VÝPIS Z PLEMENÉ KNIHY

1.1.      - 31. 12. 2004

foxteriér drsnosrstý

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

1. 1. 2004

Goffi z Kuliaru x Vanta z Lipavy

 

Kall

z Lipavy

P

1.1.2004

ČLP/FXD/32062

tricolor

Kidd

z Lipavy

P

1.1.2004

ČLP/FXD/32063

tricolor

Kelli

z Lipavy

F

1.1.2004

ČLP/FXD/32064

tricolor

 

z Dudlic

KOLOVRATNÍK Jan, Dlouhé Dvory 35, 503 12 VŠESTARY

19. 1. 2004

Goffi z Kuliaru x Hessy Bohemia Diplomat

 

Akim

z Dudlic

P

19.1.2004

ČLP/FXD/32083

tricolor

Aret

z Dudlic

P

19.1.2004

ČLP/FXD/32084

tricolor

Art

z Dudlic

P

19.1.2004

ČLP/FXD/32085

tricolor

Atom

z Dudlic

P

19.1.2004

ČLP/FXD/32086

tricolor

Ajka

z Dudlic

F

19.1.2004

ČLP/FXD/32087

tricolor

Alka

z Dudlic

F

19.1.2004

ČLP/FXD/32088

tricolor

Alma

z Dudlic

F

19.1.2004

ČLP/FXD/32089

tricolor

Axa

z Dudlic

F

19.1.2004

ČLP/FXD/32090

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

4. 2. 2004

Goffi z Kuliaru  x  Girl Tajfun

 

Kendy

Bohemia Diplomat

P

4.2.2004

ČLP/FXD/32100

tricolor

Karin

Bohemia Diplomat

F

4.2.2004

ČLP/FXD/32101

tricolor

Ketty

Bohemia Diplomat

F

4.2.2004

ČLP/FXD/32102

tricolor

Konny

Bohemia Diplomat

F

4.2.2004

ČLP/FXD/32103

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

8. 2. 2004

Loumaidlea Heartbreaker at Swanvally  x  Irga Abdank

 

King

Star Franke

P

8.2.2004

ČLP/FXD/32111

tricolor

Kipper

Star Franke

P

8.2.2004

ČLP/FXD/32112

tricolor

Karmen

Star Franke

F

8.2.2004

ČLP/FXD/32113

tricolor

Kiss

Star Franke

F

8.2.2004

ČLP/FXD/32114

tricolor

Keep

Star Franke

F

8.2.2004

ČLP/FXD/32115

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

13. 2. 2004

Goffi z Kuliaru x Erna z Lipavy

 

Lat

z Lipavy

P

13.2.2004

ČLP/FXD/32116

tricolor

Lob

z Lipavy

P

13.2.2004

ČLP/FXD/32117

tricolor

Lork

z Lipavy

P

13.2.2004

ČLP/FXD/32118

tricolor

Luky

z Lipavy

P

13.2.2004

ČLP/FXD/32119

tricolor

Lara

z Lipavy

F

13.2.2004

ČLP/FXD/32120

tricolor

Lussy

z Lipavy

F

13.2.2004

ČLP/FXD/32121

tricolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ U SOKOLOVA

19. 2. 2004

Dar z Usovska  x  Holly Tajfun

 

Jack

Steinbach Terry

P

19.2.2004

ČLP/FXD/32122

tricolor

Jeff

Steinbach Terry

P

19.2.2004

ČLP/FXD/32123

tricolor

Jimm

Steinbach Terry

P

19.2.2004

ČLP/FXD/32124

tricolor

Jacquelinne

Steinbach Terry

F

19.2.2004

ČLP/FXD/32125

tricolor

Jenny

Steinbach Terry

F

19.2.2004

ČLP/FXD/32126

tricolor

Jessica

Steinbach Terry

F

19.2.2004

ČLP/FXD/32127

tricolor

Juliette

Steinbach Terry

F

19.2.2004

ČLP/FXD/32128

tricolor

 

Vrchovinka

VRCHA Oldřich, Domamyslická 128, 796 04 PROSTĚJOV 4

19. 2. 2004

Kid Fesojkaldes  x  Sisi St. Matěj

 

