FOXTERIÉR DRSNOSRSTÝ

od Žluté skály

PEŠ Václav, Květná 964, 330 23 NÝŘANY

4.1.2007

Satyr Star Franke x Celine ze Žluté skály

 

Gery

P

ČLP/FXD/33668

tricolor

Gross

P

ČLP/FXD/33669

tricolor

Gerda

F

ČLP/FXD/33670

tricolor

Gita

F

ČLP/FXD/33671

tricolor

 

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ U SOKOLOVA

7.1.2007

Gero Steinbach Terry x Jacqueline Steinbach Terry

 

Tim

P

ČLP/FXD/33672

tricolor

Tom

P

ČLP/FXD/33673

tricolor

Twinn

P

ČLP/FXD/33674

tricolor

 

Z Leskovské myslivny

TOMANOVÁ Jana ing., 756 06 VELKÉ KARLOVICE 316

16.1.2007

Kalif Kinetik x Xena od Čevy

 

Brutus

P

ČLP/FXD/33675

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/33676

tricolor

Brita

F

ČLP/FXD/33677

tricolor

Bony

F

ČLP/FXD/33678

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXD/33679

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav, Květná 964, 330 23 NÝŘANY

25.1.2007

Satyr Star Franke x Xsara ze Stříbrné

 

Henri

P

ČLP/FXD/33680

tricolor

Hugo

P

ČLP/FXD/33681

tricolor

Hanny

F

ČLP/FXD/33682

tricolor

Hella

F

ČLP/FXD/33683

tricolor

Halina

F

ČLP/FXD/33684

tricolor

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

13.1.2007

Denjo v.d. Bismarckquelle x Wanessa ze Stříbrné

 

Yard

P

ČLP/FXD/33701

tricolor

Yes

P

ČLP/FXD/33702

tricolor

Yetty

P

ČLP/FXD/33703

tricolor

Yex

P

ČLP/FXD/33704

tricolor

Yvett

F

ČLP/FXD/33705

tricolor

Yvonne

F

ČLP/FXD/33706

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

24.1.2007

Sany od Čevy  x  Estika Lemart

 

Dak

P

ČLP/FXD/33707

tricolor

Dáša

F

ČLP/FXD/33708

tricolor

Dana

F

ČLP/FXD/33709

tricolor

Dona

F

ČLP/FXD/33710

tricolor

Darsa

F

ČLP/FXD/33711

tricolor

 

Ike Mark

MARKOVÁ Nicole, Domanín 44, 593 01 BYSTŘICE POD PERNŠTEJNEM

5.2.2007

Atan Malbi Area x Gata z Polomené hory

Aike

P

ČLP/FXD/33712

tricolor

Art

P

ČLP/FXD/33713

tricolor

Aro

P

ČLP/FXD/33714

tricolor

Aika

F

ČLP/FXD/33715

tricolor

 

West-Fox

BELOPOTOCKÝ Ladislav, Zd.Nejedlého 71, 934 05 LEVICE

7.5.2005

Top Ace Saredon x Dolly z Tekova

 

Effe

P

ČLP/FXD/33726/07

tricolor

 

od Mafiho

VRBA Marian, 783 12 PŇOVICE 146

2.2.2007

Dar z Úsovska x Ellies Lemart

 

Eros

P

ČLP/FXD/33727

tricolor

Ellies

F

ČLP/FXD/33728

tricolor

Ema

F

ČLP/FXD/33729

tricolor

Elza

F

ČLP/FXD/33730

tricolor

Eöei

F

ČLP/FXD/33731

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

9.2.2007

Ciro z Lankače x  Engie z Lankače

 

Ron

P

ČLP/FXD/33732

tricolor

Rony

P

ČLP/FXD/33733

tricolor

Ráchel

F

ČLP/FXD/33734

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav, Květná 964, 330 23 NÝŘANY

19.2.2007

Merlin v.d. Schönen Bergen x Aike ze Stříbrné

 

