výpis z plemenné knihy

od 1.1. do 31.12. 2006

Foxteriér drsnosrstý

 

 

 

z Dudlic

KOLOVRATNÍK Jan, 503 12 DLOUHÉ DVORY 35

11.1.2006

Goffi z Kuliaru x Hessy Bohemia Diplomat

 

Cvik

z Dudlic

P

ČLP/FXD/33100

tricolor

Cára

z Dudlic

F

ČLP/FXD/33101

tricolor

Cita

z Dudlic

F

ČLP/FXD/33102

tricolor

Cyra

z Dudlic

F

ČLP/FXD/33103

tricolor

 

Podhorská dolina

ŠTĚPÁNEK Jiří, Orlická 1104, 564 01 ŽAMBERK

12.1.2006

Goffi z Kuliaru x Pera Podhorská dolina

 

Šrek

Podhorská dolina

P

ČLP/FXD/33104

tricolor

Šebor

Podhorská dolina

P

ČLP/FXD/33105

tricolor

Šera

Podhorská dolina

F

ČLP/FXD/33106

tricolor

Štěpa

Podhorská dolina

F

ČLP/FXD/33107

tricolor

 

z Thújového dvora

POSPÍŠILOVÁ Eva, Horní Radslavice 48, 594 01 VELKÉ MEZIŘÍČÍ

30. 1. 2006

Wotan Star Franke x Alka z Thújového dvora

 

Halina

z Thújového dvora

F

ČLP/FXD/33130

tricolor

Honey

z Thújového dvora

F

ČLP/FXD/33131

tricolor

Hatty

z Thújového dvora

F

ČLP/FXD/33132

tricolor

 

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, 783 97 PASEKA 101

17. 1. 2006

Quentin od Rytíře Malovce  x  Bea Star Franke

 

Krauss

z Benkovského kopce

P

ČLP/FXD/33141

tricolor

Kventin

z Benkovského kopce

P

ČLP/FXD/33142

tricolor

Kiara

z Benkovského kopce

F

ČLP/FXD/33143

tricolor

Kirby

z Benkovského kopce

F

ČLP/FXD/33144

tricolor

Kruela

z Benkovského kopce

F

ČLP/FXD/33145

tricolor


 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, 783 97 PASEKA 101

31. 1. 2006

Bodie z Benkovského kopce  x  Farba v.d. Bismarckquelle

 

Limit

z Benkovského kopce

P

ČLP/FXD/33146

tricolor

Luiggi

z Benkovského kopce

P

ČLP/FXD/33147

tricolor

Lupp

z Benkovského kopce

P

ČLP/FXD/33148

tricolor

Lapua

z Benkovského kopce

F

ČLP/FXD/33149

tricolor

Lolita

z Benkovského kopce

F

ČLP/FXD/33150

tricolor

Lustra

z Benkovského kopce

F

ČLP/FXD/33151

tricolor


 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

12. 2. 2006

Charly Kinetik  x  Iva z Lankače

 

Qeilin

z Lankače

P

ČLP/FXD/33152

tricolor

Qeila

z Lankače

F

ČLP/FXD/33153

tricolor

Qeili

z Lankače

F

ČLP/FXD/33154

tricolor

Qway

z Lankače

F

ČLP/FXD/33155

tricolor

 

 

Concord from Zliv

KALINA Vratislav, Lidická 295, 373 44 ZLIV

17.2.2006

Bon Curly Hooligan x Etel ze Stříbrné

 

Amor

Concord from Zliv

P

ČLP/FXD/33156

tricolor

Aida

Concord from Zliv

F

ČLP/FXD/33157

tricolor

Anathema

Concord from Zliv

F

ČLP/FXD/33158

tricolor

Asta

Concord from Zliv

F

ČLP/FXD/33159

tricolor

Axa

Concord from Zliv

F

ČLP/FXD/33160

bicolor

 

 

 

 

 

 

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, 357 21 STŘÍBRNÁ 407

16.1. 2006

Denjo v.d. Bismarckquelle  x Ulla ze Stříbrné

 

Lars

ze Stříbrné

P

ČLP/FXD/33171

tricolor

Lenny

ze Stříbrné

P

ČLP/FXD/33172

 