Car

Vrchovinka

P

19.2.2004

ČLP/FXD/32153

tricolor

Cezar

Vrchovinka

P

19.2.2004

ČLP/FXD/32154

tricolor

Cid

Vrchovinka

P

19.2.2004

ČLP/FXD/32155

tricolor

Ciro

Vrchovinka

P

19.2.2004

ČLP/FXD/32156

tricolor

Cyndy

Vrchovinka

F

19.2.2004

ČLP/FXD/32157

tricolor

 

z Benkovského Kopce

SMÉKAL Dalibor, Nová 812, 783 91 UNIČOV

20. 2. 2004

Yes ze Stříbrné  x  Bea Star Franke

 

Efekt

z Benkovského kopce

P

20.2.2004

ČLP/FXD/32134

tricolor

Elexis

z Benkovského kopce

F

20.2.2004

ČLP/FXD/32135

tricolor

Enigma

z Benkovského kopce

F

20.2.2004

ČLP/FXD/32136

tricolor

Ester

z Benkovského kopce

F

20.2.2004

ČLP/FXD/32137

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

23. 2. 2004

Ciro z Lankače  x  Engie z Lankače

 

Nero

z Lankače

P

23.2.2004

ČLP/FXD/32138

tricolor

Nor

z Lankače

P

23.2.2004

ČLP/FXD/32139

tricolor

Nany

z Lankače

F

23.2.2004

ČLP/FXD/32140

tricolor

Norka

z Lankače

F

23.2.2004

ČLP/FXD/32141

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

26. 2. 2004

Sany od Čevy  x  Estika Lemart

 

Xero

od Čevy

P

26.2.2004

ČLP/FXD/32142

tricolor

Xana

od Čevy

F

26.2.2004

ČLP/FXD/32143

tricolor

Xena

od Čevy

F

26.2.2004

ČLP/FXD/32144

tricolor

Xara

od Čevy

F

26.2.2004

ČLP/FXD/32145

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

28. 2. 2004

Goffi z Kuliaru x Bria z Lipavy

 

Man

z Lipavy

P

28.2.2004

ČLP/FXD/32146

tricolor

Mex

z Lipavy

P

28.2.2004

ČLP/FXD/32147

tricolor

Moneta

z Lipavy

F

28.2.2004

ČLP/FXD/32148

tricolor

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

1. 3. 2004

Tiger Star Franke  x Hyda z Parýzku

 

Thor

z Rataj

P

1.3.2004

ČLP/FXD/32158

tricolor

Tim

z Rataj

P

1.3.2004

ČLP/FXD/32159

tricolor

Titán

z Rataj

P

1.3.2004

ČLP/FXD/32160

tricolor

Tery

z Rataj

F

1.3.2004

ČLP/FXD/32161

tricolor

Trixi

z Rataj

F

1.3.2004

ČLP/FXD/32162

tricolor

Tuzi

z Rataj

F

1.3.2004

ČLP/FXD/32163

tricolor

 

de Boa Doré

ŠVIHÁLKOVÁ Martina, Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

1. 3. 2004

Hary od Krajcechu  x Adeta de Boa Doré

 

Dajmon

de Boa Doré

P

1.3.2004

ČLP/FXD/32164

tricolor

Darko

de Boa Doré

P

1.3.2004

ČLP/FXD/32165

tricolor

Démon

de Boa Doré

P

1.3.2004

ČLP/FXD/32166

tricolor

Drako

de Boa Doré

P

1.3.2004

ČLP/FXD/32167

tricolor

Daisi

de Boa Doré

F

1.3.2004

ČLP/FXD/32168

tricolor

 

z Anglického dvora

FOLK Jiří, Havířská 43, 330 23 NÝŘANY

18. 3. 2004

Gero ze Stříbrné  x Rosse ze Stříbrné

 

Princ

z Anglického dvora

P

18.3.2004

ČLP/FXD/32209

tricolor

Pard

z Anglického dvora

P

18.3.2004

ČLP/FXD/32210

tricolor

 

z Usovska

DEMEL Petr, 5.května 260, 789 73 ÚSOV

19. 3. 2004

Atan Malbi Area  x Engie ze Stříbrné

 

Fredy

z Úsovska

P

19.3.2004

ČLP/FXD/32172

tricolor

Fery

z Úsovska

P

19.3.2004

ČLP/FXD/32173

tricolor

Fil

z Úsovska

P

19.3.2004

ČLP/FXD/32174

tricolor

Fany

z Úsovska

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32175

tricolor

Fila

z Úsovska

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32176

tricolor

Fela

z Úsovska

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32177

tricolor

Faty

z Úsovska

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32178

tricolor

Foxi

z Úsovska

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32179

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

19. 3. 2004

Black Star Franke  x  Tara Abdank

 

