Setříděný výpis vrhů a zapsaných importů

foxteriérů drsnosrstých  od 1. 1. 2001 –31. 12. 2001

foxteriér drsnosrstý  od 1. 1. 2001 do 31. 12. 2001

Bludov

HUDLÍK Jaroslav, Komenského 675, 789 61 BLUDOV

*2. 1. 2001

o: Wotan Star Franke

m: Hula Abdank

Chvat

P

ČLP/FXD/30310

tricolor

Chip

P

ČLP/FXD/30311

tricolor

Charon

P

ČLP/FXD/30312

tricolor

Charka

F

ČLP/FXD/30313

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

*18. 1. 2001

o: Fat z Bílé

m: Cilka z Lankače

Hek

P

ČLP/FXD/30319

tricolor

Hex

P

ČLP/FXD/30320

tricolor

Hanny

F

ČLP/FXD/30321

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*10. 1. 2001

o: Grosso v.d. Bismarckquelle

m: Tara Abdank

Lancelot

P

ČLP/FXD/30322

tricolor

Luc

P

ČLP/FXD/30323

tricolor

Long

P

úhyn

tricolor

Lady Lee

F

ČLP/FXD/30325

tricolor

Leny

F

ČLP/FXD/30326

tricolor

Laura

F

ČLP/FXD/30327

tricolor

Lestr

F

úhyn

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk, Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

*3. 1. 2001

o: Narkus Star Franke

m: Ulrika ze Svésedlic

Arc

P

ČLP/FXD/30329

tricolor

Ardo

P

ČLP/FXD/30330

tricolor

Arno

P

úhyn

tricolor

Alis

F

ČLP/FXD/30332

tricolor

Ari

F

ČLP/FXD/30333

tricolor

Arisa

F

ČLP/FXD/30334

tricolor

Arna

F

ČLP/FXD/30335

tricolor

 

z Týčského vrhu

JELÍNEK Václav,  Týček 76, 338 08 ZBIROH

*12. 1. 2001

o: Giles Tajfun

m: Fatty z Týčského vrhu

Sir

P

ČLP/FXD/30338

tricolor

Sitt

P

ČLP/FXD/30339

tricolor

Sally

F

ČLP/FXD/30340

tricolor

Sitta

F

ČLP/FXD/30341

tricolor

Sisi

F

ČLP/FXD/30342

tricolor

 

z Týčského vrhu

JELÍNEK Václav,  Týček 76, 338 08 ZBIROH

*19. 1. 2001

o: Giles Tajfun

m: Betty z Týčského vrhu

Tym

P

ČLP/FXD/30343

tricolor

Tom

P

ČLP/FXD/30344

tricolor

Terry

F

ČLP/FXD/30345

tricolor

 

ze Svésedlic

HORÁK Zdeněk, Suchonice 22, 783 57 TRŠICE

*21. 1. 2001

o: Narkus Star Franke

m: Pera Taxon

Bína

F

ČLP/FXD/30349

tricolor

 

v.d. Bismarckquelle   IMPORT

MÖHRKE Axel, Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

DFZB-96 4837

o: Mondo v.d. Bismarckquelle

m: Xella v.d. Bismarckquelle

Lustra

F

ČLP/FXD/30350/01

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*28. 1. 2001

o: Grosso v.d. Bismarckquelle

m: Beauty ze Stříbrné

Sting

P

ČLP/FXD/30351

tricolor

 

Bohemia Emauze

STRNADOVÁ Jarmila, Dobrovodská 122, 370 06 ČESKÉ BUDĚJOVICE

*28. 1. 2001

o: Bajard Taxon Junior

m: Adélka Bohemia Emauze

Mája

F

ČLP/FXD/30352

tricolor

Muki

F

ČLP/FXD/30353

tricolor

Majka

F

ČLP/FXD/30354

tricolor

Mary

F

ČLP/FXD/30355

tricolor

Miss

F

ČLP/FXD/30356

tricolor

 

z Chabovce

KUFKA Augustin, V úvoze 5, 747 20 VŘESINA

*26. 2. 2001

o: Dejv z Podtichavské hůrky

m:  Sára z Chabovce

Žak

P

ČLP/FXD/30369

tricolor

Žan

P

ČLP/FXD/30370

tricolor

Žaro

P

ČLP/FXD/30371

tricolor

Žigo

P

ČLP/FXD/30372

tricolor

Žofi

F

ČLP/FXD/30373

tricolor

 

