FXD/31111

tricolor

 

z Roudného

VRABEC Slavoj, Větrná 1307, 295 01 MNICHOVO HRADIŠTĚ

*20.4. 2002

o: Direkt Tajfun

m: Zenit Star Franke

Cop

P

ČLP/FXD/31112

tricolor

 

ze Sloupova

SVOBODA Jan, 345 46 MILAVČE 37

*2. 5. 2002

o: Gero ze Stříbrné

m: Herra z Janovických lesů

Ben

P

ČLP/FXD/31113

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXD/31114

tricolor

 

Bludov

HUDLÍK Jaroslav, Komenského 675, 789 61 BLUDOV

*19. 1. 2002

o: Jatagan od Čevy

m: Filomena Lemart

Orin

P

ČLP/FXD/31130

tricolor

Orina

F

ČLP/FXD/31131

tricolor

Ora

F

ČLP/FXD/31132

tricolor

Orka

F

ČLP/FXD/31133

tricolor

Oxana

F

ČLP/FXD/31134

tricolor

 

Anaua

ŘEHŮŘEK Bohumil, 592 65 ROVEČNÉ 39

*11. 3. 2001

o: Jery od Čevy

m: Holy z Víselců

Fat

P

ČLP/FXD/31135

tricolor

Fin

P

ČLP/FXD/31136

tricolor

Flok

P

ČLP/FXD/31137

tricolor

Fram

P

ČLP/FXD/31138

tricolor

Fred

P

ČLP/FXD/31139

tricolor

Finy

F

ČLP/FXD/31140

tricolor

 

Šutrovky

VOBORNÍK Jiří, Zámeček 100, 533 21 VYSOKÉ CHVOJNO

*13. 5. 2002

o: Edy z Víselců

m: Afra od Pramene Brodce

Arga

F

ČLP/FXD/31141

tricolor

Arina

F

ČLP/FXD/31142

tricolor

Any

F

ČLP/FXD/31143

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*30. 4. 2002

o: Starring Hans

m: Lustra v.d. Bismarckquelle

Yes

P

ČLP/FXD/31152

tricolor

Yoko

F

ČLP/FXD/31153

tricolor

Yucca

F

ČLP/FXD/31154

tricolor

 

z Parýzku

VOTÍPKA Josef, Velenovy 74, 341 01 HORAŽĎOVICE

*19. 5. 2002

o: Tiger Star Franke

m: Fanny z Parýzku

Ir

P

ČLP/FXD/31155

tricolor

Irek

P

ČLP/FXD/31156

tricolor

Iki

F

ČLP/FXD/31157

tricolor

Ira

F

ČLP/FXD/31158

tricolor

 

z Rataj

STROLENY Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

*25. 5. 2005

o: Tiger Star Franke

m: Tara z Rataj

Quentin

P

ČLP/FXD/31159

tricolor

Quick

P

ČLP/FXD/31160

tricolor

Queen

F

ČLP/FXD/31161

tricolor

 

 

z Janovických lesů

HAVLÍN Jaroslav, Lidická 196, 284 03 KUTNÁ HORA-SEDLEC

*9. 5. 2002

o: Chyrr z Janovických lesů

m: Gemma z Janovických lesů

King

P

ČLP/FXD/31162

tricolor

Kir

P

ČLP/FXD/31163

tricolor

Krol

P

ČLP/FXD/31164

tricolor

Kron

P

ČLP/FXD/31165

tricolor

Katy

F

ČLP/FXD/31166

tricolor

 

z Lojzova dolu

KUBÁLEK Tomáš, Kunčice 184, 561 51 LETOHRAD

*16. 5. 2002

o: Mizzio z Rataj

m: Ragy Star Franke

Brix

P

ČLP/FXD/31167

tricolor

Ben

P

ČLP/FXD/31168

tricolor

Brita

F

ČLP/FXD/31169

tricolor

Besy

F

ČLP/FXD/31170

tricolor

Brix

P

ČLP/FXD/31167

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk, Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

*1. 5 2002

o: Narkus Star Franke

m: Olina ze Svésedlic

Ed

P

ČLP/FXD/31181

tricolor

Eba

F

ČLP/FXD/31182

tricolor

Erma

F

ČLP/FXD/31183

tricolor

 