Luigi

Star Franke

P

19.3.2004

ČLP/FXD/32211

tricolor

Lussy

Star Franke

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32212

tricolor

Luzia

Star Franke

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32213

tricolor

Lady

Star Franke

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32214

tricolor

Lustra

Star Franke

F

19.3.2004

ČLP/FXD/32215

tricolor

 

z Týčského vrchu

JELÍNEK Václav, Týček 76, 338 08 ZBIROH

28. 3. 2004

Cirus z Týčského vrchu  x Fatty z Týčského vrchu

 

Vron

z Týčského vrchu

P

28.3.2004

ČLP/FXD/32196

tricolor

 

Zdenard

DRMOLA Arnošt, Příční 347/11, 682 01 VYŠKOV

8. 4. 2004

Tom Star Franke x  Nery Bohemia Emauze

 

Achilleus

Zdenard

P

8.4.2004

ČLP/FXD/32261

tricolor

Apollon

Zdenard

P

8.4.2004

ČLP/FXD/32262

tricolor

Árés

Zdenard

P

8.4.2004

ČLP/FXD/32263

tricolor

Artemis

Zdenard

F

8.4.2004

ČLP/FXD/32264

tricolor

Athéna

Zdenard

F

8.4.2004

ČLP/FXD/32265

tricolor

Androméda

Zdenard

F

8.4.2004

ČLP/FXD/32266

tricolor

 

Tajfun

ADÁMEK Jaroslav, Cihelny 22, 360 07 KARLOVY VARY

21. 4. 2004

Gordon Tajfun  x  Candie ze Stříbrné

 

Robin

Tajfun

P

21.4.2004

ČLP/FXD/32243

tricolor

 

z Kosovské jedliny

ŘIHÁČEK Pavel, K Háji 1032, 676 02 MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

29. 4. 2004

Dares Star Franke  x  Maralda v.d. Bismarckquelle

 

Elch

z Kosovské jedliny

P

29.4.2004

ČLP/FXD/32249

 

tricolor

Eda

z Kosovské jedliny

P

29.4.2004

ČLP/FXD/32250

úhyn

tricolor

Erna

z Kosovské jedliny

F

29.4.2004

ČLP/FXD/32251

úhyn

tricolor

 

Z Rumzí

KOVÁŘÍK Tomáš, Marefy 106, 685 01 BUČOVICE

1. 5. 2004

Wotan Star Franke  x  Joan Star Franke

 

Endy

z Rumzí

P

1.5.2004

ČLP/FXD/32252

tricolor

Elsa

z Rumzí

F

1.5.2004

ČLP/FXD/32253

tricolor

Enji

z Rumzí

F

1.5.2004

ČLP/FXD/32254

tricolor

Elen

z Rumzí

F

1.5.2004

ČLP/FXD/32255

tricolor

Edit

z Rumzí

F

1.5.2004

ČLP/FXD/32256

tricolor

Elis

z Rumzí

F

1.5.2004

ČLP/FXD/32257

tricolor

 

z Rataj

STROLENÝ Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

8. 5. 2004

Kyr Diplomat  x Kelly z Rataj

 

Urfus

z Rataj

P

8.5.2004

ČLP/FXD/32270

tricolor

Utah

z Rataj

P

8.5.2004

ČLP/FXD/32271

tricolor

Uter

z Rataj

P

8.5.2004

ČLP/FXD/32272

tricolor

Uršula

z Rataj

F

8.5.2004

ČLP/FXD/32273

tricolor

 

Z Vrtova

PAZDERA Přemysl, 783 54 PŘÁSLAVICE 172

13. 5. 2004

Santo Star Franke x  Xia ze Svésedlic

 

Car

z Vrtova

P

13.5.2004

ČLP/FXD/32274

tricolor

Carda

z Vrtova

P

13.5.2004

ČLP/FXD/32275

tricolor

Cid

z Vrtova

P

13.5.2004

ČLP/FXD/32276

tricolor

Cedra

z Vrtova

F

13.5.2004

ČLP/FXD/32277

tricolor

Cilka

z Vrtova

F

13.5.2004

ČLP/FXD/32278

tricolor

 

Tygres

JILEČEK Karel, bažant.Tužinka 8,Poměnice, 256 01 BENEŠO

19. 5. 2004

Regio du Bois des Maitres x  Vanda Tygers

 

