Setříděný výpis vrhů a zapsaných importů

foxteriér hladkosrstý  od 1. 1. 2001 do 31. 12. 2001


 

z Děkanu

SLOVÁČEK Radek, Na Vyhlídce 501, 382 41 KAPLICE

*1. 1. 2002

o: Sapelars Lancelot - Finsko

m: Vasja Lemart

Hooligan

P

ČLP/FXH/30306

bicolor

Happy Day

F

ČLP/FXH/30307

bicolor

Holiday

F

ČLP/FXH/30308

bicolor

Hells Bells

F

ČLP/FXH/30309

tricolor

 

z Rudolfovy myslivny

NOVOTNÝ Petr ing., hájovna Chotěšov 28, 270 33 JESENICE

*12. 1. 2002

o: Amík z Hořešovské skály

m: Narka ze Šilfova dolu

Chuck

P

úhyn

bicolor

Chicago

F

ČLP/FXH/30315

bicolor

Cheryl

F

ČLP/FXH/30316

bicolor

Charlie

F

ČLP/FXH/30317

bicolor

Chelsee

F

ČLP/FXH/30318

bicolor

 

z Žákova háje

ADAMEC Jaroslav, Lidická 218, 252 68 STŘEDOKLUKY

*4.2.2001

o: Oskar de la Rosa

m: Regata od Rytíře Malovce

Andy

P

ČLP/FXH/30336

tricolor

Aida

F

ČLP/FXH/30337

bicolor

 

Anamor Foxy

SLANINOVÁ Pěva, Komenského 1267/7, 250 01 BRANDÝS NAD LA

*20. 1. 2001

o: Prim od Rytíře Malovce

m: Lagana od Rytíře Malovce

Bentley

P

ČLP/FXH/30346

bicolor

Beryl

F

ČLP/FXH/30347

bicolor

Brittany

F

ČLP/FXH/30348

bicolor

 

Zámčiska

MUSIL Radomír , Malá Strana 145, 747 62 MOKRÉ LAZCE

*17. 2. 2001

o:Xambo of Fair Play

m: Darija od Hrubého lesa

Alby

P

ČLP/FXH/30357

bicolor

Argos

P

ČLP/FXH/30358

bicolor

Anesa

F

ČLP/FXH/30359

bicolor

Aneli

F

ČLP/FXH/30360

bicolor

Akita

F

ČLP/FXH/30361

bicolor

 

 z Jalovcové louky

KUČERA Jan, Trnava 246, 763 18 ZLÍN

*19. 2. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Cindy Tuskulum

Argo

P

ČLP/FXH/30362

bicolor

Aron

P

ČLP/FXH/30363

bicolor

Akim

P

ČLP/FXH/30364

bicolor

Asta

F

ČLP/FXH/30365

bicolor

Aida

F

ČLP/FXH/30366

bicolor

Axa

F

ČLP/FXH/30367

bicolor


Alma

F

ČLP/FXH/30368

bicolor

 

z Černovické obory

KUBŮ Jiří MVDr., Soběslavská 231, 394 94 ČERNOVICE

*27. 2. 2001

o: Boris Boramo

m: Eny z Děkanu

Eryx

P

ČLP/FXH/30374

bicolor

Epic

P

ČLP/FXH/30375

bicolor

Effect

P

ČLP/FXH/30376

bicolor

Elroy

P

ČLP/FXH/30377

bicolor

Extrem

P

ČLP/FXH/30378

bicolor

Ebonit

P

ČLP/FXH/30379

bicolor

Elektra

F

ČLP/FXH/30380

bicolor

 

z Černovické obory

*2. 3. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Aura z Černovické obory

Fénix

P

ČLP/FXH/30381

bicolor

Fatyma

F

ČLP/FXH/30382

bicolor

Fortuna

F

ČLP/FXH/30383

tricolor

Florrie

F

ČLP/FXH/30384

bicolor

Felicity

F

ČLP/FXH/30385

bicolor

Fyllis

F

ČLP/FXH/30386

bicolor

Falaris

F

ČLP/FXH/30387

bicolor

 

