FOXTERIÉR HLADKOSRSTÝ

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

2.1.2007

Komic v.d.Bismarckquelle x Gaudea od Rytíře Malovce

 

Nanuk

P

ČLP/FXH/33685

bílá

Navaro

P

ČLP/FXH/33686

tricolor

Nerac

P

ČLP/FXH/33687

tricolor

Nelly

F

ČLP/FXH/33688

bílá, hnědé znaky

Nina

F

ČLP/FXH/33689

bílá, hnědé znaky

Nextra

F

ČLP/FXH/33690

bílá, hnědé znaky

Noranda

F

ČLP/FXH/33691

bílá, hnědé znaky

 

 

z Dobruské stáje

DOBRUSKÁ Jitka, Černá u Bohdanče 71, 533 41 LÁZNĚ BOHDANEČ

8.1.2007

Harlekýn od Hrubého lesa x Mily ze Šilfova dolu

 

Dar

P

ČLP/FXH/33692

bílá, hnědé znaky

Dick

P

ČLP/FXH/33693

bílá, hnědé znaky

Don

P

ČLP/FXH/33694

bílá, hnědé znaky

 

 

z Habrového revíru

BERÁNEK Jiří, Nový Jáchymov 91, 267 03 HUDLICE

22.1.2007

Bryl od Štěpánského rybníka x Chesie od Akátové stezky

 

Aran

P

ČLP/FXH/33695

tricolor

Avar

P

ČLP/FXH/33696

tricolor

Argo

P

ČLP/FXH/33697

tricolor

Akki

P

ČLP/FXH/33698

tricolor

Axis

P

ČLP/FXH/33699

tricolor

 

od Balcarky

SVOBODA Zdeněk ing., 679 14 OSTROV U MACOCHY 95

27.1.2007

Beau Brummel Boreham x Oumi ze Šilfova dolu

 

Berny

P

ČLP/FXH/33716

bílá, hnědé znaky

Batmen

P

ČLP/FXH/33717

bílá, černé znaky

Bastien

P

ČLP/FXH/33718

bílá, černé znaky

Bart

P

ČLP/FXH/33719

bílá, hnědé znaky

Betty

F

ČLP/FXH/33720

bílá, černé znaky

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin, Pod Lesem 460, 788 33 HANUŠOVICE

11.2.2007

Imar ze Šilfova dolu  x Emili od Hrubého lesa

 

Qvick

P

ČLP/FXH/33721

bílá, hnědé znaky

Qvickly

P

ČLP/FXH/33722

bílá, hnědé znaky

Quamíro

P

ČLP/FXH/33723

bílá, hnědé znaky

Querro

P

ČLP/FXH/33724

bílá, hnědé znaky

Qwiala

F

ČLP/FXH/33725

bílá, hnědé znaky

 

 

Podještědská smečka

BOHUNOVÁ Pavlína, Pivoňková 183, 463 03 STRÁŽ NAD NISOU

1.2.2007

Enrico od Hrubého lesa x Ellen z Ráje Sidy

 

Akéla

P

ČLP/FXH/33737

bílá, hnědé znaky

Aloisie

F

ČLP/FXH/33738

bílá, hnědé znaky

Aura

F

ČLP/FXH/33739

bílá, hnědé znaky

Afra

F

ČLP/FXH/33740

bílá, hnědé znaky

Athena

F

ČLP/FXH/33741

bílá, hnědé znaky

Aischa

F

ČLP/FXH/33742

bílá, hnědé znaky

Agripa

F

ČLP/FXH/33743

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

10.2.2007

Alf des Pierredis x Crazy od Rytíře Malovce

 

Osci

P

ČLP/FXH/33744

bílá, hnědé znaky

Olive

F

ČLP/FXH/33745

bílá, hnědé znaky

Ostara

F

ČLP/FXH/33746

bílá, hnědé znaky

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin, Pod Lesem 460, 788 33 HANUŠOVICE

21.2.2007

Enrico od Hrubého lesa x Alaska od Rytíře Malovce

 

Romano

P

ČLP/FXH/33747

bílá, hnědé znaky

Romero

P

ČLP/FXH/33748

bílá, hnědé znaky

Ronando

P

ČLP/FXH/33749

bílá, hnědé znaky

Ramilana

F

ČLP/FXH/33750

bílá, hnědé znaky

Roxetta

F

ČLP/FXH/33751

bílá, hnědé znaky

 

od Zahrádeckých rybníků

NOŽKA Jan Ing., Zahrádka, 382 31 MIRKOVICE

18.1.2007

Alf z Mojenských Bitic x Patty od Zahrádeckých rybníků

 

Goody Guru

P

ČLP/FXH/33752

tricolor

 

Val-Rico

STRAŇÁK Karel, Brodská 979, 687 51 NIVNICE

14.2.2007

Enrico od Hrubého lesa x Gita z Dlouhých dílů

 

Black

P

ČLP/FXH/33753

tricolor

Blade

P

ČLP/FXH/33754

tricolor

Billy

P

ČLP/FXH/33755

bicolor

Body

P

ČLP/FXH/33756

bicolor

Bugy

F

ČLP/FXH/33757

tricolor

 

z Mezimostí

DOLEŽAL Karel, Karla IV. 237, 391 81 VESELÍ NAD LUŽNICÍ

22.2.2007

Enzo z Dlouhých dílů x Bugi od lesa Krátoše

 

Bad

P

ČLP/FXH/33758

tricolor

Bak

P

ČLP/FXH/33759

tricolor

Ben

P

ČLP/FXH/33760

tricolor

Brix

P

ČLP/FXH/33761

tricolor

Bugi

F

ČLP/FXH/33762

tricolor

Beky

F

ČLP/FXH/33763

tricolor

 