Gita

Tygres

F

19.5.2004

ČLP/FXD/32279

tricolor

Gina

Tygres

F

19.5.2004

ČLP/FXD/32280

tricolor

Gája

Tygres

F

19.5.2004

ČLP/FXD/32281

tricolor

Gela

Tygres

F

19.5.2004

ČLP/FXD/32282

tricolor

 

z Thújového dvora

POSPÍŠILOVÁ Eva, Horní Radslavice 48, 594 01 VELKÉ MEZIŘÍČÍ

20. 5. 2004

Dor ze Slupné  x  Gina Star Franke

 

Erika

z Thújového dvora

F

20.5.2004

ČLP/FXD/32301

tricolor

 

z Thújového dvora

POSPÍŠILOVÁ Eva, Horní Radslavice 48, 594 01 VELKÉ MEZIŘÍČÍ

20. 5. 2004

Dor ze Slupné y Forta Star Franke

 

Fox

z Thújového dvora

P

20.5.2004

ČLP/FXD/32307

tricolor

Fred

z Thújového dvora

P

20.5.2004

ČLP/FXD/32308

tricolor

Feebee

z Thújového dvora

F

20.5.2004

ČLP/FXD/32309

tricolor

Fina

z Thújového dvora

F

20.5.2004

ČLP/FXD/32310

tricolor

 

Sulfon

GRUBNER Miroslav, nám.Republiky 107, 346 01 HORŠOVSKÝ TÝN

26. 5. 2004

Lord z Anglického Dvora  x Asta z Tachova

 

Vok

Sulfon

P

26.5.2004

ČLP/FXD/32302

tricolor

Vax

Sulfon

P

26.5.2004

ČLP/FXD/32303

tricolor

Valis

Sulfon

P

26.5.2004

ČLP/FXD/32304

tricolor

Vels

Sulfon

P

26.5.2004

ČLP/FXD/32305

tricolor

Vali

Sulfon

F

26.5.2004

ČLP/FXD/32306

tricolor

 

Velopat

PÁNEK Stanislav, Náměstí Míru 665, 679 63 VELKÉ OPATOVICE

28. 5. 2004

Tom Star Franke  x  Gina z Víselců

 

Cvik

Velopat

P

28.5.2004

ČLP/FXD/32311

tricolor

Cak

Velopat

P

28.5.2004

ČLP/FXD/32312

tricolor

Cir

Velopat

P

28.5.2004

ČLP/FXD/32313

tricolor

Cára

Velopat

F

28.5.2004

ČLP/FXD/32314

tricolor

Cira

Velopat

F

28.5.2004

ČLP/FXD/32315

tricolor

 

z Anglického dvora

FOLK Jiří, Havířská 43, 330 23 NÝŘANY

8. 6. 2004

Gero ze Stříbrné  x Rosa Sasquehanna

 

Rex

z Anglického dvora

P

8.6.2004

ČLP/FXD/32319

tricolor

Rita

z Anglického dvora

F

8.6.2004

ČLP/FXD/32320

tricolor

Rosa

z Anglického dvora

F

8.6.2004

ČLP/FXD/32321

tricolor

Rona

z Anglického dvora

F

8.6.2004

ČLP/FXD/32322

tricolor

Raisa

z Anglického dvora

F

8.6.2004

ČLP/FXD/32323

tricolor

 

od Mafiho

VRBA Marian, 783 12 PŇOVICE 146

1.6. 2004

Askin Star Franke  x Ellies Lemart

 

Cit

od Mafiho

P

1.6.2004

ČLP/FXD/32335

tricolor

Carry

od Mafiho

P

1.6.2004

ČLP/FXD/32336

tricolor

Candy

od Mafiho

P

1.6.2004

ČLP/FXD/32337

tricolor

Connie

od Mafiho

F

1.6.2004

ČLP/FXD/32338

tricolor

Cora

od Mafiho

F

1.6.2004

ČLP/FXD/32339

tricolor

 

ze Sloupova

SVOBODA Jan, 345 46 MILAVČE 37

4. 6. 2004

Lord z Anglického dvora  x Herra z Janovických lesů

 

Car

ze Sloupova

P

4.6.2004

ČLP/FXD/32340

tricolor

Clif

ze Sloupova

P

4.6.2004

ČLP/FXD/32341

tricolor

Connie

ze Sloupova

F

4.6.2004

ČLP/FXD/32342

tricolor

 

z Lojzova dolu

HUBÁLEK Tomáš, Kunčice 184, 561 51 LETOHRAD

10. 6. 2004

Safír od Čevy  x Ragy Star Franke

 