zo Sengetova IMPORT

SEMAN Pavol, Kasárenská 37, 931 01 ŠAMORÍN

SPKP-2205/97

*1. 5. 1996

o: Žak zo Sengetova

m: Sally zo Sengetova

Eta

F

ČLP/FXD/30394/01

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*22. 2. 2001

o: Bill v. Jahnsteinhof

m: Alka ze Stříbrné

Twingo

P

ČLP/FXD/30395

tricolor

 

od Žluté skály

PEŚ Václav, Květná 964, 330 23 NÝŘANY

*28. 2. 2001

o: Gero ze Stříbrné

m: Xandra z Rataj

Uli

F

ČLP/FXD/30396

tricolor

Uršula

F

ČLP/FXD/30397

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

*7. 3. 2001

o: Niki Star Franke

m: Evita Czech Tarvan

Natt

P

ČLP/FXD/30402

tricolor

Nick

P

ČLP/FXD/30403

tricolor

Noris

P

ČLP/FXD/30404

tricolor

Nancy

F

ČLP/FXD/30405

tricolor

Nora

F

ČLP/FXD/30406

tricolor

 

z Rataj

STROLENY Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

*9. 3. 2001

o: Tiger Star Franke

m: Tara z Rataj

Max

P

ČLP/FXD/30407

tricolor

Met

P

ČLP/FXD/30408

tricolor

Miki

P

ČLP/FXD/30409

tricolor

Michel

F

ČLP/FXD/30410

tricolor

 

od Žluté skály

PEŚ Václav, Květná 964, 330 23 NÝŘANY

*10. 3. 2001

o: Tiger Star Franke

m: Lucina od Žluté skály

Vald

P

ČLP/FXD/30411

tricolor

Valda

P

ČLP/FXD/30412

tricolor

Valy

P

ČLP/FXD/30413

tricolor

Viky

F

ČLP/FXD/30414

tricolor

 

Wallo Dogs

KRONOVETR Milan, Dolní 572, 588 32 BRTNICE

*11. 3. 2001

o: Wotan Star Franke

m: Bilberry Wallo dogs

Esox

P

ČLP/FXD/30415

tricolor

Elsa

F

ČLP/FXD/30416

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

*11. 3. 2001

o: Niki Star Franke

m: Jassinta  Czech Tarvan

Otto

P

ČLP/FXD/30417

tricolor

 

Steinbach Terry

PAPEŽ Bohuslav, Hlavní 112, 357 61 BŘEZOVÁ

*28.10. 2001

o: Grosso v.d. Bismarckquelle

m: Holly Tajfun

Ceroky

P

ČLP/FXD/30418

tricolor

Carlos

P

ČLP/FXD/30419

tricolor

Cody

P

ČLP/FXD/30420

tricolor

Corra

F

ČLP/FXD/30421

tricolor

Conny

F

ČLP/FXD/30422

tricolor

Cassie

F

ČLP/FXD/30423

tricolor

 

z Jevanského rybníka

HRABÁNEK Petr, Pod hrází 7, 281 66 JEVANY

*4. 3. 2001

o: Dan z Čechorodu

m: Wenta Star Franke

Car

P

ČLP/FXD/30424

tricolor

Cit

P

ČLP/FXD/30425

tricolor

Cita

F

ČLP/FXD/30426

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*8.3. 2001

o: Grosso v.d. Bismarckquelle

m: Wjuga z Tekova

Muck

P

ČLP/FXD/30427

tricolor

Miky

F

ČLP/FXD/30428

tricolor

 

Rapír Bohemia

STOWASSER Alfred, Zámečnická 182, 357 51 KYNŠPERK NAD OHŘÍ

*19.3.2001

o: Watus v.d. Bismarckquelle

m: Kelly ze Stříbrné

Falk

P

ČLP/FXD/30436

tricolor

Fill

P

ČLP/FXD/30437

tricolor

Fjord

P

ČLP/FXD/30438

tricolor

Fox

P

ČLP/FXD/30439

tricolor

Fanta

F

ČLP/FXD/30440

tricolor

Fatima

F

ČLP/FXD/30441

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*19.3. 2001

o: Wotan Star Franke

m: Ekstaza Abdank

Nadin

F

ČLP/FXD/30442

tricolor

Nada

F

ČLP/FXD/30443

tricolor

Nina

F

ČLP/FXD/30444

tricolor

 

