FOX TERRIER EXPO 2012

Autor: -sr- (arkona@seznam.cz), Téma: PŘEČTĚTE SI
Vydáno dne 07. 01. 2011 (3179 přečtení)
Pozváka na zajímavou akci 25.-26.8.2012

Hello all,

     As you can see a combined Fox Terrier show is being planned for 2012, a show of Olympic proportions in Fox Terrier terms to follow on from the Games in London! This is just an initial feeler to gauge the interest that we might have from enthusiasts worldwide at what we are hoping will be an International event in terms of dogs, exhibitors and judges. Please could you let me know if you think you or your breed clubs would be interested in attending this event which will be hosted by the Smooth Fox Terrier Association in what will be its’ 80 th year, the Fox Terrier Club of Wales which has lately become a National club and of course the Fox Terrier Club, one of the oldest clubs historically in the UK, with its’ famous Gold Cup Show. There will be 2 sets of CCs for both coats. The judges will be announced as soon as they have met with KC approval.

Hope to see you at this groundbreaking event!

Regards,

 Jenny Thornton

 

Jak můžete vidět, na rok 2012 je naplánována spojená výstava foxteriérů; akce srovnatelná svým významem pro kynologický svět s olympijskými hrami, a ostatně také na Olympijské hry v Londýně navazující! Jedná se o počáteční oslovení, abychom odhadli zájem zájemců po celém světě na to, v co doufáme, a to že se bude jednat o mezinárodní událost z hlediska vystavovatelů psů i rozhodčích. Prosím, můžete mi dát vědět, pokud si myslíte, že Vy nebo Vaše chovatelské kluby by měly zájem o účast na této akci?Ta bude spolupořádána následujícími organizacemi:  The Smooth Fox Terrier Association (Asociace foxteriérů hladkosrstých), která bude slavit 80 let, The Fox Terrier Club of Wales (Klub foxteriérů ve Welsu), jenž se stal v poslední době klubem národním a samozřejmě The Fox Terrier Club (Klub chovatelů foxteriérů), který je jedním z historicky nejstarších klubů ve Velké Británii s jeho slavnou Gold Cup Show (výstava Zlatý pohár).

Během výstavy se budou se zadávat  2x CC pro každé plemeno foxteriérů zvlášť. Rozhodčí budou oznámeni, jakmile obdržíme souhlas od The Kennel Club (Národní kynologický klub ve Velké Británii).

Doufám ve Vaši účast na této přelomové akci !

S pozdravem,

 Jenny Thornton

 

pozvanka.jpg