 

od Štěpánského rybníka

KLEINHAMPL Vít Ing., Sv.Čecha 520, 338 05 MÝTO

22.2.2007

Fred od Akátové stezky x Brita Steinbach Terry

 

Era

F

ČLP/FXH/33764

tricolor

 

 

od Štěměšké tvrze

TOUFAR Jaromír, Štěměchy 57, 675 27 PŘEDÍN

22.2.2007

Fred od Akátové stezky x Filia Boramo Sole

 

Cyr

P

ČLP/FXH/33765

tricolor

 

z Bystřických hranic

POSPÍCHAL Lubomír Mgr., Zahradní 697, 378 33 NOVÁ BYSTŘICE

27.3.2007

Quíz od Zahrádečkách rybníků x Eleonora z Dlouhých dílů

 

Brutus

P

ČLP/FXH/33782

bílá, černé znaky

Brit

P

ČLP/FXH/33783

bílá, černé znaky

Bora

F

ČLP/FXH/33784

tricolor

Bea

F

ČLP/FXH/33785

tricolor

 

z Dlouhých dílů

TRNKA Pavel, 373 65 DOLNÍ BUKOVSKO 199

18.3.2007

Enrico od Hrubého lesa x Bára z Dlouhých dílů

 

Indigo

P

ČLP/FXH/33796

bílá, hnědé znaky

Idefix

P

ČLP/FXH/33797

bílá, hnědé znaky

 

Super Pride

CHMELAŘ Lubomír, Za Kovárnou 211, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

1.3.2007

Wild World Agria x Holiday z Děkanu

 

Lancelot

P

ČLP/FXH/33803

bílá, hnědé znaky

Luis

P

ČLP/FXH/33804

bílá, hnědé znaky

Lucifer

P

ČLP/FXH/33805

bílá, hnědé znaky

Luisa

F

ČLP/FXH/33806

bílá, hnědé znaky

Laura

F

ČLP/FXH/33807

bílá, černé znaky

 

z Chlumína

PAUR Zdeněk, 277 43 CHLUMÍN 153

16.3.2007

Mustang od Rytíře Malovce x Ines Tuskulum

 

Xichtík

P

ČLP/FXH/33808

bílá, hnědé znaky

Xenie

F

ČLP/FXH/33809

bílá, hnědé znaky

Xitta

F

ČLP/FXH/33810

tricolor

 

od Hraběte

FLENER Pavel, Na Pankráci 57, 140 00 PRAHA

4.4.2007

Pax od Rytíře Malovce x Petti Tuskulum

 

Adar

P

ČLP/FXH/33812

bílá, hnědé znaky

Apollo

P

ČLP/FXH/33813

bílá, hnědé znaky

Ambra

F

ČLP/FXH/33814

tricolor

Artemis

F

ČLP/FXH/33815

tricolor

Axa

F

ČLP/FXH/33816

bílá, hnědé znaky

 

od Jordánky

ZELINKA Roman, Na Rynku 158, 691 55 MORAVSKÁ NOVÁ VES

4.4.2007

Chart od Akátové stezky  x Baska od Jordánky

 

Frodo

P

ČLP/FXH/33817

bílá, hnědé znaky

Fox

P

ČLP/FXH/33818

bílá, hnědé znaky

Fanny

F

ČLP/FXH/33819

bílá, hnědé znaky

Fina

F

ČLP/FXH/33820

bílá, hnědé znaky

Fajta

F

ČLP/FXH/33821

bílá, hnědé znaky

Festa

F

ČLP/FXH/33822

bílá, hnědé znaky

 

z Městeckého polesí

KRAČMAR Jaroslav, V Lomích 637, 289 03 MĚSTEC KRÁLOVÉ

11.4.2007

Orus ze Šilfova dolu x Beta od Lesa Krátoše

 

Ben

P

ČLP/FXH/33823

tricolor

Borek

P

ČLP/FXH/33824

tricolor

Brok

P

ČLP/FXH/33825

bílá, hnědé znaky

Betty

F

ČLP/FXH/33826

bílá, hnědé znaky

Brita

F

ČLP/FXH/33827

tricolor

 

od Balcarky

SVOBODA Zdeněk ing., 679 14 OSTROV U MACOCHY 95

13.4.2007

Jag de Bellouet Vielfrass x Carmmer Caspra Kelečský poklad

 

Crol

P

ČLP/FXH/33838

bílá, hnědé znaky

Cipísek

P

ČLP/FXH/33839

bílá, hnědé znaky

Clea

F

ČLP/FXH/33840

bílá, hnědé znaky

Citra

F

ČLP/FXH/33841

bílá, hnědé znaky

Crocxi

F

ČLP/FXH/33842

bílá, hnědé znaky

Cerry

F

ČLP/FXH/33843

bílá, hnědé znaky

 

Zabiják

KUBRICHT Jan ing., Mníšecká 23, 252 30 ŘEVNICE

6.4.2007

Ossarií od Hrubého lesa x Briska ze Šilfova dolu

 

Anton

P

ČLP/FXH/33844

tricolor

Anka

F

ČLP/FXH/33845

tricolor

Alma

F

ČLP/FXH/33846

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

28.4.2007

Athos Kelečský poklad  x Bria ze Šilfova dolu

 

Giom

P

ČLP/FXH/33847

bílá, hnědé znaky

 

od Oslavy

VONDRÁČEK Vladimír, 594 44 RADOSTÍN NAD OSLAVOU 256

1.5.2007

Ikaros Super Pride  x Axa od Oslavy

 