Hartman Holenstein

BEDNAŘÍK Milan Ing., Niva 16, 798 61 DRAHANY

*17. 5. 2002

o: Xicolo v.d. Bismarckquelle

m: Cher Kaldes

 

Abé

P

ČLP/FXD/31184

tricolor

Axis

P

ČLP/FXD/31185

 

Agira

F

ČLP/FXD/31186

 

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*30. 5. 2002

o: Starring Hans

m: Brita z Růžové zahrady

Zak

P

úhyn

tricolor

Zakir

P

úhyn

tricolor

Zappa

P

ČLP/FXD/31198

tricolor

Zidan

P

úhyn

tricolor

Zepelin

P

ČLP/FXD/31200

tricolor

Zoe

F

ČLP/FXD/31201

tricolor

 

Taxon Junior

CEDIDLOVÁ Zdeňka, Hrnčířská 295, 751 31 LIPNÍK NAD BEČVOU

*2. 5. 2002

o: Starring Hans

m:  Ulli Star Franke

Kenny

P

ČLP/FXD/31208

tricolor

Kery

P

ČLP/FXD/31209

tricolor

Kim

P

ČLP/FXD/31210

tricolor

Kory

P

ČLP/FXD/31211

tricolor

 

Anglického dvora

FOLK Jiří Havířská 43, 330 23 NÝŘANY

*12. 6. 2002

o: Starring Hans

m: Rosse ze Stříbrné

Lord

P

ČLP/FXD/31222

tricolor

Largo

P

ČLP/FXD/31223

tricolor

Linda

F

ČLP/FXD/31224

tricolor

Luna

F

ČLP/FXD/31225

 

 

Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor  Masarykovo náměstí 10, 783 91 UNIČOV

*14. 6. 2002

o: Xicolo v.d. Bismarckquelle

m: Kirby Tajfun

Accor

P

úhyn

tricolor

Amor

P

úhyn

tricolor

Abba

F

ČLP/FXD/31228

tricolor

Agáta

F

ČLP/FXD/31229

tricolor

Agnes

F

ČLP/FXD/31230

tricolor

Angie

F

ČLP/FXD/31231

tricolor

April

F

ČLP/FXD/31232

tricolor

 

Abdank  IMPORT

ZIELINSKA Edwarda, Slowackiego 5a, 341 20 ANDRYCHÓW

*14. 6.2002

PKR-43465

o: Yahon v.d. Bismarckquelle

m:  Myster Star Franke

Wena

F

ČLP/FXD/31232

tricolor

 

Třešňové rokle

KULÍKOVÁ Jitka Gagarinova 382, 530 09 PARDUBICE

*6. 6. 2002

o: Ciro z Lankače

m: Ordonance ze Svésedlic

Borek

P

ČLP/FXD/31242

tricolor

Benjamin

P

ČLP/FXD/31243

tricolor

Baronesa

F

ČLP/FXD/31244

tricolor

 

Podhorská dolina

Štěpánek Jiří, Orlická 1104, 564 01 ŽAMBERK

*22. 6. 2002

o: Edy z Víselců

m: Majka Podhorská dolina

Pard

P

ČLP/FXD/31245

tricolor

Pegy

P

ČLP/FXD/31246

tricolor

Pera

F

ČLP/FXD/31247

tricolor

Tajfun

ADÁMEK Jaroslav, hájovna Bor, 360 07 KARLOVY VARY-DOUBÍ

*28. 6. 2002

o: Starring Hans

m: Angie v. Scheuerfeld

O'Hara

P

ČLP/FXD/31248

tricolor

O'Suliwan

P

ČLP/FXD/31249

tricolor

Ozzy

P

ČLP/FXD/31250

tricolor

Orchid

F

ČLP/FXD/31251

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

*2. 7. 2002

o: Black Star Franke

m: Evita  Czech Tarvan

Qanto

P

ČLP/FXD/31258

tricolor

Quentin

P

ČLP/FXD/31259

tricolor

Quick

P

ČLP/FXD/31260

tricolor

Quiet

P

ČLP/FXD/31261

tricolor

Queen

F

ČLP/FXD/31262

tricolor

Quickie

F

ČLP/FXD/31263

tricolor

Quincy

F

ČLP/FXD/31264

tricolor

 

z Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

* 2. 7. 2002

o:  Gold Star Franke

m: Jassinta  Czech Tarvan

Rendy

P

ČLP/FXD/31265

tricolor

Ringo

P

ČLP/FXD/31266

tricolor

Ronny

P

ČLP/FXD/31267

tricolor

Ricky

F

ČLP/FXD/31268

tricolor

Roxy

F

ČLP/FXD/31269

tricolor

Roya

F

ČLP/FXD/31270

tricolor

 

z Chabovce

KUFKA Augustin, V úvoze 5, 747 20 VŘESINA

*12. 7. 2002

o: Jery od Čevy

m: Sára z Chabovce

Andy

P

ČLP/FXD/31291

tricolor

Aron

P

ČLP/FXD/31292

tricolor

 

Abdank  IMPORT

ZIELINSKA Edwarda, Slowackiego 5a, 341 20 ANDRYCHÓW

* 9. 5 2000

PKR-4277

o: Niki Star Franke

m:  Tara Star Franke

Tekila

F

ČLP/FXD/31293

tricolor

 

z Rataj

STROLENY Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

*16. 7. 2002

o: Tiger Star Franke

m: Hyda z Parýzku

Reno

P

ČLP/FXD/31294

tricolor

Rio

P

ČLP/FXD/31295

tricolor

Rachel

F

ČLP/FXD/31296

tricolor

Róza

F

ČLP/FXD/31297

tricolor

 

Lemart  IMPORT

ŠTEFEK Marian, Kpt.Rašu 17, 841 01 BRATISLAVA

* 10. 8. 2001

SPKP-283

o: Arthur Lemart

m:  Kmotra Lemart

Raisa

F

ČLP/FXD/31302

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

*27. 7. 2002

o: Ciro z Lankače

m. Engie z Lankače

Jork

P

ČLP/FXD/31303

tricolor

Jugo

P

ČLP/FXD/31304

tricolor

Jut

P

ČLP/FXD/31305

tricolor

Jája

F

ČLP/FXD/31306

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*29. 7. 2002

o: Black Star Franke

m: Ugata Star Franke

Banto

P

ČLP/FXD/31307

tricolor

Bailey

F

ČLP/FXD/31308

tricolor

 

Sadu

ŽILINSKÝ Ladislav, Poličná 267, 757 01 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

*3. 8. 2002

o: Black Star Franke

m. Gara Star Franke

Řín

P

ČLP/FXD/31317

tricolor

Řina

F

ČLP/FXD/31318

tricolor

 

Bukovinské hájovny

HOLAS Miroslav, Bukovina 10, 441 01 PODBOŘANY

*3. 8. 2002

o: Gordon Tajfun

m: Ives Tajfun

Holly

F

ČLP/FXD/31314

tricolor

Happy

F

ČLP/FXD/31315

tricolor

Hanny

F

ČLP/FXD/31316

tricolor

 

Bukovinské hájovny

HOLAS Miroslav, Bukovina 10, 441 01 PODBOŘANY

*3. 8. 2002

o: Gordon Tajfun

m: Ives Tajfun

Holly

F

ČLP/FXD/31314

tricolor

Happy

F

ČLP/FXD/31315

tricolor

Hanny

F

ČLP/FXD/31316

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*22. 8. 2002

o: Starring Hans

m: Rebeca ze Stříbrné

Animals

P

ČLP/FXD/31319

tricolor

Ashok

P

ČLP/FXD/31320

tricolor

Aike

F

ČLP/FXD/31321

tricolor

Agnes

F

ČLP/FXD/31322

tricolor

Anabell

F

ČLP/FXD/31323

tricolor

Arnica

F

ČLP/FXD/31324

tricolor

Aysha

F

ČLP/FXD/31325

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*25. 8. 2002

o: Denjo v.d. Bismarckquelle

m: Vina v.d. Bismarckquelle

Bad

P

úhyn

tricolor

Bard

P

ČLP/FXD/31327

tricolor

Basck

P

ČLP/FXD/31328

tricolor

Benny

P

ČLP/FXD/31329

tricolor

Benson

P

ČLP/FXD/31330

tricolor

Bonny

F

ČLP/FXD/31331

tricolor

 

