výpis z plemenné knihy

od 1.1.2005 do 31. 12.  2005

 

Foxteriér drsnosrstý

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

21.1. 2005

Goffi z Kuliaru x Erna z Lipavy

 

Naro

P

ČLP/FXD/32651

tricolor

Nesan

P

ČLP/FXD/32652

tricolor

Nik

P

ČLP/FXD/32653

tricolor

Norf

P

ČLP/FXD/32654

tricolor

Nox

P

ČLP/FXD/32655

tricolor

Nancy

F

ČLP/FXD/32656

tricolor

Nella

F

ČLP/FXD/32657

tricolor

Nolla

F

ČLP/FXD/32658

tricolor

 

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

25.1.2005

Goffi z Kuliaru x Bria z Lipavy

 

Orfin

P

ČLP/FXD/32659

tricolor

Odeta

F

ČLP/FXD/32660

tricolor

Olza

F

ČLP/FXD/32661

tricolor

Orsila

F

ČLP/FXD/32662

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

10.1.2005

Denjo v.d. Bismarcquelle  x  Girl Tajfun

 

Mendy

F

ČLP/FXD/32671

tricolor

Mira

F

ČLP/FXD/32672

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, Nová 812, 783 91 UNIČOV

16.1.2005

Bodie z Benkovského kopce  x  Hera Taxon Junior

 

Geri

P

ČLP/FXD/32673

tricolor

Greg

P

ČLP/FXD/32674

tricolor

Gina

F

ČLP/FXD/32675

tricolor

 

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, Nová 812, 783 91 UNIČOV

28. 1. 2005

Santo Star Franke  x  Bea Star Franke

 

Hakan

P

ČLP/FXD/32676

tricolor

Hans

P

ČLP/FXD/32677

tricolor

Hit

P

ČLP/FXD/32678

tricolor

Hurikán

P

ČLP/FXD/32679

tricolor

 

od Maffiho

VRBA Marian, 783 12 PŇOVICE 146

26.1.2005

Askin Star Franke x Ellies Lemart

 

Dan

P

ČLP/FXD/32695

tricolor

Dixi

P

ČLP/FXD/32696

tricolor

Dar

P

ČLP/FXD/32697

tricolor

Dora

F

ČLP/FXD/32698

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk, Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

21.1.2005

Santo Star Franke x Wanesa ze Svésedlic

 

Last

P

ČLP/FXD/32699

tricolor

Lika

F

ČLP/FXD/32700

tricolor

Lima

F

ČLP/FXD/32701

tricolor

 

od Řeky Třebovky

MAREŠ David, Husova 499, 560 02 ČESKÁ TŘEBOVÁ

27.2.2005

Gal z Lipavy x Anna z Hradilovy skály

 

Brit

P

ČLP/FXD/32714

tricolor

Brok

P

ČLP/FXD/32715

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/32716

tricolor

Bety

F

ČLP/FXD/32717

tricolor

 

Star Cassie

BIŠINGEROVÁ Eva, Na Podlesí 1411, 432 01 KADAŇ

9.3.2005

Gordon Tajfun x Cassie Steinbach Terry

 

 

Belize

F

ČLP/FXD/32718

tricolor

 

Podhorská dolina

ŠTĚPÁNEK Jiří, Orlická 1104, 564 01 ŽAMBERK

7.3.2005

Dar z Úsovska x Pera Podhorská dolina

 

Sid

P

ČLP/FXD/32734

tricolor

Sindy

F

ČLP/FXD/32735

tricolor

Sára

F

ČLP/FXD/32736

tricolor

 

de Boa Doré

ŠVIHÁLKOVÁ Martina, Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

2.3.2005

Bodie z Benkovského kopce x Adeta de Boa Doré

 

Fabian

P

ČLP/FXD/32740

tricolor

Fiškus

P

ČLP/FXD/32741

tricolor

Flink

P

ČLP/FXD/32742

tricolor

Falbala

F

ČLP/FXD/32743

tricolor

Fibí

F

ČLP/FXD/32744

tricolor

Freny

F

ČLP/FXD/32745

tricolor

 

de Boa Doré

ŠVIHÁLKOVÁ Martina, Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

9.3.2005

Yes ze Stříbrné x Jany Tajfun

 