Lux

ze Stříbrné

P

ČLP/FXD/33173

 

Lotty

ze Stříbrné

F

ČLP/FXD/33174

 

 

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

8. 2. 2006

Black Star Franke  x  Ugata Star Franke

 

Urgan

Star Franke

P

ČLP/FXD/33181

tricolor

Uzzu

Star Franke

P

ČLP/FXD/33182

tricolor

Ukar

Star Franke

P

ČLP/FXD/33183

tricolor

Uteka

Star Franke

F

ČLP/FXD/33184

tricolor

 

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

19. 2. 2006

Sany od Čevy  x  Estika Lemart

 

Brit

od Čevy

P

ČLP/FXD/33185

tricolor

Ben

od Čevy

P

ČLP/FXD/33186

tricolor

Bára

od Čevy

F

ČLP/FXD/33187

tricolor

Brita

od Čevy

F

ČLP/FXD/33188

tricolor

Bety

od Čevy

F

ČLP/FXD/33189

tricolor

Bona

od Čevy

F

ČLP/FXD/33190

tricolor

 

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

3.3.2006

Ciro z Lankače  x  Ambra Bohemia Diplomat

 

Paris

Bohemia Diplomat

P

ČLP/FXD/33191

tricolor

Prim

Bohemia Diplomat

P

ČLP/FXD/33192

tricolor

Paddy

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33193

tricolor

Pamela

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33194

tricolor

Parka

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33195

tricolor

Peggy

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33196

tricolor

Pem

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33197

tricolor

Perla

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33198

tricolor

Polly

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33199

tricolor

Pretty

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33200

tricolor

 

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

7. 3. 2006

Dukát od Rytíře Malovce  x Wanessa ze Stříbrné

 

Wasco

z Rataj

P

ČLP/FXD/33213

tricolor

Watt

z Rataj

P

ČLP/FXD/33214

tricolor

Wella

z Rataj

F

ČLP/FXD/33215

tricolor

Wesna

z Rataj

F

ČLP/FXD/33216

tricolor

Winni

z Rataj

F

ČLP/FXD/33217

tricolor


od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 Netolice

11.3.2006

Bodie z Benkovského kopce  x Dafné od Rytíře Malovce

 

Iowa

od Rytíře Malovce

F

ČLP/FXD/33218

tricolor

Ixie

od Rytíře Malovce

F

ČLP/FXD/33219

tricolor

 

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

20.3.2006

Chyr z Bílé v Podještědí  x  Chyra Bohemia Diplomat

 

Rendy

Bohemia Diplomat

P

ČLP/FXD/33246

tricolor

Ringo

Bohemia Diplomat

P

ČLP/FXD/33247

tricolor

Robin

Bohemia Diplomat

P

ČLP/FXD/33248

tricolor

Rokky

Bohemia Diplomat

P

ČLP/FXD/33249

tricolor

Riky

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33250

tricolor

Rita

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33251

tricolor

Rolla

Bohemia Diplomat

F

ČLP/FXD/33252

tricolor

 

 

Lo-Lo Džama

DUDÍKOVÁ Milada, Masarykovo náměstí 120, 753 01 HRANICE

22.3.2006

Askin Star Franke x Gabi Taxon Junior

 

Bruno

Lo-Lo Džama

P

ČLP/FXD/33253

tricolor

Balli

Lo-Lo Džama

F

ČLP/FXD/33254

tricolor

Britny

Lo-Lo Džama

F

ČLP/FXD/33255

tricolor

 

od Zlatého kapra

KAPR Zdeněk, Chocenice 119, 336 01 BLOVICE

17.3.2006

Tiger Star Franke x Sisi z Rataj

 

Amor

od Zlatého kapra

P

ČLP/FXD/33294

tricolor

Apollo

od Zlatého kapra

P

ČLP/FXD/33295

tricolor

Aron

od Zlatého kapra

P

ČLP/FXD/33296

tricolor

Agi

od Zlatého kapra

F

ČLP/FXD/33297

tricolor

Akki

od Zlatého kapra

F

ČLP/FXD/33298

tricolor

Alma

od Zlatého kapra

F

ČLP/FXD/33299

tricolor

 