Curly hooligan

KADLUS Tomáš, Panoší Újezd 48, 270 21 PAVLÍKOV

*24. 3. 2001

o: Fat z Bílé

m: Dyxa z Lankače

Abu

P

ČLP/FXD/30445

tricolor

Atom

P

ČLP/FXD/30446

tricolor

Avar

P

ČLP/FXD/30447

tricolor

Anny

F

ČLP/FXD/30448

tricolor

Arna

F

ČLP/FXD/30449

tricolor

Axa

F

ČLP/FXD/30450

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*24.3. 2001

o: Wotan Star Franke

m:  Marol Franke

Olly

F

ČLP/FXD/30451

tricolor

Orly

F

úhyn

tricolor

Orta

F

ČLP/FXD/30453

tricolor

 

Kaldes

SEDLÁK Roman, hájenka Hrabství, 747 45 SKŘÍPOV 185

*18. 3. 2001

o: Apolon Kaldes

m: Uta Kaldes

Jasan

P

ČLP/FXD/30459

tricolor

Jalta

F

ČLP/FXD/30460

tricolor

 

z Úsova

DEMEL Petr, 5.května 260, 789 73 ÚSOV

*2. 4. 2001

o: Fat z Bílé

m: Engie ze Stříbrné

Dyk

P

ČLP/FXD/30467

tricolor

Dor

P

ČLP/FXD/30468

tricolor

Dar

P

ČLP/FXD/30469

tricolor

Dona

F

ČLP/FXD/30470

tricolor

 

Tavíkovských Stínadel

KREJČÍ Karel, 671 40 TAVÍKOVICE 43

*11. 4. 2001

o: Wotan Star Franke

m: Dyxi z Lankače

Azor

P

ČLP/FXD/30475

tricolor

Argo

P

ČLP/FXD/30476

tricolor

Atyl

P

ČLP/FXD/30477

tricolor

Andra

F

ČLP/FXD/30478

tricolor

Andy

F

ČLP/FXD/30479

tricolor

Aida

F

ČLP/FXD/30480

tricolor

 

Kaldes

SEDLÁK Roman, hájenka Hrabství, 747 45 SKŘÍPOV 185

*12. 4. 2001

o: Escort Kaldes

m: Cola Kaldes

King

P

ČLP/FXD/30481

tricolor

Kamélie

F

ČLP/FXD/30482

tricolor

 

Bohemia Diplomat

HORÁK Pavel, Strojnická 1495, 516 01 RYCHNOV NAD KNĚŽ

*13. 4. 2001

o: Grosso v.d. Bismarckquelle

m: Girl Tajfun

Don

P

ČLP/FXD/30497

tricolor

Debra

F

ČLP/FXD/30498

tricolor

Dora

F

ČLP/FXD/30499

tricolor

Duffy

F

ČLP/FXD/30500

tricolor

Dusty

F

ČLP/FXD/30501

tricolor

 

Wostopowic

BLÁDEK Radek, Boženy Němcové 16, 664 49 OSTOPOVICE

*19. 4. 2001

o: Agria Zero-Boy´s

m: Rona Star Franke

Andy

P

ČLP/FXD/30513

tricolor

Aron

P

ČLP/FXD/30514

tricolor

Afron

P

úhyn

tricolor

 

