VÝPIS Z PLEMENÉ KNIHY

1.1.      - 31. 12. 2004

foxteriér hladkosrstý

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

2. 1. 2004

Oskar de la Rosa x Niara od Rytíře Malovce

 

Top Secret

od Rytíře Malovce

P

2.1.2004

ČLP/FXH/32065

bílá

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing., K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

7.1.2004

Favorit od Rytíře Malovce x Favola Tuskulum

 

Navar

Tuskulum

P

7.1.2004

ČLP/FXH/32066

bílá, černé znaky

Naomi

Tuskulum

F

7.1.2004

ČLP/FXH/32067

bílá, černé znaky

Nika

Tuskulum

F

7.1.2004

ČLP/FXH/32068

bílá, černé znaky

Nikol

Tuskulum

F

7.1.2004

ČLP/FXH/32069

bílá, černé znaky

Norma

Tuskulum

F

7.1.2004

ČLP/FXH/32070

bílá, černé znaky

Nubira

Tuskulum

F

7.1.2004

ČLP/FXH/32071

bílá, černé znaky

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing., K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

10.1.2004

Unikát Lemart x Bea Tuskulum

 

Orest

Tuskulum

P

10.1.2004

ČLP/FXH/32072

bílá, hnědé znaky

Odeta

Tuskulum

F

10.1.2004

ČLP/FXH/32073

bílá, hnědé znaky

Orchidea

Tuskulum

F

10.1.2004

ČLP/FXH/32074

bílá, hnědé znaky

Orinoka

Tuskulum

F

10.1.2004

ČLP/FXH/32075

bílá, hnědé znaky

Ornella

Tuskulum

F

10.1.2004

ČLP/FXH/32076

bílá, hnědé znaky

Oxana

Tuskulum

F

10.1.2004

ČLP/FXH/32077

tricolor

 

z Kraví hlavy

PELÍŠEK Vladimír, Dlouhá Lhota 41, 679 71 LYSICE

11.1.2004

Avar Owl Optima x Alka z Kravy hlavy

 

Caro

z Kraví hlavy

P

11.1.2004

ČLP/FXH/32078

bílá, černé znaky

Car

z Kraví hlavy

P

11.1.2004

ČLP/FXH/32079

bílá, černé znaky

Cid

z Kraví hlavy

P

11.1.2004

ČLP/FXH/32080

bílá, černé znaky

Clea

z Kraví hlavy

F

11.1.2004

ČLP/FXH/32081

bílá, černé znaky

Cita

z Kraví hlavy

F

11.1.2004

ČLP/FXH/32082

bílá, černé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

21. 1. 2004

Oskar de la Rosa x Happy Day z Děkanu

 

Uram

od Rytíře Malovce

P

21.1.2004

ČLP/FXH/32091

tricolor

Utax

od Rytíře Malovce

P

21.1.2004

ČLP/FXH/32092

tricolor

Unie

od Rytíře Malovce

F

21.1.2004

ČLP/FXH/32093

bílá, hnědé znaky

Ursine

od Rytíře Malovce

F

21.1.2004

ČLP/FXH/32094

bílá, černé znaky

Urtika

od Rytíře Malovce

F

21.1.2004

ČLP/FXH/32095

bílá, hnědé znaky

U-Foxingdane

od Rytíře Malovce

F

21.1.2004

ČLP/FXH/32096

bílá, černé znaky

 

 

z Černovické obory

KUBŮ Jiří MVDr., Soběslavská 231, 394 94 ČERNOVICE

1. 2. 2004

Enzo z Dlouhých dílů x Aura z Černovické obory

 

Jupiter

z Černovické obory

P

1.2.2004

ČLP/FXH/32097

bílá, hnědé znaky

Jantar

z Černovické obory

P

1.2.2004

ČLP/FXH/32098

bílá, hnědé znaky

Jiskra

z Černovické obory

F

1.2.2004

ČLP/FXH/32099

bílá, černé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

12. 2. 2004

Komic v.d. Bismarckquelle  x Nancy du Bois Gamast

 

Verona

od Rytíře Malovce

F

12.2.2004

ČLP/FXH/32104

bílá, hnědé znaky

Vanessa

od Rytíře Malovce

F

12.2.2004

ČLP/FXH/32105

tricolor

 

Super Pride

CHMELAŘ Lubomír, Za Kovárnou 211, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

18. 1. 2004

Kenno v.d. Bismarckquelle  x Ambra Owl Optima

 

Falcon

Super Pride

P

18.1.2004

ČLP/FXH/32106

bílá, hnědé znaky

Fanny

Super Pride

F

18.1.2004

ČLP/FXH/32107

bílá, hnědé znaky

Fanta

Super Pride

F

18.1.2004

ČLP/FXH/32108

bílá, černé znaky

Fay

Super Pride

F

18.1.2004

ČLP/FXH/32109

bílá, černé znaky

Fiebie

Super Pride

F

18.1.2004

ČLP/FXH/32110

bílá, černé znaky

 

z Ráje Sidy

MLYNAŘÍKOVÁ Zdeňka, Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

19. 2. 2004

Chad z Dražovické tvrze  x Aura z Ráje Sidy

 

Dag

z Ráje Sidy

P

19.2.2004

ČLP/FXH/32129

bílá, černé znaky

Dan

z Ráje Sidy

P

19.2.2004

ČLP/FXH/32130

bílá, černé znaky

Dix

z Ráje Sidy

P

19.2.2004

ČLP/FXH/32131

bílá, černé znaky

Dina

z Ráje Sidy

F

19.2.2004

ČLP/FXH/32132

bílá, černé znaky

Dora

z Ráje Sidy

F

19.2.2004

ČLP/FXH/32133

bílá, černé znaky

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

7. 2. 2004

Xambo of Fair Play  x Tira ze Šilfova dolu

 

Uxer

ze Šilfova dolu

P

7.2.2004

ČLP/FXH/32149

tricolor

Ulka

ze Šilfova dolu

F

7.2.2004

ČLP/FXH/32150

tricolor

Ulsa

ze Šilfova dolu

F

7.2.2004

ČLP/FXH/32151

tricolor

Urta

ze Šilfova dolu

F

7.2.2004

ČLP/FXH/32152

tricolor

 

z Trajova dvora

TRAJ Robert, 768 13 LITENČICE 174

10. 3. 2004

Perfekt z Krčmaně  x Lussy z Trajova dvora

 