Gero

P

ČLP/FXH/33848

tricolor

Gata

F

ČLP/FXH/33849

tricolor

 

od Radotic

LIŠKA Josef, 675 34 POLICE 63

1.5.2007

Rex od Svaté vody x Cedra Liškova stráň

 

Goro

P

ČLP/FXH/33850

bílá, černé znaky

Gingo

P

ČLP/FXH/33851

bílá, černé znaky

Gita

F

ČLP/FXH/33852

bílá, černé znaky

 

z Jizerských luk

ŠICHOROVÁ Ivana, Lesní 110, 250 75 KÁRANÝ

5.5.2007

Indigo od Hrubého lesa x Frony z Ráje Sidy

 

Bárt

P

ČLP/FXH/33853

bílá, hnědé znaky

Brit

P

ČLP/FXH/33854

bílá, hnědé znaky

Bora

F

ČLP/FXH/33855

bílá, hnědé znaky

Bára

F

ČLP/FXH/33856

tricolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing., K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

5.5.2007

Teddy Tuskulum x Meggy Tuskulum

 

Van

P

ČLP/FXH/33857

bílá, hnědé znaky

Victoria

F

ČLP/FXH/33858

bílá, hnědé znaky

 

 

z Kozákovského údolí

ČAKRDOVÁ Renata ing., Pod Černým mostem 477/2, 513 01 SEMILY

4.5.2007

Borek z Dobruské stáje x Elza od Platanu

 

Akim

P

ČLP/FXH/33871

tricolor

Artuš

P

ČLP/FXH/33872

tricolor

 

u Klobásné

PANÁČEK Václav, Erbenova 635/II., 391 81 VESELÍ NAD LUŽNICÍ

11.5.2007

Chilli Peppers z Děkanu x Carla od Zahrádeckých rybníků

 

Aris

P

ČLP/FXH/33873

bílá, hnědé znaky

Ari

P

ČLP/FXH/33874

bílá, hnědé znaky

Aki

P

ČLP/FXH/33875

bílá, hnědé znaky

Ara

F

ČLP/FXH/33876

bílá, hnědé znaky

Aduška

F

ČLP/FXH/33877

bílá, hnědé znaky

 

z Lednického zámku

ĎURČOVÁ Lucie, Božetěchova 87, 612 00 BRNO

15.5.2007

Gájujs od Rytíře Malovce x Gábi z Prateckého kopce

 

Ajax

P

ČLP/FXH/33878

tricolor

Aran

P

ČLP/FXH/33879

bílá, černé znaky

Argo

P

ČLP/FXH/33880

tricolor

Akim

P

ČLP/FXH/33881

bílá, černé znaky

Aranka

F

ČLP/FXH/33882

bílá, černé znaky

 

Boramo Sole

KRÁLÍČKOVÁ Jitka, Chvalovice 42, 384 11 NETOLICE

1.5.2007

Komic v.d. Bismarckquelle  x Katanie od Rytíře Malovce

 

Orestes

P

ČLP/FXH/33889

bílá, černé znaky

Oskar

P

ČLP/FXH/33890

bílá, černé znaky

Oddeta

F

ČLP/FXH/33891

bílá, černé znaky

Oliva

F

ČLP/FXH/33892

bílá, černé znaky

Olivia

F

ČLP/FXH/33893

bílá, černé znaky

Orissa

F

ČLP/FXH/33894

bílá, černé znaky

Otava

F

ČLP/FXH/33895

bílá, černé znaky

 

Czech Born

ŠKEŘÍK Ondřej, Sídliště 623, 394 64 POČÁTKY

10.5.2007

Irwin Boramo Sole x Desire z Dlouhých dílů

 

Cirus

P

ČLP/FXH/33896

bílá, černé znaky

Cesar

P

ČLP/FXH/33897

bílá, černé znaky

Cassie

F

ČLP/FXH/33898

bílá, černé znaky

Connie

F

ČLP/FXH/33899

bílá, černé znaky

Candy

F

ČLP/FXH/33900

bílá, černé znaky

 

z Borotínských lesů

BROŽ Antonín Ing., 391 35 BOROTÍN 9

13.5.2007

Komic v.d. Bismarckquelle x Axa z Borotínských lesů

 

Miki

P

ČLP/FXH/33901

bílá, černé znaky

Max

P

ČLP/FXH/33902

bílá, černé znaky

Medy

P

ČLP/FXH/33903

bílá, hnědé znaky

Misy

F

ČLP/FXH/33904

tricolor

Megy

F

ČLP/FXH/33905

bílá, hnědé znaky

od Moravské brány

BLAHETA Zdenek, Masarykova 363, 742 42 FULNEK

17.5.2007
Argo ze Šumických luk x Pegi z Krčmaně

 

Cent

P

ČLP/FXH/33906

bílá, hnědé znaky

Cip

P

ČLP/FXH/33907

tricolor

Car

P

ČLP/FXH/33908

tricolor

Cordon

P

ČLP/FXH/33909

tricolor

Cita

F

ČLP/FXH/33910

bílá, hnědé znaky

Cora

F

ČLP/FXH/33911

tricolor

 

z Trhové Brtnice

POJER Jiří, Nad Práchovnou 655, 588 32 BRTNICE

22.5.2007

Ben od Oslavy x Dorka z Radotic

 