Gas

P

ČLP/FXD/32746

tricolor

Gradus

P

ČLP/FXD/32747

tricolor

Ginger

F

ČLP/FXD/32748

tricolor

 

Werneta

WERTHEIMOVÁ Marie, Netolická 1, 370 05 ČESKÉ BUDĚJOVICE

23.3.2005

Denjo v. d. Bismarcquelle x Detva od Rytíře Malovce

 

Amadeus

P

ČLP/FXD/32749

bicolor

Achilles

P

ČLP/FXD/32750

bicolor

Alf

P

ČLP/FXD/32751

tricolor

Andy

P

ČLP/FXD/32752

tricolor

Arwen

F

ČLP/FXD/32753

bicolor

Aša

F

ČLP/FXD/32754

tricolor

Amálka

F

ČLP/FXD/32755

tricolor

 

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

25.4.2005

Ciro z Lankače  x  Ambra Bohemia Diplomat

 

Nord

P

ČLP/FXD/32776

tricolor

Nork

P

ČLP/FXD/32777

tricolor

Norik

P

ČLP/FXD/32778

tricolor

Norro

P

ČLP/FXD/32779

tricolor

Nikky

P

ČLP/FXD/32780

tricolor

Nenci

F

ČLP/FXD/32781

tricolor

Nessy

F

ČLP/FXD/32782

tricolor

Nippy

F

ČLP/FXD/32783

tricolor

 

z Dudlic

KOLOVRATNÍK Jan, 503 12 DLOUHÉ DVORY 35

27.4.2005

Goffi z Kuliaru x Hessy Bohemia Diplomat

 

Ben

P

ČLP/FXD/32784

tricolor

Brit

P

ČLP/FXD/32785

tricolor

Besy

F

ČLP/FXD/32786

tricolor

Bety

F

ČLP/FXD/32787

tricolor

Běla

F

ČLP/FXD/32788

tricolor

Borka

F

ČLP/FXD/32789

tricolor

 

Polomené hory

KLOFÁT Jindřich, Karlova 125, 277 35 MŠENO

1.5.2005

Xady Star Franke x Erina Polomené hory

 

Gordon

P

ČLP/FXD/32790

tricolor

Gero

P

ČLP/FXD/32791

tricolor

Gata

F

ČLP/FXD/32792

tricolor

Gera

F

ČLP/FXD/32793

tricolor

 

z Viselců

KOMÁREK Josef, U parku 60, 533 21 VYSOKÉ CHVOJNO

7.5.2005

Dar z Úsovska x Gera z Viselců

 

Jack

P

ČLP/FXD/32801

tricolor

Jery

P

ČLP/FXD/32802

tricolor

Jik

P

ČLP/FXD/32803

tricolor

Johan

P

ČLP/FXD/32804

tricolor

Juf

P

ČLP/FXD/32805

tricolor

 

Tajfun

ADÁMEK Jaroslav, Cihelny 22, 360 07 KARLOVY VARY

7.5.2005

Gordon Tajfun x Xanta Star Franke

 

Sultan

P

ČLP/FXD/32806

tricolor

Silver

P

ČLP/FXD/32807

tricolor

Samba

F

ČLP/FXD/32808

bicolor

 

Kinetik

BAJČÍK Josef, Sokolská 77, 757 01 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

28.5.2005

Dar z Úsovska x Otka II. Kinetik

 

Kadet

P

ČLP/FXD/32809

tricolor

Kalif

P

ČLP/FXD/32810

tricolor

Kápo

P

ČLP/FXD/32811

tricolor

Kora

F

ČLP/FXD/32812

tricolor

 

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

30.4.2005

Black Star Franke x Osa II. Abdank

 

Quick

P

ČLP/FXD/32826

tricolor

Qvent

P

ČLP/FXD/32827

tricolor

Queen

F

ČLP/FXD/32828

bicolor

 

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

12.5.2005

Xicolo v.d. Bismarcquelle x Ugata Star Franke

 

Sagan(úhyn)

P

ČLP/FXD/32829

tricolor

Sagvan

P

ČLP/FXD/32830

tricolor

Samuraj

P

ČLP/FXD/32831

tricolor

Satyr

P

ČLP/FXD/32832

tricolor

Sandra II.