Sam

z Trajova dvora

P

10.3.2004

ČLP/FXH/32169

bílá, hnědé znaky

Sanny

z Trajova dvora

F

10.3.2004

ČLP/FXH/32170

bílá, hnědé znaky

Sára

z Trajova dvora

F

10.3.2004

ČLP/FXH/32171

bílá, hnědé znaky

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ U SOKOLOVA

21. 3. 2004

Vabang od Rytíře Malovce  x Afra v.d. Lichteneiche

 

Kenny

Steinbach Terry

P

21.3.2004

ČLP/FXH/32180

bílá, hnědé znaky

Kody

Steinbach Terry

P

21.3.2004

ČLP/FXH/32181

bílá, hnědé znaky

Kessy

Steinbach Terry

F

21.3.2004

ČLP/FXH/32182

bílá, hnědé znaky

Ketty

Steinbach Terry

F

21.3.2004

ČLP/FXH/32183

bílá, hnědé znaky

Konnie

Steinbach Terry

F

21.3.2004

ČLP/FXH/32184

bílá, hnědé znaky

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin, Pod Lesem 460, 788 33 HANUŠOVICE

27. 3. 2004

Enrico od Hrubého lesa  x Orsia ze Šilfova dolu

 

Ikaros

od Hrubého lesa

P

27.3.2004

ČLP/FXH/32185

bílá, hnědé znaky

Iximon

od Hrubého lesa

P

27.3.2004

ČLP/FXH/32186

bílá, hnědé znaky

Indigo

od Hrubého lesa

P

27.3.2004

ČLP/FXH/32187

bílá, hnědé znaky

Indiana

od Hrubého lesa

F

27.3.2004

ČLP/FXH/32188

bílá, hnědé znaky

Inesitta

od Hrubého lesa

F

27.3.2004

ČLP/FXH/32189

bílá, hnědé znaky

 

z Dražovické tvrze

MIŠÁKOVÁ Eva Ing., Dražovice 86, 342 01 SUŠICE

23. 3. 2004

Benny v. Jemchen  x Niva od Rytíře Malovce

 

Nero

z Dražovické tvrze

P

23.3.2004

ČLP/FXH/32190

bílá, černé znaky

Nur

z Dražovické tvrze

P

23.3.2004

ČLP/FXH/32191

bílá, černé znaky

 

od Akátové stezky

KULHÁNEK Josef, Větrná 78, 671 72 MIROSLAV

26. 3. 2004

Chart Tuskulum  x Deny od Akátové stezky

 

Henk

od Akátové stezky

P

26.3.2004

ČLP/FXH/32192

tricolor

Haky

od Akátové stezky

P

26.3.2004

ČLP/FXH/32193

tricolor

Heidy

od Akátové stezky

F

26.3.2004

ČLP/FXH/32194

tricolor

Hesy

od Akátové stezky

F

26.3.2004

ČLP/FXH/32195

bílá, černé znaky

 

z Ráje Sidy

MLYNAŘÍKOVÁ Zdeňka, Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

6. 4. 2004

Chad z Dražovické tvrze  x Ellen z Dražovické tvrze 

 

Edy

z Ráje Sidy

P

6.4.2004

ČLP/FXH/32197

tricolor

Egon

z Ráje Sidy

P

6.4.2004

ČLP/FXH/32198

tricolor

Endy

z Ráje Sidy

P

6.4.2004

ČLP/FXH/32199

tricolor

Ellen

z Ráje Sidy

F

6.4.2004

ČLP/FXH/32200

tricolor

Era

z Ráje Sidy

F

6.4.2004

ČLP/FXH/32201

tricolor

 

Divočina

BLÁHA Jaromír MVDr., Na Kole 726, 263 01 DOBŘÍŠ

8 4. 2004

Unikát Lemart  x Agáta Bohemia Fox 

 

Akéla

Divočina

P

8.4.2004

ČLP/FXH/32202

bílá, hnědé znaky

Alter Ego

Divočina

P

8.4.2004

ČLP/FXH/32203

bílá, hnědé znaky

Albran

Divočina

P

8.4.2004

ČLP/FXH/32204

bílá, hnědé znaky

Arbor

Divočina

P

8.4.2004

ČLP/FXH/32205

bílá, hnědé znaky

Aladin

Divočina

P

8.4.2004

ČLP/FXH/32206

bílá, hnědé znaky

Acer

Divočina

P

8.4.2004

ČLP/FXH/32207

tricolor

Adina

Divočina

F

8.4.2004

ČLP/FXH/32208

tricolor

 

od Zahrádeckých rybníků

NOŽKA Jan Ing., Zahrádka, 382 32 VELEŠÍN

25. 3. 2004

Big Band Super Pride x Ulrika od Zahrádeckých rybníků

 

Yasmine

od Zahrádeckých rybníků

F

25.3.2004

ČLP/FXH/32216

bílá, černé znaky

Yndií

od Zahrádeckých rybníků

F

25.3.2004

ČLP/FXH/32217

bílá, černé znaky

Ylca

od Zahrádeckých rybníků

F

25.3.2004

ČLP/FXH/32218

bílá, černé znaky

 

od Zahrádeckých rybníků

NOŽKA Jan Ing., Zahrádka, 382 32 VELEŠÍN

25. 3. 2004

Claudius Olza x Patty od Zahrádeckých rybníků

 

Zoro

od Zahrádeckých rybníků

P

25.3.2004

ČLP/FXH/32219

tricolor

Zuzka

od Zahrádeckých rybníků

F

25.3.2004

ČLP/FXH/32220

tricolor

Zoja

od Zahrádeckých rybníků

F

25.3.2004

ČLP/FXH/32221

tricolor

Zita

od Zahrádeckých rybníků

F

25.3.2004

ČLP/FXH/32222

tricolor

Zorka

od Zahrádeckých rybníků

F

25.3.2004

ČLP/FXH/32223

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

4. 4. 2004

Komic v.d. Bismarckquelle  x Zimní záře od Rytíře Malovce

 