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

7.4.2006

Xicolo v.d. Bismarckquelle  x  Kirra Czech Tarvan

 

Waldo

Czech Tarvan

P

ČLP/FXD/33300

tricolor

Woody

Czech Tarvan

P

ČLP/FXD/33301

tricolor

Wabi

Czech Tarvan

P

ČLP/FXD/33302

tricolor

Walie

Czech Tarvan

F

ČLP/FXD/33303

tricolor

Werena

Czech Tarvan

F

ČLP/FXD/33304

tricolor

 

Od Špulků

ŠPULKA Antonín, Straňany 33, 370 07 ČESKÉ BUDĚJOVICE 7

26.3.2006

Fred z Mladého x Cora od Špulků

 

Dick

Od Špulků

P

ČLP/FXD/32111

tricolor

Dan

Od Špulků

P

ČLP/FXD/32112

tricolor

Dixie

Od Špulků

F

ČLP/FXD/32113

tricolor

Dášenka

Od Špulků

F

ČLP/FXD/32114

tricolor

 

 

Petros Moravicum

BORÝSEK Petr, 687 31 ŠUMICE 321

26.4.2006

Wotan Star Franke x Beta Petros Moravicum

 

Cedar

Od Špulků

P

ČLP/FXD/33327

tricolor

Cina

Od Špulků

F

ČLP/FXD/33328

tricolor

Cita

Od Špulků

F

ČLP/FXD/33329

tricolor

 

z Anglického dvora

FOLK Jiří, Havířská 43, 330 23 NÝŘANY

19.4.2006

Lord z Anglického dvora  x Raissa Lemart

 

Tom

z Anglického dvora

P

ČLP/FXD/33336

tricolor

Tym

z Anglického dvora

P

ČLP/FXD/33337

tricolor

Tára

z Anglického dvora

F

ČLP/FXD/33338

tricolor

Týna

z Anglického dvora

F

ČLP/FXD/33339

tricolor

 

z Havlánky

GALIA Eduard, Horská 833/16, 363 01 OSTROV NAD OHŘÍ

27.4.2006

Princ Tajfun  x  Idea Tajfun

 

Falko

z Havlánky

P

ČLP/FXD/33348

tricolor

Fat

z Havlánky

P

ČLP/FXD/33349

tricolor

Farina

z Havlánky

F

ČLP/FXD/33350

tricolor

Fejt

z Havlánky

F

ČLP/FXD/33351

tricolor

Faty

z Havlánky

F

ČLP/FXD/33352

tricolor

Fanny (úhyn)

z Havlánky

F

ČLP/FXD/33353

tricolor

 

Z Leskovské myslivny

TOMANOVÁ Jana ing., 756 06 VELKÉ KARLOVICE 316

3.5.2006

Yes ze Stříbrné x Xena od Čevy

 

Ajax

Z Leskovské myslivny

P

ČLP/FXD/33354

tricolor

Argo

Z Leskovské myslivny

P

ČLP/FXD/33355

tricolor

Aida

Z Leskovské myslivny

F

ČLP/FXD/33356

tricolor

Ambra

Z Leskovské myslivny

F

ČLP/FXD/33357

tricolor

Axa

Z Leskovské myslivny

F

ČLP/FXD/33358

tricolor

Arta

Z Leskovské myslivny

F

ČLP/FXD/33359

tricolor

 

't Beuke Jagerken IMPORT

VAN DOORSLAER Stefaan, Groenstraat 58, 916 0 LOKEREN

12.10.2005

Disco x Yolientje of Sarala

 

Elias

't Beuke Jagerken

P

ČLP/FXD/33365/07

bicolor

 

Bohemia Emauze

STRNADOVÁ Jarmila, Dobrovodská 122, 370 06 ČESKÉ BUDĚJOVICE

30.4.2006

Fred z Mladého x  Nera Bohemia Emauze

 

Rol

P

ČLP/FXD/33366

tricolor

Roxy

P

ČLP/FXD/33367

tricolor

Ron

P

ČLP/FXD/33368

tricolor

Riky

P

ČLP/FXD/33369

tricolor

Reno

P

ČLP/FXD/33370

tricolor

Rona

F

ČLP/FXD/33371

tricolor

Riva

F

ČLP/FXD/33372

tricolor

 