Vildů

Vildová Věnceslava, F.Černého 1076, 337 01 ROKYCANY 1

*17. 5. 2001

o: Gero ze Stříbrné

m: Nora z Týčského vrchu

Alan

P

ČLP/FXD/30525

tricolor

Ája

F

ČLP/FXD/30526

tricolor

Andy

F

ČLP/FXD/30527

tricolor

Aida

F

ČLP/FXD/30528

tricolor

 

v.d. Bismarckquelle   IMPORT

MÖHRKE Axel, Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

DFZB-00 4238

o: Mondo v.d. Bismarckquelle

m: X-Aica v.d. Bismarckquelle

Xicolo

P

ČLP/FXD/30534/01

tricolor

 

z Habrového lesíka

ROMOČUSKÝ Štěpán, Květinková 346/4, 130 00 PRAHA 3

*27. 4. 2001

o: Regio du Bois des Maitres

m: Eimy Bohemia Emauze

Brit

P

ČLP/FXD/30535

tricolor

 

z Rataj

STROLENY Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

*9. 5. 2001

o: Giles Tajfu

m: Lady z Rataj

Nero

P

ČLP/FXD/30536

tricolor

Nik

P

ČLP/FXD/30537

tricolor

Nikol

F

ČLP/FXD/30538

tricolor

Norka

F

ČLP/FXD/30539

tricolor

 

z Rataj

STROLENY Jaroslav, Zborovy 80, 340 34 PLÁNICE

*19. 5. 2001

o: Giles Tajfun

m: Ryky z Rataj

Otto

P

ČLP/FXD/30540

tricolor

Orka

F

ČLP/FXD/30541

tricolor

Oryna

F

ČLP/FXD/30542

tricolor

 

z Města Rukavic

Soukup Antonín  , Pražská 577, 263 01 DOBŘÍŠ

*20. 5. 2001

o: Gordon Tajfun

m: Fany z Města rukavic

Goro

P

ČLP/FXD/30548

tricolor

Grif

P

ČLP/FXD/30549

tricolor

Gita

F

ČLP/FXD/30550

tricolor

 

ze Sloupova

SVOBODA Jan, 345 46 MILAVČE 37

*2. 6. 2001

o: Gero ze Stříbrné

m: Herra z Janovických lesů

Aron

P

ČLP/FXD/30561

tricolor

Akim

P

ČLP/FXD/30562

tricolor

Alan

P

ČLP/FXD/30563

tricolor

Amor

P

ČLP/FXD/30564

tricolor

Annie

F

ČLP/FXD/30565

tricolor

 

Hlubočského potoka

KRAHULEC Josef, Sv.Štěpán 2, 763 34 SIDONIE

*12. 6. 2001

o: Bred Franke

m: Eta zo Sengetova

Eron

P

ČLP/FXD/30583

tricolor

 

Abdank  IMPORT

ZIELINSKA Edwarda, Slowackiego 5a, 341 20 ANDRYCHÓW

*18.8.2000

PKR-43465

o: Yahon v.d. Bismarckquelle

m: Charlota Star Franke

Uran

P

ČLP/FXD/30589/02

tricolor

 

z Lipavy

RYŠAVÝ Oldřich, Komenského 12, 549 01 NOVÉ MĚSTO NAD MET

*6. 6. 2001

o: Xady Star Franke

m: Vanta z Lipavy

Falk

P

ČLP/FXD/30590

tricolor

Fido

P

ČLP/FXD/30591

tricolor

Fram

P

ČLP/FXD/30592

tricolor

Flik

P

ČLP/FXD/30593

tricolor

Frol

P

úhyn

tricolor

Fela

F

ČLP/FXD/30595

tricolor

Fria

F

ČLP/FXD/30596

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*10. 6. 2001

o: Black Star Franke

m: Ustim Star Franke

Pars

P

ČLP/FXD/30597

tricolor

Pedro

P

ČLP/FXD/30598

tricolor

 

Pramene Brodce

Novotný Jan, Skrovnice 24, 562 01 ÚSTÍ NAD ORLICÍ

*12. 6. 2001

o: Narkus Star Franke

m: Kora Podhorská dolina

Brit

P

ČLP/FXD/30599

tricolor

Bir

P

ČLP/FXD/30600

tricolor

Bonadea

F

ČLP/FXD/30601

tricolor

Boogie

F

ČLP/FXD/30602

tricolor

 

Vavřinečské hájovny

CHODIL Jan, Vavřineč 1, 277 31 VELKÝ BOREK

*9. 7. 2001

o: Xady Star Franke

m: Bizi z Rataj

Eddy

P

ČLP/FXD/30610

tricolor

Era

F

ČLP/FXD/30611

tricolor

Elen

F

ČLP/FXD/30612

tricolor

Enny

F

ČLP/FXD/30613

tricolor

Ebby

F

ČLP/FXD/30614

tricolor

 