Dražovické tvrze

MIŠÁK Vladimír, Dražovice 86, 342 01 SUŠICE

*21. 2. 2001

o: Benny v. Jemchen

m: Niva od Rytíře Malovce

Chad

P

ČLP/FXH/30388

tricolor

Chan

P

ČLP/FXH/30389

tricolor

Chuan

P

ČLP/FXH/30390

tricolor

China

F

ČLP/FXH/30391

tricolor

Chila

F

ČLP/FXH/30392

tricolor

Chira

F

ČLP/FXH/30393

tricolor

 

ze Skupečské vinice

BROŽ Jaroslav, Skupeč 12, 330 36 PERNAREC

*18. 3. 2001

o: Nantes od Rytíře Malovce

m: Halina ze Skupečské vinice

Nantes

P

ČLP/FXH/30398

Nor

P

ČLP/FXH/30399

Nely

F

ČLP/FXH/30400

Nova

F

ČLP/FXH/30401

 

Títěže

MARTONI Jan, Hvozdná 147, 763 11 ZLÍN-ŽELECHOVICE

*8. 3. 2001

o: Kadet ze Šilfova dolu

m: Tina ze Šilfova dolu

Blek

P

ČLP/FXH/30429

bicolor

Betta

F

ČLP/FXH/30430

bicolor

Brita

F

ČLP/FXH/30431

bicolor

Bára

F

ČLP/FXH/30432

bicolor

Bela

F

ČLP/FXH/30433

bicolor

Beggy

F

ČLP/FXH/30434

bicolor

Besy

F

ČLP/FXH/30435

bicolor

 

z Dlouhých dílů

TRNKA Pavel, Týnská 199, 373 65 DOLNÍ BUKOVSKO

*27. 3. 2001

o: Oskar de la Rosa

m: Anny Funny Fay

Dyck

P

ČLP/FXH/30454

tricolor

Doodley

P

ČLP/FXH/30455

tricolor

Deisy

F

ČLP/FXH/30456

tricolor

Daphne

F

ČLP/FXH/30457

tricolor

Desire

F

ČLP/FXH/30458

tricolor

 

z Chvalky

HÉL Zdeněk, 569 23 BŘEZINA 14

*27. 3. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Besi z Újezdských plání

Bad

P

ČLP/FXH/30461

bicolor

Besi

F

ČLP/FXH/30462

tricolor

Bára

F

ČLP/FXH/30463

bicolor

Beky

F

ČLP/FXH/30464

tricolor

Bety

F

ČLP/FXH/30465

bicolor

Brita

F

ČLP/FXH/30466

bicolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁIveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

*4. 4. 2001

o: Benny v. Jemchen

m: Niara od Rytíře Malovce

Cavalier

P

ČLP/FXH/30471

tricolor

Celeste

F

ČLP/FXH/30472

tricolor

Cesna

F

ČLP/FXH/30473

tricolor

Citela

F

ČLP/FXH/30474

tricolor

 

z Horákova žlebu

LIMBERK Karel, Voříškova 4, 623 00 BRNO

*24. 3. 2001

o: Porgy od Verony

m: Anet z Horákova žlebu

Gary

P

ČLP/FXH/30483

bicolor

Ger

P

ČLP/FXH/30484

bicolor

Gabi

F

ČLP/FXH/30485

bicolor

 

z Borotínských lesů

BROŽ Antonín ing., 391 35 BOROTÍN 9

2. 4. 2001

o: Benny v. Jemchen

m: Asta od Homberské skály

Candy

P

ČLP/FXH/30486

bicolor

Cita

F

ČLP/FXH/30487

bicolor

Cira

F

ČLP/FXH/30488

bicolor

Casy

F

ČLP/FXH/30489

tricolor

 

 z Moravské Sázavy

ADÁMEK František, Hněvkov 85, 789 01 ZÁBŘEH

*19. 4. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Elka ze Šilfova dolu

Bad

P

ČLP/FXH/30490

bicolor

Body

P

ČLP/FXH/30491

bicolor

Bjuty

P

ČLP/FXH/30492

bicolor

Bea

F

ČLP/FXH/30493

bicolor

Besi

F

úhyn

bicolor

 