Inka

F

ČLP/FXD/33735

tricolor

Ivett

F

ČLP/FXD/33736

tricolor

 

 

z Dudlic

KOLOVRATNÍK Jan, 503 12 DLOUHÉ DVORY 35

25.2.2007

Goffi z Kuliaru x Hessy Bohemia Diplomat

 

Dan

P

ČLP/FXD/33766

tricolor

Din

P

ČLP/FXD/33767

tricolor

Dášenka

F

ČLP/FXD/33768

tricolor

Dita

F

ČLP/FXD/33769

tricolor

Dorka

F

ČLP/FXD/33770

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

6.3.2007

Charly Kinetik x  Iva z Lankače

 

Sam

P

ČLP/FXD/33771

tricolor

Sir

P

ČLP/FXD/33772

tricolor

Sáva

F

ČLP/FXD/33773

tricolor

Sofi

F

ČLP/FXD/33774

 

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

7.3.2007

Sany od Čevy  x  Rita od Čevy

 

Erik

P

ČLP/FXD/33775

tricolor

Egon

P

ČLP/FXD/33776

tricolor

Erus

P

ČLP/FXD/33777

tricolor

Estika

F

ČLP/FXD/33778

tricolor

Elza

F

ČLP/FXD/33779

tricolor

 

z Bílé v Podještědí

DRESCHER Zdeněk, Bílá 70, 463 43 ČESKÝ DUB

19.3.2007

Ciro z Lankače x Heidy z Bílé v Podještědí

 

Ir

P

ČLP/FXD/33780

tricolor

Ira

F

ČLP/FXD/33781

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 NETOLICE

16.3.2007

Princ Tajfun x Dafne od Rytíře Malovce

 

Primo

P

ČLP/FXD/33786

bicolor

Ponkas

P

ČLP/FXD/33787

bicolor

Parma

F

ČLP/FXD/33788

bicolor

Pepsi

F

ČLP/FXD/33789

bicolor

Puma

F

ČLP/FXD/33790

bicolor

 

z Dolních Dubňan

ŘEZNÍČEK Pavel, Dolní Dubňany 120, 671 73 TULEšICE

17.3.2007

Tom Star Franke x Ustim Star Franke

 

Cabo

P

ČLP/FXD/33791

tricolor

Cliff

P

ČLP/FXD/33792

tricolor

Cigo

P

ČLP/FXD/33793

tricolor

CipÌsek

P

ČLP/FXD/33794

tricolor

Crazy

F

ČLP/FXD/33795

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, 783 97 PASEKA 101

3.4.2007

Merlin v.d Schönen Bergen  x  Kirby Tajfun

 

Orlan

P

ČLP/FXD/33798

tricolor

Offra

F

ČLP/FXD/33799

tricolor

Olympia

F

ČLP/FXD/33800

tricolor

Orsia

F

ČLP/FXD/33801

tricolor

Ozzi

F

ČLP/FXD/33802

tricolot

 

 

v.d. Schönen Bergen IMPORT

SCHÖNEBERG Friedrich-Wilhelm, Elverdisser Strasse 127, 320 52 HERFORD

17.11.2006

Fakir v.d. Schönen Bergen x Celebration Nethertonion

 

Desiree

F

ČLP/FXD/33811

tricolor

 

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

14.3.2007

Kipper Star Franke  x  Sanny Star Franke

 

Yorik

P

ČLP/FXD/33828

tricolor

Yonny

P

ČLP/FXD/33829

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

16.3.2007

Effe West-Fox  x  Kiss Star Franke

 

Zeus

P

ČLP/FXD/33830

tricolor

Zoya

F

ČLP/FXD/33831

tricolor

Zadra

F

ČLP/FXD/33832

tricolor

Zaira

F

ČLP/FXD/33833

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

16.3.2007

Gold Star Franke  x  Irga Abdank

 