Petros Moravicum

BORÝSEK Petr, 687 31 ŠUMICE 321

*19. 7. 2001

o: Suntan Star Franke

m: Zora Star Franke

Art

P

ČLP/FXD/30627

tricolor

Artur

P

ČLP/FXD/30628

tricolor

Afra

F

ČLP/FXD/30629

tricolor

Areta

F

ČLP/FXD/30630

tricolor

Adina

F

ČLP/FXD/30631

tricolor

 

Taxon Junior

CEDIDLOVÁ Zdeňka, Hrnčířská 295, 751 31 LIPNÍK NAD BEČVOU

*20. 6. 2001

o: Black Star Franke

m: Agáta Taxon Junior

Hery

P

ČLP/FXD/30635

tricolor

Hanny

F

ČLP/FXD/30636

tricolor

Heidy

F

ČLP/FXD/30637

tricolor

Hera

F

ČLP/FXD/30638

tricolor

Hella

F

ČLP/FXD/30639

tricolor

 

Podhorská dolina

Štěpánek Jiří, Orlická 1104, 564 01 ŽAMBERK

*10. 7. 2001

o: Mizzio z Rataj

m: Kety Podhorská dolina

Nero

P

ČLP/FXD/30647

tricolor

Nex

P

ČLP/FXD/30648

tricolor

Neky

P

ČLP/FXD/30649

tricolor

Nera

F

ČLP/FXD/30650

tricolor

 

Bonkovic

Gabriel Jiří, Sokolovská 244, 190 00 PRAHA 9

*12. 7. 2001

o: Fred z Mladého

m: Tera Šachovna

Agir

P

ČLP/FXD/30651

tricolor

Andy

P

ČLP/FXD/30652

tricolor

Alan

P

ČLP/FXD/30653

tricolor

 

ze Slupné

Kastner Oldřich, Starý Dvůr 12, 345 06 KDYNĚ

*26. 7. 2001

o: Giles Tajfun

m: Bára ze Slupné

Edy

P

ČLP/FXD/30654

tricolor

Endy

P

ČLP/FXD/30655

tricolor

Ema

F

ČLP/FXD/30656

tricolor

Eny

F

ČLP/FXD/30657

tricolor

Ela

F

ČLP/FXD/30658

tricolor

 

Tygres

JÍLEČEK Karel, bažantnice Tužinka 8, 256 01 BENEŠOV

*26. 7. 2001

o: Uwy Tygres

m: Endy ze Stříbrné

Brita

F

ČLP/FXD/30659

tricolor

Borka

F

ČLP/FXD/30660

tricolor

Bony

F

ČLP/FXD/30661

tricolor

 

Tajfun

ADÁMEK Jaroslav, hájovna Bor, 360 07 KARLOVY VARY-DOUBÍ

22. 7. 2001

o: Samor v.d. Bismarckquelle

m: Xanta Star Franke

Larry

P

úhyn

tricolor

Lili

F

úhyn

tricolor

Lisa

F

úhyn

bicolor

Lorna

F

úhyn

bicolor

Lady

F

úhyn

bicolor

 

z Parýzku

VOTÍPKA Josef, Velenovy 74, 341 01 HORAŽĎOVICE

*22. 7. 2001

o: Giles Tajfun

m: Fanny z Parýzku

Chip

P

ČLP/FXD/30674

tricolor

Chipi

P

ČLP/FXD/30675

tricolor

Chipin

P

ČLP/FXD/30676

tricolor

Chipina

F

ČLP/FXD/30677

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*2. 8. 2001

o: Ted Star Franke

m: Benny Star Franke

Rylex

P

ČLP/FXD/30690

tricolor

Rolan

P

ČLP/FXD/30691

tricolor

Rula

F

ČLP/FXD/30692

tricolor

 

od Rytíře Malovce

NOVÁKOVÁ Iveta, Malovice 46, 384 11 Netolice

*7. 7. 2001

o: Xady Star Franke

m: Ofra de la Vallee du Perou

Dukát

P

ČLP/FXD/30699

tricolor

Dafne

F

ČLP/FXD/30700

bicolor

Darling

F

ČLP/FXD/30701

tricolor

Debora

F

ČLP/FXD/30702

bicolor

Delfie

F

ČLP/FXD/30703

tricolor

Detva

F

ČLP/FXD/30704

bicolor

Dextra

F

ČLP/FXD/30705

tricolor

 