Winter Win

od Rytíře Malovce

P

4.4.2004

ČLP/FXH/32224

bílá, černé znaky

White Orchid

od Rytíře Malovce

F

4.4.2004

ČLP/FXH/32225

bílá

White Rosse

od Rytíře Malovce

F

4.4.2004

ČLP/FXH/32226

bílá

Winter Shine

od Rytíře Malovce

F

4.4.2004

ČLP/FXH/32227

tricolor

Winter Blaze

od Rytíře Malovce

F

4.4.2004

ČLP/FXH/32228

tricolor

 

z Krčmaně

MOUDRÝ Čeněk, Krčmaň 161, 772 00 OLOMOUC 2

7. 4. 2004

Avar Owl Optima  x Ola z Krčmaně 

 

Yanik

z Krčmaně

P

7.4.2004

ČLP/FXH/32229

bílá, hnědé znaky

Yukon

z Krčmaně

P

7.4.2004

ČLP/FXH/32230

bílá, černé znaky

Yola

z Krčmaně

F

7.4.2004

ČLP/FXH/32231

bílá, hnědé znaky

Yucca

z Krčmaně

F

7.4.2004

ČLP/FXH/32232

bílá, černé znaky

Yula

z Krčmaně

F

7.4.2004

ČLP/FXH/32233

bílá, černé znaky

 

z Prateckého kopce

POULÍK Josef, 664 58 PRACE 297

9. 4. 2004

Zanar ze Šilfova dolu  x Qvilda od Svaté vody 

 

Garo

z Prateckého kopce

P

9.4.2004

ČLP/FXH/32234

tricolor

Gary

z Prateckého kopce

P

9.4.2004

ČLP/FXH/32235

bílá, hnědé znaky

Gita

z Prateckého kopce

F

9.4.2004

ČLP/FXH/32236

bílá, černé znaky

Gábi

z Prateckého kopce

F

9.4.2004

ČLP/FXH/32237

bílá, hnědé znaky

 

od Platanu

HRB Oldřich, Větrná 112, 671 72 MIROSLAV

28. 4. 2004

Erik Javor-Haná  x Cedra od Akátové stezky 

 

Emir

od Platanu

P

28.4.2004

ČLP/FXH/32238

bílá, hnědé znaky

Endy

od Platanu

P

28.4.2004

ČLP/FXH/32239

bílá, hnědé znaky

Elis

od Platanu

F

28.4.2004

ČLP/FXH/32240

bílá, hnědé znaky

Elza

od Platanu

F

28.4.2004

ČLP/FXH/32241

bílá, hnědé znaky

Erna

od Platanu

F

28.4.2004

ČLP/FXH/32242

bílá, hnědé znaky

 

 

z Branecké hůrky

ŠNEK Jiří, Školní 56, 747 41 BRANKA U OPAVY

23. 4. 2004

Chart Tuskulum  x Anesa od Zámčiska 

 

Britt

od Branecké hůrky

P

23.4.2004

ČLP/FXH/32244

tricolor

Bad

od Branecké hůrky

P

23.4.2004

ČLP/FXH/32245

tricolor

Brix

od Branecké hůrky

P

23.4.2004

ČLP/FXH/32246

tricolor

Besi

od Branecké hůrky

F

23.4.2004

ČLP/FXH/32247

tricolor

Beti

od Branecké hůrky

F

23.4.2004

ČLP/FXH/32248

tricolor

 

od Štěpánského rybníka

KLEINHAMPL Vít Ing., Sv.Čecha 520, 338 05 MÝTO

8. 5. 2004

Vabang od Rytíře Malovce x Aggy od Štěpánského rybníka

 

Bryl

od Štěpánského rybníka

P

8.5.2004

ČLP/FXH/32258

tricolor

Bakra

od Štěpánského rybníka

F

8.5.2004

ČLP/FXH/32259

bílá, hnědé znaky

 

Nemenéró       IMPORT

NÉMETH Zoltán MVDr., 049 44 HRHOV 357

23. 1. 2004

Hooligan z Děkanu x Bossana Lemart

 

Erus

Nemenéró

P

23.1.2003

ČLP/FXH/32260/04

bílá, hnědé znaky

 

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ U SOKOLOVA

5. 5. 2004

Erney Steinbach Terry  x Yucca od Rytíře Malovce

 

Lerry

Steinbach Terry

P

5.5.2004

ČLP/FXH/32267

bílá, černé znaky

Luck

Steinbach Terry

P

5.5.2004

ČLP/FXH/32268

bílá, černé znaky

Laky

Steinbach Terry

F

5.5.2004

ČLP/FXH/32269

bílá, černé znaky

 

z Borkovických blat

DVOŘÁK Jan Ing., Žíšov 29, 391 81 VESELÍ NAD LUŽNICÍ

19. 4. 2004

Erney Steinbach Terry  x Bereta z Černovické obory

 

Andy

z Borkovických blat

P

19.4.2004

ČLP/FXH/32283

bílá, černé znaky

Arny

z Borkovických blat

P

19.4.2004

ČLP/FXH/32284

bílá, černé znaky

Any

z Borkovických blat

F

19.4.2004

ČLP/FXH/32285

bílá, černé znaky

Ammy

z Borkovických blat

F

19.4.2004

ČLP/FXH/32286

bílá, černé znaky

 

Super Pride

CHMELAŘ Lubomír, Za Kovárnou 211, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

23. 4. 2004

Kenno v.d. Bismarckquelle  x Holiday z Děkanu

 

Gandalf

Super Pride

P

23.4.2004

ČLP/FXH/32287

bílá, hnědé znaky

Gin

Super Pride

P

23.4.2004

ČLP/FXH/32288

bílá, hnědé znaky

Gina

Super Pride

F

23.4.2004

ČLP/FXH/32289

bílá, hnědé znaky

Geri

Super Pride

F

23.4.2004

ČLP/FXH/32290

bílá, hnědé znaky

 

z Chlumína

PAUR Zdeněk, 277 43 CHLUMÍN 153

4. 5. 2004

Jury v. Jemchen  x Ines Tuskulum

 

Leanne

z Chlumína

F

4.5.2004

ČLP/FXH/32291

bílá, hnědé znaky

Lesněnka

z Chlumína

F

4.5.2004

ČLP/FXH/32292

bílá, hnědé znaky

Lobelka

z Chlumína

F

4.5.2004

ČLP/FXH/32293

bílá, černé znaky

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

17. 5. 2004

Xambo of Fair Play  x Ulana ze Šilfova dolu

 