Acord

P

ČLP/FXD/33834

tricolor

Acar

P

ČLP/FXD/33835

tricolor

Agida

F

ČLP/FXD/33836

tricolor

Airis

F

ČLP/FXD/33837

tricolor

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

2.5.2007

Dukát od Rytíře Malovce  x Doly z Rataj

 

Zar

P

ČLP/FXD/33859

tricolor

Zero

P

ČLP/FXD/33860

tricolor

Zea

F

ČLP/FXD/33861

tricolor

Zina

F

ČLP/FXD/33862

tricolor

Zuzi

F

ČLP/FXD/33863

tricolor

 

 

 

 

 

 

 

od Špačkova mlýna

DŘEVO Marek, Sídl.Míru 505/III., 392 01 SOBĚSLAV

17.5.2007

Bon Curly Hooligan x Jenny Steinbach Terry

 

Alf

P

ČLP/FXD/33864

tricolor

Ar

P

ČLP/FXD/33865

tricolor

Abar

P

ČLP/FXD/33866

tricolor

Aemie

F

ČLP/FXD/33867

tricolor

Arka

F

ČLP/FXD/33868

tricolor

Asta

F

ČLP/FXD/33869

trikolor

Aida

F

ČLP/FXD/33870

tricolor

 

 

 

 

 

 

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, 783 97 PASEKA 101

14.5.2007

Merlin v.d Schönen Bergen  x  Feebee z Benkovského kopce

 

Padovano

P

ČLP/FXD/33883

tricolor

Pedrro

P

ČLP/FXD/33884

tricolor

Peewee

F

ČLP/FXD/33885

trikolor

Peggi

F

ČLP/FXD/33886

tricolor

Perla

F

ČLP/FXD/33887

tricolor

Princess

F

ČLP/FXD/33888

tricolor

 

 

 

 

 

 

 

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, 783 97 PASEKA 101

23.5.2007

Merlin v.d Schönen Bergen  x  Bea Star Franke

 

Qadrro

P

ČLP/FXD/33933

tricolor

Quintus

P

ČLP/FXD/33934

tricolor

Qalita

F

ČLP/FXD/33935

tricolor

 

 

 

 

Kojál

KALA Vladimír, 683 04 KRÁSENSKO 2

1.6.2007

Yes ze Stříbrné x Axa Kojál

 

Dan

P

ČLP/FXD/33936

tricolor

Dik

P

ČLP/FXD/33937

tricolor

Din

P

ČLP/FXD/33938

tricolor

Dar

P

ČLP/FXD/33939

tricolor

Dita

F

ČLP/FXD/33940

tricolor

Denny

F

ČLP/FXD/33941

tricolor

Dora

F

ČLP/FXD/33942

tricolor

Dana

F

ČLP/FXD/33943

tricolor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podhorská dolina

ŠTĚPÁNEK Jiří, Orlická 1104, 564 01 ŽAMBERK

2.6.2007

Omar z Kuliaru x Pera Podhorská dolina

 

Tedy

P

ČLP/FXD/33944

bicolor

Tar

P

ČLP/FXD/33945

tricolor

Tera

F

ČLP/FXD/33946

bicolor

Tyra

F

ČLP/FXD/33947

tricolor


z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

21.5.2007

Goffi z Kuliaru x Erna z Lipavy

 

Ram

P

ČLP/FXD/33970

tricolor

Regon

P

ČLP/FXD/33971

tricolor

Roxa

F

ČLP/FXD/33972

tricolor

Ria

F

ČLP/FXD/33973

tricolor

Renny

F

ČLP/FXD/33974

tricolor

Ritta

F

ČLP/FXD/33975

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

24.5.2007

Omar z Kuliaru x Nella z Lipavy

 

Sana

F

ČLP/FXD/33976

tricolor

Sella

F

ČLP/FXD/33977

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

17.6.2007

Walex od Čevy  x  Alka od Čevy

 