Adar

P

ČLP/FXH/33912

tricolor

Andy

P

ČLP/FXH/33913

tricolor

Ajka

F

ČLP/FXH/33914

bílá

Agáta

F

ČLP/FXH/33915

tricolor

 

od Akátové stezky

KULHÁNEK Josef, Větrná 78, 671 72 MIROSLAV

30.5.2007

Fred od Akátové stezky x Elis od Akátové stezky

 

Lery

P

ČLP/FXH/33916

bílá, hnědé znaky

Lary

P

ČLP/FXH/33917

bílá, hnědé znaky

Luky

P

ČLP/FXH/33918

bílá, hnědé znaky

Largo

P

ČLP/FXH/33919

bílá, hnědé znaky

Lokar

P

ČLP/FXH/33920

bílá, hnědé znaky

Loren

F

ČLP/FXH/33921

bílá, hnědé znaky

 

od Hombreho

MICHÁLEK Petr, Štramberská 713, 742 58 PŘÍBOR

2.6.2007

Enrico od Hrubého lesa x Lussy z Trajova dvora

 

Car

P

ČLP/FXH/33922

tricolor

Cita

F

ČLP/FXH/33923

bílá, černé znaky

Cena

F

ČLP/FXH/33924

bílá, černé znaky

Cary

F

ČLP/FXH/33925

bílá, černé znaky

Cendy

F

ČLP/FXH/33926

bílá, černé znaky

Carol

F

ČLP/FXH/33927

bílá, černé znaky

 

od Hombreho

MICHÁLEK Petr, Štramberská 713, 742 58 PŘÍBOR

7.6.2007

Chip od Hrubého lesa x Maséra Tuskulum

 

Daimon

P

ČLP/FXH/33928

bílá, hnědé znaky

Dag

P

ČLP/FXH/33929

bílá, hnědé znaky

Denny

P

ČLP/FXH/33930

bílá, hnědé znaky

Dara

F

ČLP/FXH/33931

bílá, hnědé znaky

Deisi

F

ČLP/FXH/33932

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

17.5.2007

Alf des Pierredis x Zojavee van Grauland

 

Quo Vadis

P

ČLP/FXH/33950

bílá, hnědé znaky

Quick Pluto

P

ČLP/FXH/33951

bílá, hnědé znaky

Quota

F

ČLP/FXH/33952

bílá, hnědé znaky

Qualla

F

ČLP/FXH/33953

bílá, hnědé znaky

Quadriga

F

ČLP/FXH/33954

bílá, hnědé znaky

Quessa

F

ČLP/FXH/33955

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

18.5.2007

Alf des Pierredis x Karamela od Rytíře Malovce

 

Radical

P

ČLP/FXH/33956

bílá, hnědé znaky

Rigolo

P

ČLP/FXH/33957

bílá, hnědé znaky

Rarite

F

ČLP/FXH/33958

bílá, hnědé znaky

Ribana

F

ČLP/FXH/33959

bílá, hnědé znaky

 

ze Skupečské vinice

BROŽ Jaroslav, Skupeč 12, 333 37 KŘELOVICE

15.6.2007

Charles Steinbach Terry x Oxana Tuskulum

 

Taran

P

ČLP/FXH/33960

bílá, černé znaky

Tyrl

P

ČLP/FXH/33961

bílá, černé znaky

Tess

P

ČLP/FXH/33962

bílá, černé znaky

Tina

F

ČLP/FXH/33963

bílá, černé znaky

Tara

F

ČLP/FXH/33964

bílá, černé znaky

 

 

Hurikán Slovakia IMPORT

FÜRI Ján, Tulipánova 5, 937 01 ŽELIEZOVCE

15.11.2002

Jim Hurikán Slovakia x Hylary Hurikán Slovakia

 

Borka

F

ČLP/FXH/33965

tricolor

 

Hurikán Slovakia IMPORT

FÜRI Ján, Tulipánova 5, 937 01 ŽELIEZOVCE

10.3.2007

Udin Hurikán Slovakia x Borka Hurikán Slovakia

 

Geron

P

ČLP/FXH/33966

bílá, černé znaky

Gary

P

ČLP/FXH/33967

bílá, černé znaky

Gor

P

ČLP/FXH/33968

bílá, hnědé znaky

Gery

P

ČLP/FXH/33969

bílá, hnědé znaky

 

z Kočového kopce

DOUBEK Milan, 671 42 VÉMYSLICE 219

14.6.2007

Bad od Oslavy x Gracie z Černovické obory

 

Char

P

ČLP/FXH/33993

tricolor

Charka

F

ČLP/FXH/33994

tricolor

 

Bohemia Fox

MIKULINEC Josef, Vl.Štěrby 1113, 686 05 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

16.6.2007

Cadafi Belfox  x Anita Bohemia Fox

 

Endy

P

ČLP/FXH/33995

tricolor

Edy

P

ČLP/FXH/33996

tricolor

Eliz

F

ČLP/FXH/33997

tricolor

Eny

F

ČLP/FXH/33998

tricolor

 

 

Super Pride

CHMELAŘ Lubomír, Za Kovárnou 211, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

15.5.2007

Wild World Agria x Ambra Owl Optima

 

Maximus

P

ČLP/FXH/33999

bílá, hnědé znaky

Merlin

P

ČLP/FXH/34000

bílá, hnědé znaky

Megy

F

ČLP/FXH/34001

bílá, hnědé znaky

Marion

F

ČLP/FXH/34002

bílá, hnědé znaky

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa, Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

6.6.2007

Beau Brummel Boreham x Ice Tears z Děkanu

 