White Design

DLOUHÝ Tomáš, Benkov 69, 783 91 UNIČOV

11.5.2006

Black Star Franke x Fergie od Stříbrné

 

Arisco

P

ČLP/FXD/33391

tricolor

Anthrax

P

ČLP/FXD/33392

tricolor

Asterix

P

ČLP/FXD/33393

tricolor

Avril

F

ČLP/FXD/33394

tricolor

 

Witton

WITTICH Ondřej ing., 517 64 ORLICKÉ ZÁHOŘÍ 41

20.5.2006

Ir z Viselců x Lara z Lipavy

 

Argo

P

ČLP/FXD/33395

tricolor

Aron

P

ČLP/FXD/33396

tricolor

Afra

F

ČLP/FXD/33397

tricolor

 

Star Cassie

BIŠINGEROVÁ Eva, Na Podlesí 1411, 432 01 KADAŇ

27.5.2006

Dux z Lipavy x Cassie Steinbach Terry

 

Clark

P

ČLP/FXD/33398

tricolor

Cody

P

ČLP/FXD/33399

tricolor

Candy

P

ČLP/FXD/33400

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

7.6.2006

Sany od Čevy  x Rita od Čevy

 

Cit

P

ČLP/FXD/33416

tricolor

Caesar

P

ČLP/FXD/33417

tricolor

Car

P

ČLP/FXD/33418

tricolor

Cita

F

ČLP/FXD/33419

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav, Dlouhá 964, 330 23 NÝŘANY

9.6.2006

Tiger Star Franke x Aysha ze Stříbrné

 

Eddy

P

ČLP/FXD/33420

tricolor

Ella

F

ČLP/FXD/33421

tricolor

Elka

F

ČLP/FXD/33422

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav, Dlouhá 964, 330 23 NÝŘANY

9.6.2006

Dukát od Rytíře Malovce x Xsara ze Stříbrné

 

Fredy

P

ČLP/FXD/33423

tricolor

Fanny

F

ČLP/FXD/33424

tricolor

Flora

F

ČLP/FXD/33425

tricolor

Frýda

F

ČLP/FXD/33426

tricolor

 

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

2.6.2006

Tiger Star Franke x Doly z Rataj

 

Xery

P

ČLP/FXD/33434

 

 

tricolor

 

 

 

 

 

Vrchovinka

VRCHA Oldřich, Domamyslická 128, 796 04 PROSTĚJOV 4

6.6.2006

Goffi z Kuliaru  x  Ailyn Vrchovinka

 

Dar

P

ČLP/FXD/33435

tricolor

Derik

P

ČLP/FXD/33436

tricolor

Dina

F

ČLP/FXD/33437

tricolor

Darin

F

ČLP/FXD/33438

tricolor

Dixi

F

ČLP/FXD/33439

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

16.6.2006

Goffi z Kuliaru x Erna z Lipavy

 

Pad

P

ČLP/FXD/33440

tricolor

Perry

P

ČLP/FXD/33441

tricolor

Pitt

P

ČLP/FXD/33442

tricolor

Pluto

P

ČLP/FXD/33443

tricolor

Petty

F

ČLP/FXD/33444

tricolor

Pula

F

ČLP/FXD/33445

tricolor

Penny

F

ČLP/FXD/33446

tricolor

 

Kojál

KALA Vladimír, 683 04 KRÁSENSKO 2

20.6.2006

Krom ze Stříbrné x Axa Kojál

 

Car

P

ČLP/FXD/33447

tricolor

Cit

P

ČLP/FXD/33448

tricolor

Cir

P

ČLP/FXD/33449

tricolor

Cvik

P

ČLP/FXD/33450

tricolor

Cif

P

ČLP/FXD/33451

tricolor

Cita

F

ČLP/FXD/33452

tricolor

Cindy

F

ČLP/FXD/33453

tricolor

 

de Boa Doré

ŠVIHÁLKOVÁ Martina, Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

14.6.2006

Bodie z Benkovského kopce  x Jany Tajfun

 