Fany

F

ČLP/FXD/33978

tricolor

Fida

F

ČLP/FXD/33979

tricolor

Flora

F

ČLP/FXD/33980

tricolor

Faty

F

ČLP/FXD/33981

tricolor

Fila

F

ČLP/FXD/33982

tricolor

 

Petros Moravicum

BORÝSEK Petr, 687 31 ŠUMICE 321

18.6.2007

Black Star Franke x Bereta Petros Moravicum

 

Dyk

P

ČLP/FXD/33983

tricolor

Delta

F

ČLP/FXD/33984

tricolor

Dyta

F

ČLP/FXD/33985

tricolor

 

Fryfox

FRÝBORT Oldřich, Husova 570, 697 01 KYJOV

19.6.2007

Black Star Franke x Fibí de Boa Doré

 

Anna

F

ČLP/FXD/33986

tricolor

Anita

F

ČLP/FXD/33987

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav, Květná 964, 330 23 NÝŘANY

22.6.2007

Effe West-Fox x Aysha ze Stříbrné

 

Jack Sparrow

P

ČLP/FXD/33988

tricolor

Jerry

P

ČLP/FXD/33989

tricolor

James

P

ČLP/FXD/33990

tricolor

Jessika

F

ČLP/FXD/33991

tricolor

Jolly

F

ČLP/FXD/33992

tricolor

 

Chov Pauli

PAULÍK Juraj,  289 25 STRAKY 224

27.6.2007

Avus Star Franke x Karmen Star Franke

 

 

Alanis

F

ČLP/FXD/34003

tricolor

Asia

F

ČLP/FXD/34004

tricolor

Axa

F

ČLP/FXD/34005

tricolor

Amanda

F

ČLP/FXD/34006

tricolor

 

z Valské tvrze

POHANKA František, P.Jilemnického 2229, 530 02 PARDUBICE

12.6.2007

Goffi z Kuloáru x Fela z Lipavy

 

Brit

P

ČLP/FXD/34027

tricolor

Ben

P

ČLP/FXD/34028

tricolor

Bessy

F

ČLP/FXD/34029

tricolor

Bena

F

ČLP/FXD/34030

tricolor

Bety

F

ČLP/FXD/34031

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, 783 97 PASEKA 101

23.6.2007

Derrtick od Žluté skály  x  Farba v.d. Bismarckquelle

 

Rooney

P

ČLP/FXD/34032

tricolor

Ráchel

F

ČLP/FXD/34033

tricolor

Ritta

F

ČLP/FXD/34034

tricolor

Rossa

F

ČLP/FXD/34035

tricolor

 

 

 

 

 

Simarko

Nováková Simona, Hornická 654, 384 11 Netolice

9.7.2007

Elias 't Beuke Jagerken  x Aplika Fox Simarko

 

Elbien Fox

P

ČLP/FXD/34036

bicolor

Elroy Fox

P

ČLP/FXD/34037

bicolor

Erigon Fox

P

ČLP/FXD/34038

bicolor

Ebonia Fox

F

ČLP/FXD/34039

tricolor

Enchie Fox

F

ČLP/FXD/34040

bicolor

 

z Orlího vrchu

CHMELA Bohumil, 783 16 JÍVOVÁ 272

5.7.2007

Dar z Úsovska x Bessi od Mafiho

 

Alf

P

ČLP/FXD/34063

tricolor

Atan

P

ČLP/FXD/34064

tricolor

Aby

F

ČLP/FXD/34065

tricolor

 

 

 

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

24.7.2007

Black Star Franke  x  Osa II. Abdank

 

Basko

P

ČLP/FXD/34077

tricolor

Baloy

P

ČLP/FXD/34078

tricolor

Beril

P

ČLP/FXD/34079

tricolor

 

Vrchovinka

VRCHA Oldřich, Domamyslická 128, 796 04 PROSTĚJOV 4

27.7.2007

Goffi z Kuliaru  x  Ailyn Vrchovinka

 