Vitas

ze Šilfova dolu

P

17.5.2004

ČLP/FXH/32294

tricolor

Vixen

ze Šilfova dolu

P

17.5.2004

ČLP/FXH/32295

tricolor

Veras

ze Šilfova dolu

P

17.5.2004

ČLP/FXH/32296

tricolor

Viper

ze Šilfova dolu

P

17.5.2004

ČLP/FXH/32297

bílá, černé znaky

Vegus

ze Šilfova dolu

P

17.5.2004

ČLP/FXH/32298

tricolor

Venisa

ze Šilfova dolu

F

17.5.2004

ČLP/FXH/32299

bílá, černé znaky

Vinnie

ze Šilfova dolu

F

17.5.2004

ČLP/FXH/32300

tricolor

 

z Ujeté

KONEČNÝ Milan, 569 23 BŘEZINA U MORAVSKÉ TŘEBOVÉ 45

4. 6. 2004

Haki ze Šilfova dolu x Ála z Chvalky

 

Ben

z Ujeté

P

4.6.2004

ČLP/FXH/32316

bílá, hnědé znaky

Brit

z Ujeté

P

4.6.2004

ČLP/FXH/32317

tricolor

Betty

z Ujeté

F

4.6.2004

ČLP/FXH/32318

bílá, černé znaky

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin, Pod Lesem 460, 788 33 HANUŠOVICE

8. 6. 2004

Enrico od Hrubého lesa  x Diagana od Hrubého lesa 

 

Jantar

od Hrubého lesa

P

8.6.2004

ČLP/FXH/32324

bílá, hnědé znaky

Jasánek

od Hrubého lesa

P

8.6.2004

ČLP/FXH/32325

bílá, hnědé znaky

Jamajka

od Hrubého lesa

F

8.6.2004

ČLP/FXH/32326

bílá, hnědé znaky

Jamamba

od Hrubého lesa

F

8.6.2004

ČLP/FXH/32327

bílá, hnědé znaky

Janabella

od Hrubého lesa

F

8.6.2004

ČLP/FXH/32328

bílá, hnědé znaky

Jasmína

od Hrubého lesa

F

8.6.2004

ČLP/FXH/32329

bílá, hnědé znaky

Jolanda

od Hrubého lesa

F

8.6.2004

ČLP/FXH/32330

bílá, hnědé znaky

 

Bohemia Fox

MIKULINEC Josef, Vl.Štěrby 1113, 686 05 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

16. 6. 2004

Kenno v.d. Bismarckquelle  x Aria Owl Optima

 

Bady

Bohemia Fox

P

16.6.2004

ČLP/FXH/32331

bílá, černé znaky

Brenda

Bohemia Fox

F

16.6.2004

ČLP/FXH/32332

tricolor

Butty

Bohemia Fox

F

16.6.2004

ČLP/FXH/32333

tricolor

Bugina

Bohemia Fox

F

16.6.2004

ČLP/FXH/32334

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

22. 6. 2004

Haki ze Šilfova dolu  x Bria ze Šilfova dolu

 

Zerbis

ze Šilfova dolu

P

22.6.2004

ČLP/FXH/32353

tricolor

Zephir

ze Šilfova dolu

P

22.6.2004

ČLP/FXH/32354

tricolor

Zaira

ze Šilfova dolu

F

22.6.2004

ČLP/FXH/32355

tricolor

Zanka

ze Šilfova dolu

F

22.6.2004

ČLP/FXH/32356

tricolor

Boramo Sole

KRÁLÍČKOVÁ Jitka, Chvalovice 42, 384 11 NETOLICE

26. 6. 2004

Komic v.d. Bismarckquelle  x Genessis z Děkanu

 

Jacob

Boramo Sole

P

26.6.2004

ČLP/FXH/32373

bílá, hnědé znaky

Jamboree

Boramo Sole

F

26.6.2004

ČLP/FXH/32374

bílá, černé znaky

Jesabel

Boramo Sole

F

26.6.2004

ČLP/FXH/32375

bílá, hnědé znaky

Jolanda

Boramo Sole

F

26.6.2004

ČLP/FXH/32376

bílá, černé znaky

 

z Brčkova

HNÍZDILOVÁ Jana DiS., Na Brčkově 284, 273 24 VELVARY

28. 6. 2004

Evar ze Stráňky  x Asta od Moravské brány

 

Alf

z Brčkova

P

28.6.2004

ČLP/FXH/32377

bílá, černé znaky

Argo

z Brčkova

P

28.6.2004

ČLP/FXH/32378

tricolor

Alli

z Brčkova

P

28.6.2004

ČLP/FXH/32379

bílá, černé znaky

Arin

z Brčkova

F

28.6.2004

ČLP/FXH/32380

tricolor

Agatha

z Brčkova

F

28.6.2004

ČLP/FXH/32381

tricolor

Amy

z Brčkova

F

28.6.2004

ČLP/FXH/32382

tricolor

 

Belfox             IMPORT

HENRY LÉON, DETRY LUC ET Neuville Lauren, Chaussée de Louvain 927, 502 2 COGNELÉE

17. 6. 2004

Ulysse Belfox x Story du Bois des Maitres

 

Asie

Belfox

F

17.6.2001

ČLP/FXH/32400

bílá, hnědé znaky

 

Belfox             IMPORT

HENRY LÉON, DETRY LUC ET Neuville Lauren, Chaussée de Louvain 927, 502 2 COGNELÉE

24. 5. 2003

Edge Night Falcon Forest x Rimmel of Pip's Made

 

Ciceron

Belfox

P

24.5.2003

ČLP/FXH/32401

bílá, černé znaky

 

Belfox             IMPORT

HENRY LÉON, DETRY LUC ET Neuville Lauren, Chaussée de Louvain 927, 502 2 COGNELÉE

24. 6. 2002

Bay Indigo Boreham x Yris du Bois des Maitres

 

Briarose

Belfox

F

24.6.2002

ČLP/FXH/32402/04

tricolor

 

Belfox             IMPORT

HENRY LÉON, DETRY LUC ET Neuville Lauren, Chaussée de Louvain 927, 502 2 COGNELÉE

4. 7. 2003

Alf des Pierredis x Antuce Belfox

 