Hades

P

ČLP/FXD/33456

tricolor

Hagrid

P

ČLP/FXD/33457

tricolor

Harry

P

ČLP/FXD/33458

tricolor

Herkules

P

ČLP/FXD/33459

tricolor

Hanach

F

ČLP/FXD/33460

tricolor

Hanny

F

ČLP/FXD/33461

tricolor

 

z Tavíkovských Stínadel

KREJČÍ Karel, 671 40 TAVÍKOVICE 43

10.7.2006

Wotan Star Franke x Dyxi z Lankače

 

Cliff

P

ČLP/FXD/33470

tricolor

Cit

P

ČLP/FXD/33471

tricolor

Collin

F

ČLP/FXD/33472

tricolor

Cinta

F

ČLP/FXD/33473

tricolor

 

ze Slupné

KASTNER Oldřich, Starý Dvůr 12, 345 06 KDYNĚ

13.7.2006

Dukát od Rytíře Malovce  x Bára ze Slupné

 

Gero

P

ČLP/FXD/33474

tricolor

Golden

P

ČLP/FXD/33475

tricolor

 

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

20.6.2006

Karlo v.d. Schönen Bergen  x  Irga Abdank

 

Vales

P

ČLP/FXD/33489

tricolor

Vard

P

ČLP/FXD/33490

tricolor

Vax

P

ČLP/FXD/33491

tricolor

Vigo

P

ČLP/FXD/33492

tricolor

Villi

F

ČLP/FXD/33493

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk

5.7.2006

Krom ze Stříbrné x Olina ze Svésedlic

 

Orf

P

ČLP/FXD/33498

tricolor

Odyna

F

ČLP/FXD/33499

tricolor

Ofra

F

ČLP/FXD/33500

tricolor

Oresta

F

ČLP/FXD/33501

tricolor

Orma

F

ČLP/FXD/33502

tricolor

 

Simarko

Nováková Simona, Hornická 654, 384 11 Netolice

20.7.2004

Princ Tajfun  x Arkona od Rytíře Malovce

 

Dasha Fox

F

ČLP/FXD/33503

bicolor

Dolores Fox

F

ČLP/FXD/33504

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

1.8.2006

Kipper Star Franke  x  Myster Star Franke

 

Wad

P

ČLP/FXD/33542

tricolor

Wain

P

ČLP/FXD/33543

tricolor

Wald

P

ČLP/FXD/33544

tricolor

Wera

F

ČLP/FXD/33545

tricolor

 

v.d. schönen Bergen IMPORT

SCHÖNEBERG Friedrich-Wilhelm, Elverdisser Strasse 127, 320 52 HERFORD

12.1.2006

Leon v.d. Schönen Bergen x Alessa v.d. Schönen Bergen

 

Yasmin

F

ČLP/FXD/33554

tricolor

 

v.d. schönen Bergen IMPORT

SCHÖNEBERG Friedrich-Wilhelm, Elverdisser Strasse 127, 320 52 HERFORD

17.10.2004

Fakir v.d. schönen Bergen x Painted Smile Saredon

 

Merlin

P

ČLP/FXD/33605/06

tricolor

 

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

27.11.2006

Black Star Franke  x  Kora Star Franke

 

Xan

P

ČLP/FXD/33623

tricolor

Xaira

F

ČLP/FXD/33624

tricolor

Xally

F

ČLP/FXD/33625

tricolor

Xesira

F

ČLP/FXD/33626

tricolor

Xuxu

F

ČLP/FXD/33627

tricolor

 

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

9.12.2006

Black Star Franke  x  Jassinta Czech Tarvan

 

Xanto

P

ČLP/FXD/33628

tricolor

Xandra

F

ČLP/FXD/33629

tricolor

Xara

F

ČLP/FXD/33630

tricolor

Xena

F

ČLP/FXD/33631

tricolor

 

z Viselců

KOMÁREK Josef, 533 21 VYSOKÉ CHVOJNO 60

27.12.2006

Chvat Bohemia Diplomat x Chyna z Viselců

 

Kery

P

ČLP/FXD/33658

tricolor

Kela

F

ČLP/FXD/33659

tricolor

Kesy

F

ČLP/FXD/33660

tricolor

Kora (úhyn)

F

ČLP/FXD/33661

tricolor