Elan

P

ČLP/FXD/34080

tricolor

Elix

P

ČLP/FXD/34081

tricolor

Enndy

P

ČLP/FXD/34082

tricolor

Ernie

P

ČLP/FXD/34083

tricolor

Eila

F

ČLP/FXD/34084

tricolor

Elza

F

ČLP/FXD/34085

tricolor

 

ze Zlaté přilby

ŠOBR Miloslav Ing., V Hlinkách 338, 537 01 CHRUDIM IV

1.8.2007

Black Star Franke x Yasmin v.d. Schönen Bergen

 

 

Athos

P

ČLP/FXD/34086

tricolor

Aron

P

ČLP/FXD/34087

tricolor

Arri

P

ČLP/FXD/34088

tricolor

Akki

F

ČLP/FXD/34089

tricolor

 

ze Šutrovky

VOBORNÍK Jiří, Zámeček 100, 533 21 VYSOKÉ CHVOJNO

4.8.2007

Ir z Viselců x Jacquelin z Benkovského kopce

 

Cvik

P

ČLP/FXD/34090

tricolor

Car

P

ČLP/FXD/34091

tricolor

Cita

F

ČLP/FXD/34092

tricolor

Cira

F

ČLP/FXD/34093

tricolor

Conny

F

ČLP/FXD/34094

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

12.8.2007

Omar z Kuliaru x Odeta z Lipavy

 

Šal

P

ČLP/FXD/34095

tricolor

Šum

P

ČLP/FXD/34096

tricolor

Šari

F

ČLP/FXD/34097

tricolor

Šarina

F

ČLP/FXD/34098

tricolor

Štefi

F

ČLP/FXD/34099

tricolor

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

25.8.2007

Sam z Rataj x Hyda z Pařízku

 

Žak

P

ČLP/FXD/34126

tricolor

Žán

P

ČLP/FXD/34127

tricolor

Žizel

F

ČLP/FXD/34128

tricolor

Žofi

F

ČLP/FXD/34129

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

25.8.2007

Kipper Star Franke  x  Kora Star Franke

 

Call

P

ČLP/FXD/34140

tricolor

Camel

P

ČLP/FXD/34141

tricolor

 

Simarko

Nováková Simona, Hornická 654, 384 11 Netolice

3.9.2007

Elias 't Beuke Jagerken  x Arkona od Rytíře Malovce

 

Fidorka Nikon Fox

F

ČLP/FXD/34142

bicolor

Fiona Fox

F

ČLP/FXD/34143

bicolor

Freny Fox

F

ČLP/FXD/34144

bicolor

 

z Kuloáru IMPORT

KUBALA Jaroslav ing., Tulská 33, 974 01 BANSKÁ BYSTRICA

13.4.2004

Opal v. Jünglingshof x Fany z Kuliaru

 

Omar

P

ČLP/FXD/34172/07

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

18.9.2007

Effe West-Fox  x  Kirra Czech Tarvan

 

Yelka

F

ČLP/FXD/34173

tricolor

Yorka

F

ČLP/FXD/34174

tricolor

 

Concord from Zliv

KALINA Vratislav, Lidická 295, 373 44 ZLIV

28.9.2007

Denjo v.d. Bismarckquelle x Etel ze Stříbrné

 

Big Boss

P

ČLP/FXD/34175

tricolor

Bleska

F

ČLP/FXD/34176

tricolor

Betty

F

ČLP/FXD/34177

tricolor

Bathory

F

ČLP/FXD/34178

tricolor

Bona

F

ČLP/FXD/34179

bicolor

 

 

 

 

 

 

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

3.9.2007

Omar z Kuliaru  x  Ambra Bohemia Diplomat

 

SafÌr

P

ČLP/FXD/34189

tricolor

Samara

F

ČLP/FXD/34190

tricolor

Sendy

F

ČLP/FXD/34191

tricolor

Senta

F

ČLP/FXD/34192

tricolor

Suzi

F

ČLP/FXD/34193

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

9.9.2007

Omar z Kuliaru  x  Chyra Bohemia Diplomat

 