Cadafi

Belfox

P

4.7.2003

ČLP/FXH/32403/04

bílá, hnědé znaky

 

 

Ze Šumických luk

KAŠNÝ Miroslav, Šumice 28, 687 31 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

16. 7. 2004

Brit ze Šumických luk x Delta Tuskulum

 

Endy

ze Šumických luk

P

16.7.2004

ČLP/FXH/32417

bílá, hnědé znaky

Edy

ze Šumických luk

P

16.7.2004

ČLP/FXH/32418

bílá, hnědé znaky

 

Od Oslavy

VONDRÁČEK Vladimír, 594 44 RADOSTÍN NAD OSLAVOU 256

1. 8. 2004

Unikát Lemart  x Cesna od Rytíře Malovce

 

Ben

od Oslavy

P

1.8.2004

ČLP/FXH/32434

tricolor

Brit

od Oslavy

P

1.8.2004

ČLP/FXH/32435

tricolor

Bad

od Oslavy

P

1.8.2004

ČLP/FXH/32436

tricolor

Bak

od Oslavy

P

1.8.2004

ČLP/FXH/32437

tricolor

Brita

od Oslavy

F

1.8.2004

ČLP/FXH/32438

tricolor

 

z Mojenských Bitic

SALZER František, Mojné 22, 382 32 VELEŠÍN

5. 8. 2004

Guliver z Děkanu  x Fina Steinbach Terry

 

Alf

z Mojenských Bitic

P

5.8.2004

ČLP/FXH/32456

bílá, černé znaky

Ája

z Mojenských Bitic

F

5.8.2004

ČLP/FXH/32457

bílá, černé znaky

 

z Vésecka

STAŠEK Zdeněk, St.Hutě 23, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ 2

12. 8. 2004

Intermezzo Agria  x Lucy z Vésecka

 

Magi

z Vésecka

P

12.8.2004

ČLP/FXH/32466

tricolor

Mary

z Vésecka

F

12.8.2004

ČLP/FXH/32467

tricolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ U SOKOLOVA

20. 8. 2004

Haris Steinbach Terry  x Alca Steinbach Terry

 

Monty

Steinbach Terry

P

20.8.2004

ČLP/FXH/32468

bílá, černé znaky

Mona

Steinbach Terry

F

20.8.2004

ČLP/FXH/32469

bílá, černé znaky

Milli

Steinbach Terry

F

20.8.2004

ČLP/FXH/32470

bílá, černé znaky

Missie

Steinbach Terry

F

20.8.2004

ČLP/FXH/32471

bílá, černé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

22. 8. 2004

Pretty White od Rytíře Malovce x Médea od Rytíře Malovce

 

Yaenkee

od Rytíře Malovce

P

22.8.2004

ČLP/FXH/32472

úhyn

bílá, černé znaky

Yahon

od Rytíře Malovce

P

22.8.2004

ČLP/FXH/32473

bílá, černé znaky

Yasper

od Rytíře Malovce

P

22.8.2004

ČLP/FXH/32474

bílá, černé znaky

Yetty

od Rytíře Malovce

P

22.8.2004

ČLP/FXH/32475

bílá

Yrea

od Rytíře Malovce

F

22.8.2004

ČLP/FXH/32476

bílá, černé znaky

Yustin

od Rytíře Malovce

F

22.8.2004

ČLP/FXH/32477

bílá, černé znaky

 

Hurikán Slovakia        IMPORT

FÜRI Ján, Tulipánova 5, 937 01 ŽELIEZOVCE

20. 10. 2003

Alex od Královny Johanky  x Terca Hurikán

 

Frigo

Hurikán Slovakia

P

20.10.2003

ČLP/FXH/32478/05

tricolor

 

Boramo Sole

KRÁLÍČKOVÁ Jitka, Chvalovice 42, 384 11 NETOLICE

29. 7. 2004

Komic v.d. Bismarckquelle  x Fiona Boramo Sole

 

Kimm

Boramo Sole

P

29.7.2004

ČLP/FXH/32479

bílá, černé znaky

Kessy

Boramo Sole

F

29.7.2004

ČLP/FXH/32480

bílá, černé znaky

Kelli

Boramo Sole

F

29.7.2004

ČLP/FXH/32481

bílá, černé znaky

 

od Títěže

MARTONI Jan, Hvozdná 147, 763 11 ZLÍN

4. 8. 2004

Favorit od Rytíře Malovce  x Tina ze Šilfova dolu

 

Danny De Boy

od Títěže

P

4.8.2004

ČLP/FXH/32482

bicolor

Damián De Boy

od Títěže

P

4.8.2004

ČLP/FXH/32483

bicolor

Dancer De Boy

od Títěže

P

4.8.2004

ČLP/FXH/32484

bicolor

Deysi De Boy

od Títěže

F

4.8.2004

ČLP/FXH/32485

bicolor

Drama De Boy

od Títěže

F

4.8.2004

ČLP/FXH/32486

bicolor

Dona De Boy

od Títěže

F

4.8.2004

ČLP/FXH/32487

bicolor

Dajána De Boy

od Títěže

F

4.8.2004

ČLP/FXH/32488

bicolor

 

od Jordánky

ZELINKA Roman, Na Rynku 158, 691 55 MORAVSKÁ NOVÁ VES

10. 8. 2004

Unikát Lemart  x Causy Tuskulum

 

Aris

od Jordánky

P

10.8.2004

ČLP/FXH/32489

bílá, hnědé znaky

 

Verva

VAŠTOVÁ Veronika, Úholičky 127, 252 64 VELKÉ PŘÍLEPY

12. 8. 2004

Gwyn Gaybryl  x Coca Owl Optima

 

Backchat

Verva

P

12.8.2004

ČLP/FXH/32490

bílá, černé znaky

Buran

Verva

P

12.8.2004

ČLP/FXH/32491

bílá, černé znaky

Betty Boo

Verva

F

12.8.2004

ČLP/FXH/32492

bílá, hnědé znaky

Biscuit

Verva

F

12.8.2004

ČLP/FXH/32493

bílá, hnědé znaky

Bora Bora

Verva

F

12.8.2004

ČLP/FXH/32494

tricolor

Bubble Gum

Verva

F

12.8.2004

ČLP/FXH/32495

tricolor

 

od Akátové stezky

KULHÁNEK Josef, Větrná 78, 671 72 MIROSLAV

2. 9. 2004

Unikát Lemart  x Elis od Akátové stezky

 