Kinetik

BAJČÍK Josef, Sokolská 77, 757 01 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

*27. 7. 2001

o: Black Star Franke

m: Mary Kinetik

Qvido

P

ČLP/FXD/30706

tricolor

Quale

F

ČLP/FXD/30707

tricolor

Quanta

F

ČLP/FXD/30708

tricolor

Quentine

F

ČLP/FXD/30709

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*17. 8. 2001

o: Sonorra Super Trooper

m: Ugata Star Franke

Santo

P

ČLP/FXD/30710

tricolor

Sendy

F

ČLP/FXD/30711

tricolor

Sanny

F

ČLP/FXD/30712

tricolor

 

Foxandy

ZETTEL Jiří, O.Jeremiáše 1982, 708 00 OSTRAVA-PORUBA

*14.7. 2001

o: Garant od Kuboně

m: Andy z Lupez

Betty

F

ČLP/FXD/30713

tricolor

 

z Mladého světa

KULIŠ Karel, K.V.Raise 13, 370 08 ČESKÉ BUDĚJOVICE

*24. 7. 2001

o: Fred z Mladého

m: Fata z Mladého

Chuck

P

ČLP/FXD/30714

tricolor

Charlie

P

ČLP/FXD/30715

tricolor

Chandler

P

ČLP/FXD/30716

tricolor

Chelsea

F

úhyn

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*12. 7. 2001

o: Bill v. Jahnsteinhof

m: Bessy Tajfun

Ulla

F

ČLP/FXD/30727

tricolor

Unissa

F

ČLP/FXD/30728

tricolor

Ursa

F

ČLP/FXD/30729

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*15. 8. 2001

o: Grosso v.d. Bismarckquelle

m: Lustra v.d. Bismarckquelle

Van Halen

P

ČLP/FXD/30730

tricolor

Valis

P

ČLP/FXD/30731

tricolor

Valmont

P

ČLP/FXD/30732

tricolor

 

ze Stříbrné

GÖSSL Petr, Stříbrná 407, 358 01 KRASLICE

*16. 8. 2001

o: Kyr diplomat

m: Iris ze Stříbrné

Warwick

P

ČLP/FXD/30733

tricolor

Whitesnake

P

ČLP/FXD/30734

tricolor

Wonder

P

ČLP/FXD/30735

tricolor

Wood

P

ČLP/FXD/30736

tricolor

Wanessa

F

ČLP/FXD/30737

tricolor

 

 

z Janovických lesů

HAVLÍN Jaroslav, Lidická 196, 284 03 KUTNÁ HORA-SEDLEC

*8. 8. 2001

o: Black Star Franke

m: Gara Star Franke

Jona

F

ČLP/FXD/30738

tricolor

 

Tajfun

ADÁMEK Jaroslav, hájovna Bor, 360 07 KARLOVY VARY-DOUBÍ

o: Gordon Tajfun

m: Candie ze Stříbrné

*22. 8. 2001

Mick

P

ČLP/FXD/30739

tricolor

Monty

P

ČLP/FXD/30740

tricolor

 

Tepličky

KRPEC Bohumil, 783 96 ÚJEZD 334

*7. 9. 2001

o: Hagar Star Franke

m: Brena z Olomouckých sadů

Adar

P

ČLP/FXD/30741

tricolor

Aron

P

ČLP/FXD/30742

tricolor

Amor

P

ČLP/FXD/30743

tricolor

Akina

F

ČLP/FXD/30744

tricolor

Ajka

F

ČLP/FXD/30745

tricolor

 

Velopat

Pánek Stanislav, náměstí Míru 665, 679 63 VELKÉ OPATOVICE

*19. 9. 2001

o: Wotan Star Franke

m: Gina z Víselců

Akim

P

ČLP/FXD/30746

tricolor

Argell

F

ČLP/FXD/30747

tricolor

Asana

F

ČLP/FXD/30748

tricolor

 