F

ČLP/FXD/32833

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, Nová 812, 783 91 UNIČOV

31.5. 2005

Bodie z Benkovského kopce  x  Kirby Tajfun

 

Chabibulin

P

ČLP/FXD/32834

tricolor

Champion

P

ČLP/FXD/32835

tricolor

Chilli

P

ČLP/FXD/32836

tricolor

Chardonnay

F

ČLP/FXD/32837

tricolor

Chattka

F

ČLP/FXD/32838

tricolor

Cherry

F

ČLP/FXD/32839

tricolor

Chocolate

F

ČLP/FXD/32840

tricolor

 

Lichnoveček

VAŠKUJ Karel, 793 15 LICHNOV 140

3.6.2005

Askin Star Franke x Bekan z Benkovského kopce

 

Bart

P

ČLP/FXD/32841

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/32842

tricolor

Bes

F

ČLP/FXD/32843

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

6.6.2005

Dar z Úsovska  x  Chyra Bohemia Diplomat

 

Orlík

P

ČLP/FXD/32872

tricolor

Omar

P

ČLP/FXD/32873

tricolor

Oskar

P

ČLP/FXD/32874

tricolor

Orlana

F

ČLP/FXD/32875

tricolor

 

Bohemia Opus

ŠANDOVÁ Marcela, 391 17 KOŠICE U SOBĚSLAVĚ 178

27.6.2005

Ceroky Steinbach Terry x Aida Bohemia Opus

 

Bety

F

ČLP/FXD/32876

tricolor

Bela

F

ČLP/FXD/32877

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/32878

tricolor

 

z Anglického dvora

FOLK Jiří, Havířská 43, 330 23 NÝŘANY

28.6.2005

Lord z Anglického dvora x Raissa Lemart

 

Sandra

F

ČLP/FXD/32879

tricolor

Sam

P

ČLP/FXD/32880

tricolor

Stela

F

ČLP/FXD/32881

tricolor

Santo

P

ČLP/FXD/32882

tricolor

 

Kojál

KALA Vladimír, 683 04 KRÁSENSKO 2

28.6.2005

Bodie z Benkovského kopce x Kamélie Kaldes

 

Bob

F

ČLP/FXD/32879

tricolor

Bety

P

ČLP/FXD/32880

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

2.7.2005

Gold Star Franke x Dáša z Lankače

 

Pagan

P

ČLP/FXD/32885

tricolor

Pat

P

ČLP/FXD/32886

tricolor

Prix

P

ČLP/FXD/32887

tricolor

Pady

F

ČLP/FXD/32888

tricolor

Paty

F

ČLP/FXD/32889

tricolor

Peky

F

ČLP/FXD/32890

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

9.7.2005

Lucky Luke of Fair Play x Dafne od Rytíře Malovce

 

Edison

P

ČLP/FXD/32891

tricolor

Einstein

P

ČLP/FXD/32892

tricolor

Eiffel

P

ČLP/FXD/32893

bicolor

Ekipa

F

ČLP/FXD/32894

tricolor

 

ze Smrčiny

ŠTĚPÁNEK Stanislav, Pazucha 94, 570 01 LITOMYŠL

10.7.2005

Pard Podhorská dolina x Rancha Star Franke

 

Brit

P

ČLP/FXD/32939

tricolor

Bella

F

ČLP/FXD/32940

tricolor

Borka

F

ČLP/FXD/32941

tricolor

 

z Valské tvrze

POHANKA František, P.Jilemnického 2229, 530 02 PARDUBICE

19.7.2005

Goffi z Kuliaru x Fela z Lipavy

 

Art

P

ČLP/FXD/32942

tricolor

Argo

P

ČLP/FXD/32943

tricolor

Alma

F

ČLP/FXD/32944

tricolor

Andy

F

ČLP/FXD/32945

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk, Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

20.7.2005

Yes ze Stříbrné x Olivia ze Svésedlic

 

Mars

P

ČLP/FXD/32946

tricolor

Mort

P

ČLP/FXD/32947

tricolor

Maja

F

ČLP/FXD/32948

tricolor

Megan

F

ČLP/FXD/32949

tricolor

Meiky

F

ČLP/FXD/32950

tricolor

 

z Úsovska

DEMEL Petr, 5.května 260, 789 73 ÚSOV

22.7.2005

Dar z Úsovska x Iris ze Stříbrné

 