Tornado Slovakia  IMPORT

ŠEDÍK Milan, Kráľovská cesta 7, 949 01 NITRA

* 12. 4. 1999

SPKP-250

o: Tornado Slovakia Nil

m:  Ylin Franke

Xaver

P

ČLP/FXD/31332

tricolor

 

Tygres

JÍLEČEK Karel, bažantnice Tužinka 8, 256 01 BENEŠOV

*22. 8. 2002

o: Egon od Krajcechu

m: Vanda Tygres

Dux

P

ČLP/FXD/31342

tricolor

Dan

P

ČLP/FXD/31343

tricolor

Dora

F

ČLP/FXD/31344

tricolor

 

Vrchovinka

VRCHA Oldřich, Domamyslická 128, 796 04 PROSTĚJOV 4

*28. 8. 2002

o: Apolon Kaldes

m: Sisi St. Matěj

Ailyn

F

ČLP/FXD/31345

tricolor

 

Tygres

JÍLEČEK Karel, bažantnice Tužinka 8, 256 01 BENEŠOV

*30. 8. 2002

o: Regio du Bois des Maitres

m: Hera od Krajcechu

Eron

P

ČLP/FXD/31346

tricolor

Ela

F

ČLP/FXD/31347

tricolor

 

Konečné

KORDULIAK Antonín, 751 15 DOMAŽELICE 122

*4. 9. 2002

o: Wotan Star Franke

m: Cler Taxon Junior

Akim

P

ČLP/FXD/31348

tricolor

Alf

P

ČLP/FXD/31349

tricolor

Art

P

ČLP/FXD/31350

tricolor

Ajka

F

ČLP/FXD/31351

tricolor

Andy

F

ČLP/FXD/31352

tricolor

 

****************

 

 

Tavíkovských Stínadel

KREJČÍ Karel, 671 40 TAVÍKOVICE 43

*11. 4. 2001

o: Wotan Star Franke

m: Dyxi z Lankače

Azor

P

ČLP/FXD/30475

tricolor

Argo

P

ČLP/FXD/30476

tricolor

Atyl

P

ČLP/FXD/30477

tricolor

Andra

F

ČLP/FXD/30478

tricolor

Andy

F

ČLP/FXD/30479

tricolor

Aida

F

ČLP/FXD/30480

tricolor

 

Kaldes

SEDLÁK Roman, hájenka Hrabství, 747 45 SKŘÍPOV 185

*12. 4. 2001

o: Escort Kaldes

m: Cola Kaldes

King

P

ČLP/FXD/30481

tricolor

Kamélie

F

ČLP/FXD/30482

tricolor

 

 

 

Vildů

Vildová Věnceslava, F.Černého 1076, 337 01 ROKYCANY 1

*17. 5. 2001

o: Gero ze Stříbrné

m: Nora z Týčského vrchu

Alan

P

ČLP/FXD/30525

tricolor

Ája

F

ČLP/FXD/30526

tricolor

Andy

F

ČLP/FXD/30527

tricolor

Aida

F

ČLP/FXD/30528

tricolor

 

v.d. Bismarckquelle   IMPORT

MÖHRKE Axel, Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

DFZB-00 4238

o: Mondo v.d. Bismarckquelle

m: X-Aica v.d. Bismarckquelle

Xicolo

P

ČLP/FXD/30534/01

tricolor

 

z Habrového lesíka

ROMOČUSKÝ Štěpán, Květinková 346/4, 130 00 PRAHA 3

*27. 4. 2001

o: Regio du Bois des Maitres

m: Eimy Bohemia Emauze

Brit

P

ČLP/FXD/30535

tricolor

 

 

z Města Rukavic

Soukup Antonín  , Pražská 577, 263 01 DOBŘÍŠ

*20. 5. 2001

o: Gordon Tajfun

m: Fany z Města rukavic

Goro

P

ČLP/FXD/30548

tricolor

Grif

P

ČLP/FXD/30549

tricolor

Gita

F

ČLP/FXD/30550

tricolor

 

Pramene Brodce

Novotný Jan, Skrovnice 24, 562 01 ÚSTÍ NAD ORLICÍ

*12. 6. 2001

o: Narkus Star Franke

m: Kora Podhorská dolina

Brit

P

ČLP/FXD/30599

tricolor

Bir

P

ČLP/FXD/30600

tricolor

Bonadea

F

ČLP/FXD/30601

tricolor

Boogie

F

ČLP/FXD/30602

tricolor

 