Lambert Livrey

P

ČLP/FXH/34007

bílá, hnědé znaky

Longwell Loverboy

P

ČLP/FXH/34008

tricolor

Laeslly Leontine

F

ČLP/FXH/34009

bílá, hnědé znaky

Lashawn Lovergirl

F

ČLP/FXH/34010

bílá, hnědé znaky

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

20.6.2007

Ditmar ze Šilfova dolu  x Cecilka ze Šilfova dolu

 

Hakim

P

ČLP/FXH/34011

bílá, černé znaky

Harim

P

ČLP/FXH/34012

tricolor

Haida

F

ČLP/FXH/34013

tricolor

Haska

F

ČLP/FXH/34014

bílá, černé znaky

Haiva

F

ČLP/FXH/34015

bílá, černé znaky

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa, Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

26.6.2007

Kilián od Rytíře Malovce x Fronny Tuskulum

 

Martiness Matrix

P

ČLP/FXH/34016

tricolor

Maeglin Missouri

F

ČLP/FXH/34017

bílá, černé znaky

Maffey Mobility

F

ČLP/FXH/34018

bílá, černé znaky

 

de la Amorrada Mágica

SMOLKOVÁ Radana, Na Úbočí 366, 790 01 JESENÍK

1.7.2007

Athos Kelečský poklad x Šíza ze Šilfova dolu

 

Alivaro

P

ČLP/FXH/34019

tricolor

Alfonso

P

ČLP/FXH/34020

tricolor

Armando

P

ČLP/FXH/34021

tricolor

Amigo

P

ČLP/FXH/34022

tricolor

Amadeo

P

ČLP/FXH/34023

tricolor

Annabella

F

ČLP/FXH/34024

tricolor

Angela

F

ČLP/FXH/34025

Tricolor

Aura

F

ČLP/FXH/34026

tricolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing., K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

3.7.2007

Wild World Agria x Juna Tuskulum

 

West

P

ČLP/FXH/34041

bílá, černé znaky

Word

P

ČLP/FXH/34042

tricolor

Wera

F

ČLP/FXH/34043

tricolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ U SOKOLOVA

5.7.2007

Erney Steinbach Terry x Herietta Steinbach Terry

 

Udin

P

ČLP/FXH/34044

bílá, hnědé znaky

Uris

P

ČLP/FXH/34045

bílá, hnědé znaky

Uri

P

ČLP/FXH/34046

bílá, hnědé znaky

Urfus

P

ČLP/FXH/34047

bílá, černé znaky

Urex

P

ČLP/FXH/34048

bílá, černé znaky

Ula

F

ČLP/FXH/34049

bílá, černé znaky

Uschi

F

ČLP/FXH/34050

bílá, černé znaky

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing., K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

5.7.2007

Beau Brummel Boreham x Odeta Tuskulum

 

Zack

P

ČLP/FXH/34051

bílá, hnědé znaky

Zadar

P

ČLP/FXH/34052

bílá, hnědé znaky

Zonny

F

ČLP/FXH/34053

bílá, hnědé znaky

Zara

F

ČLP/FXH/34054

bílá, hnědé znaky

Zina

F

ČLP/FXH/34055

bílá, hnědé znaky

 

ze Skupečské vinice

BROŽ Jaroslav, Skupeč 12, 333 37 KŘELOVICE

7.7.2007

Pad ze Skupečské vinice x Unie od Zahrádeckých rybníků

 

Ťulda

P

ČLP/FXH/34056

tricolor

Ťapka

F

ČLP/FXH/34057

tricolor

 

Tuskulum

HUTĚČKA Vladimír Ing., K Tuskulu 289, 763 17 LUKOV

13.7.2007

Teddy Tuskuklum x Favola Tuskulum

 

Apollo

P

ČLP/FXH/34058

bílá, hnědé znaky

Ariana

F

ČLP/FXH/34059

bílá, hnědé znaky

Alexia

F

ČLP/FXH/34060

bílá, hnědé znaky

Astrid

F

ČLP/FXH/34061

bílá, černé znaky

 

od Títěže

MARTONI Jan, Hvozdná 147, 763 11 ZLÍN

1.7.2007

Beau Brummel Boreham x Jaminska Vielfrass

 

Fído

P

ČLP/FXH/34066

bílá, černé znaky

Fatima

F

ČLP/FXH/34067

bílá, hnědé znaky

Fati

F

ČLP/FXH/34068

bílá, hnědé znaky

Feli

F

ČLP/FXH/34069

bílá, hnědé znaky

Fantazie

F

ČLP/FXH/34070

bílá, hnědé znaky

 

z Ráje Sidy

MLYNAŘÍKOVÁ Zdeňka, Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

19.7.2007

Druvon du Dackery Kelečský poklad x Dina z Ráje Sidy

 

Max

P

ČLP/FXH/34071

tricolor

Monty

P

ČLP/FXH/34072

tricolor

Meggie

F

ČLP/FXH/34073

tricolor

Mery

F

ČLP/FXH/34074

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

13.7.2007

Athos Kelečský poklad  x Vena ze Šilfova dolu

 

Chester

P

ČLP/FXH/34075

tricolor

Chistra

F

ČLP/FXH/34076

tricolor

 

od Zahrádeckých rybníků

NOŽKA Jan Ing., Zahrádka, 382 31 MIRKOVICE

6.7.2007

Winter Win od Rytíře Malovce x Ramona od Zahrádeckých rybníků

 

Hany

P

ČLP/FXH/34100

tricolor

Horesst

P

ČLP/FXH/34101

tricolor

Harmony

F

ČLP/FXH/34102

tricolor

 

z Baškovských strání

KLOS Jaromír, Kamenná 73, 789 74 ROHLE

9.7.2007

Frigo Hurikán x Slovakia x Asta z Baškovských strání

 