Cyr

z Lojzova dolu

P

10.6.2004

ČLP/FXD/32343

tricolor

Car

z Lojzova dolu

P

10.6.2004

ČLP/FXD/32344

tricolor

Cesar

z Lojzova dolu

P

10.6.2004

ČLP/FXD/32345

tricolor

Cvik

z Lojzova dolu

P

10.6.2004

ČLP/FXD/32346

tricolor

Cita

z Lojzova dolu

F

10.6.2004

ČLP/FXD/32347

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 Netolice

15.6.2004

Saredon Top Ace  x Dafné od Rytíře Malovce

 

Xito

od Rytíře Malovce

P

15.6.2004

ČLP/FXD/32348

tricolor

Xelima

od Rytíře Malovce

F

15.6.2004

ČLP/FXD/32349

tricolor

Xena Arenas

od Rytíře Malovce

F

15.6.2004

ČLP/FXD/32350

bicolor

Xintia

od Rytíře Malovce

F

15.6.2004

ČLP/FXD/32351

bicolor

Xia

od Rytíře Malovce

F

15.6.2004

ČLP/FXD/32352

tricolor

 

od Hlubočského potoka

KRAHULEC Josef, Štěpán 2, 763 34 SIDONIE

24.6.2004

Sany od Čevy  x Eta zo Sengetova

 

Ora

od Hlubočského potoka

F

24.6.2004

ČLP/FXD/32357

tricolor

Orina

od Hlubočského potoka

F

24.6.2004

ČLP/FXD/32358

tricolor

Ornella

od Hlubočského potoka

F

24.6.2004

ČLP/FXD/32359

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, 357 21 STŘÍBRNÁ 407

27. 5. 2004

Denjo v.d. Bismarckquelle  x Chantal Taxon Junior

 

Cher

ze Stříbrné

F

27.5.2004

ČLP/FXD/32360

tricolor

 

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, 357 21 STŘÍBRNÁ 407

7. 6. 2004

Denjo v.d. Bismarckquelle  x Rebeca ze Stříbrné

 

Ioric

ze Stříbrné

P

7.6.2004

ČLP/FXD/32361

úhyn

tricolor

Iron

ze Stříbrné

P

7.6.2004

ČLP/FXD/32362

 

tricolor

Itong

ze Stříbrné

P

7.6.2004

ČLP/FXD/32363

 

tricolor

Ikky

ze Stříbrné

P

7.6.2004

ČLP/FXD/32364

 

tricolor

Iser

ze Stříbrné

P

7.6.2004

ČLP/FXD/32365

 

tricolor

Inka

ze Stříbrné

F

7.6.2004

ČLP/FXD/32366

 

tricolor

Issa

ze Stříbrné

F

7.6.2004

ČLP/FXD/32367

 

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, 357 21 STŘÍBRNÁ 407

17. 6. 2004

Denjo v.d. Bismarckquelle  x Farba v.d. Bismarcquelle

 

Jessica

ze Stříbrné

F

17.6.2004

ČLP/FXD/32368

tricolor

Jodie

ze Stříbrné

F

17.6.2004

ČLP/FXD/32369

tricolor

Joya

ze Stříbrné

F

17.6.2004

ČLP/FXD/32370

tricolor

 

z Roudného

VRABEC Slavoj, Větrná 1307, 295 01 MNICHOVO HRADIŠTĚ

21.6.2004

Direkt Tajfun  x  Zenit Star Franke

 

Edy

z Roudného

P

21.6.2004

ČLP/FXD/32371

tricolor

Eliška

z Roudného

F

21.6.2004

ČLP/FXD/32372

tricolor

 

ze Zemanky

JELÍNEK Antonín, U Dubu 848/74, 147 00 PRAHA 4-BRANÍK

30.6. 2005

Denjo v.d. Bismarckquelle  x Aféra od Rytíře Malovce

 

Ajax

ze Zemanky

P

30.6.2004

ČLP/FXD/32383

tricolor

Akim

ze Zemanky

P

30.6.2004

ČLP/FXD/32384

tricolor

Ajša

ze Zemanky

F

30.6.2004

ČLP/FXD/32385

tricolor

Andy

ze Zemanky

F

30.6.2004

ČLP/FXD/32386

tricolor

Afra

ze Zemanky

F

30.6.2004

ČLP/FXD/32387

tricolor

 

z Ostré hory

ČERNÁ Lenka, Trnava 208, 674 01 TŘEBÍČ

1.7.2004

Dax z Lipavy  x Cedra Star Franke

 