Vavřinečské hájovny

CHODIL Jan, Vavřineč 1, 277 31 VELKÝ BOREK

*9. 7. 2001

o: Xady Star Franke

m: Bizi z Rataj

Eddy

P

ČLP/FXD/30610

tricolor

Era

F

ČLP/FXD/30611

tricolor

Elen

F

ČLP/FXD/30612

tricolor

Enny

F

ČLP/FXD/30613

tricolor

Ebby

F

ČLP/FXD/30614

tricolor

 

Petros Moravicum

BORÝSEK Petr, 687 31 ŠUMICE 321

*19. 7. 2001

o: Suntan Star Franke

m: Zora Star Franke

Art

P

ČLP/FXD/30627

tricolor

Artur

P

ČLP/FXD/30628

tricolor

Afra

F

ČLP/FXD/30629

tricolor

Areta

F

ČLP/FXD/30630

tricolor

Adina

F

ČLP/FXD/30631

tricolor

 

 

 

Bonkovic

Gabriel Jiří, Sokolovská 244, 190 00 PRAHA 9

*12. 7. 2001

o: Fred z Mladého

m: Tera Šachovna

Agir

P

ČLP/FXD/30651

tricolor

Andy

P

ČLP/FXD/30652

tricolor

Alan

P

ČLP/FXD/30653

tricolor

 

ze Slupné

Kastner Oldřich, Starý Dvůr 12, 345 06 KDYNĚ

*26. 7. 2001

o: Giles Tajfun

m: Bára ze Slupné

Edy

P

ČLP/FXD/30654

tricolor

Endy

P

ČLP/FXD/30655

tricolor

Ema

F

ČLP/FXD/30656

tricolor

Eny

F

ČLP/FXD/30657

tricolor

Ela

F

ČLP/FXD/30658

tricolor

 

Tygres

JÍLEČEK Karel, bažantnice Tužinka 8, 256 01 BENEŠOV

*26. 7. 2001

o: Uwy Tygres

m: Endy ze Stříbrné

Brita

F

ČLP/FXD/30659

tricolor

Borka

F

ČLP/FXD/30660

tricolor

Bony

F

ČLP/FXD/30661

tricolor

 

 

z Parýzku

VOTÍPKA Josef, Velenovy 74, 341 01 HORAŽĎOVICE

*22. 7. 2001

o: Giles Tajfun

m: Fanny z Parýzku

Chip

P

ČLP/FXD/30674

tricolor

Chipi

P

ČLP/FXD/30675

tricolor

Chipin

P

ČLP/FXD/30676

tricolor

Chipina

F

ČLP/FXD/30677

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*2. 8. 2001

o: Ted Star Franke

m: Benny Star Franke

Rylex

P

ČLP/FXD/30690

tricolor

Rolan

P

ČLP/FXD/30691

tricolor

Rula

F

ČLP/FXD/30692

tricolor

 

Kinetik

BAJČÍK Josef, Sokolská 77, 757 01 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

*27. 7. 2001

o: Black Star Franke

m: Mary Kinetik

Qvido

P

ČLP/FXD/30706

tricolor

Quale

F

ČLP/FXD/30707

tricolor

Quanta

F

ČLP/FXD/30708

tricolor

Quentine

F

ČLP/FXD/30709

tricolor

 

 

Foxandy

ZETTEL Jiří, O.Jeremiáše 1982, 708 00 OSTRAVA-PORUBA

*14.7. 2001

o: Garant od Kuboně

m: Andy z Lupez

Betty

F

ČLP/FXD/30713

tricolor

 

z Mladého světa

KULIŠ Karel, K.V.Raise 13, 370 08 ČESKÉ BUDĚJOVICE

*24. 7. 2001

o: Fred z Mladého

m: Fata z Mladého

Chuck

P

ČLP/FXD/30714

tricolor

Charlie

P

ČLP/FXD/30715

tricolor

Chandler

P

ČLP/FXD/30716

tricolor

Chelsea

F

úhyn

tricolor

 

 