Cita

F

ČLP/FXH/34103

tricolor

Cira

F

ČLP/FXH/34104

bílá, hnědé znaky

 

z Mojenských Bitic

SALZER František, Mojné 22, 382 32 VELEŠÍN

27.7.2007

Alf z Mojenských Bitic  x Kamélie od Rytíře Malovce

 

Car

P

ČLP/FXH/34105

bílá, černé znaky

Cir

P

ČLP/FXH/34106

bílá, černé znaky

Cid

P

ČLP/FXH/34107

bílá, černé znaky

Cita

F

ČLP/FXH/34108

bílá, černé znaky

Cilka

F

ČLP/FXH/34109

bílá, černé znaky

Cára

F

ČLP/FXH/34110

bílá, černé znaky

 

z Ráje Sidy

MLYNAŘÍKOVÁ Zdeňka, Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

7.8.2007

Druvon du Dackery Kelečský poklad x Elis od Platanu

 

Nemo

P

ČLP/FXH/34111

tricolor

Nero

P

ČLP/FXH/34112

tricolor

Nik

P

ČLP/FXH/34113

tricolor

Nany

F

ČLP/FXH/34114

tricolor

Nella

F

ČLP/FXH/34115

tricolor

Nora

F

ČLP/FXH/34116

tricolor

 

ze Šilfova dolu

ŠVÉDA František, Na Výsluní 20, 789 01 ZÁBŘEH NA MORAVĚ

13.8.2007

Athos Kelečský poklad  x Elma ze Šilfova dolu

 

Idor

P

ČLP/FXH/34117

tricolor

Irus

P

ČLP/FXH/34118

tricolor

Inca

F

ČLP/FXH/34119

tricolor

Inga

F

ČLP/FXH/34120

tricolor

 

z Kovalovských hájků

POKLADNÍK Rostislav, 664 06 KOVALOVICE 157

14.8.2007

Johnny Lingo Super Pride x Ebra Owl Optima

 

Aron

P

ČLP/FXH/34121

bílá, hnědé znaky

Arny

P

ČLP/FXH/34122

bílá, hnědé znaky

Art

P

ČLP/FXH/34123

bílá, černé znaky

Andy

F

ČLP/FXH/34124

bílá, černé znaky

Anny

F

ČLP/FXH/34125

bílá, hnědé znaky

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

8.8.2007

Diamond Belfox x White Orchid od Rytíře Malovce

 

Scoti

P

ČLP/FXH/34130

bílá, hnědé znaky

Silver

P

ČLP/FXH/34131

bílá, hnědé znaky

Sivaš

P

ČLP/FXH/34132

bílá, hnědé znaky

Song

P

ČLP/FXH/34133

bílá, hnědé znaky

Salisbury

F

ČLP/FXH/34134

bílá, hnědé znaky

 

z Karlovy chalupy

TIOKOVÁ Klára, Lechowiczova 2, 702 00 MORAVSKÁ OSTRAVA

19.8.2007

Kilián od Rytíře Malovce x Orinoka Tuskulum

 

Adam

P

ČLP/FXH/34135

tricolor

Antonín

P

ČLP/FXH/34136

tricolor

Arnošt

P

ČLP/FXH/34137

tricolor

Albert

P

ČLP/FXH/34138

tricolor

Adélka

F

ČLP/FXH/34139

tricolor

 

Verva

VAŠTOVÁ Veronika, Úholičky 127, 252 64 VELKÉ PŘÍLEPY

26.8.2007

Kimon od Rytíře Malovce x Bubble Gum Verva

 

Dambuster

P

ČLP/FXH/34145

bílá, černé znaky

Dakota Lee

F

ČLP/FXH/34146

bílá, hnědé znaky

Dahlia White

F

ČLP/FXH/34147

bílá, černé znaky

Dee Polar Princes

F

ČLP/FXH/34148

bílá

Debica

F

ČLP/FXH/34149

bílá, hnědé znaky

Dilema

F

ČLP/FXH/34150

bílá, hnědé znaky

 

od Štěpánského rybníka

KLEINHAMPL Vít Ing., Sv.Čecha 520, 338 05 MÝTO

28.8.2007

Pax od Rytíře Malovce x Aggy od Štěpánského rybníka

 

Faraon

P

ČLP/FXH/34151

bílá, černé znaky

Freddi

P

ČLP/FXH/34152

tricolor

Farry

F

ČLP/FXH/34153

bílá, černé znaky

 

z Hubertova lesa

NÁHLÝ Aleš, Okružní 153, 739 34 ŠENOV

29.8.2007

Chaso Tuskulum x Catty z Určir

 

Benny

P

ČLP/FXH/34154

bílá, černé znaky

Bak

P

ČLP/FXH/34155

bílá, černé znaky

Benji

P

ČLP/FXH/34156

tricolor

Borka

F

ČLP/FXH/34157

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXH/34158

bílá, černé znaky

Baffy

F

ČLP/FXH/34159

bílá, černé znaky

 

od Akátové stezky

KULHÁNEK Josef, Větrná 78, 671 72 MIROSLAV

29.8.2007

Bryl od Štěpánského rybníka x Gity od Akátové stezky

 

Marko

P

ČLP/FXH/34160

bílá, hnědé znaky

Markus

P

ČLP/FXH/34161

bílá, hnědé znaky

Marlen

F

ČLP/FXH/34162

bílá, hnědé znaky

Merlyn

F

ČLP/FXH/34163

bílá, hnědé znaky

Mira

F

ČLP/FXH/34164

tricolor

 

od Moravské Sázavy

ADÁMEK František, Hněvkov 85, 789 01 ZÁBŘEH

7.9.2007

Athos Kelečský poklad x Agi od Moravské Sázavy

 