Darbor

BÖHM Josef, Úterý 142, 330 41 BEZVĚROV

25. 4. 2001

o: Taran ze Šilfova dolu

m: Ina ze Skupečské vinice

Art

P

ČLP/FXH/30495

bicolor

Alex

P

ČLP/FXH/30496

bicolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

*16. 4. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Fany ze Šilfova dolu

Firn

P

ČLP/FXH/30502

bicolor

Feda

F

ČLP/FXH/30503

bicolor

Fella

F

ČLP/FXH/30504

bicolor

Ferra

F

ČLP/FXH/30505

bicolor

Freda

F

ČLP/FXH/30506

bicolor

 

Owl Optima

SOVA Jiří, Osvobození 1246, 686 04 KUNOVICE

*18. 4. 2001

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Bára Šakvic

Butch Cassidy

P

ČLP/FXH/30507

Belle Starr

F

ČLP/FXH/30508

Billie

F

ČLP/FXH/30509

Berreta

F

ČLP/FXH/30510

Buggy

F

ČLP/FXH/30511

Brandy

F

ČLP/FXH/30512

 

z Bzovského revíru

PAVLIS Václav, 267 43 BZOVÁ U HOŘOVIC 159

*8. 5. 2001

o: Vando Lemart

m: Lara ze Šilfova dolu

Ben

P

ČLP/FXH/30516

bicolor

Bora

F

ČLP/FXH/30517

bicolor

Bona

F

ČLP/FXH/30518

bicolor

Bita

F

ČLP/FXH/30519

bicolor

Bára

F

ČLP/FXH/30520

bicolor

Bety

F

ČLP/FXH/30521

bicolor

 

Šakvic

SVOBODA Ladislav, Nádražní 478, 691 67 ŠAKVICE

*10. 5. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Bony Šakvic

Collin

F

ČLP/FXH/30522

tricolor

Conny

F

ČLP/FXH/30523

tricolor

Cindy

F

ČLP/FXH/30524

tricolor

 

Boramo Sole

KRÁLÍČKOVÁ Jitka, Chvalovice 42, 384 11 Netolice

*13. 4. 2001

o: Oskar de la Rosa

m: Aura Boramo

Gambrinus

P

ČLP/FXH/30529

tricolor

Geronimo

P

ČLP/FXH/30530

tricolor

Geront

P

ČLP/FXH/30531

tricolor

Gloria

F

ČLP/FXH/30532

tricolor

Guarani

F

ČLP/FXH/30533

tricolor

 

Lulečské chmelky

POTÁČ Jan, 683 03 LULEČ 86,

*15. 5. 2001

o: Nik od Svaté vody

m: Bina Šakvic

Aron

P

ČLP/FXH/30543

tricolor

Agor

P

ČLP/FXH/30544

tricolor

Aska

F

ČLP/FXH/30545

tricolor

Ajka

F

ČLP/FXH/30546

tricolor

Anes

F

ČLP/FXH/30547

tricolor

 

Ztracené skály

JURÁŠ Alexander, 384 44 STOŽEC 62

*24. 5. 2001

o: Ajax z Borotínských lesů

m: Aneta od Královny Johanky

Argus

P

ČLP/FXH/30551

tricolor

Atrix

P

ČLP/FXH/30552

bicolor

Akteon

P

ČLP/FXH/30553

bicolor

Adonis

P

ČLP/FXH/30554

bicolor

Alko

P

ČLP/FXH/30555

bicolor

 

z Krčmaně

MOUDRÝ Čenek, Krčmaň 161, 772 00 OLOMOUC 2

*31. 5. 2001

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Ola z Krčmaně

 

Šach

P

ČLP/FXH/30556

tricolor

Šarm

P

ČLP/FXH/30557

tricolor

Šimon

P

ČLP/FXH/30558

bicolor

Šohaj

P

ČLP/FXH/30559

bicolor

Šaňa

F

ČLP/FXH/30560

bicolor

od Akátové stezky

KULHÁNEK Josef, Větrná 78, 671 72 MIROSLAV

*3.6. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Arga od Hořešovské skály