Ted

P

ČLP/FXD/34194

tricolor

Teddy

P

ČLP/FXD/34195

tricolor

Tombo

P

ČLP/FXD/34196

tricolor

Tonny

P

ČLP/FXD/34197

tricolor

Toran

P

ČLP/FXD/34198

tricolor

Tara

F

ČLP/FXD/34199

tricolor

Tora

F

ČLP/FXD/34200

tricolor

 

z Leskovské myslivny

TOMANOVÁ Jana ing., 756 06 VELKÉ KARLOVICE 316

24.9.2007

Kalif Kinetik x Nadin Star Franke

 

Cézar

P

ČLP/FXD/34201

tricolor

 

od Regenta Krčína

FLIEGEL Jaroslav ing., Novohradská 232, 379 01 TŔEBOŇ

3.10.2007

Effe West-Fox x Bugy z Tachova

 

Amigo

P

ČLP/FXD/34202

tricolor

Aimi

F

ČLP/FXD/34203

tricolor

Andie

F

ČLP/FXD/34204

tricolor

Aňa

F

ČLP/FXD/34205

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

25.9.2007

Kipper Star Franke  x  Olly Star Franke

 

Dacke

P

ČLP/FXD/34212

tricolor

Daan

P

ČLP/FXD/34213

tricolor

Daeron

P

ČLP/FXD/34214

tricolor

Dagles

P

ČLP/FXD/34215

tricolor

Dakota

F

ČLP/FXD/34216

tricolor

 

Ela ze Žlíbku

BANKO Hubert, Hlavní 27, 790 65 ŽULOVÁ

23.10.2007

Ben v. Dorlberg x Ela z Úsovska

 

Ben

P

ČLP/FXD/34241

tricolor

Brit

P

ČLP/FXD/34242

tricolor

Bad

P

ČLP/FXD/34243

tricolor

Borka

F

ČLP/FXD/34244

tricolor

Briska

F

ČLP/FXD/34245

tricolor

Bára

F

ČLP/FXD/34246

tricolor

Bety

F

ČLP/FXD/34247

tricolor

 

 

z Toveře

PRAŽÁKOVÁ Jana Ing., 783 16 TOVEŘ 9

24.10.2007

Krom ze Stříbrné x Iša ze Svésedlic

 

Aron

P

ČLP/FXD/34248

tricolor

Ajka

F

ČLP/FXD/34249

tricolor

Alfa

F

ČLP/FXD/34250

tricolor

 

 

v. Jünglingshof IMPORT

JÜNGLING Helmut, Hauptstrasse 22, 032 49 PIESSIG

28.8.2006

Dak v. Jünglingshof x Quendy v. Jünglingshof

 

Zilva

F

ČLP/FXD/34257

tricolor

 

Werneta

WERTHEIMOVÁ Marie, Netolická 1, 370 05 ČESKÉ BUDĚJOVICE

15.11.2007

Jerry z Benkovského kopce x Detva od Rytíře Malovce

 

Brumbál

P

ČLP/FXD/34260

tricolor

Barneby

P

ČLP/FXD/34261

tricolor

Bernard

P

ČLP/FXD/34262

tricolor

Brad

P

ČLP/FXD/34263

bicolor

Bony

F

ČLP/FXD/34264

tricolor

Bystrouška

F

ČLP/FXD/34265

bicolor

Barunka

F

ČLP/FXD/34266

bicolor

 

Elaterra

HAMPLOVÁ Eliška, Ke Splavu 201, 500 09 HRADEC KRÁLOVÉ

13.12.2007

Black Star Franke x Ike Star Franke

 

Albus

P

ČLP/FXD/34289

tricolor

Agnes

F

ČLP/FXD/34290

tricolor

Aranka

F

ČLP/FXD/34291

tricolor

Arwen

F

ČLP/FXD/34292

tricolor