 

z Bílé v Podještědí

DRESCHER Zdeněk, Bílá 70, 463 43 ČESKÝ DUB

*30. 3. 2002

o: Fat z Bílé

m: Ellis ze Stříbrné

Chyr

P

ČLP/FXD/31054

tricolor

Chvat

P

ČLP/FXD/31055

tricolor

Chris

P

ČLP/FXD/31056

tricolor

Chita

F

ČLP/FXD/31057

tricolor

 

Cheecki

F

ČLP/FXD/30757

tricolor

Cherry

F

ČLP/FXD/30758

tricolor

 

Zeleného kopce

Křížek Miroslav, Vyhlídková 655, 463 12 LIBEREC 25

*2. 9. 2001

o: Fat z Bílé

m: Heidy Bohemia Emauze

Atum

P

ČLP/FXD/30760

tricolor

Ard

P

ČLP/FXD/30761

tricolor

Alma

F

ČLP/FXD/30762

tricolor

 

 

Bohemia Emauze

STRNADOVÁ Jarmila, Dobrovodská 122, 370 06 ČESKÉ BUDĚJOVICE

*16. 9. 2001

o: Bajard Taxon Junior

m: Andy Bohemia Emauze

Nero

P

ČLP/FXD/30774

tricolor

Nord

P

ČLP/FXD/30775

tricolor

Nera

F

ČLP/FXD/30776

tricolor

Nike

F

ČLP/FXD/30777

tricolor

Nery

F

ČLP/FXD/30778

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

*27. 9. 2001

o: Watus v.d. Bismarckquelle

m: Yga z Lankače

Igor

P

ČLP/FXD/30781

tricolor

Ill

P

ČLP/FXD/30782

tricolor

Ir

P

ČLP/FXD/30783

tricolor

Ila

F

ČLP/FXD/30784

tricolor

Ina

F

ČLP/FXD/30785

tricolor

Ira

F

ČLP/FXD/30786

tricolor

Iva

F

ČLP/FXD/30787

tricolor

 

 

 

Vrtova

PAZDERA Přemysl, 783 54 PŘÁSLAVICE 172

*9. 11. 2001

o: Walex v.d. Bismarckquelle

m: Xia ze Svésedlic

Alf

P

ČLP/FXD/30844

tricolor

Aran

P

ČLP/FXD/30845

tricolor

Art

P

ČLP/FXD/30846

tricolor

Aton

P

ČLP/FXD/30847

tricolor

Ariska

F

ČLP/FXD/30848

tricolor

Arka

F

ČLP/FXD/30849

tricolor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

v.d. Bismarckquelle   IMPORT

MÖHRKE Axel, Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

DFZB-01 4092

o: Starring Hanz

m: Marla v.d. Bismarckquelle

Vina

F

ČLP/FXD/30856

tricolor

 

v.d. Bismarckquelle   IMPORT

MÖHRKE Axel, Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

DFZB-01 4222

o:  Sonoora Super Trooper

m:  Erka v.d. Bismarckquelle

Asia

F

ČLP/FXD/30857

tricolor

 

z Viselců

KOMÁREK Josef, U parku 60, 533 21 VYSOKÉ CHVOJNO

*12. 12. 2001

o: Mizzio z Rataj

m: Fela z Viselců

Chesi

F

ČLP/FXD/30859

tricolor

Chyna

F

ČLP/FXD/30860

tricolor

Chyta

F

ČLP/FXD/30861

tricolor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boa Doré

Švihálková Martina, Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

*29. 12. 2001

o: Dax z Lipavy

m: Jany  Tajfun

Argo

P

ČLP/FXD/30870

tricolor

Aror

F

ČLP/FXD/30871

tricolor

Atti

F

ČLP/FXD/30872

tricolor

Adeta

F

ČLP/FXD/30873

tricolor

 

 

 

 

 

Celkem  zapsáno 288 štěňat FXD

z 78 vrhů

Æ na vrh je 3,69  štěňat

Bylo  zapsáno  6 importů

 

Více jak tři vrhy byly zapsány po psech:

Black Star Franke                6

Grosso v.d. Bismarckquelle               6

Giles Tajfun                                         6

Wotan Star Franke                             6

Fat z Bílé                                               4

Gero ze Stříbrné