Chasko

od Akátové stezky

P

2.9.2004

ČLP/FXH/32496

bílá, hnědé znaky

Chart

od Akátové stezky

P

2.9.2004

ČLP/FXH/32497

bílá, hnědé znaky

Chyr

od Akátové stezky

P

2.9.2004

ČLP/FXH/32498

bílá, hnědé znaky

Charka

od Akátové stezky

F

2.9.2004

ČLP/FXH/32499

bílá, hnědé znaky

Cherie

od Akátové stezky

F

2.9.2004

ČLP/FXH/32500

bílá, hnědé znaky

Christie

od Akátové stezky

F

2.9.2004

ČLP/FXH/32501

bílá, hnědé znaky

Charlot

od Akátové stezky

F

2.9.2004

ČLP/FXH/32502

bílá, hnědé znaky

Chesie

od Akátové stezky

F

2.9.2004

ČLP/FXH/32503

bílá, hnědé znaky

 

od Svaté vody

VALENTA Zdeněk, 696 41 VLKOŠ 229

24. 8. 2004

Intermezzo Agria x Ajka z Lulečské chmelky

 

Xaver

od Svaté vody

P

24.8.2004

ČLP/FXH/32504

tricolor

Xena

od Svaté vody

F

24.8.2004

ČLP/FXH/32505

tricolor

Xela

od Svaté vody

F

24.8.2004

ČLP/FXH/32506

tricolor

Xandra

od Svaté vody

F

24.8.2004

ČLP/FXH/32507

tricolor

Xantippe

od Svaté vody

F

24.8.2004

ČLP/FXH/32508

tricolor

Xilly

od Svaté vody

F

24.8.2004

ČLP/FXH/32509

tricolor

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa, Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

28. 8. 2004

Grys ze Šilfova dolu x Ria z Krčmaně

 

Elwis El Willie

Kelečský poklad

P

28.8.2004

ČLP/FXH/32510

bílá, hnědé znaky

Ettel Ellis

Kelečský poklad

P

28.8.2004

ČLP/FXH/32511

bílá, hnědé znaky

Endrow Enrico

Kelečský poklad

P

28.8.2004

ČLP/FXH/32512

bílá, černé znaky

Esso Expert

Kelečský poklad

P

28.8.2004

ČLP/FXH/32513

bílá, černé znaky

Eboney Easy

Kelečský poklad

F

28.8.2004

ČLP/FXH/32514

bílá, hnědé znaky

Evelyn Elby

Kelečský poklad

F

28.8.2004

ČLP/FXH/32515

bílá, černé znaky

Elisabet Era

Kelečský poklad

F

28.8.2004

ČLP/FXH/32516

bílá, černé znaky

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

20. 9. 2004

Xambo of Fair Play  x Tima ze Šilfova dolu

 

Abdar

ze Šilfova dolu

P

20.9.2004

ČLP/FXH/32532

tricolor

Aggir

ze Šilfova dolu

P

20.9.2004

ČLP/FXH/32533

tricolor

Agris

ze Šilfova dolu

P

20.9.2004

ČLP/FXH/32534

tricolor

Agripa

ze Šilfova dolu

P

20.9.2004

ČLP/FXH/32535

tricolor

Actima

ze Šilfova dolu

F

20.9.2004

ČLP/FXH/32536

tricolor

Axira

ze Šilfova dolu

F

20.9.2004

ČLP/FXH/32537

tricolor

Andera

ze Šilfova dolu

F

20.9.2004

ČLP/FXH/32538

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

4. 10. 2004

Haki ze Šilfova dolu x Elma ze Šilfova dolu

 

Badel

ze Šilfova dolu

P

4.10.2004

ČLP/FXH/32541

tricolor

Brond

ze Šilfova dolu

P

4.10.2004

ČLP/FXH/32542

tricolor

Bayka

ze Šilfova dolu

F

4.10.2004

ČLP/FXH/32543

tricolor

Babyra

ze Šilfova dolu

F

4.10.2004

ČLP/FXH/32544

tricolor

Baneta

ze Šilfova dolu

F

4.10.2004

ČLP/FXH/32545

tricolor

Briska

ze Šilfova dolu

F

4.10.2004

ČLP/FXH/32546

tricolor

 

del Cirano       IMPORT

CAMPRINI Roberto, via Gramsci 32, 471 00 FORLI FO

5. 2. 2004

Showintime del Cirano x Sweetcharity del Cirano

 

Slogan

del Cirano

P

5.2.2004

ČLP/FXH/32541

bílá, černé znaky

 

z Borotínských lesů

BROŽ Antonín Ing., 391 35 BOROTÍN 9

20. 9. 2004

Princ od Rytíře Malovce x Eli z Borotínských lesů

 

Hasan

z Borotínských lesů

P

20.9.2004

ČLP/FXH/32548

tricolor

Heda

z Borotínských lesů

F

20.9.2004

ČLP/FXH/32549

tricolor

Hajdy

z Borotínských lesů

F

20.9.2004

ČLP/FXH/32550

tricolor

 

z Dubíku

ŠESTÁK Bohuslav, 382 11 VĚTŘNÍ 202

18. 9. 2004

Quíz od Zahrádečkách rybníků x Polly od Zahrádečkách rybníků

 

Argo

z Dubíku

P

18.9.2004

ČLP/FXH/32551

tricolor

Arka

z Dubíku

F

18.9.2004

ČLP/FXH/32552

tricolor

Alma

z Dubíku

F

18.9.2004

ČLP/FXH/32553

bílá, hnědé znaky

Ajša

z Dubíku

F

18.9.2004

ČLP/FXH/32554

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

1. 10. 2004

Princ od Rytíře Malovce x Ballet Star od Rytíře Malovce

 

Zacharias

od Rytíře Malovce

P

1.10.2004

ČLP/FXH/32555

bílá, černé znaky

Zanzibar

od Rytíře Malovce

P

1.10.2004

ČLP/FXH/32556

bílá, černé znaky

Zefira

od Rytíře Malovce

P

1.10.2004

ČLP/FXH/32557

bílá, černé znaky

Zojave

od Rytíře Malovce

F

1.10.2004

ČLP/FXH/32558

bílá, hnědé znaky

Zondra

od Rytíře Malovce

F

1.10.2004

ČLP/FXH/32559

bílá, černé znaky

Zooty Girl

od Rytíře Malovce

 