Aron

z Ostré hory

P

1.7.2004

ČLP/FXD/32388

tricolor

Agatha

z Ostré hory

F

1.7.2004

ČLP/FXD/32389

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

1.7.2004

Santo Star Franke x Myster Star Franke

 

Oliver

Star Franke

P

1.7.2004

ČLP/FXD/32439

tricolor

Ord

Star Franke

P

1.7.2004

ČLP/FXD/32440

tricolor

Ogi

Star Franke

F

1.7.2004

ČLP/FXD/32441

tricolor

Obra

Star Franke

F

1.7.2004

ČLP/FXD/32442

tricolor

Ofi

Star Franke

F

1.7.2004

ČLP/FXD/32443

tricolor

 

Rapír Bohemia

STOWASSER Alfred, Zámečnická 182, 357 51 KYNŠPERK NAD OHŘÍ

3.7.2004

Denjo v.d. Bismarckquelle x  Kelly ze Stříbrné

 

Charlie

Rapír Bohemia

P

3.7.2004

ČLP/FXD/32390

tricolor

Cheky

Rapír Bohemia

P

3.7.2004

ČLP/FXD/32391

tricolor

Charrka

Rapír Bohemia

F

3.7.2004

ČLP/FXD/32392

tricolor

Chatty

Rapír Bohemia

F

3.7.2004

ČLP/FXD/32393

tricolor

Chirra

Rapír Bohemia

F

3.7.2004

ČLP/FXD/32394

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

7.7.2004

Dar z Usovska  x Rita od Čevy

 

Zerus

od Čevy

P

7.7.2004

ČLP/FXD/32395

tricolor

Zatus

od Čevy

P

7.7.2004

ČLP/FXD/32396

tricolor

Zuza

od Čevy

F

7.7.2004

ČLP/FXD/32397

tricolor

Zina

od Čevy

F

7.7.2004

ČLP/FXD/32398

tricolor

Zita

od Čevy

F

7.7.2004

ČLP/FXD/32399

tricolor

 

z Dolních Dubňan

ŘEZNÍČEK Pavel, Dolní Dubňany 120, 671 73 TULEŠICE

10. 7. 2004

Xicolo v.d. Bismarckquelle x  Ustim Star Franke

 

Amor

z Dolních Dubňan

P

10.7.2004

ČLP/FXD/32404

tricolor

Antar

z Dolních Dubňan

P

10.7.2004

ČLP/FXD/32405

tricolor

Azeret

z Dolních Dubňan

P

10.7.2004

ČLP/FXD/32406

tricolor

Adri

z Dolních Dubňan

F

10.7.2004

ČLP/FXD/32407

tricolor

Aneta

z Dolních Dubňan

F

10.7.2004

ČLP/FXD/32408

tricolor

Arka

z Dolních Dubňan

F

10.7.2004

ČLP/FXD/32409

tricolor

 

de Boa Doré

ŠVIHÁLKOVÁ Martina, Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

17. 7. 2004

Dax z Lipavy  x Jany Tajfun

 

Endy

de Boa Doré

P

14.7.2004

ČLP/FXD/32413

tricolor

Enrico

de Boa Doré

P

14.7.2004

ČLP/FXD/32414

tricolor

Elly

de Boa Doré

F

14.7.2004

ČLP/FXD/32415

tricolor

Enny

de Boa Doré

F

14.7.2004

ČLP/FXD/32416

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, 357 21 STŘÍBRNÁ 407

17. 7. 2004

Denjo v.d. Bismarckquelle x Iris ze Stříbrné

 

Krom

ze Stříbrné

P

17.7.2004

ČLP/FXD/32419

tricolor

 

z Thújového dvora

POSPÍŠILOVÁ Eva, Horní Radslavice 48, 594 01 VELKÉ MEZIŘÍ

 20. 7. 2004

Dor ze Slupné  x Alka z Thújového dvora

 

Gery

z Thújového dvora

P

20.7.2004

ČLP/FXD/32410

 

tricolor

Gross

z Thújového dvora

P

20.7.2004

ČLP/FXD/32411

 

tricolor

Gita

z Thújového dvora

F

20.7.2004

ČLP/FXD/32412

úhyn

tricolor

 

 

Tygres

JILEČEK Karel, bažant.Tužinka 8,Poměnice, 256 01 BENEŠO

24.7.2004

Regio du Bois des Maitres x Endy ze Stříbrné

 