Eron

P

ČLP/FXH/30566

tricolor

Emir

P

ČLP/FXH/30567

bicolor

Endy

P

ČLP/FXH/30568

tricolor

Edy

P

ČLP/FXH/30569

tricolor

Enrico

P

ČLP/FXH/30570

tricolor

Eny

F

ČLP/FXH/30571

bicolor

Elis

F

ČLP/FXH/30572

bicolor

 

z Krčmaně

MOUDRÝ Čenek, Krčmaň 161, 772 00 OLOMOUC 2

*4. 6. 2001

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Hrida z Krčmaně

Tar

P

ČLP/FXH/30573

bicolor

Tina

F

ČLP/FXH/30574

bicolor

 

Troubecké Dědiny

SMOLKOVÁ Hana, Dědina 693, 751 02 TROUBKY

*11. 6. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Broňka z Hrubého lesa

Astor

P

ČLP/FXH/30575

bicolor

Ares

P

ČLP/FXH/30576

bicolor

Art

P

ČLP/FXH/30577

bicolor

Atos

P

ČLP/FXH/30578

bicolor

Artuš

P

ČLP/FXH/30579

bicolor

Alan

P

ČLP/FXH/30580

bicolor

Alba

F

ČLP/FXH/30581

bicolor

Agra

F

ČLP/FXH/30582

bicolor

ze Zahrádeckých rybníků

NOŽKA Jan Ing.,

*19. 5. 2001

o: Claudius Olza

m: Patty ze Zahrádeckých rybníků

Texas

P

úhyn

tricolor

Titan

P

ČLP/FXH/30585

bicolor

Tramp

P

ČLP/FXH/30586

tricolor

Tulipán

P

ČLP/FXH/30587

tricolor

Twist

P

ČLP/FXH/30588

tricolor

 

Severní Delty

ZEDNÍK Milan, Pivovarská 177, 439 81 KRYRY

*19. 6. 2001

o: Jury v. Jemchen

m: Daisy do Rusavky

Agar

P

ČLP/FXH/30603

bicolor

Atos

P

ČLP/FXH/30604

bicolor

Amor

P

ČLP/FXH/30605

bicolor

Arka

F

ČLP/FXH/30606

bicolor

Alka

F

ČLP/FXH/30607

bicolor

 

Javor-Haná

BARTOŠ Vojtěch, 798 09 VŘESOVICE 134

*20. 6. 2001

o: Erik Javor-Haná

m:  Alfa Olešonka

Chora

F

ČLP/FXH/30608

bicolor

Chyra

F

ČLP/FXH/30609

bicolor

 

z Roztocké stráně

ŽIROVNICKÁ Ivana, Třebízského 909, 252 63 ROZTOKY U PRAHY

*31. 5. 2001

o: Vando Lemart

m: Cedra Tuskulum

Car

P

ČLP/FXH/30615

bicolor

Cyril

P

ČLP/FXH/30616

bicolor

Cvik

P

ČLP/FXH/30617

bicolor

Cilka

F

ČLP/FXH/30618

bicolor

Cindy

F

ČLP/FXH/30619

bicolor

Corina

F

ČLP/FXH/30620

bicolor

 

Super Pride

CHMELAŘ Lubomír, Za kovárnou 211, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

*14. 6. 2001

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Ambra Owl Optima

Ben

P

ČLP/FXH/30621

bicolor

Bacchus

P

ČLP/FXH/30622

tricolor

Benji

P

ČLP/FXH/30623

tricolor

Big Band

P

ČLP/FXH/30624

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXH/30625

bicolor

Bekki

F

ČLP/FXH/30626

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

*14. 7. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Ulana ze Šilfova dolu

Grys

P

ČLP/FXH/30632

bicolor

Grent

P

ČLP/FXH/30633

bicolor

Greif

P

ČLP/FXH/30634

bicolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír ing, ,  K Tuskulu 289, 763 17 Lukov