Denny

P

ČLP/FXH/34165

bílá, černé znaky

Dag

P

ČLP/FXH/34166

bílá, černé znaky

Dara

F

ČLP/FXH/34167

bílá, černé znaky

Daxi

F

ČLP/FXH/34168

tricolor

Dona

F

ČLP/FXH/34169

tricolor

 

Belfox IMPORT

DETRY Luc, Chaussée de Louvain 927, 502 2 COGNELÉE

31.1.2007

Diabolo Belfox x Zazie Belfox

 

Gigolo

P

ČLP/FXH/34170

bílá, hnědé znaky

Griotte

F

ČLP/FXH/34171

bílá, hnědé znaky

 

od Jordánky

ZELINKA Roman, Na Rynku 158, 691 55 MORAVSKÁ NOVÁ VES

22.7.2007

Kilián od Rytíře Malovce  x Ally ze Spářov

 

Geva

F

ČLP/FXH/34180

bílá, hnědé znaky

 

 

de Jean Baptiste

LOUKOTA Zdeněk, Masarykova třída 34/120, 415 01 TEPLICE

3.9.2007

Art od Oslavy x Kaja ze Šilfova dolu

 

Brok

P

ČLP/FXH/34181

tricolor

Barny

P

ČLP/FXH/34182

bílá, černé znaky

Bella

F

ČLP/FXH/34183

bílá, černé znaky

Besi

F

ČLP/FXH/34184

tricolor

 

ze Zíchova

KUFNER Jiří, Zíchov 5, 345 43 KOLOVEČ

19.9.2007

Vabang od Rytíře Malovce x Brita z Roztocké stráně

 

Ben

P

ČLP/FXH/34185

bílá, hnědé znaky

Bran

P

ČLP/FXH/34186

bílá, hnědé znaky

Bora

F

ČLP/FXH/34187

bílá, hnědé znaky

 

od Čiernej vody

PAVLOVIČOVÁ Kristína, 925 06 ČIERNA VODA 164

21.6.2007

Wild World Agria x Dina Hunderlov

 

Ben

P

ČLP/FXH/34188

bílá, hnědé znaky

 

z Žákova háje

ADAMEC Jaroslav, Lidická 218, 252 68 STŘEDOKLUKY

4.10.2007

Winter Win od Rytíře Malovce x Arnica od Rytíře Malovce

 

Car

P

ČLP/FXH/34206

bílá, hnědé znaky

Cir

P

ČLP/FXH/34207

bílá, hnědé znaky

Carda

P

ČLP/FXH/34208

tricolor

Cita

F

ČLP/FXH/34209

bílá, hnědé znaky

Cilka

F

ČLP/FXH/34210

tricolor

 

Delaware IMPORT

GEANA Radu & Ioan, str.L.Rebreanu, nr.22,ap.4, GHERLA

15.11.2006

Barman Indianfox's x Despina Delaware

 

Zeus

P

ČLP/FXH/34211/08

bílá, černé znaky

 

z Krčmaně

MOUDRÝ Čeněk, Krčmaň 161, 772 00 OLOMOUC 2

18.9.2007

Teddy Tuskulum  x Zorka z Krčmaně 

 

Car

P

ČLP/FXH/34217

bílá, černé znaky

Ciro

P

ČLP/FXH/34218

bílá, hnědé znaky

Carmen

F

ČLP/FXH/34219

bílá, černé znaky

Citka

F

ČLP/FXH/34220

bílá, černé znaky

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa, Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

29.9.2007

Kililán od Rytíře Malovce x Beauty Barberry Kelečský poklad

 

Nicholas Nixon

P

ČLP/FXH/34221

tricolor

Nordic Noname

P

ČLP/FXH/34222

tricolor

Nanssy Nannette

F

ČLP/FXH/34223

tricolor

Nenssy Nennett

F

ČLP/FXH/34224

bílá, hnědé znaky

 

Kelečský poklad

SEHNALÍKOVÁ Soňa, Pod Pivovarem 83, 756 43 KELČ

1.10.2007

Kililán od Rytíře Malovce x Genesiss Gaudea Kelečský poklad

 

Octavius Orofino

P

ČLP/FXH/34225

tricolor

Orpheus Obsidian

P

ČLP/FXH/34226

tricolor

Oclaire Ottessa

F

ČLP/FXH/34227

tricolor

Oddibe Odara

F

ČLP/FXH/34228

tricolor

Omedie Oryana

F

ČLP/FXH/34229

tricolor

Orvile Oraya

F

ČLP/FXH/34230

tricolor

 

od Títěže

MARTONI Jan, Hvozdná 147, 763 11 ZLÍN

30.9.2007

Beau Brummel Boreham x Saly Lemart

 

Grof

P

ČLP/FXH/34231

bílá, hnědé znaky

Gryzli

P

ČLP/FXH/34232

bílá, hnědé znaky

Gold

P

ČLP/FXH/34233

bílá, černé znaky

Gita

F

ČLP/FXH/34234

bílá, hnědé znaky

Gloria

F

ČLP/FXH/34235

bílá, hnědé znaky

Georgina

F

ČLP/FXH/34236

bílá, hnědé znaky

Gábina

F

ČLP/FXH/34237

bílá, hnědé znaky

 