1.10.2004

ČLP/FXH/32560

bílá, hnědé znaky

Zorika

od Rytíře Malovce

 

1.10.2004

ČLP/FXH/32561

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

12. 10. 2004

Goldmark Gaybryl x Gaudea od Rytíře Malovce

 

Arktik

od Rytíře Malovce

P

12.10.2004

ČLP/FXH/32562

bílá

Alaska

od Rytíře Malovce

F

12.10.2004

ČLP/FXH/32563

bílá, hnědé znaky

Arnica

od Rytíře Malovce

F

12.10.2004

ČLP/FXH/32564

bílá, hnědé znaky

Atika

od Rytíře Malovce

F

12.10.2004

ČLP/FXH/32565

bílá, hnědé znaky

 

od Oslavy

VONDRÁČEK Vladimír, 594 44 RADOSTÍN NAD OSLAVOU 256

15. 10. 2004

Likián od Rytíře Malovce  x Axa od Oslavy

 

Cira

od Oslavy

F

15.10.2004

ČLP/FXH/32566

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

19. 10. 2004

Chilli Peppers z Děkanu x Baccarat Belfox

 

Balt

od Rytíře Malovce

P

19.10.2004

ČLP/FXH/32567

bílá, hnědé znaky

Baltazar

od Rytíře Malovce

P

19.10.2004

ČLP/FXH/32568

bílá, hnědé znaky

Bering

od Rytíře Malovce

P

19.10.2004

ČLP/FXH/32569

bílá, hnědé znaky

Blaník

od Rytíře Malovce

P

19.10.2004

ČLP/FXH/32570

bílá, hnědé znaky

Bols

od Rytíře Malovce

P

19.10.2004

ČLP/FXH/32571

bílá, hnědé znaky

Bell Fox

od Rytíře Malovce

F

19.10.2004

ČLP/FXH/32572

bílá, hnědé znaky

Bohemica

od Rytíře Malovce

F

19.10.2004

ČLP/FXH/32573

bílá, hnědé znaky

 

z Rozkvetlé doliny

VLÁŠEK Ladislav, 398 19 KLUKY U PÍSKU 24

23. 10. 2004

Guliver z Děkanu x Genevra od Rytíře Malovce

 

Idol

z Rozkvetlé doliny

P

23.10.2004

ČLP/FXH/32574

bílá, hnědé znaky

Idyll

z Rozkvetlé doliny

P

23.10.2004

ČLP/FXH/32575

bílá, hnědé znaky

Ikarus

z Rozkvetlé doliny

P

23.10.2004

ČLP/FXH/32576

bílá, černé znaky

Inner

z Rozkvetlé doliny

P

23.10.2004

ČLP/FXH/32577

bílá, černé znaky

Init

z Rozkvetlé doliny

P

23.10.2004

ČLP/FXH/32578

bílá, černé znaky

Irat

z Rozkvetlé doliny

P

23.10.2004

ČLP/FXH/32579

bílá, černé znaky

Izabel

z Rozkvetlé doliny

F

23.10.2004

ČLP/FXH/32580

bílá, černé znaky

 

z Dobruské stáje

DOBRUSKÁ Jitka, Černá u Bohdanče 71, 533 41 LÁZNĚ BOHDAN

27. 10. 2004

Yakáto od Rytíře Malovce x Mily ze Šilfova dolu

 

Ajax

z Dobruské stáje

P

27.10.2004

ČLP/FXH/32581

tricolor

Aramis

z Dobruské stáje

P

27.10.2004

ČLP/FXH/32582

bílá, černé znaky

Artur

z Dobruské stáje

P

27.10.2004

ČLP/FXH/32583

tricolor

Athos

z Dobruské stáje

P

27.10.2004

ČLP/FXH/32584

bílá, černé znaky

Amálka

z Dobruské stáje

F

27.10.2004

ČLP/FXH/32585

bílá, hnědé znaky

Aranka

z Dobruské stáje

F

27.10.2004

ČLP/FXH/32586

bílá, hnědé znaky

Asta

z Dobruské stáje

F

27.10.2004

ČLP/FXH/32587

bílá, hnědé znaky

 

z Děkanu

SLOVÁČEK Radek, Na vyhlídce 501, 382 41 KAPLICE

16. 10. 2004

Goldmark Gaybryl x Vasja Lemart

 

Ice Ruler

z Děkanu

P

16.10.2004

ČLP/FXH/32588

bílá, černé znaky

Ice Age

z Děkanu

F

16.10.2004

ČLP/FXH/32589

bílá

Ice Tears

z Děkanu

F

16.10.2004

ČLP/FXH/32590

bílá, černé znaky

Ice Sunrise

z Děkanu

F

16.10.2004

ČLP/FXH/32591

bílá, hnědé znaky

 

Boramo Sole

KRÁLÍČKOVÁ Jitka, Chvalovice 42, 384 11 NETOLICE

31. 10. 2004

Tizian od Rytíře Malovce  x Guarani Boramo Sole

 

Lucius

Boramo Sole

P

31.10.2004

ČLP/FXH/32592

bílá, hnědé znaky

Lady Shelley

Boramo Sole

F

31.10.2004

ČLP/FXH/32593

bílá, hnědé znaky

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin, Pod Lesem 460, 788 33 HANUŠOVICE

7. 11. 2004

Imar ze Šilfova dolu  x Emily od Hrubého lesa

 

Kurd

od Hrubého lesa

P

7.11.2004

ČLP/FXH/32594

bílá, hnědé znaky

Korzár

od Hrubého lesa

P

7.11.2004

ČLP/FXH/32595

bílá, hnědé znaky

Kordulka

od Hrubého lesa

F

7.11.2004

ČLP/FXH/32596

bílá, hnědé znaky

 

z Děkanu

SLOVÁČEK Radek, Na vyhlídce 501, 382 41 KAPLICE

28. 10. 2004

Chilli Peppers z Děkanu x Hells Bells z Děkanu

 