*24. 6. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Bea Tuskulum

Hakim

P

ČLP/FXH/30640

bicolor

Heros

P

ČLP/FXH/30641

bicolor

Hanibal

P

ČLP/FXH/30642

tricolor

Hardy

P

ČLP/FXH/30643

tricolor

Henny

F

ČLP/FXH/30644

bicolor

Hitta

F

ČLP/FXH/30645

tricolor

Horana

F

ČLP/FXH/30646

tricolor

 

z Horákova žlebu

LIMBERK Karel, Voříškova 4, 623 00 BRNO

*15. 7. 2001

o: Porgy od Verony

m:  Diamant Onge

Hak

P

ČLP/FXH/30662

bicolor

Harry

P

ČLP/FXH/30663

bicolor

Haidy

F

ČLP/FXH/30664

bicolor

Hanny

F

ČLP/FXH/30665

bicolor

Hera

F

ČLP/FXH/30666

bicolor

Herta

F

ČLP/FXH/30667

bicolor

Hexa

F

ČLP/FXH/30668

bicolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

*26. 7. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Tima ze Šilfova dolu

Haik

P

ČLP/FXH/30678

bicolor

Harr

P

ČLP/FXH/30679

bicolor

Hart

P

ČLP/FXH/30680

tricolor

Hana

F

ČLP/FXH/30681

bicolor

Hata

F

ČLP/FXH/30682

bicolor

 

z Hosteckých vrchů

DROZD JAN, Hosty 89, 375 01 TÝN NAD VLTAVOU

*29. 7. 2001

o: Aro ze Břehů

m: Belona z Černovické obory

Bryt

P

ČLP/FXH/30683

tricolor

Bryx

P

ČLP/FXH/30684

tricolor

Běla

F

ČLP/FXH/30685

tricolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ

*30. 7. 2001

o: Benny v. Jemchen

m: Afra v.d. Lichteneiche

Danny

P

ČLP/FXH/30686

tricolor

Dann

P

ČLP/FXH/30687

tricolor

Dasti

P

ČLP/FXH/30688

tricolor

Daisy

F

ČLP/FXH/30689

tricolor

 

Bohemia Fox

MIKULINEC Josef, Vl.Štěrby 1113, 686 05 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

*12. 8. 2001

o: Kenno v.d. Bismarckquelle

m: Aria Owl Optima

Argo

P

ČLP/FXH/30693

bicolor

Agáta

F

ČLP/FXH/30694

bicolor

Apolena

F

ČLP/FXH/30695

bicolor

Arnika

F

ČLP/FXH/30696

tricolor

Anita

F

ČLP/FXH/30697

tricolor

Adita

F

ČLP/FXH/30698

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 Netolice

*2. 8. 2001

o: Vabang od Rytíře Malovce

m: Idea od Rytíře Malovce

Elcon

P

ČLP/FXH/30718

bicolor

El-Dick

P

ČLP/FXH/30719

bicolor

Emil

P

ČLP/FXH/30720

bicolor

Everet

P

ČLP/FXH/30721

bicolor

 

Jitřní lov

MOUČKA Miroslav, Divišovská 1168, 258 01 VLAŠIM

*11. 8. 2001

o: Boris Boramo

m: Besi od Hraběte Monteka

Cedar

P

ČLP/FXH/30722

tricolor

Cit

P

ČLP/FXH/30723

bicolor

Car

P

ČLP/FXH/30724

bicolor

Cita

F

ČLP/FXH/30725

bicolor

Cilka

F

ČLP/FXH/30726

bicolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

*26. 9. 2001

o: Xambo of Fair Play

m:  Vena ze Šilfova dolu

Chan

P

ČLP/FXH/30749

tricolor

Chryst

P

ČLP/FXH/30750

tricolor

China

F

ČLP/FXH/30751

tricolor

Chiva

F

ČLP/FXH/30752

tricolor

Christa

F

ČLP/FXH/30753

tricolor

 

z Borotínských lesů

BROŽ Antonín ing., 391 35 BOROTÍN 9

*14. 9. 2001

o: Xambo of Fair Play

m: Axa z Borotínských lesů

Drak

P

ČLP/FXH/30767

tricolor

Dasty

P

ČLP/FXH/30768

tricolor

Dina

F

ČLP/FXH/30769

tricolor

Dixi

F

ČLP/FXH/30770

tricolor

Dita

F

ČLP/FXH/30771

tricolor

Deisy

F

ČLP/FXH/30772

tricolor

Denny

F

ČLP/FXH/30773

tricolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír ing, ,  K Tuskulu 289, 763 17 Lukov