Taxon Junior

CEDIDLOVÁ Zdeňka, rnčířská 295, 751 31 LIPNÍK NAD BEČVOU

*5. 8. 2001

o: Ukas v.d. Bismarckquelle

m: Vasja Taxon

Charlie

P

ČLP/FXD/30754

tricolor

Chuck

P

ČLP/FXD/30755

tricolor

Chantal

F

ČLP/FXD/30756

tricolor

Cheecki

F

ČLP/FXD/30757

tricolor

Cherry

F

ČLP/FXD/30758

tricolor

 

Taxon Junior

CEDIDLOVÁ Zdeňka, rnčířská 295, 751 31 LIPNÍK NAD BEČVOU

*5. 8. 2001

o: Samor v.d. Bismarckquelle

m: Ulli Star Franke

Ida

F

ČLP/FXD/30759

tricolor

 

Zeleného kopce

Křížek Miroslav, Vyhlídková 655, 463 12 LIBEREC 25

*2. 9. 2001

o: Fat z Bílé

m: Heidy Bohemia Emauze

Atum

P

ČLP/FXD/30760

tricolor

Ard

P

ČLP/FXD/30761

tricolor

Alma

F

ČLP/FXD/30762

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

o: Ciro z Lankače

m. Engie z Lankače

Chero

P

ČLP/FXD/30763

tricolor

Chris

P

ČLP/FXD/30764

tricolor

Chatka

F

ČLP/FXD/30765

tricolor

Chvojka

F

ČLP/FXD/30766

tricolor

 

 

Bohemia Emauze

STRNADOVÁ Jarmila, Dobrovodská 122, 370 06 ČESKÉ BUDĚJOVICE

*16. 9. 2001

o: Bajard Taxon Junior

m: Andy Bohemia Emauze

Nero

P

ČLP/FXD/30774

tricolor

Nord

P

ČLP/FXD/30775

tricolor

Nera

F

ČLP/FXD/30776

tricolor

Nike

F

ČLP/FXD/30777

tricolor

Nery

F

ČLP/FXD/30778

tricolor

 

z Lankače

KÖHLER Antonín, Obrubce 18, 294 04 DOLNÍ BOUSOV

*27. 9. 2001

o: Watus v.d. Bismarckquelle

m: Yga z Lankače

Igor

P

ČLP/FXD/30781

tricolor

Ill

P

ČLP/FXD/30782

tricolor

Ir

P

ČLP/FXD/30783

tricolor

Ila

F

ČLP/FXD/30784

tricolor

Ina

F

ČLP/FXD/30785

tricolor

Ira

F

ČLP/FXD/30786

tricolor

Iva

F

ČLP/FXD/30787

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*17. 9. 2001

o: Xicolo v.d. Bismarckquelle

m: Charlota Star Franke

Tom

P

ČLP/FXD/30788

tricolor

Tery

F

ČLP/FXD/30789

bicolor

 

z Lojzova dolu

KUBÁLEK Tomáš, Kunčice 184, 561 51 LETOHRAD

*15. 10. 2001

o: Edy z Víselců

m: Ragy Star Franke

Argo

P

ČLP/FXD/30803

tricolor

Artuš

P

ČLP/FXD/30804

tricolor

Aga

F

ČLP/FXD/30805

tricolor

Alma

F

ČLP/FXD/30806

tricolor

 

Czech Tarvan

IDZIKOVSKÁ Ilona, Na vyhlídce 627, 742 83 KLIMKOVICE

*24. 10. 2001

o: Gold Star Franke

m: Gina Czech Tarvan

Pedro

P

ČLP/FXD/30832

tricolor

Pollo

P

ČLP/FXD/30833

tricolor

Porgy

P

ČLP/FXD/30834

tricolor

Perry

P

ČLP/FXD/30835

tricolor

Patty

F

ČLP/FXD/30836

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*1.11. 2001

o: Black Star Franke

m: Vesta du Bois des Maitres

Urf

P

ČLP/FXD/30837

tricolor

Ursa

F

ČLP/FXD/30838

tricolor

Urja

F

ČLP/FXD/30839

tricolor

Urtyka

F

ČLP/FXD/30840

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*17.11. 2001

o: Xicolo v.d. Bismarckquelle

m: Marol Franke

Vigo

P

ČLP/FXD/30841

tricolor

Vatus

P

ČLP/FXD/30842

tricolor

Vorm

P

ČLP/FXD/30843

tricolor

 