Hal

Tygres

P

24.7.2004

ČLP/FXD/32420

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav, Dlouhá 964, 330 23 NÝŘANY

29. 7. 2004

Dukát od Rytíře Malovce  x Xandra z Rataj

 

Benny

od Žluté skály

P

29.7.2004

ČLP/FXD/32421

tricolor

Back

od Žluté skály

P

29.7.2004

ČLP/FXD/32422

tricolor

Black

od Žluté skály

P

29.7.2004

ČLP/FXD/32423

tricolor

Betty

od Žluté skály

F

29.7.2004

ČLP/FXD/32424

tricolor

Buggi

od Žluté skály

F

29.7.2004

ČLP/FXD/32425

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

29. 7. 2004

Gold Star Franke  x  Yga z Lankače

 

Ofi

z Lankače

P

29.7.2004

ČLP/FXD/32426

tricolor

Olaf

z Lankače

P

29.7.2004

ČLP/FXD/32427

tricolor

Oro

z Lankače

P

29.7.2004

ČLP/FXD/32428

tricolor

Odeta

z Lankače

F

29.7.2004

ČLP/FXD/32429

tricolor

Ornela

z Lankače

F

29.7.2004

ČLP/FXD/32430

tricolor

Orsi

z Lankače

F

29.7.2004

ČLP/FXD/32431

tricolor

Oli

z Lankače

F

29.7.2004

ČLP/FXD/32432

tricolor

Oxi

z Lankače

F

29.7.2004

ČLP/FXD/32433

tricolor

 

ze Smrčiny

ŠTĚPÁNEK Stanislav, Pazucha 94, 570 01 LITOMYŠL

17.7.2004

Safír od Čevy  x Rancha Star Franke

 

Aura

ze Smrčiny

F

17.7.2004

ČLP/FXD/32444

tricolor

 

 

Simarko

Nováková Simona, Hornická 654, 384 11 Netolice

20.7.2004

Uran Abdank  x Arkona od Rytíře Malovce

 

Balrock Fox

Simarko

P

20.7.2004

ČLP/FXD/32445

bicolor

Bionce Fox

Simarko

F

20.7.2004

ČLP/FXD/32446

tricolor

Blue Fairy Arena Fox

Simarko

F

20.7.2004

ČLP/FXD/32447

bicolor

Bossana Fox

Simarko

F

20.7.2004

ČLP/FXD/32448

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽ

20. 7. 2004

Goffi z Kuliaru  x Ambra Bohemia Diplomat

 

Larry

Bohemia Diplomat

P

20.7.2004

ČLP/FXD/32451

tricolor

Loran

Bohemia Diplomat

P

20.7.2004

ČLP/FXD/32452

tricolor

Lara

Bohemia Diplomat

F

20.7.2004

ČLP/FXD/32453

tricolor

Linda

Bohemia Diplomat

F

20.7.2004

ČLP/FXD/32454

tricolor

Lora

Bohemia Diplomat

F

20.7.2004

ČLP/FXD/32455

tricolor

 

ze Slupné

KASTNER Oldřich, Starý Dvůr 12, 345 06 KDYNĚ

10. 8. 2004

Tiger Star Franke  x Bára ze Slupné

 

Fido

ze Slupné

P

10.8.2004

ČLP/FXD/32449

tricolor

Fred

ze Slupné

P

10.8.2004

ČLP/FXD/32450

tricolor

 

z Benkovského kopce

SMÉKAL Dalibor, Nová 812, 783 91 UNIČOV

10.8.2004

Bodie z Benkovského kopce  x Kirby Tajfun

 

Fairywood

z Benkovského kopce

P

10.8.2004

ČLP/FXD/32458

tricolor

Fletcher

z Benkovského kopce

P

10.8.2004

ČLP/FXD/32459

tricolor

Fredy

z Benkovského kopce

P

10.8.2004

ČLP/FXD/32460

tricolor

Fatta

z Benkovského kopce

F

10.8.2004

ČLP/FXD/32461

tricolor

Feebee

z Benkovského kopce

F

10.8.2004

ČLP/FXD/32462

tricolor

Fera

z Benkovského kopce

F

10.8.2004

ČLP/FXD/32463

tricolor

Filla

z Benkovského kopce

F

10.8.2004

ČLP/FXD/32464

tricolor

Folly

z Benkovského kopce

F

10.8.2004

ČLP/FXD/32465

tricolor

 