*25. 9. 2001

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Cinta z Krčmaně

Chasco

P

ČLP/FXH/30779

bicolor

Chart

P

ČLP/FXH/30780

bicolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 Netolice

*12. 10. 2001

o: Oskar de la Rosa

m: Nancy du Bois Gamast

Fantom

P

ČLP/FXH/30790

bicolor

Favorit

P

ČLP/FXH/30791

tricolor

Fiona

F

ČLP/FXH/30792

tricolor

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin, Podlesí 22, 788 33 HANUŠOVICE

*14. 10. 2001

o: Cyrda od Hrubého lesa

m: Diagana od Hrubého lesa

Gentry

P

ČLP/FXH/30793

bicolor

Grant

P

ČLP/FXH/30794

bicolor

Gardénia

F

ČLP/FXH/30795

bicolor

Gilliana

F

ČLP/FXH/30796

bicolor

Galina

F

ČLP/FXH/30797

bicolor

 

Kočového kopce

DOUBEK Milan, 671 42 VÉMYSLICE 219

*10. 9.2001

o: Mert ze Šilfova dolu

m: Bessi od Akátové stezky

Fat

P

ČLP/FXH/30798

bicolor

Fred

P

ČLP/FXH/30799

bicolor

Fatty

F

ČLP/FXH/30800

bicolor

Fury

F

ČLP/FXH/30801

bicolor

Farka

F

úhyn

bicolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

*16. 10. 2001

o: Xambo of Fair Play

m:  Tira ze Šilfova dolu

Ibar

P

ČLP/FXH/30807

bicolor

Idar

P

ČLP/FXH/30808

bicolor

Inar

P

ČLP/FXH/30809

bicolor

Ila

F

ČLP/FXH/30810

bicolor

Ina

F

ČLP/FXH/30811

bicolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ

*28.10. 2001

o: Yukon od Rytíře Malovce

m: Alca Steinbach Terry

Ereb

P

ČLP/FXH/30812

tricolor

Eros

P

ČLP/FXH/30813

tricolor

Erney

P

ČLP/FXH/30814

tricolor

Engie

F

ČLP/FXH/30815

tricolor

Eimi

F

ČLP/FXH/30816

tricolor

 

z Biskupova dvora

BISKUP Josef, 338 25 BŘASY 110

*12. 10. 2001

o: Benny v. Jemchen

m: Bára z Ouhelí

Astor

P

ČLP/FXH/30817

tricolor

Azor

P

ČLP/FXH/30818

tricolor

Ajax

P

ČLP/FXH/30819

tricolor

Anka

F

ČLP/FXH/30820

tricolor

Asta

F

ČLP/FXH/30821

tricolor

Aranka

F

ČLP/FXH/30822

tricolor

 

z Dlouhých dílů

TRNKA Pavel, Týnská 199, 373 65 DOLNÍ BUKOVSKO

*25. 10. 2001

o: Vabang od Rytíře Malovce

m:  Bára z Dlouhých dílů

Enzo

P

ČLP/FXH/30823

tricolor

Endy

P

ČLP/FXH/30824

tricolor

Eleonora

F

ČLP/FXH/30825

tricolor

Estráda

F

ČLP/FXH/30826

tricolor

Elvíra

F

ČLP/FXH/30827

bicolor

 

Štěpánského rybníka

KLEINHAMPL Vít ing., Svatopluka Čecha 520, 338 05 MÝTO

*7. 11. 2001

o: Pretty White od Rytíře Malovce

m: Brita Steinbach Terry

Altar

P

ČLP/FXH/30828

tricolor

Aggy

F

ČLP/FXH/30829

tricolor

Aura

F

ČLP/FXH/30830

tricolor

Ara

F

ČLP/FXH/30831

tricolor

 

v.d. Bismarckquelle   IMPORT

MÖHRKE Axel, Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

DFZB-01 1283

o: Example of Roxway

m: Woogie v.d. Bismarckquelle

Komic

P

ČLP/FXH/30858

tricolor

 

 

Celkem  zapsáno 264 štěňat FXH

z 54 vrhů

Æ na vrh je 4,91 štěňat

Byl  zapsán 1 import

 

Více jak tři vrhy byly zapsány po psech:

Xambo of Fair Play            15

Kenno v.d. Bismarckquelle   5

Benny v. Jemchen                 5

Oskar de la Rosa                  4

 

Nadpočetné vrhy:

 

8x      7 štěňat

1x       8 štěňat