Join Play

z Děkanu

P

28.10.2004

ČLP/FXH/32603

bílá, hnědé znaky

Join Hand

z Děkanu

P

28.10.2004

ČLP/FXH/32604

bílá, hnědé znaky

Join Me in Death

z Děkanu

P

28.10.2004

ČLP/FXH/32605

bílá, hnědé znaky

Join Heart

z Děkanu

F

28.10.2004

ČLP/FXH/32606

bílá, hnědé znaky

Join Friendship

z Děkanu

F

28.10.2004

ČLP/FXH/32607

tricolor

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa, Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

1. 11. 2004

Enrico od Hrubého lesa x Frony Tuskulum

 

Fabien Falco

Kelečský poklad

P

1.11.2004

ČLP/FXH/32609

bílá, hnědé znaky

Flerett Floxy

Kelečský poklad

P

1.11.2004

ČLP/FXH/32610

bílá, hnědé znaky

Findy Flinkbein

Kelečský poklad

P

1.11.2004

ČLP/FXH/32611

bílá, hnědé znaky

Felicita Fronny

Kelečský poklad

F

1.11.2004

ČLP/FXH/32612

bílá, hnědé znaky

Febbie Fair Lady

Kelečský poklad

F

1.11.2004

ČLP/FXH/32613

bílá, hnědé znaky

 

Blahud

BEJČEK Miroslav, 398 51 SEPEKOV 244

8. 12. 2004

Fénix z Černovické obory x Gina z Borotínských lesů

 

Eddy

Blahud

P

8.12.2004

ČLP/FXH/32616

tricolor

Endy

Blahud

P

8.12.2004

ČLP/FXH/32617

tricolor

Elf

Blahud

P

8.12.2004

ČLP/FXH/32618

tricolor

Elis

Blahud

F

8.12.2004

ČLP/FXH/32619

tricolor

Eimy

Blahud

F

8.12.2004

ČLP/FXH/32620

tricolor

 

Game Power

KRLÍN Jiří, Zubčice 60, 382 32 VELEŠÍN

8. 12. 2004

Cadafi Belfox x Cheery Lady z Děkanu

 

 

Arés

Game Power

P

8.12.2004

ČLP/FXH/32621

bílá, hnědé znaky

Apollón

Game Power

P

8.12.2004

ČLP/FXH/32622

bílá, hnědé znaky

Achilles

Game Power

P

8.12.2004

ČLP/FXH/32623

bílá, hnědé znaky

Athéna

Game Power

F

8.12.2004

ČLP/FXH/32624

bílá, hnědé znaky

 

z Kočového kopce

DOUBEK Milan, 671 42 VÉMYSLICE 219

4. 12. 2004

Eron od Akátové stezky  x  Gracie z Černovické obory

 

 

Gar

z Kočového kopce

P

4.12.2004

ČLP/FXH/32625

bílá, hnědé znaky

Gara

z Kočového kopce

F

4.12.2004

ČLP/FXH/32626

bílá, černé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

13. 12. 2004

Kilián od Rytíře Malovce x Briarose Belfox

 

Claret

od Rytíře Malovce

F

13.12.2004

ČLP/FXH/32627

bílá, hnědé znaky

Countess

od Rytíře Malovce

F

13.12.2004

ČLP/FXH/32628

bílá, černé znaky

Crazy

od Rytíře Malovce

F

13.12.2004

ČLP/FXH/32629

bílá, hnědé znaky

 

z Horákova žlebu

LIMBERK Karel, Voříškova 4, 623 00 BRNO

25. 11. 2004

Haik ze Šilfova dolu x Anet z Horákova žlebu

 

Cherry

z Horákova žlebu

F

25.11.2004

ČLP/FXH/32630

bílá, hnědé znaky

 

Owl Optima

SOVA Jiří, Osvobození 1246, 686 04 KUNOVICE

2. 12. 2004

Cadafi Belfox x Bára Šakvic

 

Emil

Owl Optima

P

2.12.2004

ČLP/FXH/32631

bílá, hnědé znaky

Etna

Owl Optima

F

2.12.2004

ČLP/FXH/32632

bílá, hnědé znaky

Ebra

Owl Optima

F

2.12.2004

ČLP/FXH/32633

bílá, hnědé znaky

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing., K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

31.12.2004

Chart Tuskulum x Juna Tuskulum

 

Patriot

Tuskulum

P

31.12.2004

ČLP/FXH/32638

bílá, černé znaky

Primus

Tuskulum

P

31.12.2004

ČLP/FXH/32639

bílá, černé znaky

Polo

Tuskulum

P

31.12.2004

ČLP/FXH/32640

bílá, hnědé znaky

Pit

Tuskulum

P

31.12.2004

ČLP/FXH/32641

bílá, hnědé znaky

Penelope

Tuskulum

F

31.12.2004

ČLP/FXH/32642

bílá, hnědé znaky

Perla

Tuskulum

F

31.12.2004

ČLP/FXH/32643

bílá, černé znaky

Petti

Tuskulum

F

31.12.2004

ČLP/FXH/32644

bílá, hnědé znaky

 

z Borotínských lesů

BROŽ Antonín Ing., 391 35 BOROTÍN 9

31. 12. 2004

Princ od Rytíře Malovce x Axa z Borotínských lesů

 

Ikar

z Borotínských lesů

P

31.12.2004

ČLP/FXH/32645

tricolor

Indy

z Borotínských lesů

P

31.12.2004

ČLP/FXH/32646

tricolor

Ido

z Borotínských lesů

P

31.12.2004

ČLP/FXH/32647

tricolor

Ixi

z Borotínských lesů

P

31.12.2004

ČLP/FXH/32648

tricolor

Ida

z Borotínských lesů

F

31.12.2004

ČLP/FXH/32649

tricolor

Ina

z Borotínských lesů

F

31.12.2004

ČLP/FXH/32650

tricolor

 

 

Celkem zapsáno: 327 štěňat FXH

z 72  vrhů

Æ na vrh je: 4,44 štěněte

bylo zapsáno 7 importů

 

Minimálně 3 vrhy byly zapsány po psech:

Unikát Lemart             5

Komic v.d. Bismarckquelle                   4

Chart Tuskulum                       3

Xambo of Fair Play                  3

Kenno v.d. Bismarckquelle      3

Princ od Rytíře Malovce                       3

 

Více jak 6 štěňat ve vrhu bylo:

11 x 7

1 x 8