Vrtova

PAZDERA Přemysl, 783 54 PŘÁSLAVICE 172

*9. 11. 2001

o: Walex v.d. Bismarckquelle

m: Xia ze Svésedlic

Alf

P

ČLP/FXD/30844

tricolor

Aran

P

ČLP/FXD/30845

tricolor

Art

P

ČLP/FXD/30846

tricolor

Aton

P

ČLP/FXD/30847

tricolor

Ariska

F

ČLP/FXD/30848

tricolor

Arka

F

ČLP/FXD/30849

tricolor

 

od Čevy

ČUNEK Libor, Zlámanec 94, 687 12 BÍLOVICE

*16. 11. 2001

o: Watus v.d. Bismarckquelle

m: Rita od Čevy

Sam

P

ČLP/FXD/30850

tricolor

Sendy

P

ČLP/FXD/30851

tricolor

Sany

P

ČLP/FXD/30852

tricolor

Star

P

ČLP/FXD/30853

tricolor

Safír

P

ČLP/FXD/30854

tricolor

Sára

F

ČLP/FXD/30855

tricolor

 

v.d. Bismarckquelle   IMPORT

MÖHRKE Axel, Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

DFZB-01 4092

o: Starring Hanz

m: Marla v.d. Bismarckquelle

Vina

F

ČLP/FXD/30856

tricolor

 

v.d. Bismarckquelle   IMPORT

MÖHRKE Axel, Dorneystrasse 65/67, 441 49 DORTMUND-KLE

DFZB-01 4222

o:  Sonoora Super Trooper

m:  Erka v.d. Bismarckquelle

Asia

F

ČLP/FXD/30857

tricolor

 

z Viselců

KOMÁREK Josef, U parku 60, 533 21 VYSOKÉ CHVOJNO

*12. 12. 2001

o: Mizzio z Rataj

m: Fela z Viselců

Chesi

F

ČLP/FXD/30859

tricolor

Chyna

F

ČLP/FXD/30860

tricolor

Chyta

F

ČLP/FXD/30861

tricolor

 

Star Franke

POLEHŃA František, Svobodova 22, 687 24 UHERSKÝ OSTROH

*23. 12. 2001

o: Black Star Franke

m: Kerry Star Franke

Wyno

P

ČLP/FXD/30862

tricolor

Wolf

P

ČLP/FXD/30863

tricolor

Wastel

P

ČLP/FXD/30864

tricolor

Wanja

F

ČLP/FXD/30865

tricolor

Wiky

F

ČLP/FXD/30866

tricolor

Wrony

F

ČLP/FXD/30867

tricolor

Waleri

F

ČLP/FXD/30868

tricolor

Westa

F

ČLP/FXD/30869

tricolor

 

Boa Doré

Švihálková Martina, Nové Branice 134, 664 64 DOLNÍ KOUNICE

*29. 12. 2001

o: Dax z Lipavy

m: Jany  Tajfun

Argo

P

ČLP/FXD/30870

tricolor

Aror

F

ČLP/FXD/30871

tricolor

Atti

F

ČLP/FXD/30872

tricolor

Adeta

F

ČLP/FXD/30873

tricolor

 

Taxon Junior

CEDIDLOVÁ Zdeňka, rnčířská 295, 751 31 LIPNÍK NAD BEČVOU

*25.11. 2001

o: Ukas v.d. Bismarckquelle

m: Ria Taxon

Jerry

P

ČLP/FXD/30874

tricolor

Janeta

F

ČLP/FXD/30875

tricolor

 

 

 

 

 

Celkem  zapsáno 288 štěňat FXD

z 78 vrhů

Æ na vrh je 3,69  štěňat

Bylo  zapsáno  6 importů

 

Více jak tři vrhy byly zapsány po psech:

Black Star Franke              6

Grosso v.d. Bismarckquelle   6

Giles Tajfun                      6

Wotan Star Franke             6

Fat z Bílé                         4

Gero ze Stříbrné                3

Narkus Star Franke            3

Xady Star Franke               3

Watus v.d. Bismarckquelle   3       

 

 

Nadpočetné vrhy:

 

5x      7 štěňat

1x       8 štěňat