Gera

F

ČLP/FXD/32951

tricolor

Gita

F

ČLP/FXD/32952

tricolor

Gora

F

ČLP/FXD/32953

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor, 687 12 ZLÁMANEC 94

18.7.2005

Sany od Čevy x Estika Lemart

 

Andy

P

ČLP/FXD/32963

tricolor

Amír(úhyn)

P

ČLP/FXD/32964

tricolor

Aron

P

ČLP/FXD/32965

tricolor

Ajda

F

ČLP/FXD/32966

tricolor

Alka

F

ČLP/FXD/32967

tricolor

Arka

F

ČLP/FXD/32968

tricolor

Aranka

F

ČLP/FXD/32969

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

31.7.2005

Black Star Franke x Jassinta Czech Tarvan

 

Vasco

P

ČLP/FXD/32970

tricolor

Vicky

P

ČLP/FXD/32971

tricolor

Vinto

P

ČLP/FXD/32972

tricolor

Virgo

P

ČLP/FXD/32973

tricolor

 

z Dolních Dubňan

ŘEZNÍČEK Pavel, Dolní Dubňany 120, 671 73 TULEŠICE

2.8.2005

Xicolo v.d. Bismarsquelle x Ustim Star Franke

 

Bengi

P

ČLP/FXD/32974

tricolor

Bady

F

ČLP/FXD/32975

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/32976

tricolor

Bea

F

ČLP/FXD/32977

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav, Květná 964, 330 23 NÝŘANY

25.8.2005

Xicolo v.d. Bismarsquelle x Aike ze Stříbrné

 

Derrick

P

ČLP/FXD/32993

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

22.8.2005

Wotan Star Franke x Irga Abdank

 

Urza

F

ČLP/FXD/33015

tricolor

 

z Čechorodu

ŠKEŘÍK František, 394 64 POČÁTKY 567

12.9.2005

Dan z Čechorodu x Conny Steinbach Terry

 

Cyr

P

ČLP/FXD/33016

tricolor

Cezan

P

ČLP/FXD/33017

tricolor

Cit

P

ČLP/FXD/33018

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, Nová 812, 783 91 UNIČOV

22.9.2005

Watus v.d. Bismarcquelle  x  Bessy z Benkovského kopce

 

Jerry

P

ČLP/FXD/33029

tricolor

Jacquelin

F

ČLP/FXD/33030

tricolor

Jorka

F

ČLP/FXD/33031

tricolor

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

16.10.2005

Dukát od Rytíře Malovce x Hyda z Parýzku

 

Viking

P

ČLP/FXD/33036

tricolor

Viktor

P

ČLP/FXD/33037

tricolor

Vir

P

ČLP/FXD/33038

tricolor

Vegie

F

ČLP/FXD/33039

tricolor

 

Simarko

NOVÁKOVÁ Simona, Hornická 654, 384 11 NETOLICE

28.11.2005

Princ Tajfun x Arkona od Rytíře Malovce

 

Cosby Fox

P

ČLP/FXD/33068

bicolor

Camelai Fox

F

ČLP/FXD/33069

bicolor

Claudie Fox

F

ČLP/FXD/33070

bicolor

Cruela Fox

F

ČLP/FXD/33071

tricolor

 

z Moravských Grejd

ROSECKÝ Oldřich, 1.máje 10, 591 01 ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3

15.11.2005

Dar z Úsovska x Zira Star Franke

 

Bard

P

ČLP/FXD/33077

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXD/33078

tricolor

Betty

F

ČLP/FXD/33079

tricolor

 

Hnedé uši       IMPORT

NAGYOVÁ Slávka Ing., Trpín-Selá 51, 962 44 LITAVA

8.8.2005

Fredy Hurikán Slovakia x Bella Full of Life

 

Ametyst

P

ČLP/FXD/33083

tricolor

 

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk, Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

13.11.2005

Yes ze Stříbrné x Iša ze Svésedlic

 

Naja

F

ČLP/FXD/33084

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

8.12.2005

Kipper Star Franke x Myster Star Franke

 

Toník

P

ČLP/FXD/33085

tricolor

Tramp

P

ČLP/FXD/33086

tricolor

Thomas

P

ČLP/FXD/33087

tricolor

Torin

F

ČLP/FXD/33088

tricolor

Tanny

F

ČLP/FXD/33089

tricolor