Bílá nálada

KOUTENSKÝ Vít ing., Husova 138, 257 56 NEVEKLOV

24.10.2007

Bryl od Štěpánského rybníka x Daisy Steiánbach Terry

 

Alca

F

ČLP/FXH/34238

bílá, černé znaky

Akina

F

ČLP/FXH/34239

tricolor

 

Lemart IMPORT

ŠTEFEK Marian, P.O.Box 12, 900 33 MARIANKA

26.10.2006

Zeno v. Scheuerfeld x Saska Lemart

 

Airin

F

ČLP/FXH/34240

bílá, hnědé znaky

 

z Rumpálu

RADILOVÁ Milena, Bobkova 701/43, 198 00 PRAHA 9

2.11.2007

Enrico od Hrubého lesa x Agatha z Brčkova

 

Barney

P

ČLP/FXH/34251

bicolor

Bart

P

ČLP/FXH/34252

bicolor

Bára

F

ČLP/FXH/34253

bicolor

Bessy

F

ČLP/FXH/34254

bicolor

Bora

F

ČLP/FXH/34255

bicolor

Bria

F

ČLP/FXH/34256

bicolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

18.11.2007

Jantar od Rytíře Malovce x Bohemica od Rytíře Malovce

 

Talisman

P

ČLP/FXH/34259

bílá, hnědé znaky

 

od Hrubého lesa

POSPÍCHAL Martin, Pod Lesem 460, 788 33 HANUŠOVICE

12.11.2007

Enrico od Hrubého lesa  x Hata ze Šilfova dolu

 

Simba

P

ČLP/FXH/34267

bílá, hnědé znaky

Simon

P

ČLP/FXH/34268

bílá, hnědé znaky

Snoopy

P

ČLP/FXH/34269

bílá, hnědé znaky

Salima

F

ČLP/FXH/34270

bílá, hnědé znaky

Sabira

F

ČLP/FXH/34271

bílá, hnědé znaky

 

z Rozkvetlé doliny

VLÁŠEK Ladislav, 398 19 KLUKY U PÍSKU 24

15.11.2007

Winter Win od Rytíře Malovce x Genevra od Rytíře Malovce

 

Maxim

P

ČLP/FXH/34272

bílá, hnědé znaky

Magria

F

ČLP/FXH/34273

bílá, hnědé znaky

Maudy

F

ČLP/FXH/34274

bílá, hnědé znaky

Monpasie

F

ČLP/FXH/34275

bílá, černé znaky

 

Bohemia Regent

KOUBOVÁ Ilona ing., Zahradní 369, 382 11 VĚTŘNÍ

18.11.2007

Chilli Peppers z Děkanu x Fanta Super Pride

 

Angie

F

ČLP/FXH/34276

tricolor

Arina

F

ČLP/FXH/34277

tricolor

Arta

F

ČLP/FXH/34278

bílá, černé znaky

Audi

F

ČLP/FXH/34279

tricolor

 

z Maršovských strání

KOBLASA Josef, Maršov 11, 391 75 MALŠICE

10.11.2007

Winter Win od Rytíře Malovce x Lady z Maršovských strání

 

Ar

P

ČLP/FXH/34280

bílá, hnědé znaky

Aris

P

ČLP/FXH/34281

bílá, hnědé znaky

Argo

P

ČLP/FXH/34282

bílá, hnědé znaky

Ajda

F

ČLP/FXH/34283

bílá, hnědé znaky

 

z Ráje Sidy

MLYNAŘÍKOVÁ Zdeňka, Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

2.12.2007

Cyr od Štěpánského rybníka x Aura z Ráje Sidy

 

Onyx

P

ČLP/FXH/34284

tricolor

Oryn

P

ČLP/FXH/34285

tricolor

Ora

F

ČLP/FXH/34286

tricolor

 

z Ráje Sidy

MLYNAŘÍKOVÁ Zdeňka, Buková 13, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

3.12.2007

Cyr od Štěpánského rybníka x Cesna od Rytíře Malovce

 

Peggy

F

ČLP/FXH/34287

tricolor

Pigi

F

ČLP/FXH/34288

tricolor

 

z Kraví hlavy

PELÍŠEK Vladimír, Dlouhá Lhota 41, 679 71 LYSICE

16.12.2007

Favorit od Rytíře Malovce x Ada od Moravské Sázavy

 

Emír

P

ČLP/FXH/34293

bílá, hnědé znaky

Enzo

P

ČLP/FXH/34294

bílá, hnědé znaky

Effekt

P

ČLP/FXH/34295

bílá, černé znaky

Emilly

F

ČLP/FXH/34296

bílá, černé znaky

Electra

F

ČLP/FXH/34297

bílá, černé znaky

 

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

17.12.2007

Diamond Belfox x Eve Belfox

 

Uxus

P

ČLP/FXH/34298

bílá, hnědé znaky

Ultima

F

ČLP/FXH/34299

bílá, hnědé znaky

 

na Komářím vrchu

ROTEK Milan, Kralupská 1397, 250 01 BRANDÝS NAD LABEM

22.12.2007

Indigo od Hrubého lesa x Charisma Boramo Sole

 

Adis

P

ČLP/FXH/34300

bílá, hnědé znaky

Asta

F

ČLP/FXH/34301

bílá, hnědé znaky

 

z Dobruské stáje

DOBRUSKÁ Jitka, Černá u Bohdanče 71, 533 41 LÁZNĚ BOHDANEČ

27.12.2007

Borek z Dobruské stáje x Elis Blahud

 

Enrico

P

ČLP/FXH/34302

tricolor

Etienne

F

ČLP/FXH/34303

bílá, hnědé znaky