Star Franke

POLEHŇA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

1.9. 2004

Wotan Star Franke  x  Ugata Star Franke

 

Pandur

Star Franke

P

1.9.2004

ČLP/FXD/32524

tricolor

Paddy

Star Franke

P

1.9.2004

ČLP/FXD/32525

tricolor

Pent

Star Franke

P

1.9.2004

ČLP/FXD/32526

tricolor

Pea

Star Franke

F

1.9.2004

ČLP/FXD/32527

tricolor

 

Kinetik

BAJČÍK Josef, Sokolská 77, 757 01 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

10.9.2004

Dar z Usovska  x  Otka II. Kinetik

 

Cháník

Kinetik

P

10.9.2004

ČLP/FXD/32517

tricolor

Charly

Kinetik

P

10.9.2004

ČLP/FXD/32518

tricolor

Chatík

Kinetik

P

10.9.2004

ČLP/FXD/32519

tricolor

Cherry

Kinetik

F

10.9.2004

ČLP/FXD/32520

tricolor

 

z Havlánky

GALIA Eduard, Horská 833/16, 363 01 OSTROV NAD OHŘÍ

18.9.2004

Dan z Lankače  x  Idea Tajfun

 

Endy

z Havlanky

P

18.9.2004

ČLP/FXD/32521

tricolor

Eimi

z Havlanky

F

18.9.2004

ČLP/FXD/32522

tricolor

Enny

z Havlanky

F

18.9.2004

ČLP/FXD/32523

tricolor

 

Ranč od Zubra

PLUHAŘ Emil, Malá Travnická 5, 750 02 PŘEROV

20.9.2004

Santo Star Franke x  Xara ze Svésedlic

 

Andy

Ranč od zubra

P

20.9.2004

ČLP/FXD/32528

úhyn

tricolor

Ajša

Ranč od zubra

F

20.9.2004

ČLP/FXD/32529

 

tricolor

Alma

Ranč od zubra

F

20.9.2004

ČLP/FXD/32530

 

tricolor

Asta

Ranč od zubra

F

20.9.2004

ČLP/FXD/32531

 

tricolor

 

od Žluté skály

PEŠ Václav, Dlouhá 964, 330 23 NÝŘANY

1.10.2004

Black Star Franke x Xsara ze Stříbrné

Celine

od Žluté skály

F

1.10.2004

ČLP/FXD/32539

tricolor

Cindy

od Žluté skály

F

1.10.2004

ČLP/FXD/32540

tricolor

 

od Holíků

HOLÍKOVÁ Dáša, Vokáčova 925/II., 337 03 ROKYCANY

18. 10. 2004

Lord z Anglického dvora  x Aja od Vildů

 

Aramis

od Holíků

P

18.10.2004

ČLP/FXD/32614

Aida

od Holíků

F

18.10.2004

ČLP/FXD/32615

 

Lo-Lo Džama

DUDÍKOVÁ Milada, Masarykovo náměstí 120, 753 01 HRANICE

24.10. 2004

Bajard Taxon Junior  x  Gabi Taxon Junior

 

Asterie

Lo-Lo Džama

F

24.10.2004

ČLP/FXD/32608

tricolor

 

Bohemia Emauze

STRNADOVÁ Jarmila, Dobrovodská 122, 370 06 ČESKÉ BUDĚJOVICE

25.10.2004

Fred z Mladého x  Nera Bohemia Emauze

 

Pedo

Bohemia Emauze

P

25.10.2004

ČLP/FXD/32597

tricolor

Pen

Bohemia Emauze

P

25.10.2004

ČLP/FXD/32598

tricolor

Pad

Bohemia Emauze

P

25.10.2004

ČLP/FXD/32599

tricolor

Pena

Bohemia Emauze

F

25.10.2004

ČLP/FXD/32600

tricolor

Pona

Bohemia Emauze

F

25.10.2004

ČLP/FXD/32601

tricolor

Pina

Bohemia Emauze

F

25.10.2004

ČLP/FXD/32602

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

14.12.2004

Xicolo v.d. Bismarckquelle  x  Kirra Czech Tarvan

 

Uran

Czech Tarvan

P

14.12.2004

ČLP/FXD/32634

tricolor

Ultan

Czech Tarvan

P

14.12.2004

ČLP/FXD/32635

tricolor

Una

Czech Tarvan

F

14.12.2004

ČLP/FXD/32636

tricolor

Ussi

Czech Tarvan

F

14.12.2004

ČLP/FXD/32637

tricolor